Věci přes legíny

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Amonute
360 příspěvků 8.4.13 23:34

@Nemesis z tej diskusie sa mi dvíha tlak… Videla som zadok dlhoročnej cvičiteľky fitness v legínach - nebol na nej žiaden prebytočný tuk, všetko mala pevné a pozadie sa jej pohybovalo bez jediného zatrasenia tuku. Teraz sa v mysli prenesiem do leta a vidím pred sebou ženy a dievčatá všetkých tvárov (40 kilo aj s posteľou, 90 kilo aj bez postele) a pred očami mám obrázok natriasajúceho nespevneného tuku na zadku a stehnách v LEGÍNACH, pevných aj takmer deravých… Takže kto si tie legíny naozaj môže dovoliť?

Olinka
2582 příspěvků 9.4.13 11:02

Naše bývalá cvičitelka břišních tanců měla postavu fakt pěknou, nosila legíny (na to tancování!) a přes ně penízkatý šátek a vypadalo to perfektně. Přesto si nedovedu představit, že bych v těch samých legínách chodila po venku… Jak říká @corleone, je to na cvičení - v té viditelné formě.
(Mmch já tančívala zásadně v sukni, jinak ještě kromě jedné holčiny sukňařky měly legíny všechny. Jednou jsem si sukni nestihla vyprat, tak jsem si místo ní dala úplé tříčtvrtáky a měla jsem pocit, že nic neumím a že musím vypadat příšerně.)
Nicméně já legíny nosím v zimě místo punčoch, čili nejde poznat, že to punčochy nejsou. A jako oblečení na doma taky nicht schlecht, s dlouhým tričkem či mikinou.

Amonute
360 příspěvků 9.4.13 11:51

Priznám sa, v zime tiež nosím legíny… a rada! ALE len ako spodnú vrstvu pod dlhou sukňou či nohavice. Vyžívam sa v tom keď v topánkach môžem mať ponožky z iného materiálu a hrúbky než sú legíny alebo by boli pančuchy. Mám taký zvyk, po tom čo prídem vymrznutá domov vyzliecť sa z oblečenia, pričom ostanú na mne len legíny a podprsenka. Tú časť kde môžem doslova zhodiť zvhlnuté či spotené ponožky a prezliecť sa do suchých teplých (najlepšie nahriatych na radiátore) mám na zime najradšej. Potom už na seba navlečiem len tuniku, som teda v šate domácom a užívam si pocit teplých nôh, najlepšie s horúcim voňavým čajom v ruke. Keby som si nechala tie navlhnuté ponožky do desiatich minút sa trasiem zimou, ktorú už len tak nezaženiem. Preto hovorím, že legíny sú pančuchy s useknutou ponožkovou časťou…

Nemesis
504 příspěvků 9.4.13 11:52

Jo, na doma, na cvičení i na ven, já proti legínám nic nemám, mě se taky líbí. ale vždycky by mělo být k nim něco, co zakryje aspoň rozkrok…podlé mého i té nejvycvičenější a nejhubenější slečně to vytvoří „druhou kůži“ a vytvaruje to ohanbí…tako na dolním levém obrázku od @Amonute…jako nestyděli byste se za to? že vám lidi vidí vaše intimní partie??

Amonute
360 příspěvků 9.4.13 12:04

@Nemesis možno to je evolúcia odhaľovania tela. Keď sa môžu nosiť výstrihy až po pupok alebo šaty zahalujúce len tak tak bradavky, môžu legíny ukazovať rozkrok… :-/

Petulaje
13 příspěvků 9.4.13 12:49
@kiwi píše:
Kurví.

Mám stejný názor,akorát jsem si řikala,zda není až moc silný:)

@Lizzinque píše:
Legíny jsou fajn. Některým lidem sluší, některým ne, ale většinou je to o postavě, nebo o způsobu nošení. Když si holka s krásnou postavou vezme NEPRUHLEDNE legíny a k tomu třeba svetřík po boky, proč ne, když to bude vypadat elegantně a nevulgárně. Ale opravdu se mi dělá blivno s průhledných legín - pod to nejlépe srdíčkové kalhotky, a kraťoučké tričečka - třikrát juch, nebo poslední trend už je i ten, že leginy které mají na zadečku dva švy (jak naše punčocháče s dětství) podle mě dělané pro to aby se nosilo něco přes, se jimi holky též pyšní s krátkými tričky. STOP DOING THIS PLEASE!!

Kdyby jen nosí, on se v nich dělá i „fotomodeling“: http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/…475556_n.jpg
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/…795680_n.jpg

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.13 14:24

@Petulaje tak „fotomodeling“ sa robi aj v spodnom pradle, pripadne aj bez neho ;-)

Bibken
165 příspěvků 18.4.13 09:26

Včera som videla na zastávke dievčinu, ktorá mala namiesto nohavíc oblečené telové(!) legíny. Mohli sme tak so spolučakajúcimi obdivovať jej zadok. A aj predok. Keď prichádzala na zastávku, tak som si normálne asi 5 sekúnd myslela, že ide od pása dole nahá. Inak to bola mladá, štíhla baba, a aj tak to bolo peklo. TO tí ľudia nemajú doma zrkadlo?

Amonute
360 příspěvků 18.4.13 09:53

@Bibken zrkadlo mať budú (teda dalo by sa pochybovať :D ), ale skôr to vidím na to, že im implantovali myšlienku, že legíny sú šeeeekši vypasované nohavice a behať po svete nahá/nenáha je úúúúplne v poriadku.
Ale vážne, ako ich povedať, že legíny sú pančuchy? :D

Bibken
165 příspěvků 18.4.13 09:56

@Amonute Mne hlavne aj nepriehľadné legíny, ktoré nič nevhodné neobopínajú, pripomínajú kamaše, čo som nosila ako malá do škôlky. Úplne rovnako sa vyťahajú na zadku a človek vyzerá, ako keby mal plienku. Lenže v tej škôlke to nikomu nevadilo, hlavne, že sa deti mohli váľať po koberci. Ale ako si môže dospelá (alebo skorodospelá) žena obliecť to isté, to nepochopím.

Kay_Adams
1614 příspěvků 18.4.13 10:09
@Amonute píše:
Ale vážne, ako ich povedať, že legíny sú pančuchy? :D

Zaboha neviem, a občas mám problém sa ovládnuť, aby som slečne nepoklepala na rameno a nešepla jej, že si asi zabudla sukňu doma… (tričko nad pás a polopriesvitné legíny).

Ptž. _toto_ je normálne oblečenie do školy - http://3.bp.blogspot.com/…DSCN4237.JPG

tfuj, veľké. pardon.
A presvitajúca podprsenka ružová included.

Tejezka
3 příspěvky 8.7.13 19:24
váš názor na legíny :-)

Myslíte že je vhodné nosit různé legíny jen tak s krátkým tričkem? Nebo spíš zastáváte ten názor, že se hodí jen k tunikám a tak? :-) Já minule viděla pár holek po městě které měly tričko nad pupík a legíny tak zařízlé že to nebyl moc pěkný pohled, navíc si je nahoře ještě ohrnuly!. Na druhou stranu ale teď pojedu na dovolenou na tábor s děckama atd. a tam mi to připadá pohodlné. Co vy na to?

arpa
1250 příspěvků 8.7.13 19:29

Mám takový pocit, že tohle téma tu už bylo.

Za sebe bych řekla, že legíny jsou spíš něco jako spodní prádlo (punčocháče). Nenosila bych je s holým zadkem. Buď pod sukni (není úplně můj šálek čaje, ale nevadí mi to) nebo pod tuniku/delší tričko/svetr.

Gräfin
2642 příspěvků 8.7.13 19:32

Doporučuji vás projít si toto téma:

http://www.modnipeklo.cz/…-leginy-751/

a možná i ty ostatní, které vám vyjedou při zadání klíčového slova legíny.

Jen tak s krátkým tričkem je to stejné jako kdybyste si oblékla v zimě punčocháče jenom tak s tričkem. Když jedete s dětmi na tábor, určitě se najde pár holčiček, které se ve vás zhlídnou a budou to chtít nosit jako vy a až vyrostou, vyfotíme si je do pekla.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.13 21:03

Tak me zadek (at je sebekrasnejsi a sebepevnejsi) prijde v leginach takovej vysmajdanej vzdycky

PartyLover
153 příspěvků 8.7.13 21:38

Co já na to? Legíny s krátkým tričkem nesnáším stejně jako třeba kšiltovky.
Bude lepší, když si vezmete krátké volnější kraťase. Aspoň si trošku opálíte nožky.
V legínách, které jsou uplé si navíc myslím, že byste se docela potila a zvlášť, když by jako většina legín byly tmavé.

Chany
928 příspěvků 8.7.13 21:40
Hm

V zimě jsem je nosila se svetrošaty a kozačkami a bylo to fajn pohodlné a teplé. Na doma je nosívám s dlouhým tričkem. A pak byly časy, že to byl módní boom v tělocvičnách - tam asi patřily nejvíc. S krátkým vrškem se mi to nelíbí na nikom, leda na baleťácích, kde je to ale přísně účelové.

KlaudieS
1765 příspěvků 8.7.13 21:44

@Tejezka Za mě ano, ale ne hadráky, nikdy hadráky. A ne k sukni nebo šatům! Nejlíp vypadají k oversized tílkům, pokud tedy nemáte 20 kilo nadváhu. Nebo hadráky.

http://www.gorgeautiful.com/…-640x541.jpg

Pokud si míníte obléct hadrové/teplákové legíny a k nim bavlněné tričko s cool nápisem, tak potom to není dobré.

nanjua
1153 příspěvků 8.7.13 22:10

Na tábor jedu taky a legín beru hromadu, hlavně protože vím, že je tam stejně zničím. Nevidím důvod proč ne, jsou levné a praktické. Je to vpodstatě sportovní oblečení a vždycky bylo do té doby, než z toho někdo vymyslel spoďáry pod sukni a pod kraťasy (ještě si tu dobu pamatuju… Jak jsem se divila, když jsem poprvé viděla holku, která měla můj oděv na tělák nacpaný pod sukní:-D ).
Dále abyste si nemyslely :-D… Do fitka nyní nosím kvalitní oblečení, které se nevygajdá a materiál vydrží časté praní ale u legín vím, že je pak roztržené někde od větví z lesa po návratu mrsknu rovnou do koše a nebude mě to mrzet. (jo a mám na to zadek a vyšmajdaně to nevypadá. Popravdě jsem na něj i celkem pyšná :-D)
http://www.freestyle-dance.cz/…-fialove.jpg

Příspěvek upraven 08.07.13 v 22:23

real.blond
6688 příspěvků 8.7.13 22:20

@razorblade zrovna dneska jsem mela tu cest videt slecnu, co byla behat v leginach urcenych na sport.. A od jejiho pozadi jsem nemohla odtrhnout oci.. A proto, ze by bylo nehezke to fakt nebylo! Triko mela kratke

indyka
625 příspěvků 8.7.13 22:37

Legín nevlastním mnoho, ale mám je ráda. Většinou je nosím s delším tílkem či něčím takovým, co přikryje kus zadku, ale i s tričkem standardní délky jsem je párkrát měla a přišlo mi to fajn. Ono záleží i na tom, jakou máte postavu, hubená v legínách je něco jiného než tlustá v legínách. Ale dokud patřím k těm hubeným, chci si jich užít a že je to pro spoustu lidí prudce pekelné, mi je celkem jedno.

mikita.miki
1935 příspěvků 8.7.13 23:41

@Tejezka já je beru jako částečně spodní prádlo, něco jako punčochy. prostě rozkrok nevidno. sama od nedávna vlastním dvoje. já je nosila kvůli tomu, aby lidí z mých nohou neměli ujímání, ale nosila sem je k šatům a kratším sukním. no chvílema skoro esence pekla, ale nedalo se nic dělat,
teď je tahám občas taky, na doma s tričkem, ale musím říct, že si schválně beru i tak delší tričko, protože sem měla jedno triko klasické délky, rozkrok nekrylo a já sem se cítila blbě i doma. no sem trubka, protože v těch vedrech mi chodit jen ve spoďárách doma nevadilo a legíny jo :-D

arpa
1250 příspěvků 9.7.13 07:04

Ale nosit legíny na sport nebo sportovní akci (včetně tábora) a třeba do města/do práce/do školy je přece něco jiného. To je jako s teplákovkou ADIDAS, atp.

Gräfin
2642 příspěvků 9.7.13 07:17

@arpa záleží na tom, jaké legíny. Je rozdíl, jestli se bavíme o těch sportovních určených primárně na sport a těch z např. NY, pod kterými po oblečení krásně prosvítá spodní prádlo. Já osobně jsem to pochopila jako ty druhé a bylo by fajn, kdyby zakladatelka tématu upřesnila, co měla na mysli. Jinak každý bude obhajovat to, co si domyslel a přínos pro zakladatelku bude nulový.

arpa
1250 příspěvků 9.7.13 07:23

@Gräfin Ano, souhlasím. Ty legíny, co jsou naposledy na obrázku, se mohou podle mého názoru nosit i bez zakrytého zadku, protože jsou očividně a nepochybně na sport.

Nicméně připomnělo mi to, že jsme byli nedávno na dětském vystoupení v rámci kroužku (něco jako závěrečná ukázka toho, co se děti za rok naučily) a jedna instruktorka tam hopsala v nějakých takových legínách a nemělo do toho, slušně řečeno, ani nohy, ani… ehm… rozkrok (což bylo umocněno tím, že jsem se na ni dívala zespod). Nemohla jsem z oněch partií odvrátit oči a bohužel je to má dominantní vzpomínka z vystoupení.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek