Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 09:42

@FoxInTheBox Však ty opravdu hubené, co nemůžou přibrat, i kdyby snědli celý prase, taky poslouchají narážky o tom, že jsou to anorektičky a že vůbec nejí a že by měla přibrat, protože potom vypadá strašidelně. Ale opravdu tlustýmu člověku málokdo řekne do očí, že už to přehání a málokdo mu řekne do očí, že je vyžraný prase. vyžraný prase je na stejné úrovni, jako vychrtlina.
Nicméně v práci mám jednu kolegyni, která je opravdu strašně hubená - žádný prsa, snad žádnej tuk na těle, chlapecká postava a hodně vysoká. Když nastoupila do práce, tak jsem se vážně bála, že je to anorektička, protože působila, že má všechny příznaky (včetně řídkých slabých vlasů a zkažených zubů). Nyní už je „jen“ hubená. A pořád a ráda mi předhazuje, že může sníst o půlnoci celé prase a nepřibere ani deko a ještě to shodí a vyprázdní (říká to jinak, ale budu korektní :) ) a pořád na mě takový řeči, jako že já to štěstí nemám a ať jí něco dám do výstřihu. A i na základce si jednu takovou holku pamatuju, jak mi předhazovala, že ona je ta hubená a že má štěstí a já ne.
Tím chci říct, že není třeba úplně zastávat všechny hubené, nebo tlusté lidi, že jsou to chudinky, že za to vlastně nemůžou a tak. někdo z toho má komplexy a někdo naopak druhýmu předhazuje, jaký má to štěstí, že je takový, jaký je.

FoxInTheBox
278 příspěvků 30.8.12 09:51

@seznam.mih Já vím, ale fakt jsem nikdy neviděla, že by se někdo posmíval hubené holce, a to jich kolem sebe mám plno.
Maximálně si stěžují, že by chtěly mít větší prsa, ale nic víc.

Určitě se není potřeba zastávat všech, nehledě na to že někdo je svině tlustej i hubenej :-D
Ale stejně mi ty hnusy, úchylnosti a prasnice kroutí ušima.
Musíme na sebe být navzájem tak agresivní? Ono se řekne - o nic nejde, ona si to nepřečte, nebo „kdyby si to přečetla, třeba ji to trkne a něco se sebou udělá“.
Jenže takhle si akorát člověk zvykne vyjadřovat se hnusně o všem a o všech, a o tom, že je hulvát vůbec neví.

Viz tvoje kolegyně. Jestli o tobě někdy použila nějaké slovo z toho mého seznamu, tak si zaslouží nakopat.

Příspěvek upraven 30.08.12 v 09:53

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 09:53

@FoxInTheBox Víš ono je rozdíl, když je člověk nemocný (lupénka), anebo se kvůli depresím prožere na 160 kilo. 160 kilo je opravdu obézní, to už ani není tlustý. Já chápu že, když má někdo depky tak může přibrat. Ale pokud se vyžere do 160 kilo tak sorry, ale ano je vykrmené prase. A zvlášť pokud mu to přijde úplně normální, což slečně příjde…
Chápu, že ve chvílích kdy měla problémy tak asi nemohla zhubnout. Ale pokud je člověk schopen na sebe strhnout takovou mediální pozornost a mít přítele tak je i schopný zhubnout a uvědomit si svůj problém, ale to ona asi nechce a proto ani pro mě je tlustá, vykrmená, nechutná a hnusná…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 09:56

@Ems a ak niekro nazve iného človeka vykrmeným prasaťom, tak je to nevychované prasa? @FoxInTheBox má pravdu. Používaním vulgarizmov sa staváme hulvátmi.

FoxInTheBox
278 příspěvků 30.8.12 09:59

@Ems Sakra a deprese není nemoc?

Co kdyby se v depresi místo jídla řezala? Tak by byla „nechutná hnusná zjizvená zombie“?

O tom, jestli ta mediální pozornost byl nápad její nebo třeba podmínka ve smlouvě s pořadatelem tý soutěže taky nevíme.
Mít přítele a být schopná zhubnout absolutně nesouvisí. Pár příspěvků nahoře se tady řešilo, že ti lidé neví, jak má vypadat zdravé jídlo, nevaří si, neorientují se v tom.

To fakt miluju, když se psychicky i fyzicky zdraví a štíhlí vyjadřujou k tomu, jak kdo může a musí zhubnout a jak je špatnej, že to ještě neudělal.

Ona je v blbé situaci - obezita + mentální nepohoda. Aby mohla hubnout, musí se nejdřív hodit vnitřně do klidu, k tomu jí pomáhá třeba i ten přítel a to, že je v nějaké té soutěži. Po nějaké době dost možná hubnout začne - až si na to bude věřit.

Jo, a pro mě jsou hnusní a nechutní hulváti :-)

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 10:02

@gulietta no tak mezi tím je velký rozdíl, vykrmené prase je možná tak ne přiliš pěkná metafora, ale vulgární to opravdu není. Samozřejmě, že bychom neměli používat vulgarismy - o tom žádná. Ale z těch slov které tu byli vypsané mi žádné z nich nepříjde vulgární. Možná jsou urážlivá, ale urážlivá je spousta věcí a pro každého něco jiného, někoho může urazit že o něm řekneme že je tintítko ačkoliv to samo o sobě urážlivé není… Jen abychom se tu nedostávali do přílišné politické korektnosti, a nebudeme tvrdit že slečna je plnoštíhlá, nebo boubelka (což mimochodem pro někoho může také být urážlivé)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:03

@Bugatti ja ty schody v praci chodim nekoikrat denne uz nekolik let, ale stejne furt funim jak lokomotiva. ale priznavam, ze to neni dane jen moji nadvahou, ale i prachmizernou kondickou:)

FoxInTheBox
278 příspěvků 30.8.12 10:05

@Ems

JE obézní.
NENÍ úchylná.

Asi takhle. Stačí?

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 10:05

@FoxInTheBox ale já chápu že deprese asi je nemoc, (a teda tvrdím že viníkem je její matka) ale myslím si že když někdo o sobě ve 160kilech je schopný říct že je krásný, tak už asi deprese nemá a hubnout by měl začít…
A hulvát? Pokud je upřímnost hulvátství tak ano, asi jsem hulvát…

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 10:06

@FoxInTheBox pokud si při 160 kilech přijde sexy tak mě uchylná příjde, a její přítel ještě víc..

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:08

@Ems slečna je tlustá. Nie boubelka, plnoštíhla ale tlustá. Prečo používať k tomu aj prirovnanie k praseti? Tintítko je taky urážka, alečna nebude tintitko ale hubená. Aj kašlať na politicku korektnosť, sa dá bez prívlastkov, vymýšľania nadávok, jednoducho slušne. Je rozdiel ak sa o Vás vyjadrím ako o blbej, namiesto toho aby som použila iné slovo, napríklad nekorektná.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:10

@Ems a ak pri Vy Vašom výzore máte priateľa, tak aj ten je uchýlný? Každému sa páči niečo iné.

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 10:10

@gulietta ne selčna je morbidně obézní ne tlustá…nadávky tu nejsou, jsou tu urážlivé výrazy ale ne nadávky ani vulgarismy…

FoxInTheBox
278 příspěvků 30.8.12 10:11

@Ems

Asi? Deprese je určitě nemoc. A bohužel stav člověka v depresi je pro zdravého fakt nepředstavitelný. To není „jenom nějaká blbá nálada“.

Deprese mimochodem nemusí být nepřetržitá. Existuje třeba bipolární afektivní porucha (dřív maniodepresivita), kdy se střídají deprese s „mániemi“ - přívalem energie a „veselosti“.

To, že už je (asi) nemá, a řekne o sobě, že je krásná - no tak fajn! Nejspíš se léčí. Ale léčení i hubnutí je proces a nejde lusknutím prstů.
Dá se začít tím, že ase člověk přijme takový, jaký je („budu se mít ráda i takováhle“) a až si na ten pocit zvykne, začne na sobě pracovat - ne z neštěstí, že není dost dobrej, ale pro radost, aby byl lepší.

Upřímnost není hulvátství, jsou to dvě různé věci. Ale upřímnost je dost často zaklínadlo hulvátů, výmluva, která jim dovoluje hulvátem zůstat :-)

Upřímnost = „Je obézní“
Hulvátství = „Je to nechutný, hnusný, úchylný prase“

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 10:12

@gulietta Tak tohle argumentování je opravdu skvělé… Mluvíme tu o morbidně obézní slečně - chápu že někdo rád blond, někdo brunetky, někdo hubené a někdo tlusté…Ale obézní? to už je něco jiného.
Ale co já jsem svůj názor řekla…nepřijdu si jako hulvát, pokud vám dvou ano tak mě to mrzí, ale za pravdu se musí trpět…

chupa_chups
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:13

Chro chro

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:13
@Ems píše:
@gulietta ne selčna je morbidně obézní ne tlustá…nadávky tu nejsou, jsou tu urážlivé výrazy ale ne nadávky ani vulgarismy…

Takže sme sa dopracovali k tomu, že nadávať komukoľvek je prijateľné, podstata je nepoužívať u toho vulgarizmy?

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 10:16

@chupa_chups Eště by to chtělo nůž na krájení atmosféry…:D

@gulietta podle mě je to případ od případu, ale u téhle slečny já slitování prostě nemám…

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:16

@FoxInTheBox Ne žádná taková slova mi nikdo nikdy neřekl ani mě nikdo přímo neurazil. Spíš takový řeči, jako že jsou vlastně nakonec rádi, že jsou takhle hubené, že nemusí sebou tahat tu horu špeků a nefuní po schodech a nepotí se tolik a že aspoň nemá takové problémy sehnat na sebe podprsenku a tak, ale nebylo to mířeno přímo na mě. Spíš jako že já patřím do skupiny, co mají nadváhu, možná i lehkou obezitu, co mají ty veliká prsa a když je blbej den, tak i funím do schodů.
Těma prasatama myslím jsou považování lidi, co jedí každej den ve fast foodu, jezdí do krámu autem i jen přes chodník, jejich nápojem je pouze kola, nebo jinej slazenej nápoj, do prvního patřa potřebují výtah a projít jednu zastávku pěšky je děsná dřina. Né někdo, kdo jí jakžtakž normálně, jen ve velkých porcích a sem tam si veme čokoládu. Takovej rozdíl vnímám já. Ale taky mi tady vadí, jak se tu některé dámy vyjadřují k lidem s nadváhou, nebo obezitou, když jsou zvyklý na zdravej jídelníček, dostatek pohybu a mají silnou osobnost, kterou nějakej ten stres nezlomí. A nenapadne je, že né každej má tu psychiku silnou a že jsou lidé, co snadno propadají do bezmocí, co by ony zvládly levou zadní a řeší to jídlem jako uklidnění.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:18

@Ems no takto by sa dalo argumentovať aj u Vás. Váš priateľ je úchylný, lebo sa mu páčite Vy. Nie ste morbídne obezná, len v porovnaní s mierami ako požaduje táto spoločnosť tlustá.

Pirek
7062 příspěvků 30.8.12 10:20

@gulietta
Však ty nejlepší urážky a nadávky se často bez vulgarismů obejdou (honem rychle si nevzpomenu na žádný příklad, ale literatura, divadlo a film jsou jich plné).

Ale @Ems bych tlustou rozhodně nenazývala, ať už společnost požaduje cokoli.

Charlene
282 příspěvků 30.8.12 10:21

@seznam.mih jsem hubená, do schodů funím, potím se moooc, a padnoucí podprsenku jsem ještě nesehnala :D

Zato to o těch tintítkách a chodících žebříkách neposlouchám nijak vzácně :) nojo, někteří si holt potřebují zvyšovat sebevědomí na úkor ostatních, jinak to nevidim.

(a ještě, deprese JE NEMOC!!!)

FoxInTheBox
278 příspěvků 30.8.12 10:21

@seznam.mih No a kolik lidí řeší stresy třeba cigaretou, splašeným nakupováním, panákem, milencem/kou…ale to není vidět, tak proč si nezanadávat těm, na kterých ten jejich způsob uklidňování vidět je, že :-D

To ONI nemají žádnou vůli, to co dělám JÁ je úplně v pohodě a mám to pod kontrolou :-D

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 10:21

@gulietta nejde…protože je v tom obrovský rozdíl, a pokud ho nevidíte tak mě to mrzí ale s tím já nic neudělám…

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:24
@Pirek píše:
Ale @Ems bych tlustou rozhodně nenazývala, ať už společnost požaduje cokoli.

Jasne použijeme slovo mierne oplácana. Ale máte pravdu, tlustá nie je. Je len blbá. A keďže za pravdu sa musí trpieť (tvrdí Ems), tak ja teraz idem trpieť za to, že som o nej povedala pravdu. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek