Ta naše povaha česká - díl o módě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
vkusovod
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 20:44

@gulietta - to jste si něco popletla…

Dalajlámov škrpál
107 příspěvků 14.6.12 20:46

Ta naše povaha:Pani Radana Ivančic: Vaše slová tesať do kameňa. Už dlho som nepočula tak hlbokú pravdu vyjadrenú tak výstižne.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 20:47

@vkusovod citujem Vás z inej diskusie:
Takže dámy, mějte se tady hezky, zpětnou vazbu jste dostaly.

Situace kolem Španělska se vyhrocuje a podnik, jehož jsem akcionářem, má dneska důležité ohlášení, takže jestli někdo chodí v pantoflích a jestli si to někdo fotí a vydělává na tom, mi momentálně přijde ne úplně podstatné a dál vás otravovat nebudu. Trollobijkyně mohou oslavovat, budete mít zase klid…

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 20:48

@vkusovod, máte svatou pravdu, je to hnus!

vkusovod
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 20:51

@gulietta - samozřejmě jsem poctěn zájmem o mou osobu :) Nicméně jste popletla dvě věci dohromady: ten podnik, jehož jsem akcionářem, již onu zprávu vydal a je americký. Situaci ve Španělsku nadále sleduji. Výnos jejich dluhopisů dnes překročil psychologickou hranici sedmi procent a hrozí přelití problémů i do Itálie. Takže tak :)

Příspěvek upraven 14.06.12 v 20:57

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 20:51

Mam takovy dojem, ze vkusovod by mohl byt Chekotay. Ty jeho prechytrale a casto arogantni prispevky typu „ja se tak rad posloucham“ nikoho moc nebraly, tak zmenil taktiku. Ale treba se pletu.

vkusovod
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 20:56

@GreatSusan - ano, pletete. Připusťme tedy alespoň jako pracovní hypotézu, že Peklo nesedí víc než jednomu člověku na zeměkouli.

slecnalucka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 20:59

Velevážené= dámy nehádejte s eprosím! mám pocit že obě strany mají v něčem pravdu! to že vkusovod má kousavé příspěvky je pravda ale to že v pekle byly často komentáře typu hlupáci a obludy co chodí v „modrácích“ je také pravda. A s tím kouřením- já nejsem jeho zastánce ale když si představím třeba takovou audrey ze snídaně u t. jak kouří… nepřipadá mi to nijak nevkusné.) co myslíte dámy?

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 20:59

@vkusovod ale bez ohľadu na to či je je podnik americký alebo španielsky nedokážete dodžať slovo. Vraj nás už otravovať nebudete…

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 20:59
@vkusovod píše:

Docela by mě zajímal výsledek, kdyby se mezi pekelnicemi udělal průzkum, kolik z vás by řeklo, že jim nikdy oblečení nebylo _úplně_ jedno, ale díky Peklu změnily úhel pohledu - místo stylu „ležérní kóča“(=dle pekla peklo) styl upravená dáma(=dle pekla ráj).

Příspěvek upraven 14.06.12 v 20:43

Vážený pane Vkusovode, o co Vám jde? O zrušení článků s fotografiemi z ulice? O úplné zrušení pekla? Je-li tomu tak, měl byste si to raději vyříkat s Adou, popř. se společností webdio.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 21:01

@MP Barbucha taky jsem to nezvládla dokoukat.
Tentokrát s Vámi ale nemohu souhlasit. Adéla je oblečena jako žena mé generace, a troufám si říct že postavu a účes má mnoho šedesátnic lepší. Krom toho jí prosvítají zaříznuté kalhotky do sádla na bocích.
Tohle že je někdo komu je 31 let? Má dcera je stejně stará, vychovává dvě děti, stará se o domácnost, pracuje na půl úvazku a nevypadá jako stará mladá!

slecnalucka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 21:01
@Andrássy píše:
Vážený pane Vkusovode, o co Vám jde? O zrušení článků s fotografiemi z ulice? O úplné zrušení pekla? Je-li tomu tak, měl byste si to raději vyříkat s Adou, popř. se společností webdio.

a nebo to tu přestat číst :D

GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 21:03

@vkusovod: Vy se pletete taky a sice v tom, ze predpokladate, ze vsichni (krome Vas) na teto strance jsou zurivi zastanci elegance a s Peklem se na 100% identifikuji. Ja napriklad pokladam eleganci ve smyslu pekelnem za usedlou a jsem velky zastance toho, aby si kazdy nosil co chce. Tim ovsem nechci rict, ze s Vama souhlasim, naopak mi Vase prispevky prijdou uz trochu tematicky i obsahove vycerpane.

vkusovod
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 21:08

Andrássy: Vážený pane Vkusovode, o co Vám jde?

Myslím, že o to samé, o co zde jde všem: napsat svůj názor. I když vlastně… u některých docela pochybuju, že píší svůj názor, možná spíš opakují indoktrinovanou nauku.

@GreatSusan: ne, nepředpokládám, že všichni. Jen předpokládám, že kdyby tady někdo napsal, že se mu lezoucí kalhotky fakt líbí, že otrhané rifle považuje za grunge, který volí záměrně, apod., byl by velmi záhy upříspěvkován k smrti.

velkabota
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 21:10

Tak jsem na to koukla. Líbil se mi přístup Hana Maciuchové k výběru oblečení - mluvila o kvalitě materiálu, střihu…přístup Michala Davida mi byl naopak zcela cizí - mluvil vlastně jen o značkách. Jiná věc je, že nebyly slyšet položené otázky. Třeba se ho ptali na výrobce oblečení a paní Maciuchové na materiál. Těžko říct.

Jiná Realita
13791 příspěvků 14.6.12 21:10

@vkusovod
já vím nevím, vy to nějak moc žerete.

musím tedy ocenit, že aspoň zajímavým stylem, aťsi je přemoudřelý jak chce.

Ať mě peklo někdy štve jak chce, ať mě ada popudila čímkoli, ať už jsem peklo i adu kolikrátjsemohla kritizovala, nesedím si na očích a nemůžu nevidět, že trocha stylu a pouček by se národu českému hodila. v jakékoli podobě. peklo jinou obdobu v českém rybníčku nemá. nemá za sebe ani náhradu (kdybyste ho tedy vyprázdnil nebo anihiloval, či jak to bylo řečeno) sám jste napsal, že 90% národa chodí oblečeného otřesně. to je alarmující. to, že něco dělá většina, neznamená, že to je ok.

Pokud bych to přirovnala k potravinám…doteď většině nevadilo, že s prominutím žere blafy. ono se to vědělo, ale co. pak se vyrojilo pár blogů, pár pravidelných pořadů…a najednou hle, češi se začali zajímat o své talíře! kéž by to tak fungovalo i s oblékáním. pokud je peklo jeden ze způsobů, jak toho docílit, pak nešť.

Tady není jen kritika, byť i tady něco slepicoidního najdete, protože ženské jsou prostě ženské a haštěřit se budou vždycky. ale je to jediné místo, kde vám někdo je koncentrovaně schopen poradit, kde co koupit, jak to vypadá, jakou látku, kde to ušít a kam nechodit.

Peklo zaplňuje megadíru na trhu.

Zařiďte lepší a pak chytlavě kritizujte…plácat naprázdno umí kdekdo.

Jituliina
99 příspěvků 14.6.12 21:11

@vkusovod Milý pane, nevím, co jste zač a vůbec mě to nezajímá. Ale asi byste si měl, chudáčku, najít nějakou jinou zábavu, než prudit a narušovat přátelskou diskuzi. Ráda bych věděla, jestli byste se takhle sebevědomě a kriticky projevoval i z očí do očí. Ale myslím si, že na to jste srab a představuji si vás jako chudinku s umaštěnými vlasy, nepochopeného a nemilovaného. Toto prosím neberte jako útok, ale třeba jako konstruktivní kritiku vašeho chování.

MP Barbucha
3716 příspěvků 14.6.12 21:13

@vkusovod
Já jsem v 15ti nosila odrbané rifle, děravý svetr (černo-červeně pruhovaný, na jednom plakátu ho měl na sobě Kurt Cobain:-) a přes to kožené sako po dědovi.. byla jsem all grunge!

velkabota
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 21:16
@slecnalucka píše:
A s tím kouřením- já nejsem jeho zastánce ale když si představím třeba takovou audrey ze snídaně u t. jak kouří… nepřipadá mi to nijak nevkusné.) co myslíte dámy?

Když ono je něco jiného film, či stylizované ateliérové fotografie a žena kouřící na ulici. Ve filmu není cítit zápach, nejsou vidět případné zažloutlé prsty, dámy mívají elegantní špičky, nejsou vidět nedopalky odhozené na ulici.
Pokud mi kouř nefoukají pod nos, tak mi to nevadí, ale musím konstatovat, že většinou muži z okruhu mých přátel toto kometují negativně. V tom smyslu, že taková žena na ně působí nepřitažlivě…

ciernykocur
132 příspěvků 14.6.12 21:27
@GreatSusan píše: @vkusovod: Vy se pletete taky a sice v tom, ze predpokladate, ze vsichni (krome Vas) na teto strance jsou zurivi zastanci elegance a s Peklem se na 100% identifikuji. Ja napriklad pokladam eleganci ve smyslu pekelnem za usedlou a jsem velky zastance toho, aby si kazdy nosil co chce. Tim ovsem nechci rict, ze s Vama souhlasim, naopak mi Vase prispevky prijdou uz trochu tematicky i obsahove vycerpane.

Pekne povedané. Osobne tiež hovorím, nech si nosí kto čo chce, ak to nie je vyslovene neprimerané udalosti, ale nech tým oblečením o sebe niečo prezrádza, nech je zjavne jeho (spolubývajúca má ružové vlasy a nosí aj dotrhané číňany. jej to ale žeriem, je to celá ona).
Mňa peklo ovplyvnilo - tým, že som si uvedomila, že nad oblečením sa nezamýšľajú len sexi sliepky. A že moje občasné túžby vyzerať dobre netreba utĺcť hneď v zárodku ako neprimerané.

vkusovod
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 21:38

@Jiná Realita - krásný příspěvek, díky za něj! Srovnání s kulinářstvím mě napadlo hned, když jsem si přečetl zdejší diskuse. Nemůžu si pomoct, ale způsob, jakým lepší stravování propaguje Zdeněk Pohlreich, Roman Vaněk, Hana Michopulu nebo Cuketka, mi přijde asi tak o pět levelů výš, než co se děje tady. Včetně diskusí - minimálně jsem se tam nesetkal s tím, že by někdo do zblbnutí opakoval, jak je odporný kečup, jak česká slanina není slanina, jak děsivé jsou u nás běžně prodávané těstoviny. Ano, čtenáři to ví a nemají potřebu si o tom vykládat do zblbnutí, natož si donekonečna fotit blafy, co se v našich restauracích podávají. Tady mám bohužel pocit, jakoby se celý svět točil (donekonečna!) jenom kolem muffinů, vorvaňů, modráků a zápachu potu. Takový trochu totemismus z toho tady na mě dýchá, bohužel. Peklo mě bavilo, dával jsem mu šanci, těšil se na nové články. Už to opadlo.

@Jituliina - za tenhle příspěvek taky děkuji. Vždycky mě pobaví kontrast mezi sdělením a změkčujícím doplňkem, který má zřejmě zachovat tvář píšícího, nebo nevím, jaká je jeho funkce. Nejčastější je tahle forma: „Ve vší úctě pane, jste úplný kokot“. Je to pro mě takový psychologicko-sémantický oříšek, takže děkuji za podnět k přemýšlení a přeji taky hezký večer :)

Andrássy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 21:42
@slecnalucka píše:
Velevážené= dámy nehádejte s eprosím! mám pocit že obě strany mají v něčem pravdu!

Lucko, hádat se začal pan Vkusovod, předtím to byla klidná diskuse. Možná by prospělo jeho věci, kdyby nereagoval stylem Papinového Papinova hrnce před výbuchem.

Příspěvek upraven 15.06.12 v 02:21

vkusovod
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.6.12 21:52
@Andrássy píše:
Lucko, hádat se začal pan Vkusovod, předtím to byla klidná diskuse. Možná by prospělo jeho věci, kdyby nereagoval stylem Papinového hrnce před výbuchem.

Andrássy, nemáte pocit, že Češi si taky v klidu nosili ty svoje hadry, než do toho začala Ada začala řezat stylem anonymní celebrity před výbuchem?

Jiná Realita
13791 příspěvků 14.6.12 21:56

@vkusovod
Nechápu, jak někdo může vyloženě chtít, aby lidi vypadali jak strašidla.

což vy chcete, protože jeden z mála způsobů, jak tomu bránit, kritizujete, a sám jste nic lepšího nepřinesl — dedukce — podporujete hrůzu v českých ulicích…

volfish
945 příspěvků 14.6.12 22:01

@vkusovod pánové Pohlreich, Vaněk a další nám už několik let dookola opakují, jak jsou kečupy a instantní kaše a další šmakulády hnus a lidé to až teď začínají vnímat. Předpokládám, že soutěže o největší blaf na webu Reflexu jste si nevšiml, co? A že tam bylo fotek sesbíraných ze všech koutů naší země - doporučuju vygoolovat, to bylo peklíčko :-D
O stejnou osvětu se snaží Ada v oblasti oblékání, je to opravdu tak těžké pochopit?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek