Věci přes legíny

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
TinkaH
917 příspěvků 22.10.13 14:15

@stes to každopádně, ale v kotrastu s příspěvkem mi to příjde jako pohlazení na duši :-D

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.13 15:01

@TinkaH když já nevím… mně se nelíbí ani s krátkým :-)

Ronya
50 příspěvků 23.2.14 21:41

Myslím že má být základem povolenej nebo plnej zadek=něco pod něj, na to výraznej šperk a klidně vyhrnout rukávy a hodně náramků, větší boty a velkou kabelu a kila jsou hned jinak formovaný než v topíčku nad pupek ( někdy taky bachor).
Nejhorší je, že dnešní holky se inspirují na fcb nad fotkama, kde jsou americký prcinky vyšpulený před foťáčkama a mají skutečně dokonalé postavy. Naše holka svou postavu nezná, koupí si první legíny který potká a pak se nese městem a vše okolo se třese a vzdouvá. Já jsem našla asi ty nejsrozumitelnější příklady:

Betty J.
2031 příspěvků 23.2.14 21:51

@Ronya: a kde jsou ta pomocí oblečení hezky formovaná kila povolených zadků a bachorů? Co se týče sedacích partií mladých Američanek, odhaduji, že naše děvčata by v soutěži o prostorově nejvýraznější hýždě nad nimi nezvítězila.

Edit: špatný konec slova

Ronya
50 příspěvků 24.2.14 21:30

@Betty J. Právě jsem to tam snad napsala- pokud se nezakryjete něčím delším, jsou téměř všude. Stačí ty fotky tady-kdedko v legínách a kdekdo roztřesenej v krátkých tričenkách. Chce to kromě soudnosti i znát svou postavu.
Já taky nemluvila o všech a vyžraných, ale o těch „luxusních“.
Koneckonců jednoho dne se i vaše dcery mohou zbláznit do této mody, protože legíny jsou věcí, která z mody nevyjde a bude se opakovat v jiných obměnách.

Betty J.
2031 příspěvků 25.2.14 08:36

@Ronya: asi si nerozumíme, můj dotaz směřoval k tomu, že fotografie, které přikládáte k textu, se nejeví jako jeho ilustrace: vidím dvě mírně vyhublé a jednu štíhlou mladou ženu (ta, pravda, má na sobě vzhledem k zaříznutosti sedu příliš krátké tričko), marně pátrám po čemkoli roztřeseném.
O své dcery strach nemám, nicméně i kdyby se takový kus oděvu rozhodly nosit na veřejnosti (o čemž vzhledem ke stylu odívání, jež preferují, a faktu, že si jej dost užijí v hodinách baletu, pochybuji), rozhodně nebudou reprezentovat hrošice, ale gazely.

janyca
139 příspěvků 25.2.14 09:33

Kdyby jen průhledné legíny. Loni na jaře jsem si objednávala tretry na kolo a když už jsem dělala objednávku, přihodila jsem od stejné značky i ponožky a cyklistické tříčtvrťáky. Kalhoty byly z příjemného nelesklého materiálu, pěkně seděly, vložka byla tak akorát, jenže na zadku byly průhledné :-D Nevím, kde udělali soudruzi ze Specialized chybu. Už při prvním zkoušení přes kalhotky se mi to nezdálo, ale černé přes černé nebylo tak hrozné. Tak jsem si na druhou zkoušku vzala tanga, a to bylo! I v bytě, kde není takové světlo, z nich svítil zadek a jak by to vypadalo venku na sluníčku, radši ani nechci vědět.

lenka.dobby
15 příspěvků 10.10.16 17:14

Ja je take nosim k delsim trickum nebo svetrum. :) Spise ty pevnejsi a hlavne na cviceni teda je nosim casteji :)

Elizabeth12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.16 13:49

Mně se osobně nikdy legínová moda nelíbila a neuměla jsem je nosit:/ Mám je samozřejmě taky, na doma a na cvičení.. Někomu sluší a když je správně zvolenej zbytek oblečení, tak to může být super outfit.. ale většinou jsem viděla katastrofu:/

Sheba
327 příspěvků 12.10.16 14:21

Já nosím legíny doma v zimě, k nim dlouhý teplý svetr a je to pohoda. S kratším svetrem se mi to nelíbí a v zimě je to i nepraktické, táhlo by na záda:-)

miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.16 18:28

Já osobně legíny nosím málo kdy…V létě teda hodně, 3/4…Podle mě jsou nejlepší na cvičení. Ted chci zkusit anticelulitidní, tak jem zvědavá :)

miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.16 11:04

Btw…leginy kupujete kde?

Uživatel je onlinevlm
4680 příspěvků 16.11.16 11:14

@miska.887 já nikde, ale vy nám určitě odborně poradíte, tak jako s čočkama

coralline
835 příspěvků 16.11.16 13:36

@miska.887 Já na nejkufry.cz

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.16 14:06

@coralline Tam já beru čočky

Anndyy1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.17 22:29

A na jakém principu fungují?

Bossygirl
619 příspěvků 19.11.17 22:32

@Anndyy1 Na principu neoprenu.

jancaa11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 18:49

Jsou ze speciální látky s takovými vroubky.

Deny698
22 příspěvků 18.1.18 20:13

Myslíte si, že jsou legíny vhodné na cvičení v posilovně?

Bossygirl
619 příspěvků 18.1.18 21:06

@Deny698 Myslíme si, že tu otravujete.

Uživatel je onlinevlm
4680 příspěvků 18.1.18 21:31

@Deny698 nemyslíme si vůbec nic

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 19.1.18 05:19

@Deny698 Já bych řekl, že trenky jsou pohodlnější.

Deny698
22 příspěvků 20.1.18 15:23

Trenky možná, ale pro holku to asi moc pohodlné nebude…

Uživatel je onlinevlm
4680 příspěvků 20.1.18 15:38

@Deny698 proč jako?

megusa
431 příspěvků 21.1.18 20:00

@Limcova vy máte radu fakt na každou otázku co? jenže o ty rady na úžasný eshopy tady vážně nikdo nestojí..

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek