Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 17 Další »
Judith11
1171 příspěvků 30.8.12 11:35
@Ems píše:
@Judith11 V tom případě jsem se chytla na bulvární chyták…

Ems, upřímně řečeno- já ten článek vůbec nečetla. Je to jen můj úsudek - asi něco jako nadpis ve smyslu „Iveta Bartošová, zhrzená, opuštěná, přesto šťastná“ - jestli mně rozumíte.
Zkrátka chytat se této věty je holý nesmysl, asi tak.

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 11:40

@FoxInTheBox já myslím že subjektivita je v tomto ohledu důležitá, co muže připadat hulvátské jednomu už nemusí druhému. Ale jak říkám souhlasím s vámi, že něco je přemrštěné, ale jen mi přijde, že to trochu přeháníte.
@lessie myslím, že se mi nechce vám odpovídat. A asi by to nebylo úplně diplomatické, takže to nechám otevřené.

@All nechci se už hádat, protože mě to nebaví a věřím že každý má na práci něco důležitějšího. Vážím si vašeho názoru ačkoliv s ním nesouhlasím a už této hádky nechávám (pokud někdo chce ještě něco napište do zpráv)

Mylady2
12413 příspěvků 30.8.12 11:45

No jo ta tučinka je stejně pěkná a šťastná jako Ivetka Bartoš… přejme jí to;-)

FoxInTheBox
278 příspěvků 30.8.12 11:49

@Mylady2 no „tučinka“, to je teda taky výherní slovo :-P

Tučinky, bloncky, poďobanci, tyčky, trpaslíci, bezprsky, nosáči…vítejte ve světě, kde si nikdo nepotřebuje pamatovat vaše jméno, stačí nějaké super pojmenování.

Myslím, že jdu radši něco dělat…

Mylady2
12413 příspěvků 30.8.12 11:52

@FoxInTheBox @FoxInTheBox No to radši jdi:-D

Coraline
1980 příspěvků 30.8.12 12:21

@Ems Opravdu by mě zajímalo, jestli byste to o vyžraném praseti, nechutnosti, odpornosti atd. tomu člověku řekla do očí. A přijde mi někdy fakt smutné, když se holka perfektně obléká, čančá, má vše krásně sladěné, na pohled krása, ale když se pak k něčemu vyjádří, je to minimálně na zdvižení obočí… Hodně se mi líbí ideál řecké kalokagathie, tedy harmonie krásy těla a duše. Bohužel spousta dnešních mladých krasavic tu druhou část absolutně postrádá. Snad z toho vyrostete.

aailyyn
809 příspěvků 30.8.12 16:16

No já taky stresy „řeším“ tak, že se mi stáhne žaludek a nemůžu jíst. Takže při posledním zkouškovém jsem během prvních čtrnácti dní shodila dvě kila. Jsou tací, kteří říkají „Hele, ty se máš,“ ale co já si vyslechnu od svých nejbližších, že bych se jako měla pořádně najíst. Já prostě nemůžu, kdybych do sebe nacpala jídlo pod tlakem, je mi akorát špatně. Já vím, že to myslí dobře. On není dobrý ani jeden extrém. Ani tlustá, ani hubená. Já si myslím, že těm silnějším se to do očí neříká právě proto, že dnešní společnost nastolila kult hubenosti. Tak jako z ohledů… Jenomže, že v rámci tohoto se každá štíhlá slečna nazývá reklamou na hlad a všichni jí doporučují, že by se měla najíst, to taky není OK. Ať chceme být jakkoli ohleduplní, ta slečna asi má deprese a neumí se vyrovnat se stresem, patrně je labilní nebo je její matka naprosto neschopná (že si nevšimne, že se dítě v šesti letech přejídá a už někdy v deseti je výrazně těžší než jeho vrstevníci a malému dítěti v tom nedokáže zabránit??), ale díky tomu si vypěstovala nejen něco, co není dvakrát estetické, ale hlavně jí to škodí, je morbidně obézní. (Zatím, obávám se, že do pár let se kolotoč zdravotních problémů roztočí. Ještě aby v pouhých sedmnácti nebyla naprosto zdravá.)

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 20:02

Ještě mě napadlo že jsme jednou debatovali na téma " Stát by měl trestat rodiče obézních dětí". Co si o tom myslíte?

Rosalyn
925 příspěvků 30.8.12 20:05

@Ems Pokud by se prokázalo, že za obezitu těch dětí opravdu můžou oni, tak potrestat. Sice nevím jak, ale potrestat.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.12 20:11

@Coraline Teda, klobouk dolu, vyjádřila jsi (jste?) to, co si myslím, jen bych to nenapsala takhle pěkně. Ani se nebudu snažit nic dodávat. Jen že mě to opravdu překvapilo, člověk jaksi předpokládám k pěknému upravenému vzhledu i taktní a uhlazení chování dámy.

Milli
2524 příspěvků 30.8.12 20:21
@Ems píše:
Ještě mě napadlo že jsme jednou debatovali na téma " Stát by měl trestat rodiče obézních dětí". Co si o tom myslíte?

A co když „stát“ narazí na nějakou menšinu?
V jedné pražské nemocnici jsem při pobytu se synem na dětském oddělení viděla partičku čtyř pubertálních kluků, co tam byli na nějakém tom kontrolním pobytu pro cukrovkáře a byli tak silní, že mě to až zarazilo - vzhledem k té nemoci. A rozhodně neřešili nějaké diety, chudák dietní sestra, ta z nich rostla. Z jejich hovoru vyplynulo, že jsou všichni z různých dětských domovů. Co pak?

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 20:26

@Milli Já nevím, ale je to zajímavá myšlenka… Já neříkám že by to tak mělo být… já nevím..

stéblo
58 příspěvků 30.8.12 22:16

…„nemá potřebu se svou váhou něco dělat“…„touží po korunce“…
Tak ať nic nedělá a touží…možná, že ji v této soutěži i získá.

Je obézní.
Je nemocná.
Pravděpodobně se v zrcadle vidí jinak.
Můj názor je, že se mi nelíbí.
A abych reagovala na dotaz zakladatelky diskuze - nelíbí se mi ani ta soutěž, které se ta těžkotonážní dívka účastní. Soutěže krásy jako takové mne nechávají chladnou, tahle mi přijde nemorální.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 30.8.12 22:19
@Ems píše:
Ještě mě napadlo že jsme jednou debatovali na téma " Stát by měl trestat rodiče obézních dětí". Co si o tom myslíte?

možná by měl stát trestat děti obézních rodičů, co myslíte?

Ems
1482 příspěvků 30.8.12 22:22

@viktorka_od splavu :D:D ot mě pobavilo. Ne ale tak tam je to o tom jak moc velkou zodpovědnost má mít rodič za dítě…

kisvakond
110 příspěvků 30.8.12 22:39

No protože se tak všeobecně má za to, že za lupénku si člověk nemůže, zatímco 165kg z vody a vzduchu prostě neuděláš :/ Jasně, že má psychické problémy, ale ty se dají řešit i jinak - holka je chudák, základní problém bude asi v rodině, stejně jako v případě většiny anorektiček. A ta její skvělá láska? Ten úchyl se bude radši ukájet na jejích tukových dunách, než by jí je pomohl shodit, aby se holka nemusela za pár let poroučet z tohoto světa, jo to je láska!

kisvakond
110 příspěvků 30.8.12 22:46

Chtěla jsem okomentovat tohle, nevím, proč to neskončilo přímo pod tím příspěvkem :-/

@FoxInTheBox píše:
Je to zvláštní. Kdekoliv na internetu se objeví někdo tlustý, okamžitě tohle schytává. O člověku s lupénkou by si nikdo tohle napsat nedovolil, ani kdyby o něm vyšel stejně provokační článek (tj. mám těžkou lupenku, mám přítele, cítím se krásná a milovaná).
Jak si tady někteří všimli, slečna opravdu má psychický problém. Možná oproti době, kdy raketově přibírala, protože deprese řešila jídlem, se teď cítí líp. A tak mluví do médií o tom, že je konečně šťastná. Ale určitě nemá lehký život.
Když někdo ze stresu nedokáže jíst a hubne, je to jeho věc, závidí se mu, dostává pochvaly na svou krásnou postavu. Když někdo stres a deprese zajídá, je nechutný vyžraný prase, který by si mělo jít zaběhat a neobtěžovat něžná očička spoluobčanů svým nechutným hnusem?
Ach jo.
Coraline
1980 příspěvků 31.8.12 08:38

@Ems Cpát jakožto rodič dítě od mala nezdravými pochutinami, fast foodem atd. ve velkém množství, je podle mne na úrovni trestného činu, jenže těžko říct, jak by se to objektivně prokazovalo. Pak jsou taky děti, které mají poctivou domácí stravu, ale halt mají sklony k tloustnutí. Znám třeba případy, kdy dítě chodilo na oběd k prarodičům a na druhý k rodičům a oni o tom vzájemně nevěděli. Dále si děti kupují svinstva ve stáncích a automatech, které mají umístěné ve škole (!), zdravé svačiny od maminky vyhazují, aniž by o tom rodiče měli ponětí. To je pak těžké. Spíš se měly zakázat fast foodové stánky vedle škol, automaty a bufety se svinstvem ve školách. K tomu se, myslím, uvažovalo o něčem jako zvýšená daň na nezdravé věci, jako fast-food, Coca-cola atd. Možná by to něco vyřešilo, kdyby ty hnusné, nezdravé polotovary byly hůře dostupné (protože, co si budeme povídat, kupuje je spíše nevzdělaná, chudší vrstva), než základní potraviny. Ale to by na tom zase tratil stát si myslím, takže to těžko projde.

kacenka.smile
428 příspěvků 31.8.12 08:48

Podle mě je nesmysl trestat rodiče obézních dětí, byť by si to třeba zasloužili. Především si myslím, že pokud by měl stát v tomto ohledu něco dělat, tak by to měla být prevence. Nevím, jak to bylo u ostatních, ale my za celou základní školu věnovali stravování asi 2h nějaké rodinné výchovy, jinak na vaření jsme se učili smažák a podobné libůstky. To je podle mě málo. Lidé prostě nevědí, co je zdravé jídlo, případně mají dojem, že je drahé a že si ho nemohou dovolit. Samozřejmě se o to může zajímat každý sám, jenže to spousta lidí dělat prostě nebude a bude předávat své špatné stravovací návyky dál. Takže bych se přimlouvala za různé osvětové programy v tomto ohledu, nejlépe už v základních školách. A aby se na to kladl stejný důraz jako třeba na ostatní předměty.

Ems
1482 příspěvků 31.8.12 08:53

@kacenka.smile bratr má na gymnáziu základy zdravého životního stylu, a ve francii mají děti tolik hodin že vám vyjmenují kalorie u každého jídla.

Karoleenah
2322 příspěvků 31.8.12 08:55

Možná už jsem to tu kdysi zmiňovala, ale náš gympl byl jednou ze škol, kde se testoval nový předmět nazvaný Výchova ke zdraví (nebo tak nějak). Bylo to pro nižší stupeň gymnázia, děcka obíhala školu s dotazníčky, pak se podle výsledků lepil plakát aka koláž z letáků supermarketů, přišlo mi to teda spíš jak pro mateřinku, ale řekněme, že jistá snaha tam byla. Blbé je, že alespoň podle mých zkušeností jsou z předmětů tohoto typu (rodinka, občanka) většinou akorát zašívárny pro učitele, kteří někde potřebují nahnat hodiny a spíš tam děcka chodí ven, koukají se na video nebo jakože „diskutují“. Tak jsem alespoň většinově zažila výuku těchto předmětů já a netvrdím, že se mi to tenkrát nelíbilo, ale že bych si z těch předmětů něco odnesla, to teda ne. :)

kacenka.smile
428 příspěvků 31.8.12 09:02

@Ems: Jenže na gymnázium jde jen zlomek dětí, podle mě je třeba hustit to do nich odmala.

Jinak že francouzské děti umí vyjmenovávat kalorie je sice pěkné, ale to podle mě se zdravým životním stylem až tolik nesouvisí. Doufám, že se o tom učí komplexně.

Ems
1482 příspěvků 31.8.12 09:10

@kacenka.smile - je to nižší stupeň gymnázia na základce by to bylo 6 třída a teda nevím jestli to tam mají (na základkách)
A ano je to komplexnější, v televizi ráno mezi pohádkama ještě řvou Ne mange pas trop gras trop sucre trops sale (Nejez moc tučné, moc sladké, moc slané) nebo Mange au moins 5 fruits et legumes par jours (Jez denně apsoň 5 druhu ovoce a zeleniny)…:)

FoxInTheBox
278 příspěvků 31.8.12 14:53
@kisvakond píše:
Jasně, že má psychické problémy, ale ty se dají řešit i jinak - holka je chudák…

Kolik z vás tady ještě napíše, že měla svoje problémy řešit jinak, nebo že z depresí přece nemohla mít chuť k jídlu, že nemohla tohle a mohla tamto…

Fakt si myslíte, že si šestiletý dítě, kterýmu umřel táta, umí samo vybrat, ke kterýmu chce psychiatrovi? Že si uvědomuje, že zajídá problémy a že z toho časem bude tlusté?
(ano, to neomlouvá její matku. Ta si měla včas něčeho všimnout. Bohužel nic neudělala, dost možná proto, že nechtěla být na holku zlá ještě ona, když to měla těžké už i tak. Nebo na to byla hloupá. Co my víme.)

Ujděte si tu pověstnou míli v jejích botách a pak něco vykládejte.

(P. S. Kdyby svoje problémy „řešila jinak“, tak byste se tady teď možná pohoršovala nad článkem o 17 leté feťačce, alkoholičce nebo trojnásobné matce. Problémy prostě přijdou, neptají se, a každý to řeší jak umí.)

FoxInTheBox
278 příspěvků 31.8.12 15:01

Všem: Myslím, že to co vás pohoršuje není ani tak její váha, ale spíš to, že sí ta „obluda“ dovolila soutěžit v Miss a že má přítele.
Pořád je v nás tak nějak zakořeněné, ža takovíhle lidé mají ležet bezmocně doma, nic nedělat a hlavně nezavazet, nedej bože, aby se snažili nějak žít.

Ale pokud se s tím svým problémem jen zavřou doma - TO přesně je cesta, která vede k izolaci, rezignaci a posilování problému do doby, kdy už opravdu vypoví zdraví.

Já za tím přihlášením do Miss vidím snahu jejího přítele, aby jí zvedl sebevědomí a potěšil ji (koneckonců sama píše, že donedávna byla nešťastná).
Myslím, že až se jí to sebevědomí opravdu zvedne, ať už zásluhou toho chlápka, soutěže nebo něčeho jiného, začne hubnout sama od sebe, protože se nebude pořád konejšit jídlem (viz článek o ženě, která zhubla, když dostala počítač a místo zabavování se jídlem si našla přátele, se kterými mluvila po skype a necítila se sama. Teď ho nemůžu dohledat).

Jo a další „dráždidlo“ je formulace toho článku - ty větičky jako „cítím se krásná a sexy“.
Ale uvědomte si prosím, že je to čístý bulvár největšího kalibru a že to navíc překládal z jiného, cizojazyčného bulváru. Pochybuju, že Kirstie skutečně něco z toho řekla, a když, tak ne těmihle slovy.

Většinou to bývá s těmi rozhovory pro bulvár nějak takhle:

Novinář: Takže vy se cítíte sexy, ano?
Zpovídaná osoba: Víte, já o tom takhle nepřemýšlím.
N: Ale cítíte se víc sexy než dřív?
ZO: No, možná…

= Titulek článku: Šok! Teenagerka říká „Cítím se neskutečně sexy!“

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek