Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Mylady2
12413 příspěvků 5.9.12 15:05

@GreatSusan Je to tak;-) a hlavně to dělá anonymita internetu;-) stačí se mrknout do diskusí pod jakýkoli článek;-)

FoxInTheBox
278 příspěvků 5.9.12 15:11

@Mylady2 Zas tak anonymní tu nejsme, skoro každá přezdívka má svůj fanklub a antiklub. Příslušníci toho druhého si obvykle pamatují, co jejich neoblíbenec napsal v kterékoliv jiné diskusi a neváhají to - pěkně vytržené z kontextu - použít.

Napsat, že je něco příšerný, hnusný a odporný za mě není „podivení se“ ale „odsouzení“. ;-)

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 15:13
@PaolkaH píše:
Těch starých přísloví je k připomenutí mnohem víc např. Mluviti stříbro, mlčeti zlato.

dobre, ze to prislovi znate. Ted uz jen ridit se podle nej…

PaolkaH
83 příspěvků 5.9.12 15:15

Kritika podle mě je posuzování, a i když tu napíšu, že je to nehezké (abych vyhověla Vám a ostatním, kteří si přejí, aby se psalo slušně), pořád mi to bude připadat odporné. Výrazy nezmění můj pocit. A to, že jsem psala tak hnusně je jenom proto, že nemám ráda takovéhle lidi, kteří dávají na odiv něco, co není zdravé ani normální, poskytují výmluvy dalším obézním mladým holkám, které pak budou mít další výmluvu pro svoji lenost a žravost.

PaolkaH
83 příspěvků 5.9.12 15:18
@GreatSusan píše:
dobre, ze to prislovi znate. Ted uz jen ridit se podle nej…

To mi nepřipadá vždycky jako dobrá rada do života.

FoxInTheBox
278 příspěvků 5.9.12 15:19

@PaolkaH
Hm, a já nemám ráda lidi, kteří si tím, že něco není zdravé a normální omlouvají svoji nesnášenlivost a pohrdání.

A tím poskytují výmluvy dalším nepříjemným mladým holkám, které pak budou mít další výmluvu pro svoji nadřazenost a zlobu.

Asi se shodnem, že se neshodnem.

PaolkaH
83 příspěvků 5.9.12 15:23

Já si tím ale nic neomlouvám, úplně normálně to přiznám, že tím pohrdám. A pokud se tady někdo chová nadřazeně a útočně, jste to Vy. Já Vás tu neuražím ani otevřeně ani jinak jenom za to, že máte jiný názor. A že se neshodnem to je naprosto evidentní, alespoň nějaká „shoda“.

Já První
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 15:24

Já vážím 53 kg a taky si připadám krásná!
Nemám založit vlákno?

FoxInTheBox
278 příspěvků 5.9.12 15:25

@PaolkaH

Hůř, urážíte někoho, kdo se nemůže bránit, za to, že má jiný vzhled.

A jestli vám něčí vzhled stačí jako důvod k pohrdání a nemáte ani potřebu si to omlouvat, tak…tak už nic.

aailyyn
809 příspěvků 5.9.12 15:25

@Já První

Určitě, budu první, kdo vám tam přijde přizvukovat. :-D

Curlygirl
1901 příspěvků 5.9.12 15:31

@FoxInTheBox já s Vámi ve všem v podstatě souhlasím, byla bych ráda, kdyby se případné neg. emoce vyjadřovaly diplomatičtěji a korektněji. Na druhé straně chápu i slečny, co ne příliš vybíravě říkají, co jim to evokuje.. Taky to nelahodí mému oku a taky jsem se asi nevyjádřila nejkorektněji - byla jsem Vámi citována :-)
V jednom ale nesouhlasím, píšete „urážíte někoho, kdo se nemůže bránit, za to, že má jiný vzhled.“ - ano, slečna se 165 kily se nemůže bránit, ale jde s kůží na trh, tak musí počítat s nejrůznějšími reakcemi, i nenávistnými (stejně jako jakákoli jiná osoba veřejného života). Pokud je při smyslech, musí vědět, že zrovna tohle lidi polarizuje skoro jak nic jiného.

Příspěvek upraven 05.09.12 v 15:36

PaolkaH
83 příspěvků 5.9.12 15:32

To je vytržené z kontextu, reaguji konkrétně na ni. Pokud vím, ona s tím šla do Tv. Když nějakou tlustou potkám, nebudu ji ani urážet, ani ji pohrdat, protože nebudu mít důvod a bude mi úplně ukradená. Touhle pohrdám za to její přehnané sebevědomí, které vystavuje na veřejnosti

FoxInTheBox
278 příspěvků 5.9.12 15:36

@Curlygirl Máte naprostou pravdu a smekám, že to berete sportovně, i když jsem se vás předtím asi dotkla :-)

Ten poslední příspěvek jsem psala schválně hodně vyhraněně, jako protipól k tomu Paolčinu „urážíte mě za to, že mám jiný názor“.
Chtěla jsem dát najevo, že neshodnout se v názorech je podle mě pádnější důvod k nepřátelství než to, že se mi někdo nelíbí a připomíná mi (jak tady padlo dřív) mé „kostlivce ve skříni“ :-)

Asi je opravdu čas se tu na to vykašlat, jenže kouzlo polarizace funguje i na mě a já s Kirstie (a ostatními, které symbolizuje) cítím až moc.

Curlygirl
1901 příspěvků 5.9.12 15:41

@FoxInTheBox no sice se mně to trošku dotklo, ale nebylo to poprvé a asi ani naposled, co jsem nebyla úplně korektní. Od přírody mám hubu dost prořízlou a musela jsem se hodně učit to ovládat, život s tímto handicapem byl poněkud složitý :-), proto jsem něco v tom smyslu radila i té Ems a v zásadě chápu (a v duchu trochu omlouvám) slečny, které bojovně pořád „melou“ svou, protože jsem to vlastně já před pár lety :-)

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 17:02

@Já První Určitě to vlákno založte. Mohlo by se tam například řešit, co furt odpovídat na tu věčnou otázku „Jíš vůbec něco?“

Curlygirl
1901 příspěvků 5.9.12 17:04

Odpověď by mohla znít „Ne! Já žiju z prány.“ :-))

@Pavučinec plyšový píše:
@Já První Určitě to vlákno založte. Mohlo by se tam například řešit, co furt odpovídat na tu věčnou otázku „Jíš vůbec něco?“
Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.12 17:07

@Curlygirl Hned si to poznamenám… :)

Mylady2
12413 příspěvků 5.9.12 17:15

@Pavučinec plyšový Oooooo Áno Áno, takovou otázku jsem několikrát zaslechla na svou adresu;-) vždy jsem slušně odpověděla, že Áno. Ale přiznám že mám vždy chuť se taky otázat a Je vůbec něco co ty nesníš?:-D nikdy jsem to neudělala jsem srabík.

aailyyn
809 příspěvků 6.9.12 10:35

@PaolkaH

Souhlasím. Co si slečna dělá v soukromí, jak je na tom její zdraví nebo jak to má s přítelem je její věc. Jenže slečna hrdě vyrazila do světa, ledasco na sebe vyslepičila a holt je potřeba počítat i s kritikou. (Měla by být diplomatická ok, prořízlé pusy je třeba občas krotit.) Mně se soutěž Miss pro obézní slečny nelíbí stejně tak, jako se mi nelíbí normální Miss. Je to totéž v bledě modrém. To, že se tyhle soutěže chtějí vymlouvat na to, jak nepodporují anorektičky, jim na ušlechtilosti nedodá. Takhle postavit na molo ty několikrát zmiňované plus size modelky, ukázat na ně a říct: „Dámy, nemusíte mít ze sebe mindráky, podívejte se na ně, jsou to krásné ženy,“ to ne. Dnešní svět holt miluje vše do extrému dotažené, až bizarní. Jestli slečna nechce propagovat obezitu, ale chce, abychom si vy, já, kdokoli tady, dokázal říct: „No, sice se nevejdu do parametrů padesát kilo na sto osmdesát centimetrů, ale stejně mi to sluší,“ tak to je sice milé, ale tak nějak mi to nezabrání v tom si tu čokoládu prostě nedat. To že někde po světě běhá nějaká obézní Kristie, která o sobě vyhlašuje, že je krásná, neznamená, že mi v hlavě cvakne, že jsem taky za všech okolností krásná a s klidem půjdu sníst naráz sklenici Nutelly, když na ni mám chuť. Já se přece jen radši srovnávám s lidmi, kteří mě můžou motivovat ke zlepšení, posouvat dopředu a počítám s tím, že tenhle osobní rozvoj stojí něco odříkání. Slečna by potřebovala prostě podle mě zapracovat sama na sobě dost a dost a ne ostatní učit sebepřijetí. Ale samozřejmě, jak už jsem nastínila, vinu hledejme i u těch, kteří těmhle extrémům rádi dají prostor, protože jim jde o to udělat show, ne ukázat realitu.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.9.12 12:44

http://www.libise.eu/…azici-holky/ pekelný je ten obleček, co má na sobě a ten tanec… no kolik z nás umí udělat rozštěp (nebo co to je)? :) ale ne ne a ne doufám, že takhle neskončím… jako s tou váhou.

FoxInTheBox
278 příspěvků 11.9.12 13:17

@seznam.mih

No tak když už jsme v tom bizáru, koukni na tohle

Taky umí provaz, no ale jinak… :D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.9.12 08:04

@FoxInTheBox Ehm nějak nechápu, jakej v tom má být talent? Že ukazuje intimní části publiku? :D Nechtěla bych tam sedět :D

Eskarína
29 příspěvků 12.9.12 08:25

Nedokážu si představit, jak ta slečna vypadala před tím než začla trénovat ten taneček. Přece když člověk trénuje na veřejný představení musí makat a když maká tak se spaluje tuk a člověk hubne.

saryvary
681 příspěvků 12.9.12 08:55
@Eskarína píše:
Nedokážu si představit, jak ta slečna vypadala před tím než začla trénovat ten taneček. Přece když člověk trénuje na veřejný představení musí makat a když maká tak se spaluje tuk a člověk hubne.

Možná vypadala úplně stejně, jak vypadá.

Mylady2
12413 příspěvků 12.9.12 12:56

Taky přidám trošku vtipu;-D tedy je to vtipné az do chvíle co trpí chudák zvířatko;-(
http://www.jenpromuze.cz/…no-rozbijeji

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek