Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Mylady2
12413 příspěvků 20.8.12 12:22

@Chany Tohle dělá Jamie Oliver… ale v UK.

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.12 12:23

@Chany
to zni jako Jamie Oliver

Chany
928 příspěvků 20.8.12 12:25

Mylady a CreatSusan: Je to možné, dostala mě ta atmosféra, zbytek jsem pustila z hlavy

Curlygirl
1901 příspěvků 20.8.12 12:28

@Chany nebyl to Jamie Oliver? Měl ten svůj Lunch School Project jak v UK tak v US, pokud se nemýlím.

Chany
928 příspěvků 20.8.12 12:31

Curlygirl -asi ano.

Pirek
7062 příspěvků 20.8.12 12:35

Ale byly i snahy zespoda (ovšem brzy násilně ukončené): http://neverseconds.blogspot.co.uk/

MP Ann
215 příspěvků 20.8.12 12:36

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:07

Moir
2489 příspěvků 20.8.12 13:44
@Sekhmet píše:
Když už tu někdo zmiňoval Vítejte v novém těle, nemůžu nezmínit dokument Morgana Spurlocka Supersize me. Tam je pasáž, kde má zakladatel „sendvičárny“ Subway proslov o tom, jak byl morbidně obézní a jak zhubnul a následně se setkává s matkou a dcerou, která má nadváhu a snaží se to řešit. Dcera i matka pláčí, že nemají peníze na to jít každý den dvakrát do Subway a koupit dceři sendvič, protože je to drahé a tak dceři asi nezbyde, než být tlustá.
Ty lidi vůbec nenapadlo, že je i jiná cesta. Nemají nejmenší potuchy o zdravé stravě, nikdy jim nikdo neřekl, že to není o „démonických hamburgerech“ a „posvátných sendvičích ze Subway“, že jídlo není „špatné“ a „správné“. Nikdo je nenaučil, jak složit jídelníček, pod pojmem vaření si představují, že vyndají pizzu z mrazáku a hodí ji do mikrovlnky… Špatné je to s tímto světem, instinkty vymizely…

bratranec žijící v Calgary (Čech jak poleno, mohutný vždy, ale teď už dost nad sto kilo a nejštíhlejší není ani jeho žena, taky Češka), mi psal, že jídlo v restauracích a fastfoodech (ne luxusních, ale bufety, „hospody“, „Číňani“ atd.), je levnější, než nakoupit suroviny a vařit si sám, pravda je, že je asi líný vařit a mají se dobře, takže by slušně jíst mohli, no, ale on si dá librový steak, plato sushi :(
sama posoudit nemůžu, v USA, ani v Kanadě jsem nebyla

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.12 17:15

V americe jsem nikdy nebyla, ale jak to tu tak čtu, tak díky bohu za Evropu.. taky si sem tam dám něco z fastfoodu, nebo u číňanů, na kebab a tak podobně, ale jíst takhle furt bych nechtěla… a mražené polotovary? Ehm.. fuj. Mě stačilo, když jsem si párkrát na zkoušku koupila takový ty obědy v chlaďáku, jak občas prodávaj, nebo nějakou kupovanou pizzu… to byl blivajz…

Ems
1482 příspěvků 21.8.12 09:48

Já mám teda z USA jenom dobré zkušenosti. Je fakt, že jsem se ocitla v domácnosti ženy, která prchala přes mexickoamerické hranice a každý dne nám vařila. Po 10 dnech sem měla mexického jídla plné zuby.. ale plno rodin tam vařilo.. Ono to bude fakt asi jak kde…
Jinak sem narazila na článek http://www.super.cz/…hubnuti.html
Já nevím mě ta holka tlustá nepřijde…

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.12 12:31

A já si se svýma 60kg na 168 cm přijdu vyžraná jak prase.

prusovka
117 příspěvků 21.8.12 12:58

Ježíš, neblázněte, vy jste při těch mírách určitě jako proutek a kdyby byli všichni tak „vyžraní“ jako Vy - to by byl krásný „hled“ na ten Boží svět! ;-D

@LadyPapajka píše:
A já si se svýma 60kg na 168 cm přijdu vyžraná jak prase.
LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.12 13:09

@prusovka No tak nejsem jako proutek, ale vždycky si přijdu že mám pneumatiku:D Co má říkat tahle rosolovitá slečna (ale těch 17 let je važně hnus fialovej).

Oproti ní jsem anorektička:D

prusovka
117 příspěvků 21.8.12 13:22

Někdo to už tady zmiňoval - máš-li sedavé zaměstnání, pravidelně necvičíš tak se prostě větší nebo menší „michelince“ nevyhneš, to je jasný, trošku sádlíčka, trošku povolené svaly a „neštěstí“ je hotovo! Ale my jsme přece tady všechny holky šikovný a vhodně vybraným oblečením své nedostatky určitě hravě zakryjeme:-D
Když vidím fotku, nedej bože originál, podobně morbidně obézního děvčete napadne mne vždy jediné: „Ta se, chudák, doslova topí v sádle“ a je mi jí víceméně líto, protože z takový tlouštky už se těžko někdy „vynoří“.citace] @LadyPapajka píše:
@prusovka No tak nejsem jako proutek, ale vždycky si přijdu že mám pneumatiku:D Co má říkat tahle rosolovitá slečna (ale těch 17 let je važně hnus fialovej).

Oproti ní jsem anorektička:D
Juliect
301 příspěvků 21.8.12 15:20

Jeje mně se tak chce napsat co si o tom myslím, ale radši si schovám ruce. Už jsem se jednou vyjádřila v diskusi o tlustých dětech, a pěkně jsem to schytala, jakže jsem to hnusná…
jinak plně souhlasím s prvním příspěvkem EMS.

divokytymian
68 příspěvků 28.8.12 08:32

@Lola: hehehe, mám ekzém a připadám si krásná a váš příspěvek mě trochu pobuřoval než jsem ho dočetla do konce :-) Ale při myšlence, že bych šla na miss ekzém se musím smát skoro nahlas. Kdo by to tak vyhrál? Ta co ho má víc nebo ta co ho má míň. Prostě je to blbost a propagace obezity.

prusovka
117 příspěvků 28.8.12 09:10

Co k tomu říct? Je to jen další z mnoha tzv. reality show, kde na milionech TV obrazovek se předvádí hrstka exhibicionistů (to v tom lepším případě), různých zoufalců, co zřejmě potřebujou prachy za každou cenu až po více nebo méně psychicky narušené jedince.
Můžeš se na to dívat, litovat je nebo kritizovat, nadávat na celkový kulturní úpadek v televizní zábavě, ale nic s tím nenaděláš, protože kde je poptávka, tam je i nabídka, a zájem o podobný typ „zábavy“ určitě je, protože jak známo :nic tak nepotěší, jako neštěstí druhýho!
A kdoví, možná že to někomu i pomůže z mindráků, když uvidí v TV, že není jediný/á kdo je tak tlustý/á, že jsou na tom někteří/ré ještě hůř a ještě ho/ji oslavují, jak je krásný/á a sexy?

kisvakond
110 příspěvků 28.8.12 09:12

No co, má před sebou krásných 15 let života, tak si je musí nějak užít, dokud ještě může chodit a sama si skočit pro dobrotu do ledničky, je to dobrý :-D A na psychiatrii by měl jít její ten její chlap, tohle je normální fetiš.

Bugatti
4086 příspěvků 28.8.12 09:37

@razorblade Ale kondice není tak moc o nadváze, ale o tréninku. Mám taky nadváhu, stejnou velikost jako vy, navíc jsem věkově asi jako vaše matka. (Ale na rozdíl od vás a s ohledem na svůj věk tvrdím, že mám navíc jen 10 kilo) Ale protože musím denně několikrát vylézt do třetího patra a dvě místa, kam pravidelně chodím, jsou na kopci, do schodů nefuním a často pozoruji, že funí jiní, mnohem mladší. Já jinou volbu než pěšky nemám; zkuste přestat jezdit výtahem a chodit víc pěšky, kondici to určitě zlepší.

aailyyn
809 příspěvků 29.8.12 22:57

Modelky možná jsou extrémně štíhlé, ne-li podvýživené a pro spoustu normálních dívek a dam je naprostý nesmysl, aby se jim snažily podobat. Ovšem tohle je na hlavu postavené zrovna tak. Obezita i anorexie jsou nemoci, jsou to stavy silně ohrožující zdraví, ne-li život. Ta slečna je jeden extrém a hvězdičky předváděcích mol jsou extrém druhý. A mezi nimi je rozdíl asi milion světelných let. Krásná a zdravá žena skutečně nevypadá ani tak, ani tak. Reagovat na kult štíhlosti propagací obezity je nesmysl. Proč nevyzdvihujeme ty opravdu krásné ženy normálních postav?

aailyyn
809 příspěvků 29.8.12 23:41

Jinak to, co chci vidět, jsou takzvané plus size modelky. To označení „modelky nadměrných velikostí“ je sice zvrhlost… Odkdy je žena s konfekční velikostí 40 jako nadměrná, ale budiž… Ty ženy a dívky jsou prostě krásně tvarované. Některým by možná slušelo ubrat, ale to se bavíme o takových dvou třech kilech, ty dámy patrně mají normální BMI a ne v pásmu těžké obezity.

Jinak, znáte tohle? http://www.cupcakesclothes.com/ Řekla bych, že tahle dívčina pro změnu místo prohlášení „Cítím se krásná“ volí extravagantní oblečky.

Emmea
75 příspěvků 30.8.12 08:56
@aailyyn píše:
Jinak, znáte tohle? http://www.cupcakesclothes.com/ Řekla bych, že tahle dívčina pro změnu místo prohlášení „Cítím se krásná“ volí extravagantní oblečky.
:-) Ledoborec v růžové :-)

A teď zase vážně: už před nějakou dobou se tady řešila Stefanie Zwicky alias BigBeauty (http://www. leblogdebigbeauty. com).
Ona také se cítí i se svojí váhou krásná, ale její cesta k tomu pocitu nebyla lehká. Nádherný článek o sebepřijetí http://www.leblogdebigbeauty.com/…ps-je-taime/ (pokud máte zájem, přeložím)

prusovka
117 příspěvků 30.8.12 09:07

@aailyyn
„cupcakescloths“ -ten web je moc pěkně udělaný, šaty co to děvče nosí rovněž, rozhodně bych řekla, že vkus má, ale málo platný - obleč „sud“ do šatiček od Versace - krásně tvarovanou „karafu“ to z něj stejně neudělá - škoda! Představovala jsem si v těch šatech štíhlé děvče- to byste se určitě zeleně uramínkovali :-D

FoxInTheBox
278 příspěvků 30.8.12 09:30

Tak jsem si jen pro zajímavost sepsala slova, která tady od vás ta slečna schytala. Vynechala jsem věci jako morbidní obezita, rosolovitá atd., protože jsou pravda.

Ale tohle?

Zvrhlá
Nepřirozená
Nechutná
Prasnice
Extrémní slonice

Úchylnost
Odporná
Rozteklá hora sádla
Hnusná
MUSÍ se cítit příšerně po všech stránkách
Nechutná
Hnus fialovej

Je to zvláštní. Kdekoliv na internetu se objeví někdo tlustý, okamžitě tohle schytává. O člověku s lupénkou by si nikdo tohle napsat nedovolil, ani kdyby o něm vyšel stejně provokační článek (tj. mám těžkou lupenku, mám přítele, cítím se krásná a milovaná).

Jak si tady někteří všimli, slečna opravdu má psychický problém. Možná oproti době, kdy raketově přibírala, protože deprese řešila jídlem, se teď cítí líp. A tak mluví do médií o tom, že je konečně šťastná. Ale určitě nemá lehký život.

Když někdo ze stresu nedokáže jíst a hubne, je to jeho věc, závidí se mu, dostává pochvaly na svou krásnou postavu. Když někdo stres a deprese zajídá, je nechutný vyžraný prase, který by si mělo jít zaběhat a neobtěžovat něžná očička spoluobčanů svým nechutným hnusem?
Ach jo.

Příspěvek upraven 30.08.12 v 09:31

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 09:31

165 kilo je už podle mě strašně moc, ale když se na molech budou objevovat častěji modelky né úplně hubené, ale né vyžrané prasnice. Prsaté, prdelaté s velice štíhlým pasem a měkkými rysy - taková je moje představa. Líbí se mi, když má žena výrazný rozdíl mezi pasem a bokama/zadkem a prsa to už záleží na konkrétní postavě, jaká se k ní hodí. Proto mě pokaždý zaskočí, že si někdo stěžuje na to, že vypadá jako žena hodil by se mi smajl, kterej mlátí hlavou o zeď
No prostě jako ty ideály někdy na začátku a v polovině 20. století to bude asi taková má představa ideálu.

Ech…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek