Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 17 Další »
cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:24

Dneska se na deprese svaluje kdeco, a každá špatná nálada se hned nazve depresí. Navíc právě lidé v /pravé/depresi moc nejedí, protože je jim tak blbě, že nedělají nic, natož aby dostali chuť na jídlo. Na to bych to nesváděla, prostě se holčina vyžrala, no chcete-li slušněji, vypapala.
Lupénka není nikdy vaše volba, ale takováhle obezita už volba je.

chupa_chups
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:25

@gulietta ems splnuje požadavky spolecnosti

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 10:26

@gulietta Já sem blbá, tak jo no když si to myslíte…:D Nebojte mě jste neurazila

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:27
@Ems píše: nejde…protože je v tom obrovský rozdíl, a pokud ho nevidíte tak mě to mrzí ale s tím já nic neudělám…

Má Vás rád napriek tomu ake máte názory a ako vyzeráte. Kde je rozdiel v tom, že on má rad ju napriek tomu ako vyzerá a aká je?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:28

@Charlene No nejlepší by bylo nezabývat se druhýma lidma a jen se zabývat sami sobě :) nic si z toho nedělejte já zase poslouchám řeči o dojných krávách a o vemenech, co si žena přehodí přes rameno a jde a nejhorší na tom je, že to neříkají přímo o mně, ale když jsem v jejich blízkosti a říkají si to mezi sebou pro uklidnění, že mají malá prsa.
@FoxInTheBox Však to je dobře, že si nijak své komplexy neléčíte na druhých.

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 10:32

@gulietta tak pokud nechápete ten rozdíl, tak sorry no..ale já vám ho nehodlám vysvětlovat, protože by to bylo jen a jen zbytečné. Máte jiný názor, nazývejte si slečnu tlustou a nechte ostatní ( já sem to o praseti řekla až jako reakci na co tu zde bylo, protože by to nepřijde hulvátské) ať jí říkají jak chtějí. Pokud vám příjdou jako hulváti, tak ať, ale buďte nad věcí a nechte je hulváty býti.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 10:36

@Ems Vy svoje názory neviete obhájiť. Vaše sorry.. Váš nazor, v každej druhej vete vlastne potvrdilo moju teóriu o blbosti. Takže áno, nechám Vás nech ste hulvátom, na Vás je škoda klávesnicu drať. :-)

FoxInTheBox
278 příspěvků 30.8.12 10:37

@Ems V pořádku, vy „bez slitování“ komentujete obezitu, tak my komentujeme hulvátství.
Nikdo tu nikoho nepřevychovává ;-)

@cibetka 1 Ne, ani depresi neprožívá každý stejně. Souhlasím, že se za depresi dneska vydává kdeco, ale jako každá duševní záležitost je dost subjektivní a vy ani já neposoudíme, jak slečně bylo a jestli měla nárok to zajídat nebo ne ;-)

Můj kamarád (s bipolární poruchou) během depresivního období přibral asi 30 kilo, protože si nedokázal jít nakoupit a připravit jídlo, jen si objednával pizzu a jedl ji ne z hladu, ale mechanicky, jako uklidňující činnost.
A to je jenom jeden příklad za všechny.

šedivá myš
24 příspěvků 30.8.12 10:45

Slečna z článku je tlusté prase. @Ems je tupá husa.
Oba výroky mi připadají hulvátské.
A @Ems, doporučuji si přečíst diskuzi s časovým odstupem. Možná budete překvapena, jak špatně (či vůbec) argumentujete.

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.8.12 11:00

Asi nikoho kdo mě zná nepřekvapí, že souhlasím s Guliettou a FoxInTheBox.
A pravdu má i seznam.mih, lidé dost často zesměšňují někoho, komu závidí (například ty velký prsa).
Co může krásná a štíhlá @Ems závidět té obézní chudince? Třeba to, že je schopná přijmout se i se svými velmi dobře viditelnými nedostatky?
Jinak výroky: deprese je asi nemoc, se slečnou nemám slitování, nechte hulváty být hulváty… to je fakt drsné. Zvlášť ve spojení s velmi chabou argumentací.

Už od školky učíme děti, že není správné někomu nadávat. Nevěřila bych, že budu dospělé lidi přesvědčovat o tom, že používat jakékoliv nadávky není správné. A vyzvat k jejich používání na svém blogu je ještě horší.
Když člověk čte pohádky, vidí, že to zlo, které je tam vyjádřeno tak „polopatě“ je mezi námi pořád. Jen je skryté. prostě ta zlá a pyšná princezna, která se směje a nadává lidem, kteří nejsou tak hezcí, jako ona, se vyskytuje v běžném životě. Jen není tak snadno rozeznatelná, jako v pohádkách.
@Ems, já když jsem začala číst módní peklo, byla jsem nadšená. Ta úleva, nejsem divná, přestože jsem ve svých sukních a kabátech na ulici v menšině. Také jsem napsala věci, na které zpětně nejsem pyšná. To o té pyšné princezně neberte osobně, každý ji máme trochu v sobě. Důležité je umět se chytit za nos a uvědomit si to.

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 11:07

Dobře, já si myslím že argumentace tam z mé strany byla. Ale pokud si myslíte, že ne tak jsem to rozepsla. Možná sem to trošku přehnala ( můj temperament je silný motor :D) Ale za faktickou stránkou, a hlavní myšlenkou mé argumentace si stojím.

Zvrhlá
Nepřirozená
Nechutná
Prasnice
Extrémní slonice Úchylnost
Odporná
Rozteklá hora sádla
Hnusná
MUSÍ se cítit příšerně po všech stránkách
Nechutná
Hnus fialovej
Z těchto slov mi přijde že nevhodná jsou slova slonice, prasnice a hnus. Dobrá u těchto tří jsem ochotná přijmout, fakt že jsou urážlivá a že od uživatelů, kteří je použili to nebylo pěkné. Ale, zbytek? Uznávám, že když jsem v první reakci nazvala selčnou vyžraným prasetem tak to bylo moc, ale jinak :
Ačkoliv pevně věřím, že si za tu obezitu slečna nemůže uplně sama. Tak si myslím, že nyní je při smyslech. Tvrdit o sobě, že jsem sexy když mám 160 kilo je ZVRHLÉ, protože existují nějaká měřítka současné společnosti podle kterých jsou některé věci zvrhlé. A pro většinu diskutujících (nebo alespoň těm, kteří to napsali) to zvrhlé přijde. Také vůbec nevidím co je na použití tohoto výrazu hulvátské.
Obezita je sama o sobě NEPŘIROZENÁ proto opět nevidím proč by mělo být hulvátské. ÚCHYLNOST - víceméně tady by člověk argumentoval podobně jako u té zvrhlosti. Obecně v naší společnosti je úchylka, když mu 160 kilo přijde přitažlivé, protože to není normální (pokud normalitu bereme jako průměr)
Uplně normální mi přijde i ODPORNÁ, někomu přijdou odporní lidé kteří nosí ponožky v sandálech, mě třeba včera přišel odpornej pán který smrděl přes celou tramvaj. Je to subjektivní, ale hulvátské? To samé se slovem NECHUTNÁ a HNUSNÁ (což není to samé jako když nazveme člověka hnusem).
ROZTELKÁ HORA SÁDLA, tak tady to orpavdu nevidím, mě přijde že je to na stejné urovni jako rosolovitá, čirá konstatace faktů.

FoxInTheBox
278 příspěvků 30.8.12 11:09

@Ems
Proboha už si to neobhajujte. Nemá to cenu.

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 11:11

@FoxInTheBox člověk se snaží…
Edit : já prostě nechápu co je na tom špatně, tak mi řekněte jaké logické chyby jsou v té argumentaci, třeba to jen nevidím…

Příspěvek upraven 30.08.12 v 11:16

Jetthro
1132 příspěvků 30.8.12 11:11
lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 11:18
@Ems píše: člověk se snaží…
… a hloupost se ho stejně nepustí a nepustí…
Curlygirl
1901 příspěvků 30.8.12 11:19

Já spíš postrádám určitý jemnocit a diplomatičnost, @Ems

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 11:24
@Ems píše:
@FoxInTheBox člověk se snaží…
Edit : já prostě nechápu co je na tom špatně, tak mi řekněte jaké logické chyby jsou v té argumentaci, třeba to jen nevidím…Příspěvek upraven 30.08.12 v 11:16

v jake argumentaci?

Judith11
1171 příspěvků 30.8.12 11:25

Tady je veselo. Já samozřejmě stojím na straně gulietty a dalších, z jasných důvodů, které není třeba vysvětlovat, protože tu padly.

Ale uvědomme si, že Ems je mladé děvče, časem se jí otupí hroty a spoustu věcí bude vidět jinak.

K tloušťce jako takové - není to jednoduché soudit, protože jídlo je pro mnoho lidí závislost- stejně jako alkohol nebo drogy.

Judith11
1171 příspěvků 30.8.12 11:27

Ems, Tvrdit o sobě, že jsem sexy když mám 160 kilo je ZVRHLÉ

Ale chápete, že je to jakási nadsázka, sebepřijetí (možná), pokus dodat tlustým lidem trochu odvahy…já nevím co ještě. Zkrátka já za tím nehledám žádný hlubší smysl než něco jako „bulvární chyták“.

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 11:28

@Curlygirl já zase postrádám zapojení lidí kteří ty výrazy použili,
jemnocit a diplomatičnost - tu já používám, ale zrovna tady mi to nepřijde nutné. Měla jsem podobné téma u mock maturit z franiny, je to zajímavá myšlenka. Má být člověk vždy diplomatický a jemnocitný? Já si myslím, že ne, jsou situace kdy jsou diplomatičnost a jemnocit velmi důležité.
Ale zrovna tady mi to nepřijde jako nutnost. Naprosto souhlasím s @FoxInTheBox že se nemají používat vulgarismy a že bychom neměli nadávat. Ale mě ty výrazy přijdou, ano urážlivé, ale ne vulgární a už vůbec né hulvátské.

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 11:29

@Judith11 V tom případě jsem se chytla na bulvární chyták…

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 11:31

@GreatSusan Tady v té…

@Ems píše:
Dobře, já si myslím že argumentace tam z mé strany byla. Ale pokud si myslíte, že ne tak jsem to rozepsla. Možná sem to trošku přehnala ( můj temperament je silný motor :D) Ale za faktickou stránkou, a hlavní myšlenkou mé argumentace si stojím.Zvrhlá
Nepřirozená
Nechutná
Prasnice
Extrémní slonice Úchylnost
Odporná
Rozteklá hora sádla
Hnusná
MUSÍ se cítit příšerně po všech stránkách
Nechutná
Hnus fialovej
Z těchto slov mi přijde že nevhodná jsou slova slonice, prasnice a hnus. Dobrá u těchto tří jsem ochotná přijmout, fakt že jsou urážlivá a že od uživatelů, kteří je použili to nebylo pěkné. Ale, zbytek? Uznávám, že když jsem v první reakci nazvala selčnou vyžraným prasetem tak to bylo moc, ale jinak :
Ačkoliv pevně věřím, že si za tu obezitu slečna nemůže uplně sama. Tak si myslím, že nyní je při smyslech. Tvrdit o sobě, že jsem sexy když mám 160 kilo je ZVRHLÉ, protože existují nějaká měřítka současné společnosti podle kterých jsou některé věci zvrhlé. A pro většinu diskutujících (nebo alespoň těm, kteří to napsali) to zvrhlé přijde. Také vůbec nevidím co je na použití tohoto výrazu hulvátské.
Obezita je sama o sobě NEPŘIROZENÁ proto opět nevidím proč by mělo být hulvátské. ÚCHYLNOST - víceméně tady by člověk argumentoval podobně jako u té zvrhlosti. Obecně v naší společnosti je úchylka, když mu 160 kilo přijde přitažlivé, protože to není normální (pokud normalitu bereme jako průměr)
Uplně normální mi přijde i ODPORNÁ, někomu přijdou odporní lidé kteří nosí ponožky v sandálech, mě třeba včera přišel odpornej pán který smrděl přes celou tramvaj. Je to subjektivní, ale hulvátské? To samé se slovem NECHUTNÁ a HNUSNÁ (což není to samé jako když nazveme člověka hnusem).
ROZTELKÁ HORA SÁDLA, tak tady to orpavdu nevidím, mě přijde že je to na stejné urovni jako rosolovitá, čirá konstatace faktů.
lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 11:34

@Ems Myslím, že Vám jasne dala najavo, že toto nie je argumentácia. Vy si nielen prepílite konár na ktorom sedite, vy si vykopete aj hrob a vyrobite kríž s nápisom.

FoxInTheBox
278 příspěvků 30.8.12 11:34

@Ems
A co třeba „říct, že je někdo hnusný, není totéž, jako říct, že je hnus“?

Nemusíme se tady bavit o subjektivním vnímání náboje těch kterých slov, tohle je prostě pitomost z hlediska logiky.

Curlygirl
1901 příspěvků 30.8.12 11:35

@Ems nemusíte být pořád jemnocitná a diplomatická, ale časem zjistíte, že to dost pomáhá a vyhnete se zbytečným dohadům a nedorozuměním. Vypadá to možná, že Vás poučuji, nejsem zas o tolik starší (snad!), ale dřív jsem taky byla taková „co na srdci, to na jazyku“ a rozhodně mi to v dost věcech uškodilo. Takže teď se snažím ovládat a být diplomatická, přišla jsem na to vlastní empírií :-)

Příspěvek upraven 30.08.12 v 11:35

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek