Věci přes legíny

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.7.13 07:40

Ano, jak už bylo napsáno, jsou legíny a legíny. ty opravdu sportovní se přeci nosí i s krátkým sportovním tričkem a nikomu to divné nepřijde, pokud se tedy nosí ke sportování, k němuž jsou primárně určené. a je snad jasné, že tuniku si k nim nikdo nevezme. a pak jsou ty druhé, ve kterých by měl být i ten hezkej zadek zakrytej - když už tedy se nosí.

real.blond
6688 příspěvků 9.7.13 10:20

@Gräfin nedavno jsem si koupila leginy se snizenym pasem na doma, v obchode jsem je byla lina zkouset. Az pozdeji jsem zjistila, ze jsou tak pruhledne, ze se v nich stydim sama pred sebou:-D

Zebra33
2038 příspěvků 9.7.13 10:26

Mate nekdo tip na zarucene nepruhledne leginy, ktere ale nevypadaji uplne sportovne? Shanim jednoduche dlouhe cele cerne (na tanec). Ted naposled jsem si koupila jedny v Tchibu, ktere se v obchode roztazene na moji ruce tvarily nadejne, ale kdyz jsem v nich pak doma na pritele vystrcila zadek (jakoze test pruhlednosti :) ), tak prohlasil, ze TAHKLE ven rozhodne nepujdu :D

Katjinka
177 příspěvků 9.7.13 14:03

Ač mám zadek velikosti 44, tak pevné neprůsvitné legíny nosím do posilovny, jelikož mi je v nich asi nejlépe a dá se v nich dobře hýbat. Podle mě v posilovně jaksi platí amnestie na estetiku oblečení - tam účelnost předchází estetično…

nanjua
1153 příspěvků 14.7.13 15:08
@Katjinka píše:
Ač mám zadek velikosti 44, tak pevné neprůsvitné legíny nosím do posilovny, jelikož mi je v nich asi nejlépe a dá se v nich dobře hýbat. Podle mě v posilovně jaksi platí amnestie na estetiku oblečení - tam účelnost předchází estetično…

K tomu všemu do fitka opravdu lepší mít zakryté celé nohy a nejlepe něčím pořádně obeplým, je (prý) pak lepší výsledek.

Coraline
1980 příspěvků 14.7.13 18:42
@nanjua píše:
K tomu všemu do fitka opravdu lepší mít zakryté celé nohy a nejlepe něčím pořádně obeplým, je (prý) pak lepší výsledek.

To mi vysvětlete, na jakém principu to funguje ten lepší výsledek :D

Jiná Realita
13791 příspěvků 14.7.13 18:54

@Coraline že by se pod tím víc zahřály tkáně a uvolnilo víc tukových buněk? ale tedy jen hádám.

Coraline
1980 příspěvků 14.7.13 19:07

@Jiná Realita Když on se tuk bohužel neuvolňuje na základě teploty tkání, tělo si z tuku tvoří energii při fyzickém výkonu, když vyčerpá glykogen ze svalů. Kdyby to tak bylo, tak by fungoval i ten starej trik s eurofólií :D. Já nevim no, mně to přišlo jak taková ta typická rada jak z proženycézet, ale než se tomu vysměju, tak jsem chtěla dát šanci té možnosti, že by to mělo logické vysvětlení :).

nanjua
1153 příspěvků 14.7.13 20:44

Lepší zahřátí svalů, ochrana kloubů. Je to málo? :-)

Coraline
1980 příspěvků 14.7.13 21:00

@nanjua s bodem č. 2 souhlasím, nicméně pokud se člověk správně rozcvičí a rozehřeje, tak nějaké mikiny nejsou potřeba, nebo rozhodně ne po celou dobu tréninku. Když se cvičí správně, tak ty svaly jen tak nevychladnou. Byla jste někdy v posilovně? Já teda chodím do fitka dost často, prošla jsem jich už za život dost, a chlapy v mikinách teda fakt nikde nepotkávám. Většinou mají kraťasy a tričko s krátkým rukávem či tílko. A většina z nich taky dlabe na nějaký kardio před tréninkem a ani mikinama se to fakt nesnažej zachraňovat :). Já jinak cvičím v tílku a kraťasech nebo tříčtvrťákách vždycky a nikdy jsem si nic neporanila, ani nenatáhla.

Co se týče pocení, tak to vám je k čemu dobré? Akorát ztratíte zbytečně víc vody. Pocení opravdu nemá se spalováním tuku nic společného :D.

Sečteno a podtrženo, vaše argumenty mě bohužel nepřesvědčily :D.

Coraline
1980 příspěvků 14.7.13 21:02

@nanjua Koukám, že o tom sama moc přesvědčená nejste, když svůj příspěvek desetkrát mažete a přepisujete, to fakt nemá ani cenu reagovat, když pak není vidět, na co reaguju. Asi začnu víc používat citace, už chápu, k čemu jsou dobrý.

nanjua
1153 příspěvků 14.7.13 21:12

Přiznám se že tápu hlavně protože jsem to ještě nepotřebovala (mám opačný problém)
Byla jsem o něčem přesvědčená a teď čtu něco jiného. Ano, přiznám se, že jsem si do teď myslela, že pocení na ztrátu tělesného tuku vliv má tak Vám minimálně děkuji, že jsem si mohla načíst pro mě nové věci. Nicméně na držení svalů a kloubů v teple si trvám, přestože to na vizuální výsledek nemá vliv, vím jak se mi cvičí v chladu.
Omlouvám se za mazání. Myslela jsem si, že to stihnu. Nečekala jsem, že tu sedíte :-)

Coraline
1980 příspěvků 14.7.13 21:19

@nanjua Kdyby mělo pocení vliv na spalování tuku, tak se stěhuju k rovníku :D.

Samozřejmě, že klouby ani svaly by neměly nějak prostydnout či ofouknout, ale za normálních teplot a při správné rozcvičce je trochu zbytečné být nabalená. Každopádně si tím neublížíte, jen vám bude vedro :).

nanjua
1153 příspěvků 14.7.13 21:21

Díky :-)

TulaJ
254 příspěvků 15.7.13 10:33

@nanjua mne sa vidí, že zahrievať (resp. udržiavať v teple) svaly a kĺby sa má hlavne pri prestávkach cvičenia - pri aktívnom cvičení sa zahrejú práve tým cvičením (všimnite si napr. vrcholových športovcov, atlétov a pod. - pri výkone sa vyzlečú, potom zas oblečú do teplákov),samozrejme, asi záleží na vonkajšej teplote (ak niekto behá v mrazoch, tak si asi kraťasy neoblečie).

Zebra33
2038 příspěvků 23.7.13 09:00

Jak jsem se kdysi ptala na tip na nepruhledne leginy, tak jsem mela 5 zelenych, takze hadam, ze odpoved na mou otazku by mohla nekoho zajimat. Nuze, sehnala jsem! V Calzedonii, za 25 Euro, „push up“ leginy. Ano, zni to ponekud usmevne :). Jsou z takoveho pevnejsiho materialu (coz je cini nepruhlednymi), ktery slibuje push up efekt na vase pozadi. Push up efekt nejsem schopna objektivne posoudit, ale zadek v nich mam dobrej :). Neprosvita nikde nic ani pri kontrolnim vystrceni zadku na nezavisleho pozorovatele. Akorat skoda, ze je maji asi v sedmi ruznych barvach, ale bohuzel ne v cerne.

Petulaje
13 příspěvků 30.7.13 09:09

Alizee a leginy…alespon, ze neprosvitaji…:)

https://www.youtube.com/watch?…

Brep
705 příspěvků 1.8.13 21:56

A není ten efekt legínů v posilovně jenom psychický? jakože když žena zahlídne ten svůj zadek v obepnutých legínách, tak se lekne a jde raděj ještě víc cvičit? :D
jinak neprůhledné jsem měla z HM, asi tak rok a půl zpátky, začaly průhlednět až nedávno, když se udělala dírka na zadku ;)

La Belette
271 příspěvků 2.8.13 16:18

@Zebra33 ty push-up v černé měli předtím v zimní kolekci, tak třeba je zase dostanou po létě, teď jsem taky viděla jen jiné barvy…neprůhledné legíny mívá taky H&M a Tally Weijl, ale jsou to takové ty silnější, které opět mívají spíše v podzimní a zimní kolekci

Zebra33
2038 příspěvků 2.8.13 16:36

@La Belette - z HM taky jeden model vlastnim, ty jsou tak hranicni. Ale dobre na nich je, ze nemaji sev na zadku, coz byva kriticke misto, ktere prosvita.

Jiná Realita
13791 příspěvků 2.8.13 17:09

Nějaké neprůhledné legíny jsem tuhle zahlédla v tescu, měly dole malinké zipy a na bocích vsadky z jiného materiálu.

Dorotka0
15 příspěvků 21.10.13 22:41

Je obrovsekj rozdíl když máš legíny se vzorem jedno jakým ty jsou určený skoro jako kalhoty podle mího, legíny jednobarevný (černá, červená) nesouhlasím s názorem že to co si vzít normálně to si s legínama nelíbí se mi a fakt yloženě hnusí šaty a legíny nebo i kraťásky.. nejlepší je podle mího delší tričko nebo svetr :) a o prusvitných ani nemluvím.. to je tak pod kratkousukni ale nic delšího.. :) osobně nosím legíny často především černé a jak s krástkým tak delšími tričky a nymslím si že vypadám nějak zle.. ;)

TinkaH
917 příspěvků 22.10.13 07:38

@Dorotka0 No možná to nevypadá nějak zle, ale ta čeština vypadá hororvě. Nemám problém s pochopením psaného textu, ale ve vašem případě jsem si to četla několikrát a mám pocit, že rozumím maximálně posledním dvěma tečkám

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.13 13:27

@TinkaH já myslím, že legíny s krástkým tričkem zle rozhodně vypadají :-)

Fyre
136 příspěvků 22.10.13 14:01

Já legíny nosím hodně často, zvykla jsem si na to, jak jsou pohodlné.. s kombinováním je to těžší.. obvykle k nim nosím delší triko pod zadek a teď na podzim ještě delší svetr.. nedávno jsem ale viděla slečnu opravdu s výbornou postavou a triko měla do těch legín, tak nějak na půl zastrkané a na půl ven.. ale bylo vidět, že je v tom záměr a celkvě byla hezky sladěná, trochu jako z lookbooku.. no zadek jí koukal celý, ale nikde nic neprosvítalo a v tomhle případě musím říct, že mi to vůbec nevadilo, ale nedá se to říct plošně.. jen málokdy se to povede.. u nás je problém, že se tu lidi bojí experimentovat, rafinovaně kombinovat a s jednotlivými kusy oblečení si nehrají, aby to vypadalo pěkně a zajímavě.. a taky chybí lidem určitá soudnost.. pro všechny postavy legíny nejsou.. a to je podle mě kámen úrazu… takže to pak tady dopadá, že slečny, co jsou lehce při těle se narvou do legín, k tomu krátké triko s potiskem a pak se tu bere ta nevraživost vůči tomuhle kousku oblečení, přitom to jde udělat líp.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek