Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Ems
1482 příspěvků 19.8.12 15:41

Tak téhle slečně (mluvím o té z článku, ne o té z fotek Elle) bych nedala pá dnů najíst. Chápu že je někdo nemocný a chápu, že se někdo cítí lépe s několika kily navíc, ale někde to má hranice. Děláním podobných soutěží „normalizujeme“ něco co normální není. Nechápu proč se chodí z extrému do extrému. Lidi označíme za plnoštíhlé, i když jsou tlustí jako prasata, aby je to nemrzelo. A jako idol krásy se propagují extrémně štíhlé modelky (u kterých to většinou hraničí s anorexií). A normální ženy jsou co?
Obdivuji všechny módní časopisy, fotografy a návrháře co do svých kolekcí, a časopisů dávají, reálné ženy, se zdravým tělem, protože ty jsou krásné…:)

Atlacoya
2790 příspěvků 19.8.12 15:44

@MP Barbucha S tou Kate Mos jste mi nahrála, viděla jsem o ní klip na streamu a nestačila se divit. Pořád se o ní psalo, jak je ikonou anorexie, ale když se podíváte na záběry z jejích přehlídek tak oproti dnešním modelkám má na sobě toho masa opravdu dost.

blue0015
358 příspěvků 19.8.12 16:04

Takhle veliká obezita je už opravdu přehaná, to jde o zdraví a taky o to, že nemůže dělat spoustu aktivit a v životě ji to musí hodně omezovat.
Na druhou stranu mi přijde hrozné, že ve svém okolím znám naopak spoustu krásných dívek, které nejsou sice nítěnky, ale nemají ani nadváhu natož obezitu a připadají si tlusté, ošklivé a nesnáší se. I já jsem dlouho byla taková. Takže obdivuji, že dokáže mít ráda sama sebe tak, jak je. Ale pokud se má opravdu ráda, měla by kvůli svému zdraví zhubnout.

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 17:06

@klubo Ta je krásná, hned bych s ní měnila.
@Loki13 To je IMHO ta deformace, takhle já si představuju zdravou a normálně živenou ženu. Z horního rozsahu dobrého BMI, to je fakt, ale nikoli s nadváhou.

Loki13
94 příspěvků 19.8.12 17:25

@Ani Mě už to jako nadváha připadá (hlavně podle první fotky), ale je možné, že jsem trochu „zdeformovaná“. :D Každopádně ani taková mírná nadváha nemusí být nezdravá. Je krásná, nepochybně, ale neměnila bych s ní.

Jetthro
1130 příspěvků 19.8.12 17:36

Nevim, co je na roztekle hore sadla krasneho, fakt ne, nechapu to..kdyz je tak spokojena tak budiz, asi dobre pro ni, ale at se za par let nedivi, odkud se berou ty zdravotni problemy, tlak, neschopnost vyjit par schodu (i kdyz to ma problem asi uz i ted), zadychavani…a plati si vsechnu pripadnou lecbu hezky sama.

To, co tu postovala Klubo, je hezka zena, sice s kily navic (nadvahou?) ale ma krasny pas, nikde ji nic nevisi a neplanda, je videt ze se o sebe stara a treba i cvici (i kdyz z vyfotosopovany obalky casaku se to tezko pozna).

Rict o necem, co vypada jako Jabba the Hutt, ze je to krasne, to je..no..lidi jsou ruzne, ze…

andy266
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 17:38

Mě zaráží ten věk (17), řekla bych ji o hodně více. A jinak souhlasím s seznam.mih, pokaždé u takové ženy, dívky vidím černocha?!

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 17:41

Mno ja jsem taky obezni a opravdu se nekdy krasna citim… tak mi to neberte:)
jinak @seznam.mih ja si myslim, ze je to u nich dano nejak geneticky, protoze v africe je oplacana postava furt symbolem blahobytu

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 17:47

@razorblade
a kolik Vam zbyva do 165 kg? Tipuju, ze tak kolem 80 kilo minimalne. Takze se nejdriv musite zdvojnasobit a pak si teprve muzete stezovat, ze Vam nekdo neco bere :-D. Vazne, Vy jste jina kategorie…

Chany
928 příspěvků 19.8.12 17:47

To Andy: černošky jsou vesměs „prdelatý“, tak jsou nejspíš černoši zvyklí a mnohem tolerantnější, než třeba evropané. Starší černošky bývají i dost obézní. A na molech pokud je černoška, tak je sice štíhlá, ale vždy má boky. To u bělošek není pravidlem, hodně jich má až chlapeckou postavu.
A v neposlední řadě -jak se říká- každé „zboží“ si svého kupce najde. Jsou chlapi, které jdou po oplácaných, hubených, ale i po morbidně obézních. Proti gustu žádný dišputát.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 17:55

@razorblade neblbněte, nechci Vám nijak pochlebovat, ale Vaše postava je pro mně pořád z estetického hlediska naprosto v pořádku (nebo Vám fotky extrémně lichotí). Zdravotní hledisko nijak nehodnotím, to má každý nastavené jinak, jistěže kila navíc se projeví.

Slečna z odkazu už spadá do kategorie, pro kterou nenacházím žádné slušné označení. Jednoduše nechápu. To že má přítele, který ji v tom podporuje je pro ni ještě horší. Ale možná ji jde jenom o to, aby se dostala do televize, byla slavná a tak. Snad si tím i kompenzuje to, že až tak úúúplně spokojná zas není.

Ems
1482 příspěvků 19.8.12 18:20

Takže když mě požádal černoch ruku - sem tlustá??? :D A sakra..:D:D

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 18:22

@Ems Ne, vy jste asi krásná a sympatická. Černoši, vysokoškoláci, těch kategorií bude patrně víc:)

Ems
1482 příspěvků 19.8.12 18:23

@Šošana Vtípek, odlehčení atmosféry..:D

Chany
928 příspěvků 19.8.12 18:24

Když koukám na tu probíranou slečnu, tak si říkám: sakra, to je jako si každý ráno před vstaním z postele hodit na záda metrákovou zátěž a chodit a dělat s tím všechno až do večera…strašná představa, jak dostává tělo zabrat, no fakt bych to nosit nechtěla. :-(

andy266
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 18:34

Chany: máš pravdu. Já to určitě neodsuzuji. Sama nenosím vel. 36;) V Africe jsem minulý rok byla a tak vím, jak tam ženy vypadají. A je pravda, že místním černochům se nejvíce líbily oplácanější ženy ;-)

Kateřina
246 příspěvků 19.8.12 19:01

Ano, v černošských státech je opravdu pořád vítána tloušťka jako symbol plodnosti a hodnoty ženy. Dokonce si černošky na černých trzích :-D kupují injekce kdovíčeho a píchají si je do stehen, aby byli baculatější. Nebo se vycpávají polštářky. Asiatky si zase kupují bělící krémy, aby náhodou nebyly trochu opálené, ale pořád jako alabastr :-). Tak mě napadá, jestli je v Evropě také nějaký kult krásy? Asi štíhlosti, ale minimálně ze svého okolí vím, že většina mužů nemá rádo vychrtlé holky, takže to možná máme nejjednodušší - jakože netouží po těch androgenních modelkách z mol. K tématu: pro mě je tohle už hodně ošklivá tloušťka, ale stejně jako propagace obezity se mi nelíbí propagace přehnané hubenosti. U takhle obézních lidí se vždycky snažím si představit, jaký můžou mít život proboha? Tím myslím, že přece pro zdravého člověka je život pohyb, ne? A ona sedí doma na prdeli určitě…

Yoana
12 příspěvků 19.8.12 19:01

Co si o tom myslím? Je sice fajn, že je slečna se sebou spokojená a cítí se býti hezká, ale nejsem si jistá, jestli tomu vlastně věřím a jestli to spíš není obranný mechanismus oné slečny. Pěkného na morbidní obezitě nevidím nic, z estetického hlediska určitě ne a zdravotní hledisko musí být hrozný masakr. Sama mám s váhou celoživotní problémy, při výšce 168 cm stabilně pendluji mezi 62-72 kilogramy v závislosti na tom, jak moc si dávám pozor na své stravování a jak moc jsem důsledná v pravidelném pohybu. Aktuálně jsem na váze 83 kilogramů (+10 kilogramů téměř na konci těhotenství) a můžu vám říci, že je to masakr - klouby - kolena a kotníky dostávají zabrat fest, pomíjím úplně bolesti zad, protože za to může hlavně změna těžiště. Neumím si představit hodit si k tomu dalších 82 kilogramů, to už bych se snad opravdu neunesla.

kacenka.smile
428 příspěvků 19.8.12 19:07

Pro mě je tohle odstrašující případ. Nic proti ženám s nadváhou, mnohým to velmi sluší a sama mám kamarádku, která, ač nenosí velikost 36, vypadá opravdu úžasně, ale 165 kilo je opravdu hrozně moc a už to hezké není ani trochu. Vzhledem k článku bohužel moc nedůvěřuji tomu, že se sama sobě líbí, ale připadá mi psychicky labilní, když kompenzuje svoje starosti jídlem. Jestli se má tak ráda, měla by podle mě přestat páchat pomalou sebevraždu a nejspíše s pomocí obezitologa a psychologa (psychiatra) zhubnout.

Vzhledem k tomu, že ještě není plnoletá, nechápu, jak to mohla její matka nechat zajít tak daleko.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 19:08

@Kateřina jejich zivot si taky neumim predstavit.. ja sama mam nadvahu cca 20 kilo a vim, jak funim, kdyz chodim i nekolikrat denne dve patra do schodu do prace nebo jak jsem funela, kdyz jsem lezla na snezku:)… mit tolik, co ta pani, tak prvni patro - zastava srdce - konec rakev smitec:)

Niqvist
37 příspěvků 19.8.12 19:17

Už vidím jak takovou zvedám u nás na oddělení po totální endoprotéze kyčle v jejích 40ti letech. Bože.

Kateřina
246 příspěvků 19.8.12 19:25

@razorblade No, přesně tak :-). Já sice nadváhu nemám, zato jsem celkem naštíru s kondičkou a vyjít schody je pro mě taky někdy záhul :-D, takže si opravdu neumím představit, jak se pohybuje ona. A co z toho života takhle má. Ještě jsem zapomněla dodat, že pro mě jsou u tloušťky 2 typy žen. Kredence a Venuše. Venuše jsou většinou pěkné i obézní, protože mají prsa, pas a boky viditelné. Kredence jsou prostě tlusté odshora dolů stejně, koule. Takže i to pro mě hraje velkou roli u toho, jestli si řeknu, že ta žena je i přes svou tloušťku krásná nebo ne. Teď ale nemluvím o té extrémní obéznosti u té slečny, v těch obručích tuku se vše skrývá.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 19:55

Titulek „Vážím 165 kilo a připadám si krásná“ je stejně stupidní jako titulek: „Mám lupénku a připadám si krásná“, „Mám zlomenou nohu a připadám si krásná“, „Mám atopický ekzém a připadám si krásná“, „Mám zánět spojivek a připadám si krásná“… atd…
Ta holka je prostě nemocná, protože morbidní obezita JE nemoc, takže dělat soutěže krásy mezi morbidně obézními slečnami je stejně dementní jako dělat soutěže krásy pacientů se zápalem plic.

Ems
1482 příspěvků 19.8.12 19:56

@kacenka.smile ona je nadváha a obezita…

kacenka.smile
428 příspěvků 19.8.12 20:02

Ems: Ano já vím - proti nadváze nic, jak jsem psala na začátku, ale obezita, jak jsem psala dál o slečně, už se mi nelíbí a je velmi nebezpečná, jen už jsem to tím slovem nezdůrazňovala.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek