Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
kisvakond
110 příspěvků 12.9.12 14:55

Ad @seznam.mih :
Teda, mám o 80kg míň, ale tohle bych nezvládla, klobouk dolů :-D Třeba, když u toho vydrží, půjdou kila dole.. :-/

Iw_is_excited
75 příspěvků 13.9.12 17:34

Praktické! v případě potřeby si přítel může uplácat kozy třeba klidně i na zádech! :-D

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.12 21:24

Při sledování tohoto (s čímž se úplně ztotožňuji) jsem si vzpomněla na některé zdejší (hlavně mladé) přispěvatelky: http://www.youtube.com/watch?…
Nechci rozpoutávat vášnivou debatu. Jen prosím, abyste si to vyslechly a zamyslely se nad tím.

Příspěvek upraven 03.10.12 v 22:18

Atlacoya
2790 příspěvků 3.10.12 21:56

@jumbee Video není dostupné.
Edit: jumbee už link opravila.

Příspěvek upraven 03.10.12 v 23:40

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.12 22:05
@Atlacoya píše:
@jumbee Video není dostupné.

taky tak.

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.12 22:09

@jumbee A co tam říkali?

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.12 22:19

Už snad jde. Omlouvám se, špatný den, nějak jsem neměla sílu kontrolovat. Dobrou noc všem…

La_Crime
601 příspěvků 3.10.12 23:19

@jumbee Pro mě bylo video přístupné. Je to sice hezké, že ví, že není jen číslo na váze, ale argumentovat u toho barvou kůže a sexuální orientací je hodně přitažené za vlasy. Vím, že soudit druhé je strašně lehké a nejsem z řad těch, kteří by měli snad nějakou potřebu se do tlustých lidí navážet. Ale barva kůže nebo sexuální orientace je něco, co si nevybíráme. To, jestli jsem prostě mohutnější nebo subtilnější taky ne. Ale to, jestli budu mít 150 kilo nebo 80, to už je něco, co se s výjimkou onemocnění dá s vynaložením určitého úsilí ovlivnit.

Atinka
262 příspěvků 3.10.12 23:30

@La_Crime ta moderatorka nema 150kilo ale tych 20 kil dole by jej prospelo neznamena to vsak ze by sa nemala ukazovat v tv aj napriek kilam je sympaticka

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.12 07:17

@La_Crime Nevím, jestli jste vůbec to video pochopila. Ona tím neargumentovala ve svůj prospěch. Snažila se říct, že je milionkrát horší být hulvát, než být tlustá/jiná.

La_Crime
601 příspěvků 4.10.12 07:37

@jumbee Myslím, že jsem to video právě pochopila velmi dobře. Já neříkám, že tlustí lidé by neměli ani vycházet z baráku, aby mi nehyzdili cestu do práce. Souhlasím s tím, co říká, Ale přijde mi to jen jako další prázdný mediální vzkaz, který neřekl - ruku na srdce - vůbec nic nového.

Karin
3948 příspěvků 4.10.12 09:51

Nemám na to, abych si přečetla celou diskusi :-) ale můj názor je, že vážit 165 kg znamená mít těžkou obezitu, a to je už hodně závažná, v mnohých případech i smrtelná nemoc, kterou by rozhodně neměl nikdo propagovat :-(
Jasně, žena by se měla mít ráda za všech okolností, ale pokud má tuhle hmotnost, tak by s tím rozhodně měla něco dělat. To už není normální baculka s „normální“ nadváhou, nad kterou se ještě dá mávnout rukou nebo se dokonce dá považovat za pěknou, když to žena umí nosit, tohle už je nemoc ohrožující život… Je sice fakt, že zvlášť v západním, „vyspělém“ světě je čím dál častější, ale to neznamená, že by měla být považovaná za normu. Umírá na ni příliš mnoho lidí, než abychom z ní mohli dělat normu. Je to prostě těžká nemoc.
Nikoho neodsuzuju, vím, jak je těžké s obezitou bojovat, ale každou těžkou nemoc je potřeba nějak řešit, a ne z ní dělat něco jiného, trend, přednost… Tohle už není jen o tom, že ten člověk nějak vypadá nebo nevypadá, tohle není estetická záležitost, tohle je nemoc, která dotyčného regulérně ohrožuje na životě, protože extrémně zatěžuje v těle řadu orgánů a systémů.
Takže, milé stopětašedesátikilové holky, neblbněte. Až budete mít osmdesát kilo, klidně si propagujte baculkovství, ale nehazardujte se životem. Tohle je v podstatě totéž co anorexie, jen v jiné formě. O těch kachektických modelkách, co umřely na vyčerpání organismu, jsme všechny četly. Ale o těch spoustách tlustých, co denně umírají na některou nemoc související s obezitou, se nedozvíme… :-(

Coraline
1980 příspěvků 4.10.12 10:32

@jumbee Na video jsem nekoukala, jsem v práci. Ale to, že být hulvát je horší, nic nemění na tom, že být tlustý je taky špatné. Nejlepší je být štíhlý a slušný člověk, co si budeme povídat. A taky nejsem zrovna nejštíhlejší, nevěším se z toho, ale snažím se s tím něco dělat.

aailyyn
809 příspěvků 4.10.12 12:20

Teda, já vím, že anorektické modelky blbnou holčinám hlavy a že to není správně. Ale obhajovat obezitu, no… Od oka bych teda tipla, že kolem mě v běžné populaci střední Evropy denně běhá mnohem víc těch s nadváhou (a nebudu-li hnidopich řešící každou baculku, která má pět, deset kilo navíc, tak vysloveně s obezitou bych jich taky našla dost), než těch, kteří mají podváhu. (Nezaměňovat s podvýživou, ta bývá častá, jak všichni víme i u těch obézních.) Čímž nezlehčuju problematiku anorexie, ono to jde ruku v ruce, spousta holek se snaží zhubnout do toho ideálu, jde na to úplně blbě a ve výsledku váží ještě víc. Obezita je problém, obezita se musí řešit, ne se smířit. Jasně, málokdo z nás tady je čítankově dokonalý, ale patrně si to většina uvědomuje a dokonce s tím něco i aktivně dělá a patrně v sobě má většina z nás brzdu, která možná povolí nadváhu deseti, dvaceti kil (a po těch dvaceti se ještě zdravě naštvete a začnete se sebou „konečně něco dělat“), ale ne sta.

MP Barbucha
3716 příspěvků 4.10.12 12:28

Je to z extrému do extrému, někteří lékaři říkají, že takto tlustí lidé jsou závislí na jídle. Já nevím, nedovedu posoudit, zda je to závislost. Ale napadá mě vtipný titulek.
Jsem závislá na alkoholu a připadám si krásná…:-)
Morbidní obezita je nemoc a jak si u toho slečna připadá je celkem jedno. Pravděpodobně má cukrovku a jiné komplikace.
Smát se obézním či jinak odlišným lidem je samozřejmě hulvátství, ale zvlášť rodina a kamarádi by měli dotyčného podpořit, aby se kil zbavil.

aailyyn
809 příspěvků 4.10.12 12:33

Ada tu tepe nešvar módní rezignace, ale ono to prosakuje naprosto všude „mně je to jedno/jsem jaký jsem, komu se to nelíbí, ať se na mě nedívá/nebuďme povrchní, důležitý je, jaký jsem uvnitř“. Jako jo, asi ze mě nikdy nebude topmodelka s doktorátem z jaderné fyziky, ale to neznamená, že je všechno přece naprosto jedno? Tak mám jiný předpoklady, jiný schopnosti, snažím se je nějak rozvíjet a vydat ze sebe to nejlepší, co dovedu. Je nesmysl porovnávat naše předpoklady s utopistickým ideálem a trápit se kvůli tomu, to samozřejmě, ale i tak to neznamená, že máte zůstat sedět na zadku celý život. Proč o sebe nepečovat, aby mi to slušelo, nesnažit se vzdělávat, rozvíjet to, co umím. (Vztahuju především na ženy. No, ale naučit se hrát na housle nebo se domluvit španělsky dá práci a to je ten průšvih, že jo…)

Příspěvek upraven 04.10.12 v 12:45

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.12 12:35

Vážím 165 kilo a připadám si krásná! - Vážím 35 kg a připadám si krásná! - Jaký je v tom rozdíl?

MP Barbucha
3716 příspěvků 4.10.12 12:37

@Andrássy
rozdíl je 130 kg:-)
(pokus o humor, vím, je to tristní)

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.12 15:20

http://www.youtube.com/watch?… - 42.30 až 42.35… k tématu černochů a jejich slečen :D

Audrey.Piper
412 příspěvků 16.12.12 20:58

V létě stíní, v zimě hřeje :D
Za mě je to hnus, vypadá na 40 a zdravotně na tom bude dost blbě. Její volba, ale ať pak nechce proplácet léčení s tím spojené, to mi přijde vyloženě nefér.

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.12 22:01

Jíst střídmě a pohybovat se / turistika a denní cvičení/ může každý, ať neke…
Jiná věc jsou hormonální poruchy a další choroby, ale i tam se člověk může aspoň snažit trochu shodit. Je to často nedostatek vůle, která s obezitou úzce souvisí, jako začarovaný kruh - těžko se mi chodí - sedím - tloustnu - těžko se mi chodí atd.
Soutěže krásy pro obézní? Nevím. Spíš soutěže pro ty, kdo se sebou něco dělají a mají výsledky, to bych hodnotila.
Jsem otřesena, kolik mladých obézních dívek se dnes dá na ulici potkat. Jak budou vypadat po přechodu, kdy i ta nejštíhlejší žena většinou nabírá kila na těch nejnevhodnějších místech?

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.12 22:13
@jumbee píše:
@anniette Je mi celkem jedno, co mám. Každopádně znám tři lidi s depresí a nikdo z nich při ní nehubne (a jeden má depresi jasnou jako facka a už bere léky).

Po antidepresivech se tloustne. Po antidepresivech! A nikdo vám to dopředu neřekne. Třeba 15 kg za 2 měsíce. Po antipsychoticích taky. Většinou vidíte obézní zpomalené kluky mezi 25 a 35 lety. Některé tyto léky přímo vyvolávají tzv. metabolický syndrom / obezita, cukrovka, vysoký tlak, vysoký cholesterol/.
To je druhá strana mince působení farmaceutických firem na našem trhu po roce 1989.
Jediná možnost u těchto lidí je - a teď se omlouvám - nežrat. K snídani 1 hrubozrnnou hvězdičku s 2 plátky sýra, k obědu suché brambory a dušené žampiony a k večeři vařenou brokolici. Znám konkrétní případ.

La_Crime
601 příspěvků 16.12.12 22:16

@eva64 Vážně? Fakt jenom já chodím po ulici a připadám si s hraniční normální váhou/podváhou jako král obéza veliký? Myslím, že často bývá holka jako soudek, když je malá, pak z toho vyroste (ano, vlastní zkušenost :D ). V pubertě se chce navíc líbit, tak se stará. Myslím, že české mladé holky nemají problémy s velkým procentem obézních mezi sebou, i když některé s tím holt bojují (z různých důvodů)…

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 11:37

Jak si muze nejaka kombajnozni matrona pripadat krasna? to nema oci? Propagace nadmerne obezity by mela byt zakazana stejne jako by mela byt zakazana propagace extremni hubenosti (ale ono uz to tusim zakazano je..nebo neni paragraf na umyslne sireni nemoci?)

aailyyn
809 příspěvků 17.12.12 12:58

@eva64

Tak černě bych to neviděla, opravdu nejsme součástí zlého lobby farmaceutického průmyslu, celosvětového spiknutí a světové nadvlády iluminátů. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek