Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 13:11
@Johny Sixx píše:
Jak si muze nejaka kombajnozni matrona pripadat krasna? to nema oci?

Ale no tak. Vždyť je to jen berlička a z nouze ctnost - když je nepochválí nikdo jinej, musejí to holt zastat samy. Prostě milujou svoje tělo a připadají si sexy… od někoho jinýho (kromě úchylů) to těžko můžou čekat/vyžadovat.
A když (si) to budou opakovat dost často, třeba tomu i samy uvěřej.

corrigan
2631 příspěvků 17.12.12 13:15

Tohle není ani nadváha ani obezita, ale výsledek prasáckého obžerství zkloubený z touhou vydělat na čemkoli, byť je to sebezvrácenější. A dnešní konzumní asociální společnost to takovéto osobě ráda dovolí, dost možná se časem dočkáme i reality show. Dodám - bohužel, ale je to tak.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 13:16
@PaolkaH píše:
To mi nepřipadá vždycky jako dobrá rada do života.

Zcela naopak je to to klasické ulhané rčení, kterýma argumentují… ve skutečnosti platilo vždy a všude Líná huba = holé neštěstí.

Takových podivných jakoby pravd jsou plné kalendáře:

Dlouhé vlasy krátký rozum (zřejmě vymysleli nenávistní plešatci)
Na každém šprochu pravdy trochu (100× vyvráceno naším bulvárem)
Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl (přeloženo do jazyka internetových diskusí: „kritizuješ, protože závidíš“.)
Kdo lže, ten krade a je schopnej i zabít.(no comment)
Kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi. (majitelé nevychovaných uřvaných
raťafáků, co vám ohryzávají kotníky)

and many many more…

aailyyn
809 příspěvků 17.12.12 13:22

@kiwi

Když ono je to pohodlnější se smířit, než se sebou něco dělat. Lepší je vyhlásit, že jsem spokojená (nedovedu si představit, jak bych byla spokojená s faktem, že se třeba nevejdu do ničeho v obchodě, je to mladá holčina, chce se přece líbit). V sedmnácti si ještě fatální důsledky na zdraví nepřipouštíte. Ony přijdou, ne hned, třeba za deset, patnáct let. Pokud teda do té doby nepřibere tolik, že začne mít problémy běžně fungovat, upřímně, nedovedu si představit, že nemá potíže už teď. Patrně se ještě zvládá sama pohybovat, ale musí to být šíleně náročný, musí být věčně zadýchaná a unavená. Fakt si nedovedu představit, že bych s sebou tahala tak cca svojí ideální váhu a k ní ještě jednou tolik (možná i víc).

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 13:28

@aailyyn
Samozřejmě. Deklarovat svoji spokojenost se špekama, to nic nestojí.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 13:29

Kdyz sem slecnu videl, vzpomel sem si na nedavny rozhovor s kamaradkou (krasna holka s az modelkovskyma mirama). Resili jsme co my dva plejtvaci obrovsti (ja cca 170 cm cca 65 kilo, ona 175 a kolem padesati) mame delat kdyz se blizi ty vanoce, kdyz jsme jiz vykrmeni na vahu nebezpecne blizkou jatecni hmotnosti. Uz vim co kamaradce poradim: precist si tento clanek, me osobne to pomohlo=)))

aailyyn
809 příspěvků 17.12.12 13:41

@Johny Sixx

Doufám, že je to ironie…

JarkaJar
432 příspěvků 17.12.12 13:48

Ono je možné, že té slečně všichni okolo říkají, jak jí to sluší a aby si ze své tloušťky nic nedělala. A ona tomu možná věří. Asi jim nedochází, že by se nutně měla snažit zhubnout aspoň část té nadváhy, dokud je ještě zdravá. Až bude mít cukrovku, nemocné srdce atd., bude pozdě. Podle mě je hloupost, ujišťovat toho, koho mám rád, že všechno je fajn, když vím, že si tím škodí a že by měl něco dělat nebo nedělat. A takováhle extrémní tloušťka určitě nepovede k dobrému konci. Vždyť jí už teď musí dělat potíže třeba sednout si v autě na sedadlo vedle řidiče. Někdo má nadváhu a nemůže za to - ale mít nadváhu kolem 80-90 kilo a nic s tím nedělat - to je cesta ke zkáze.

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 13:52
@aailyyn píše:
@Johny SixxDoufám, že je to ironie…

Samozrejme…co jineho?

aailyyn
809 příspěvků 17.12.12 14:06

@JarkaJar

Já myslím, že okolí spíš radši neříká nic, protože si muselo všimnout, že slečna je zaprvé hodně citlivá a nevyrovnaná, že má problémy, no a zkoušejte takovému člověku decentně sdělit, že by měl fakt hodně zhubnout (hloupá nebude, sama určitě ví, že to není správně).

kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 14:56

@aailyyn
Ono jim to sdělit nejde.
Je zajímavý, jak osoby, samy se sebou spokojený a svoji postavu milující, reagují značně nerudně na jakoukoli kritiku.

Dorenika
464 příspěvků 17.12.12 16:09
@Lola
@Lola píše:
Titulek „Vážím 165 kilo a připadám si krásná“ je stejně stupidní jako titulek: „Mám lupénku a připadám si krásná“, „Mám zlomenou nohu a připadám si krásná“, „Mám atopický ekzém a připadám si krásná“, „Mám zánět spojivek a připadám si krásná“… atd…

ja mam zlomenu nohu a pripadam si krasna :D :D

Dezidera
21 příspěvků 17.12.12 16:42

Chudák holka! Měli by jí koupit pořádné zrcadlo, protože s tím, do kterého se každý den dívá a ve kterém se líbí sama sobě, určitě není něco v pořádku… anebo má něco s očima. ;-)

Sibyla
2646 příspěvků 17.12.12 20:41

Mám dojem, že u kořene toho postoje (jsem tlustá a cítím se krásná) bude nějaký psychiatr-yně. Příliš úspěšně se mu podařilo holku zbavit z depresí z tloušťky: vsugeroval jí, jak je krásná, a děvucha to teď hlásá. Jak píší, přítel jí pomáhá: no, možná je to imigrant z některého afrického státu, kde si na tlusté ženy potrpí. Četla jsem výrok jakéhosi jejich politika, že Prozřetelnost preferuje černou rasu, protože její ženy mají větší zadky (!). A založí-li si enormně obézní osoba blog, zákonitě dostane záplavu tleskánků od osob poněkud méně obézních, kterým vrací sebevědomí.

bestia
2300 příspěvků 17.12.12 20:45

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:40

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 22:48
@bestia píše:
Odkedy tu tato tema visi, napada mi len jedno: aspon niekomu…

tak to sem chtel taky napsat ale nechtel sem bejt za bezcitnou zrudu=)))

anniette
159 příspěvků 18.12.12 13:16
@eva64 píše:
Po antidepresivech se tloustne. Po antidepresivech! A nikdo vám to dopředu neřekne. Třeba 15 kg za 2 měsíce. Po antipsychoticích taky. Většinou vidíte obézní zpomalené kluky mezi 25 a 35 lety. Některé tyto léky přímo vyvolávají tzv. metabolický syndrom / obezita, cukrovka, vysoký tlak, vysoký cholesterol/.
To je druhá strana mince působení farmaceutických firem na našem trhu po roce 1989.
Jediná možnost u těchto lidí je - a teď se omlouvám - nežrat. K snídani 1 hrubozrnnou hvězdičku s 2 plátky sýra, k obědu suché brambory a dušené žampiony a k večeři vařenou brokolici. Znám konkrétní případ.

Po antipsychotikách se opravdu tloustne, jenomže je problém, že kdo má nějakou vážnější formu nemoci, souvisí s ní i oslabená vůle a to se pak hubne hodně, hodně špatně… :( Můj bratr bral antipsychotika dvacet let, nedávno bohužel zemřel, obezita a vedlejší účinky z léků na tom měly taky svůj podíl.. :(

Zuzka.Mannheim
11 příspěvků 18.12.12 15:55

@eliza93 Jak můžeš, tohle srovnávat s lupénkou? Lupénku si nevytvoříš-nevyžereš a nemůžeš za ní, rodíš se s ní. A nemůžeš se z ní uzdravit!!! To je přece úplně o něčem jiném, i žena s lupénkou může být krásná, jenom tupka může říct, že je ošklivá! To je něco úplně jiného než tahle vyžraná…

Jinak je ho šílený, ošklivý a je to stejný jak propagace anorexie či bulimie… Těch se taky nikdo nezastává, nevím proč se z obézních dělají chudinky a z anorektiček krávy.

eliza93
84 příspěvků 18.12.12 22:39

@Zuzka.Mennheim byl to příklad člověka, kterej nikdy nebude dělat modelku/modelka, aspoň ne na řekněme komerční úrovní, zkrátka ho to nikdy nebude živit, nemůže to mít jako povolání. Stejně tak by to nemělo být ani u obézních lidí. Jinak Mrs. Hnidopišská, nechte si laskavě ty poznámky o tupkách a podobných stvořeních ;) díky Edit. Jo koukam, že původní téma byla asi soutěž krásy nebo tak něco.. pořád stejný

Curlygirl
1901 příspěvků 21.12.12 11:08

Pane jo… obrňte se a připravte se na nejhorší, rozkliknutí odkazu na vlastní nebezpečí…

http://revue.idnes.cz/…modelky.aspx?…

Tebah
4257 příspěvků 21.12.12 11:11

@Curlygirl Ježiši, tohle už opravdu není o kráse, ale o zdraví! Štve mě, jak se jde z extrému do extrému - buď je cool být hrozně hubená, nebo naopak hrozně tlustá. Přitom 90% žen je něco mezi.

aailyyn
809 příspěvků 21.12.12 11:46

@Curlygirl

To už je ta Apokalypsa?

Curlygirl
1901 příspěvků 21.12.12 12:02

@aailyyn taky mě to napadlo :-D

Narcisa
100 příspěvků 24.12.12 12:38

Na morbidní obezitě není nic krásného a její propagace je projevem hlouposti lidí, kteří si očividně neuvědomují, jaké zdravotní komplikace sebou taková obezita přináší. Tloušťka lidí je jejich vlastní problém, ale jen do té doby, než tím začnou obtěžovat své okolí!

Norielle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.13 07:01

Toto je hrozne. Divam sa na tu dievcinu a nevychadzam z uzasu. Bohuzial sa najde aj u nas mnoho ludi ktori zastavaju podobny nazor. V dvadsiatke ci tridsiatke je to este fajn, potom zacinaju kardiovaskularne choroby. Nie som za anorexiu. Je to chore. Ale nie som ani za toto. Takito ludia ma hnevaju rovnako ako napriklad fajciari ktori si mnohe svoje zdravotne problemy privodili sami a ja sa musim svojim zdravotnym poistenim solidarne podielat na liecbe niecoho, comu sa dalo krasne predist. A podobne aj s tymto. Kardiovaskularne choroby su najcastejsou pricinou umrti civilizovaneho sveta. Snazim sa zit zdravo, jest normalne, mat vyzivnu a vsetrannu stravu, chodim cvicit aspon 4× do tyzdna. Samozrejme ze ma tento zivotny styl nieco stoji. Ja by som napriklad bola rada, aby takato zivotosprava bola zohladnena v systeme zdravotneho poistenia. Preco mam doplacat na niekoho kto sa proste prejeda, nic s tym nerobi, je spokojny (a naozaj v tomto pripade nemyslim ludi ktori trpia metabolickymi poruchami, stitnou zlazou a pod., ktorych je ale z toho celeho max. 10%)a nasledkom jeho lenivosti a nezaujmu o jeho zdravie budu nanho solidarne platit vsetci?

Kym sa tu po mne ludia rozkriknu kto by urcoval nejake objetivne parametre, BMI nad 25 sa vseobecne povazuje za nadvahu… napr.

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek