Vážím 165 kilo a připadám si krásná!

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
aailyyn
809 příspěvků 31.8.12 15:28

@FoxInTheBox

Jenže slečna není jediné dítě na světě, které má nějaký problém. Ze všech dětí na světě, které nějaký problém mají, se taky nestanou feťáci, alkoholici nebo morbidně obézní jedinci. Některé děti se se svými problémy třeba taky svěří. Rodičům, příbuzným, učitelům ve škole, kamarádům… To není výtka, to je konstatování faktu, že slečna prostě svoje problémy nezvládla. Ano, patrně na tom má výrazný podíl to, že ji to nikdo nenaučil. Kdo? No neschopná matka, která patrně sama nemá moc ponětí, dceru ke zmíněnému psychologovi nevzala a domů nakupovala tuny nezdravých blafů a polotovarů a kdečeho. Protože si neumím představit, kde by v průměrné rodině alespoň trochu dotčené osvětou zdravého životního stylu, šestileté dítko bralo hromady poživatin, z nichž by se dokázalo vyjíst do takových rozměrů. No a teď už pokračuje v zajetých návycích. Což nic nemění na tom, že její návyky jsou prostě špatně. Jednou tu někdo nadnesl téma k diskusi, a ona dělá něco špatně, tak ji přece nebudeme chválit jen proto, že je amorální se na chudinku sesypat a zkritizovat ji. Co si myslet o tom jejím příteli, to nevím, bráním se ho označovat jakýmikoli přívlastky jako „divný“, třeba se mu její rozměry opravdu jen nefalšovaně líbí. Proti gustu… Horší jsou zdravotní aspekty takového počínání a navzdory estetickým preferencím, já bych se o svého partnera, o jeho zdraví, především velmi bála. A to mi hlava nebere, že ať se mu líbí, jak chce, netrne hrůzou o ni. V tomto směru ho opravdu nechápu a myslím si, že jakkoli má samozřejmě děvče právo na lásku jako kdokoli jiný, tenhle milující partner spíš miluje její rozměry, než ji samotnou. Kdyby mu na ní opravdu záleželo, tak ji podpoří, aby zhubla a má ji rád i tak. Takhle ji ovšem vede do záhuby, pokud ji bude podporovat výhradně v jídle. Všichni si asi umíme představit, co takováhle tělesná konstituce udělá s klouby a se srdcem za několik málo let.

MP Ann
215 příspěvků 31.8.12 16:27

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:06

FoxInTheBox
278 příspěvků 31.8.12 16:37

@MP Ann No, taky názor.
Proti vaší UBOHÉ Ems jsem neřekla nic. Kritizovala jsem hulvátství jako takové (viz seznam slov - skoro každý v téhle diskusi do něj přispěl).

Vy obhajujete ubohou Ems, já obhajuju Kirstie, na kterou se tu špína kydá mnohem víc. No a co?

Není mi z vás zle, ale své ctěné příspěvky si nechte radši vy. Teď jste se projevila jako hulvát par excellence.

MP Ann
215 příspěvků 31.8.12 16:45

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:07

FoxInTheBox
278 příspěvků 31.8.12 16:52

@MP Ann Děkuju za názor. Máte právo si o mně myslet, co jen chcete :)

Co si myslím já o vás sem nenapíšu, protože pochybuju, že takové vzájemné haštěření někoho zajímá. Hezký den :-)

stará
68 příspěvků 31.8.12 16:57

@MP Ann, babička to říká dobře. Nicméně - myslí to tak, že odešel zdráv, rád, v kondici, spokojen? Je to pěkná zkratka, ale hubený chudák, je pořád chudák.

stéblo
58 příspěvků 31.8.12 17:13

@MP Ann
Vidím to asi tak…
Moje dospívající dcera má nyní o 15 kg víc nežli já v jejím věku.
Je konstitučně hodně jiná, je ale pevná, nebuřtíkatá s přiměřenou dávkou svalové hmoty.
Já vypadala jako týden po propuštění z Dachau, ručičky jak kvedlačky.
Dobře.
V okamžiku, kdy bych zjistila, že nabírá kila z tajně si kupovaných čokoládiček a podobně, má se nač těšit. Zatím velmi jemně zasahuji do jídelníčku celé rodiny a léto mi nádherně nahrálo. Pohyb a zelenina dokáží divy.
Záměrně nepíšu o hubnutí. Nechci, aby to slovo vůbec zaznělo. Netoužím mít doma ztrápenou tajně zvracející mátohu.
Ale prostě jsem matka, tak si všímám…cítím se tím povinována nikoli společnosti ale tomu mýmu milovanýmu dítěti.

MP Barbucha
3716 příspěvků 31.8.12 17:22

Jen k těm rodičům obézních dětí. Nikdy jsem nechápala, proč někdo cpe do dětí fastfood a jiné svinstvo. Teď když mám dětí, tak vidím, že vrazit jim sem tam nějakou sládkost je často jednodušší, než se jim věnovat.
dítě chce pozornost, hlavně to malé si často nevydrží hrát samo příliš dlouho. Aby mohla dál kecat nad kafem a dortikem, tak matka vrazí do ruky lizatko nebo čokoládu. Dítě je doma protivné a pobrekava, tak místo toho, aby ho matka vzala ven proběhnout, zácpě mu pusu susenkou.
Takové maminky skutečně znám, nebo spíš potkávám. Většinou jsou samy obézní, děti někdy ani obézní nejsou, ale s těmito návyky - místo lásky a pozornosti jídlo - s velkou pravděpodobností v dospělosti obézní budou…

Sonny.1
6 příspěvků 31.8.12 17:26

Jedním slovem: hrůza. Doznívá móda anorexie a zřejmě nastává éra jiné nemoci. Navíc nechápu její logiku: nelíbí se jí vychrtlé modelky, takže proti tomu trendu bude bojovat druhým extrémem? Šílený.

Coraline
1980 příspěvků 31.8.12 17:27

@MP Ann Aby vám nepraskla žilka v oku, halt existují opačné názory, než je ten váš, a je celkem jedno, zda tu o ně stojíte. To, že jste tuto diskuzi založila, neznamená, že tu budete rozhodovat o tom, co se zde smí a nesmí projevovat.

MP Barbucha
3716 příspěvků 31.8.12 17:37

Jinak sorry za pravopis - jsem s dětmi na hřišti a píšu z mobilu. Neumím vypno
ut T9 :-) chtěla jsem svým předchozím příspěvkem říct, že s rodiči obézních dětí moc soucitu a pochopení nemám, mám jim to celkem za zlé. Nějak si nedovedu představit situaci, kdy by vykrmovani dětí bylo omluvitelne. Snad pár kilo navíc když rodina prochází nějakým traumatem. Ale ne morbidní obezita v 17ti. To nevznikne za rok…
Ann, je úplně jedno, kdo diskusi založil. Lidé se tu budou hádat a psát svoje názory. Pokud se vám to nelíbí, zalozte si blog a komentáře, které se vám nelíbí smažte.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.12 18:30

@MP Ann no tak tému ktorú ste založila otvárajte namiesto raz týždenne, raz ročne. Vám sa uľaví, klesne Vám tlak, nebudete sa musieť neuroticky rozčuľovať a my budeme mocť písať svoje názory, bez obáv o Vaše duševné zdravie. Ak ste chcela aby sme sa do tej slečny len návážali, tak ste už pri otvorení témy mala jasne napísať, že túžite len po tom, aby si všetci do nej kopli. Vyhli by sme sa nedorozumeniam a Vy by ste si na jej účet zdvihla svoje ego.

La_Crime
601 příspěvků 1.9.12 00:41

Já nevím, jestli je to jen mou citlivou náturou, ale myslím si, že stošedesátikilové stvoření si prostě NEMŮŽE připadat sexy. I kdyby mělo nakrásně přítele, spokojený vztah, dobrou práci, která ho baví, miliardu koníčků, která ho naplňuje. Dennodenně nás bombardují obrázky lidí, kteří jsou prostě hezčí než my - šedí, obyčejní lidé. Nejsem obézní, nejsem vychrtlá, ale mám ze sebe prostě špatný pocit pokaždé, když si ze mě přítel udělá legraci a řekne mi špekáčku, moje váha se nahne k 59 (to číslo mě fakt děsí), nebo se večer cpu zmrzlinou, protože jsem měla špatný den v práci (protože je to dost blbé řešení problémů, nahrávám si k těm 59 a není to hlavně zdravé). Chodit po ulici s tím, že se mi při každém kroku třese stehno jak hromada rosolu, nemohla bych být šťastná, ani sama se sebou spokojená. A na rodiče se to věčně svádět nedá. Moje mamka je… prostě taková, jaká je. Nemá dobré stravovací návyky a v některých ohledech mi je taky nevštípila, ale chvála jí, že se to v posledních letech snaží u sebe změnit. Já už jsem snad dost velké dítě na to, abych věděla, co je pro mě, mé zdraví a moji postavu dobré, když si to můžu přečíst v každém stupidním časopise.

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 15:18
@Ems píše:
@FoxInTheBox ale já chápu že deprese asi je nemoc, (a teda tvrdím že viníkem je její matka) ale myslím si že když někdo o sobě ve 160kilech je schopný říct že je krásný, tak už asi deprese nemá a hubnout by měl začít…
A hulvát? Pokud je upřímnost hulvátství tak ano, asi jsem hulvát…

Nečetla jsem vše, ale tak nějak bych se chtěla vyjádřit.
Depresemi trpím, vážím 77kg, měřím 164cm, jsem tedy obézní. Moje matka za to nemůže ani v nejmenším.
Mám dny, kdy si připadám krásná a hodná a pak takové, kdy mám pocit, že jsem velryba s odpornou povahou, která umí jen kazit lidem život a bylo by lepší, kdybych umřela. Jsem zdánlivě extrovertní, ale své intimní bolesti mám problém sdílet, i doma. Snad jen s partnerem.
Nikdo nemá právo o mně říct, že jsem vyžrané prase. A kdo tady tvrdil, že hubené dívky to poslouchají pořád a tlustým se to všichni stydí říct - mohu říct jen HAHA :D. Bylo to na základce (bez rozdílu pohlaví, hulváti jsou dnes už všichni), na střední i v ostatních společenstvích.

kisvakond
110 příspěvků 2.9.12 08:00

@La_Crime
No, v tom je možná u Vás ten problém, v těch časopisech - zaprvé Vám vnutily představu, že za svých 59 kilo byste se měla stydět a zadruhé: za ty stupidní rady v nich ohledně diet by je většina dietologů veřejně pálila :-/
V životě je důležité udržet si ZDRAVOU váhu, tedy takovou, jakou máte, když se pravidelně hýbete, poměrně zdravě jíte a hlavně - jste psychicky v pohodě. Pro jednu je to 50, pro jinou 70 kilo, geny prostě nezapřete. 160 by to ale rozhodně být nemělo, ale jak už tady mnohokrát zaznělo, slečna má zjevný problém jinde. :-( Nechápu, jak poté, co v Tv proběhl pořad Jste to, co jíte, stále slečny pátrají po zázračných dietách v časopisech. Naprosto všechny mají jedno společné: zhubnete a pak zase pěkně naberete, jen co s dietou přestanete, akorát o nějakých pár kilo víc, protože jste si tou dietou rozdrbali metabolismus.. A s tím partnerem máte pravdu - je pro vlastní sebevědomí a tedy i vnitřní spokojenost důležitější než maminka-ten můj by si nikdy nedovolil mě „špekáčku“ oslovit ani z legrace, ani přede mnou nekomentuje krásné holky, naopak občas něco prohodí o anorektičkách.. A já, i když o svém zadku vím a nejsem s ním úplně spokojená, nemám z něj mindrák :-)

La_Crime
601 příspěvků 2.9.12 10:36

@kisvakond Není to o časopisech, ani o příteli, prostě je to mezní váha, kterou mít NECHCI. Já nevím, co je na radách typu,,Necpi se na noc, hýbej se, snídej, snaž se jíst pravidelně, nervi se sladkým a tučným" špatně. Nikde jsem neviděla v časopise napsané, že mám držet hladovku nebo (a to už dost dlouho) ono obligátní,,nejez po páté hodině„. Každý druhý měsíc vychází v nějaké stuzpidárně článek s názvem,,Největší chyby v hubnutí“, tak buď se na to moc zaměřuji nebo opravdu nevím. Navíc je třeba myslet hlavou. Jestli si chci udržet váhu a mít hezkou postavu, tak to úplně zadarmo asi nebude, ale v momentě, kdy si naučím to tělo přijmout určitá pravidla a na něco si ho naučit, začne ochotně spolupracovat.

tetma
58 příspěvků 2.9.12 10:58

@Yoana ani nevíte jak vás chápu, já začala na váze 60 kg v těhotenství a rodit jsme šla s 92,5 kg tedy 32,5 kg nahoře ( pro rýpaly měla jsme těhotenství odležené a nic jinýho než jíst jsme nemohla dotoho mnoho a mnho léků na udržení které pekelně zavodnily) byla jsem hotová záda bolely asi nejvíc, kolena to byl taky mazec, ušla jsme 5 metrů a zadýchávala se - po půl roce jsme byla naštěstí na 65 kg a ty si držím doteď. Nechápu jak se někdo dobrovolně může vyžrat do váhy nad 100 kg a ještě tvrdit, že je se sebou spokojený. Chápu, že jsou nemoci kdy je nadváha a člověk s tím nic neudělá. Všichni nadávají na kuřáky, ale obezita je stájný problém možná větší

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.12 11:46

@La_Crime @kisvakond Můj přítel by mi takhle asi taky neřekl. Když začal tvrdit, že má rád moje bříško, tak jsem si asi dva měsíce myslela, že si ze mě dělá legraci, že jsem tlustá. Ten ňouma to myslel vážně :D. Myslí si, že vypadám normálně, nepotřebuje, abych hubla. A to je pro mě stěžejní. Pak jsem schopná se sebou něco dělat. Kritika mě ničí, naopak laskavost povzbuzuje. Když mi řekne, že jsem krásná, jsem najednou tak plná energie, že jsem schopná jít si zaběhat. Díky němu jsem konečně schopná si na koncertě zatancovat, jíst před lidmi (= nemuset hlad potom dojídat po celém dni tunami jídla) a radovat se z toho, jaká jsem.

La_Crime
601 příspěvků 2.9.12 11:59

@jumbee Důležité je, abyste se necítila dobře nebo si nešla zaběhat kvůli němu, ale kvůli sobě. Pokud škrtnete přítele a nejste se sebou spokojená, něco s tím dělejte. Teď to možná bude znít ošklivě, ale přítele můžete kdykoli vyměnit, ale sama se sebou budete muset strávit celý život. A to už je sakra motivace dělat něco proto, abyste se sebou samotnou byla šťastná a spokojená :)

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.12 12:02

@La_Crime Jojo, to všechno vím. Ono je to v podstatě takhle: Minulý přítel mé už tak mizerné sebevědomí srazil někam pod zem. Nynější ho vlastně dostal na normální úroveň. To se už nezmění, i kdyby nebyl… Jsem o tom přesvědčená, nejde vyloženě o to, jestli on ten názor má :).

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.12 14:21

@jumbee Zrovna dneskaj sem si stoupla na váhu a když si odmyslím těžký pásek a kalhoty, tak jsem měla asi tolik, jako ty/vy(?) a mám 157. Jindy si s tou váhou připadám ještě docela pěkně na to, kolik vážím, tak nepřipomínám chodící velkej tuk, ale díky pořadu Zhubni, nebo přiber si zase připadám jak chodící buldozer, komu se klepou stehna, mám celulitídu, kterou jsem dříve takovou neměla, stehna se mi o sebe třou, i když mám nohy od sebe mírně, na břiše špek a taky mi na sebevědomí nedodalo, když jsem zjištila, že přítel váží míň než já (on teda taky jí strašně málo a úplně blbě na chlapa.. ) tak už si připadám celá odporná. Přítel mi taky občas z našeho poušťuchování říká, ať mu „vydám svůj špek“ na břiše, ale vím, že to nemyslí nijak špatně protože se mu líbím taková, jaká jsem takže si to od něj tak neberu. Ať už máte váhu jakoukoliv, pokud se budete hýbat a dělat jakoukoliv činnost a budete jíst rozumně a zdravě, tak můžete vážit jak chcete. Přeju si dostat svojí váhu pod 75kg. Nějak si nemyslím, že bych mohla vážit optimálně svojí výšce, to je kolem 50 kilo :D kdybychse ale dostala na 70kg byla bych na sebe hrdá :)

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.12 15:36

@seznam.mih Předchozí přítel byl vyhublý a vážil o tři kila míň než já. Stávající má o dvacet víc (ale BMI mnohem lepší než já, samozřejmě :D) a jsem naprosto spokojená :). Ono se sice říká, že na vzhledu nezáleží… Ale já si připadala vedle kostlivce dvakrát větší než jsem! :D Taky jsem si mu třeba nikdy nesedala na klín, což mě u nynějšího vůbec neděsí :).

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.12 15:54

@jumbee No když si tak vemu svoje partnery, co jsem měla a co kdy po mě toužili, tak vlastně až na jednoho to byli samí vysocí hubení (ten jeden měl poruchu metabolisu a nebyl tak vysokej, a měl nějak kolem metráku. V tej době mu bylo 15. Byl o rok mladší než já), kde jsem se jim bála taky sednout na klín, že je rozdrtím svojí váhou :D ale skrvýali v sobě neskutečnou sílu, která mě imponovala tak co :D ten můj není sice tak hubenej ani tak vysokej, ale pochybuju o tom, že by mě dokázal unést v náručí :D

Jetthro
1132 příspěvků 2.9.12 16:04

@FoxInTheBox Me na tom teda rozhodne nepohorsuje to ze ma pritele nebo ze je nekdo natolik pitomej aby poradal soutez o nejhezci horu speku (koneckoncu na svete jsou ruzny fetise ze, nekomu se libi spekove vlnobiti, nekoho zase vzrusujou amputovane koncetiny, nekoho videa ve kterych zeny na podpatich slapou po zviratech jako kralici - ano, to fakt existuje - a nekdo ma rad hentai..), me pohorsuje jen a pouze to, ze je nekdo schopnej se prozrat k takovy vaze. Jasne, slecna mela psychicke problemy, ale na to mame psychiatry, odborniky a kdyz uz ne je tak aspon podporu rodiny a blizkych. Clovek, kterej svoje problemy resi takhle, je pro me slaboch, a kdyz pak (kolikrat neuspesnou) lecbu takovych lidi plati dane, kdyz se takovy clovek rozciluje nad tim, ze si musi koupit dve mista v letadle, to me pohorsuje, protoze si za to ten clovek muze sam. Nejhorsi na tom je, ze spouste takhle obeznich lidi to prijde naprosto v poradku a to mi na tom vadi nejvic spolu s tim, jak uz dneska nesmime nazyvat veci pravymi jmeny - tlustosi jsou najednou „pri tele“ nebo „plnostihli“ (co to je sakra za slovo?!), idioti jsou „pomalejsi“, kdyz je dite nevychovany spratek tak je casto oznacovano za „hyperaktivni“ a tak dale..

nakonec si dovolim pridat jedno pravdive video od George Carlina :)
http://www.youtube.com/watch?…

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.12 16:12

@mrs.Libor

otazka je, jestli to skutecne byla sikana nebo spis sebeobrana, ktera byla kvuli nedostatku schopnosti dialektiky vyjadrena fyzicky.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 17 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek