Vějíř a móda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
GreatSusan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.12 12:28

Mam kycovity perovy vejir, barva neon pink, nehodi se k nicemu, takze vlastne ke vsemu, koupeny v Amsterdamu v obchode se suvenyry. Pouzila jsem ho jen nekolikrat, pokazde jsem se s nekym seznamila, protoze ta vec je tak nechutne napadna, ze vetsina lidi to nevydrzi a aspon se pousmeje, obcas i neco rekne (zatim jen pozitivni reakce).

Atlacoya
2790 příspěvků 27.8.12 12:58
z_dediny
1114 příspěvků 27.8.12 16:16

@Rabbit-Heart: A takto vzniká u lidí dojem, že jim někdo něco závidí, že jim někdo něco zazlívá, že se na ně někdo povyšuje, že je odsuzuje. Prosté nedorozumění. Místo, abyste si myslela o té paní něco pěkného nebo vůbec nic, tak jste ji podezřívala z negativních myšlenek. Stejně tak si mnoho výstředně upravených lidí myslí, že se na ně ostatní dívají pobouřeně nebo s nechutí, a ono to jejich okolí je většinou putna nebo se dokonce dívají skrz, nevnímají je. Vlastně to, co si myslíme o tom, že si o nás myslí ti druzí, nevypovídá nic o těch druhých, ale o nás.

Saxofon
508 příspěvků 27.8.12 16:35

Jé, nejsem sama! Vějíře mám moc ráda, dá se říct, že je sbírám a nosím pravidelně je-li teplo. Takový krajkový, jako je na odkazu výš jsem si koupila jako suvenýr na Maltě (z paličkované krajky), mám sbírku starých čínských a japonských (třeba bílý s kaligrafickým nápisem „voňavý vánek“), vypadají elegantně a hodí se prakticky ke všemu, mám jich tak 40 od skládacích (nejpraktičtější) po pevné ploché. Malá vzpomínka: Před 3 lety se v nejparnější letní den vdávala má sestra, svatba to byla motorkářská (takže valná část hostů přijela jednostopě a v kůži) a tu sbírku si všichni bez rozdílu pohlaví a vkusu rozpůjčovali. Museli jsme působit opravdu zvláštně, ale tolik chvály a díků za vějíře už jistě nikdy neuslyším…

Rabbit-Heart
644 příspěvků 27.8.12 16:38

@z_dediny Musím Vám dát za pravdu, asi to o mně něco vypovídá - přinejmenším to, že mám bohaté zkušenosti s hlasitými poznámkami lidí starší generace na to či ono ohledně mého odění. Takže ano, jsem v tomto ohledu předpojatá a jaksi automaticky jsem předpokládala, že paní pronese něco úplně jiného, než nakonec řekla :)

surabaya
401 příspěvků 1.9.12 19:58

Poslední roky jsem si zvykla vějíř v horkých dnech používat, hlavně v autobuse cestou z práce. Bydlím na malém městě, tak si přitom připadám trochu jako exotka, ale je mi jedno, jestli se na mě někdo dívá či ne a co si případně myslí. Vcelku se mi ale zdá, že lidi už jsou na ledacos zvyklí i na venkově, tak mě nikdo nijak zvlášť neokukuje. Vějíře si kupuju v cizině, mám jeden černý, jeden oranžový a někdy si od dcery půjčím červený s bílími puntíky. U nás jsem tento šikovný doplněk nikde prodávat neviděla… tedy takový, aby se dal normálně používat.

Sonny.1
6 příspěvků 1.9.12 20:01

Jeden vějíř vlastním, doma ho používám docela často, ale venku si s ním povětšinou připadám poněkud extravagantně.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 1.9.12 20:41

Jé, a já jsem včera dostala od kamaráda dárek z Londýna - vějíř! :) On věděl, proč mi ho přivézt - svým starým jsem ho vždycky ovívala na diskotéce :D

plp
18 příspěvků 3.9.12 15:55

Já si koupila vějíř asi před třemi lety na aukru, sto let starý, dřevěný, hodí se ke všemu a nedám na něj dopustit

lindiste
348 příspěvků 3.9.12 17:55

Dobrý výběr mají ve Flamenkínu, http://www.flamenkin.cz/shop/index.php?… jak do velikostí, tak do provedení. Nejsou zrovna nejlevnější, ale zase hodně vydrží, protože jsou (většinou) určené pro tanec. Čím větší vějíř, tím lepší pochopitelně je ovívací efekt, ale k tomu i přímo úměrná pozornost okolí :)

Agrafína
251 příspěvků 3.9.12 19:18

Vějíř nosím v létě v kabelce a nedám na něj dopustit ať už ve škole nebo v autobuse. Mám jich několik a střídám je podle nálady :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek