Věci přes legíny

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Pomněnka lesní
42 příspěvků 19.8.12 13:41

Taky nechápu, proč někdo považuje legíny za náhradu kalhot. Nosit jen pod sukni nebo v zimě pod kalhoty! :)

Pomněnka lesní
42 příspěvků 19.8.12 13:45

Ještě dodám - moje učitelka, je jí 25, si vzala na sebe šaty po kolena, a pod ně ještě fialové legíny. Pochopila bych to, kdyby ty šaty byly krátké, ale tímto absolutně shodila elganci těch šatů a dobrovolně si opticky zkrátila nohy o půl metru.

Mischura
336 příspěvků 19.8.12 17:14

Za sebe mohu rict, ze leginy beru na milost pouze pri dlouhych cestach letadlem v kombinaci s primerene dlouhym bavlnenym trickem a propinacim kardiganem ne kratsim nez do pulky stehen. Jinak si myslim, ze leginy jsou mor, protoze v jidle neukaznenym zenam dovoluji plizive a nepozorovane tloustnout, jak jsou elasticke a stale se trochu vytahuji a povoluji. Potrefene se pak divi, pokud by nosily bud normalni kalhoty, nebo dziny, tak by jim to nedovoliko tolik pribrat.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.12 09:18

Osoby pobíhající po městě v leginách a krátkém vršku mi připomínají děti ve školce, které pobíhají jen v punčocháčkách. Legíny jsou fajn na kolo.

eveK
334 příspěvků 20.8.12 13:49

Mě to nijak nevadí. Na mladých a štíhlých slečnách se mi to zdá hezké, pokud ty legíny padnou a netvoří zrovna „zářez“ a jako trochu retro model s krátkým pestrým sáčkem a vysokými podpatky se mi to líbí taky. Ale opravdu na to musí být postava, což jen tak někdo nemá a já bohužel také ne.

Dahllie
2222 příspěvků 20.8.12 15:30

@Evelina1202 Jděte s tou reklamou už někam… nejlépe někam mimo tenhle web.

Calis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.12 22:09

Přesně tyhle komentáře na legíny místo kalhot má můj přítel. Včetně toho, že kdybych se snad zbláznila a vyšla na ulici s legínami a prosvítajícím spodním prádlem, tak „by mě mezi lidi s holou pr… teda nepustil :D.“

Pirek
7062 příspěvků 21.8.12 09:36

Už v 16. století věděli, že přes upnuté gatě patří nšco, co kryje pozadí.

Petulaje
13 příspěvků 31.1.13 14:39
Hranice vršku u legín

Nechci zbytečně zakládat kvůli tomu nové téma, tak navážu na tohle. Jaká je podle Vás hraníce zakrytého zadku u legín? Kdy si řeknete, že je to ok a kdy už ne?

Varianta č.1 - dívka v obchodě

• zde je asi vše špatně i když má dívka pěknou postavu, ale co u varianty číslo 2?

Varianta č.2 - dívka před zrcadlem

• je zakrytí zadku zde v pořádku nebo by jste volili o něco delší vršek? Případně kam by až měl sahat?

Příspěvek upraven 31.01.13 v 14:45

Sylvika
78 příspěvků 31.1.13 14:43

@majam píše:… Včera jsem viděla hezkou mladou slečnu, i hubená byla, a měla navlečený legíny jako kalhoty tj. triko do pasu. Jelikož neměla zřejmě moc vysportovaný svaly, při každým kroku se jí zadek a stehna třepaly jak rosol…

Ano, včera jsem za takovou slečnou šla asi 15 min. a hlava mi to nebrala

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.13 14:49

.

Příspěvek upraven 19.02.13 v 17:17

TulaJ
254 příspěvků 31.1.13 15:13

Dnes legíny vzhľadom na svoj vek nosím len doma alebo do telocvične, ale musím sa priznať, že v dávnoveku (začiatok 90-tych rokov - ešte prežívala móda 80-tych)som jedny mala (z USA), ktoré som nosila celkom rada a myslím, že tak hrozné to nebolo - boli samozrejme nepriesvitné, s bavlnou (t. j. nie také tie tenké lesklé, ako sa nosia teraz), nepravidelne vzorované (akoby pomaľované akvarelom - modro/tyrkysové) a k nim bola tunika z hrubšej tričkoviny, fialová s tyrkysovou obrubou. Nosila som to v lete po sídlisku na kočíkovanie (bola som na materskej) a všetcia chválili, ako dobre v tom vyzerám (napriek tomu, že boli len kúsok pod kolená, nemám dojem, že by ma skracovali - aj keď krátka som dosť aj tak). Ono asi dosť záleží na tom, kto ich nosí, ako ich nosí a na aké príležitosti ich nosí. Určite by som ich nenosila „do mesta“ alebo do roboty, ale ako ležérne voľnočasové oblečenie za istých okolností by som ich na milosť zobrala. A vždy so zakrytým zadkom, to určite.

TinkaH
920 příspěvků 31.1.13 15:17

A nejlepší jsou bílé legíny do půl lýtek a kraječkou zakončené nohavice, to je lahoda. V nejlepším případě si je oblékne dívčina velice korpulentní a ještě si k nim veme riflovou sukni, šířky bederní roušky. Vypadá pak malá a ještě tlustší. Asi bychom jim měly být vděčné, vypadáme díky tomu štíhlejší a celkově hezčí

real.blond
6688 příspěvků 31.1.13 15:20

@Petulaje teda! At je to jak je to, slecna c1 ma pro me dost hot zadecek:)

Amonute
360 příspěvků 31.1.13 19:19

Pre 132 tis. ľudí na facebooku sú legíny sexy…
http://www.facebook.com/MilujemeLeginy … žeby aj preto slečny a dámy, ktoré nevyzerajú ako tamtie slečny, nosia legíny?

Lebo je to sexy???

Pre mňa sú legíny pančuchy, ktorým chýbajú ponožky a preto nebudem behať po vonku v spodnej vrste oblečenia. Zvlášť keď ma je všade dosť…

Příspěvek upraven 31.01.13 v 20:29

chinin
2788 příspěvků 31.1.13 19:49

Naprosto souhlasím.

@LadyPapajka píše:
Myslím, že ideální dýlka je taková, aby si to člověk vzal i běz tech legín. Pro mě jsou prostě legíny ekvivalentem punčocháčů a v životě by mě nenapadlo je pasovat dál než na spodní prádlo/oblečení na hodinu jogy.
Anne-Ladybug
76 příspěvků 1.2.13 13:51

Nevím, nevím, tak nějak mi připadá, že legíny dělaj lidi tlustší, než by vypadali v normálních kalhotách. Ale je to prostě ten nejjednodušší modýlek, když se vám nedostává fantazie nebo případně času. Ale je to humáč, obzvlášť když to obtahuje všechny ochablé klapající se záhyby. Já bych si to nikdy nevzala bez ničeho, co by mi nezakrejvalo zadek.

Tebah
4257 příspěvků 1.2.13 14:05

@Petulaje Ten první model určitě ne, slečna vypadá, jako že si zapomněla sukni.
U druhé slečny mi délka přijde v pohodě, protože na to má postavu. Kdyby měla o 20 kilo víc, už by to asi v pohodě nebylo. Ten bílý top se mi ale nelíbí a přijde mi, že vypadá dost lacině - ať už pokud jde o materiál nebo o střih.

Helhesta
15 příspěvků 1.2.13 19:46

Nemyslím si, že by legíny měly nahradit kalhoty. Já osobně volím delší svetry.
Ale mnohé spolužačky jsou tak odvážné, že chodí celé dny vyloženě s holým zadkem. (průsvitné legíny a krátká sportovní mikina)
A i přesto, že to jsou pěkné holky s hezkou postavou, pánové z toho urvaní nejsou. Vždy se hodně nasměju, když vidím jejich výrazy. :D

modny guru
280 příspěvků 1.2.13 20:09

Mne to sexi tiež nepríde, skôr je to pre malé deti, 10-ročné. Nosím ich len pri upratovaní doma, pretože sú príjemné, ale s tak obtiahnutým zadkom by som sa hanbila vyjsť medzi ľudí. Neviem, či viac kvôli jeho nadmernému objemu oproti telu, alebo pocitu bezmocnosti vyplývajúcemu z „nahoty“.

indyka
625 příspěvků 2.2.13 01:44

A já mám legíny ráda. Mám klasické dlouhé, černé, nelesklé, neprůhledné, zadek mi z nich neleze, většinou si k nim dávám nějaké dlouhé tričko a nepřipadám si nijak pekelně, i když vím, že je to proti intelektuálnímu módnímu diktátu :-D A chci si jich užít, dokud jsem mladá a mám štíhlé nohy, to taky nebude nafurt.

tajinka
106 příspěvků 2.2.13 02:11

Ja si myslím, že na legíny treba nosiť niečo, čo zakrýva celý zadok, ale nie je to sukňa alebo krátke nohavice, legíny nosím iba pod tie svetre čo zakrývajú celý zadok, k tričkám vôbec

k tým svetrom (sú s dlhým rukávom a bez výstrihu, žiadne „sexy oblečky“) si dám vysoké čizmy, takže legíny trčia na minimálnej ploche, ja totiž tento kus oblečenia nejako nepreferujem

AlčaP
3 příspěvky 4.2.13 13:22

Já nosím legíny ráda, ale jenom černé, aby se to dalo dobře kombinovat. V kombinaci s nějakou dlouhou tunikou nebo minišatama se mi to líbí. Mám doma dva kousky od basbleu a jsou v pohodě. Nikde nic neprůsvitá a jsou pohodlné.

malá M
7 příspěvků 4.2.13 14:45

Já mám osobně z legín trochu své zaryté trauma :)
Pramení z příhody, kdy jsem si oblékla úplně normální, neprůhledné legíny a k tomu zhruba pod půlku stehen dlouhý svetr. Když mě viděla moje prudérní mamka, začala hrozně nadávat, že prý vypadám jako výše zmíněné dítě ze školky, které má jen punčocháče a že mi úplně všechno leze, inu div z toho neměla smrt :D Nic mi tenkrát samozřejmě nelezlo, ale od té doby, pokaždé když mám na sobě legíny, pořád se hrozně bojím a kontroluji aby mi náhodou nikde nic nevykukovalo i když vím, že mám vršek dlouhý dost :)
Proti legínám samým o sobě nic nemám, mohou vypadat i velmi dobře. Ale když vídávám po městě ty holé, ehm, zadní části těla, říkám si jen… „Proč?“ :D

Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.13 16:05

@Petulaje Podle mě je místní přístup k legínám trochu ujetý. Myslím, že je naprosto plynulý přechod punčocháče - legíny - silnější legíny - jeggings (ať už jako strečové džíny na gumu v pase nebo silnější legíny s knoflíkem a zipem) - tenké strečové slim džíny - džíny.
Uvažuji stylem je to průhledné/neprůhledné, dělá to hezký zadek/placatý neforemný zadek, je mi jedno jestli se ten kus zrovna jmenuje legíny nebo nějak jinak.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek