Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Ems
1482 příspěvků 19.8.12 20:07

@kacenka.smile Přesně tak, souhlasím - tamto bylo přitakání

Pomněnka lesní
42 příspěvků 19.8.12 20:11

@Acrobaleno Já netvrdím, že při 165 kg je krásná, ale že se může cítit krásná. Špatně jsem to vyjádřila.
Btw. mě se ta dívka také nelíbí, a ještě víc mě udivuje, že je skoro stejného věku jako já!

Acrobaleno
1018 příspěvků 19.8.12 21:05

@Pomněnka lesní Skôr by som povedala, že jej schopnosť sugescie je nadmieru vyvinutá. :D

Pomněnka lesní
42 příspěvků 19.8.12 21:13
noemi
1645 příspěvků 19.8.12 21:18

Myslím, že by nejprve potřebovala psychologa, jinak nezhubne.
A to já si se svými deseti kily navíc připadám, že snad ani neprojdu dveřmi a jaká je to hrůza…

Robena
1257 příspěvků 19.8.12 22:36

Ja osobne bych tak obezniho partnera nechtela. Sel by se mnou na vylet? Vyjel by si na kole? Vejde se do sedacky v kine? A co dovolena? Asi bych s nim sedela pred televizi a mlsala..

katango
1356 příspěvků 19.8.12 22:51

@Niqvist Endoprotézu by jí udělali až poté, co by zhubla aspoň něco.

lucindaSK
977 příspěvků 19.8.12 23:00

Radšej presviedča samu seba, že je krásna, akoby s tým niečo robila. a keď prídu prvé vážnejšie zdravotné problémy, bude už riešiť možno neskoro.

Karoleenah
2322 příspěvků 19.8.12 23:04

Toto mi úplně připomnělo jeden pár, který jsem často potkávala - vysoký černoch atletické postavy a taky vysoká, ale rozhodně ne atletická běloška narůžovělé pleti se světlými vlasy, modrýma vodovýma očima a tělem poněkud výrazněji obdařeným tvarohovitou tukovou hmotou. Sice ještě zdaleka nebyla takto morbidně obézní, ale za hranicí už byla stoprocentně. Vždycky jsem se nad tím pozastavila, když jsem je viděla spolu, jak jsou vzhledově v téměř dokonalém protikladu. :) Na druhou stranu ale taky musím říct, že hezčí děti než ty jejich jsem snad ještě neviděla, no snad zdědí postavu po tatínkovi.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 19.8.12 23:08

Je to ohavnost. ne ta slečna, ale ta medializace její tloušťky. fajn, že se cítí krásná a milovaná (existuje prý sexuální úchylka, kdy partnera vzrušuje obezita ženy a chce vidět, jak se nacpává), jenže ve svém věku přichází o kamarády, zážitky, výlety, sport… svým způsobem může být šťastná, ale je mi jí líto. postovaná modelka z Elle(?) je naproti tomu „baba krev a mlíko“ ne morbidně vykrmená. minimálně nemá problém vyjít schody. a líbí se mi, byť je asi photoshopovaná:-)

Carrissa
70 příspěvků 19.8.12 23:33

Já a váha jsme největší nepřátelé, ale tohleto je odstrašující. Nechápu, jak se může slečna tak rychlému přibývání na váze přizpůsobovat. Každý půlrok měnit komplet šatník. Docela mám pochopení pro tloušťku, když se plíživě přibírají dvě tři kila ročně a lidi si pořád řikaj, není to tak hrozný, až jednoho dne prozřou. Ale ona musí každý měsíc cítit, že jí zase škrtí kalhoty, že vyjde míň schodů a tělové mléko jí vydrží méně dní… To musí být strašně depresivní a její přesvědčování o pocitu krásy ji nevěřím, je to jen obelhávání sebe samé.

eliza93
84 příspěvků 20.8.12 00:26

@Carrissa taky pochyybuju, že slečna jako tato nějaké kalhoty nosí.. jen pytle od brambor.. možná, pokud se vejde

Nitty
112 příspěvků 20.8.12 01:47

Abych se přiznala tak obvykle když vidím takto morbidně obézní lidi tak cítím vztek. Nezlobím se na ně, ale na jejich rodiny, protože je jasné, že v téhle fázi otylosti už jsou závislí na pomoci druhých.
Slečna má teprve 17 let a vypadá takhle. Nemyslím si, že je to jen její vina. Stravovací návyky přijimáme od své rodiny, učíme se co kdy a jak jíst, a dítě obvykle nemá šanci zasahovat do jídelničku a pokud ano, tak se souhlasem dospělého, protože samo o sobě na to nemá dostatečné protředky. A pochybuju, že by si od svých 6ti let sháněla veškeré jídlo sama, někdo musel být u toho impulsu a musel vidět, jak se pomalu projídá svým dospíváním.
Jako dítě měla problém, který řešila jídlem až postupně vygradoval. V článku ale nevidím nic o žádné odborné pomoci. V 15ti letech vážila přes 127kg a sama(!) se rozhodla zhubnout, bohužel neúspěšně. Žádný psycholog, žádný dietolog, nepíše se o žádné podpoře rodiny, což je celkem s podivem, protože 127kg už je celkem vážný problém.
Slečna bude za chvíli plnoletá a pomalu získává odpovědnost za své vlastní tělo. Jenže naučené návyky jsou návyky. Je pro ni jednodušší si namluvit, že takhle je vlastně šťastná, než zkusit napravit to, co se od jejího dětství pokazilo.

Nitty
112 příspěvků 20.8.12 01:58

Ještě připojím asi trochu OT příspěvěk…
Na prima love bývá série dokumentů o morbidně obézních lidech. V jednom díle byl muž, který několik let neopustil svou postel. Byl tak těžký, že nemohl chodit, ani si dojít na záchod, nebo se vůbec posunout.
V domě žil se svou rodinou a v průběhu dokumentu se pokoušel zhubnout. Když to zkrátím, na něm se dálo krásně ukázat že morbidní obézita není jen tělesná nemoc. Ve dne muž přísahal, že nic navíc mimo svůj jídelníček nejedl, jeho rodina za rohem přiznávala, že si v noci objednával z dovážkové služby. Muž si toho ovšem nebyl vědom, jeho vědomí to prostě potlačilo.
Navíc jeho rodina ho v tom nepřímo podporovala. Všichni tvrdili jak se mu snaží pomoct, jak mu vaří speciální jídlo z jeho jídelníčku, ale vzít mu telefon, kterým si v noci objednával jídlo, nedokázali. Prý by se zlobil. Asi bych v tomhle případě byla hodně militantní matka…ale když se nemůže hnout z místa a jde mu o život, ten telefon bych mu prostě sebrala, ať se zlobí jak chce.

Pokud jsem až moc odbočila od tématu tak se omlouvám.

Carrissa
70 příspěvků 20.8.12 02:22

@Nitty to mi připomělo reality show Vítejte v novém těle, jak tlouštíci hubnou jídlem a cvičením - je to extrémní, americké a na cityhrající, ale je tam vidět, že ti účastníci byli psychicky uplně v troskách a určitě si nikdo z nich nepřipadal krásný.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.12 04:04

Teď sem si uvědomila, že jsem nenapsala, co si myslím o obezitě a jen jsem komentovala fakt o černoších.

Osobně nechápu, že se někdo takhle dopracuje k takovému kilu. zažila jsem při své výšce 157cm, že jsem měla 85kg a cítila jsem se špatně. Z jakýhokoliv pohybu mi bylo zle, cítila jsem se jak parní lokomotiva, když se rozhejbala, těžký nohy, špatný spánek.. navodila jsem si to sama byla jsem si toho vědomá a jak mi váha ukázala 85 kilo, tak to muselo jít dolů. fakt to není sranda to shodit pro člověka, co není zvyklej na zdravej režim. Nakonec jsem dala dolů deset kilo a cítím se mnohem líp a jsem „sportovnější“ než jiní i hubenější lidi v mém okolí, co nezvládnout jít čtyři patra pěšky. Jen už potom začala zima, starosti, finanční krize, tak jsem tohle odložila stranou a zase se mi špatně najíždí tam, kde jsem skončila. A v počasí, které se mění po pár dnech z brutálního skoku z 30 stupňů na dvanáct ze mě dělá nepoužitelného člověka.
Takže na jednu stranu nechápu a na druhou obdivuju, že někdo dokáže tahat takovou váhu a mít se ráda. Já sem sama sobě přišla odporná. A nechápu, jak k tomu mohla dojít dobrovolně. A nechápu rodiče, že s tím něco nedělali?

Milli
2524 příspěvků 20.8.12 06:13
@Nitty píše:
Ještě připojím asi trochu OT příspěvěk…
Na prima love bývá série dokumentů o morbidně obézních lidech. V jednom díle byl muž, který několik let neopustil svou postel. Byl tak těžký, že nemohl chodit, ani si dojít na záchod, nebo se vůbec posunout.

Ten dokument jsem taky viděla a ještě víc, než to s tím telefonováním pro dovážku zboží, které úplně vymazal, mě šokovala scéna, kdy za ním do nemocnice přišla dcera s pětiměsíčním miminkem. Sama hodně silná, miminko si posadila na klín a dávala mu hamburger. Žádne užužlání té housky, ale poctivě ho s tím krmila. A při tom se na kameru bavila s filmaři o otcově nemoci a léčbě.

Jen tak
58 příspěvků 20.8.12 07:26

Každý má právo připadat si a cítit se krásný a je to fajn, ale slečně jde o zdraví a ohrožuje i svůj život. Navíc je velmi mladinká, tím spíš mě mrzí vidět, jak se už teď ničí. Její život je už teď velmi ztížený a má omezené možnosti, co se pohybu a běžného fungování týče. Pohybově má limity tam, kde by s přiměřenou váhou fungovala bez obtíží. Pokud se to bude prohlubovat a bude na váze stále přibývat, vzdala svůj život předčasně. Tím, že se přijímá takovou, jaká je, se cítí mnohem lépe, ale na druhou stranu, je-li doopravdy vnitřně spokojená, což nevím, přišla o motivaci zachránit svoje zdraví a potažmo i svůj život. Tohle není pár kg navíc. Když jsem článek četla a četla i to, jak jí jídlo pomáhalo (?) řešit problémy, se kterými se potýkala, jsem si říkala, kde v tu chvíli byla její máma, když v deseti letech dcera vážila 70 kg a ve čtrnácti 127 a svůj smutek zaháněla dalším jídlem? A přítel… „samozřejmě se trochu bojím o její zdraví“, trochu? Měla bych strach hodně. Sice slečna říká, že nechce propagovat obezitu, ale myslím, že tyto soutěže mohou na mnohé zapůsobit uklidňujícím dojmem, dát jim pocit, že i toto je v pořádku, a snížit jejich motivaci a důvod se sebou něco udělat… ne pro krásu, tu může každý vnímat jinak, ale hlavně pro život a zdraví.

Pomněnka lesní
42 příspěvků 20.8.12 09:13

Znovu jsem si přečetla celý článek a slečna tam říká, že se pořádají soutěže s vyhublými dívkami a ty nikdo nekritizuje. Co prosím? Každou chvíli slýcháváme kritiku na vyhublé dívky - např. to jsou ramínka na oblečení, kde má zadek, to je kostřička…

Curlygirl
1901 příspěvků 20.8.12 09:19

Hezkého na tom nevidím nic, nejen, že to je hnusné, ale i zdraví nebezpečné. To že si sama údajně připadá krásná beru jako obranný mechanismus nebo pózu pro lidi zvenčí, těžko říct, jak se cítí. Objektivně se musí cítit příšerně po všech stránkách. Co mi příjde alarmující je, že takové obézní ženy mají většinou nějakého vychrtlého přítele, který se na nich sám přiživuje v tom smyslu, že potřebude submisivní typ s nulovým sebevědomím, vůči kterému bude mít vždy navrch. Vzniká tam chorobná emoční závislost obou na sobě, protože by ani jeden na normálním partnerském „trhu“ neobstál.

Příspěvek upraven 20.08.12 v 09:20

Ems
1482 příspěvků 20.8.12 09:19

@Pomněnka lesní Já myslím, že zrovna v tomhle má pravdu (Jak říkám ono to je od jednoho extrému do druhého). Prostě se snažíme aby na přehlídkách byli, extrémně hubené dívky a nemá to masovou kritiku. Přičemž je to stejně nebezpečné.. Ilustračně tohle není ženská s krásným tělem, a i když kritika byla, nebyla dostatečná umřela v 28

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.12 09:24

@Ems ale za túto smrť mohla predsa jej matka
Jednoznačně se o ni zasloužila její matka.

„Trpěla depresemi a měla velkou fobii, že jednou vyrostu, spoustu času trávila tím, že kontrolovala mou výšku,“ vyprávěla Isabelle pro televizní stanice. Její dětství bylo krušné i proto, že ji matka skoro nepouštěla z domu, protože byla přesvědčena, že na čerstvém vzduchu lidé rostou rychleji! Isabelle nechodila do školy a učila se doma. Samozřejmě tak byla izolovaná i od svých vrstevníků, což pro ni přinášelo další traumata."

Ems
1482 příspěvků 20.8.12 09:27

@gulietta To vám neberu. Každopádně jí stále najímali i když byla takto vyhublá, a pokud jí najmou tak ukazují celému světu, že modní průmysl chce tyto vychrtliny… a jen podporuje ženy v hubnutí do extrémů…

MUDr.Lant
389 příspěvků 20.8.12 09:49

Když jsem viděla fotku, myslela jsem si, že ji je tak přes 40, no ejhle 17. Každopádně je opravdu nechutně obézní a měla by s tím něco dělat a ne si říkat, že se cítí krásná. Nemusí zhubnout na 55 kg, ale i těch 110 by bylo lepší, než toto.
Včera jsem se rozčílila nad popiskem u této fotky http://www.blesk.cz/…rity/244357/
Nemyslím si, že by na této fotce byla žena, která má problémy s kily navíc.

Sekhmet
1918 příspěvků 20.8.12 09:55

Vždycky jsem byla toho názoru, že je otázkou genetických dispozic, zda při průměrné výšce (žena cca 160-170cm) budete vážit spíš 50kg nebo spíš 80kg. Ale je otázkou vašeho vlastního osobního rozhodnutí, zda budete vážit 80kg, nebo 150kg. Žena vážící v sedmnácti půl druhého metráku není krásná, je jen obézní. Já aktuálně při výšce 170cm vážím o sto kilo míň než ona. Krásná si většinou nepřipadám, protože podle bodystatu mám pořád pět kilo tuku navíc a mám na sebe vztek, protože jdou dolů moc pomalu a já postupně ztrácím motivaci.
Líbilo by se mi, kdyby byl v médiích větší důraz na to, že mít velikost 40 je stejně normální jako mít velikost 36. Protože jestli je velikost 40 nadměrná (a jsou obchody, kde tuto velikost již nevedou), pak nám jako normální velikost opravdu zbývá jen ta 36 a 38, což je dost smutné.
Chtěla bych, aby se ženy s pár kily navíc (a tím „pár kily“ opravu myslím třeba 5-10 kg oproti ideálu, tedy stále ještě naprosto v normě) přestaly cítit méněcenně jen proto, že se jim „zkrabatí břicho, když si sednou a nahrbí se“ (protože modelkám na fotce se nekrabatí nikdy, že jo).
To, že je slečna v sedmnácti zdravá, není argument. V sedmnácti by měla být zdravá každá slečna, tlustá i hubená. Počkáme, až slečně bude třicet, ale obávám se, že toho se slečna nedožije.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek