Vějíř - tipy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
analfabet
50 příspěvků 27.5.12 13:39

Ano, ty na Aukru vypadají opravdu nádherně. Ale já nemám možnost platit on-line… Achjo, s tím musím něco udělat.

Zireael
84 příspěvků 27.5.12 14:30

Ty „barokní“ na Aukru jsou podle vzhledu a ceny přesně takové, co koupíte na každém rohu u vietnamců nebo v turistických obchodech. Z dovolených si takové vozím na tuny za cenu kolem 2-3€.
Jinak doporučuju kouknout na obchody s věcma na orientální tance a na flamenco (např. tady: http://www.flamenkin.cz/shop/index.php?…), případně zde: http://www.stoklasa.cz/index.php?…

Harriett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.12 01:23

Tak to vám můžu vytrhnout trn z paty - právě proto, že u nás nikde vějíře nejsou k dostání, jsem si s nimi založila internetový obchod:) Můžu vám garantovat, že něco vydrží (tahám je pořád v kabelce) a navíc mají styl:) Račte vybírat - www.vejire.eu

Ani bych neřekla, že se kdy nachomýtnu k tak dobré příležitosti udělat si reklamu :D

Atlacoya
2774 příspěvků 29.5.12 02:07

@ Harriett pěkné, jen mi tam chybí poutko na stuhu, ono je pohodlnější, když jde vějíř zavěsit na zápěstí. Zatím to řeším tak, že tenkoustuhu protáhnu mezi krajními žebry, ale i tak se mi vějíř trochu deformuje.

lindiste
348 příspěvků 29.5.12 07:29

Díky za tipy na Aukro a ten Art Deco bazar. Za měsíc jdu na koncert Paca de Lucia, tak se k té příležitosti taky na koupi nějakého vějíře chystám. Myslela jsem si, že půjdu na jistotu do Flamenkínu, ale vidím, že budu muset prozkoumat ještě další možnosti! Díky!

efCZa
19 příspěvků 29.5.12 12:14

i já na vějíře nedám dopustit - a nezdá se to, ale opravdu toho dost vydrží… já mám několik z batávie a pak také z cest (snažím se o barevnou různorodost, protože jako pravé ženské i vějíř mi musí ladit k oblečení)

Karoleenah
2322 příspěvků 29.5.12 12:33

@lindiste: Téda, to bude zážitek, ten koncert. Vějíře z Flamenkinu můžu myslím doporučit, občas si je půjčím od mamky (tančí flamenco už snad věčnost) a jsou fajn, má teda větší jednobarevné, ale to mi vyhovuje, líp se kombinují. A navíc jsou bytelné, neb musí nějaké to švihání vydržet. Ovšem možnosti tu jsou. :)

Harriett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.12 20:11
@Atlacoya píše: @ Harriett pěkné, jen mi tam chybí poutko na stuhu, ono je pohodlnější, když jde vějíř zavěsit na zápěstí. Zatím to řeším tak, že tenkoustuhu protáhnu mezi krajními žebry, ale i tak se mi vějíř trochu deformuje.

To úplně chápu. Ta manufaktura, ze které to objednávám, ale bohužel nic takovýho nemá v nabídce, akorát taštičky z organzy. Těm já ale moc nevěřím, protože se asi budou dost třepit.

Harriett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.12 20:13

Jinak ráda bych se vás všech tady zeptala, jestli se vám v tom mém e-shopu něco líbí? A co byste tam třeba uvítaly? Sice už funguju přes rok, ale potřebovala bych nějakou zpětnou vazbu:)

analfabet
50 příspěvků 29.5.12 22:40

Harriett: Díky. Ještě jsem to neprohlížela podrobně, ale některé (puntíky!) se mi líbí, i když bych taky chtěla to poutko. Uvidíme.

noemi
1645 příspěvků 29.5.12 22:54

Harriett, ty jednobarevné vějíře vypadají moc hezky, možná by ale mohly být i ve více barvách. Chci se zeptat, ty látkové mají dřevěnou kostru ?

Harriett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.12 23:51
@analfabet píše:
Harriett: Díky. Ještě jsem to neprohlížela podrobně, ale některé (puntíky!) se mi líbí, i když bych taky chtěla to poutko. Uvidíme.

Nojo, látkový puntíky mi teď jedna paní úplně vykoupila, zbyly mi tak dva :D S puntíky už tak mám jenom ty lakovaný dřevěný (a těch mám ještě spoustu). Asi ty puntíkatý přiobjednám, měla jsem je jenom na zkoušku a oni mají v nabídce mnohem víc barev, než ty, co mám ted v obchodě.

Harriett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.12 23:55
@MP noemi píše:
Harriett, ty jednobarevné vějíře vypadají moc hezky, možná by ale mohly být i ve více barvách. Chci se zeptat, ty látkové mají dřevěnou kostru ?

Jojo, všechno je to dřevo, na tom si zakládám. Plastový vypadají strašně lacině a já nekupuju nic, co bych si sama nechtěla pořídit:) Je to prostě jenom koníček, žádnej velkej byznys:).
Jednobarevný myslíte s tou metalízou? Ty už mám taky skoro pryč :(. U těch už víc barev nevyrábí, bohužel. Alternativou jsou ty s motivem vlny, ty jsou ve veselejších barvách, jinak konstrukce je stejná.

Max69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.6.12 22:48

La Femme Mimi má teď nádherné vějíře… áchjo… !!!

Kiririn
95 příspěvků 5.6.12 16:31

Možná zkus v Malým Tibetu (Brno), koupila jsem tam takovej ten gejšovskej (na doma je boží, ale bohužel se nedá složit), ale ty klasický tam mají taky…

Pattie
23 příspěvků 17.6.12 02:04

Já nedám dopustit na vějíře z http://www.repliky.info (dárkové zboží - vějíře). Před několika lety jsem z tohohle e-shopu dostala černý dřevěný vějíř s motivy květin a vydržel mi slušných pár sezón akčního ovívání ve vedru, pak se mi teda ulomil ten „šroubek“ co ho držel pohromadě, ale když vezmu v potaz, jak jsem ho tahala úplně všude, tak za těch 150 korun nebo kolik rozhodně stál :)

Carolka16
8 příspěvků 18.6.12 16:09

Já mám tento http://www.hellerdance.cz/…vejir-0-3269 Nebyl nejlevnější, ale zatím drží už asi 3.rok - používám ho na tanec (tedy spíš po něm :-)) a nejen já, ale půjčují si ho všichni u stolu vč. pánů.
Ad nošení a divné pohledy - zrovna nadávno se mi známá svěřila, že když mě s tím vějířem viděla poprvé, myslela si něco jako „ta toho nadělá“, ale pak uznala (po vyzkoušení) že je to fakt praktický.

volfish
944 příspěvků 18.6.12 16:29

Vějíř mám obyč (dřevo nebo nějaká překližka v kombinaci s látkou s potiskem), přivezený z dovolené ve Španělsku, ale v těchhle vedrech je to naprosto úžasné. V MHD na mě lidi sice koukají, ale myslím, že tak polovina čistě ze závisti, protože je fakt vedro.

katango
1356 příspěvků 18.6.12 16:43

Když je mi vedro a ovívám se, tak se ani nekoukám, jestli někdo kouká, protože vím, že ty pohledy mohou být jedině závistivé.

Kiririn
95 příspěvků 18.6.12 21:27

Konečně jsem si jeden koupila ( v už mnou zmiňovaném Malém Tibetu ) RŮŽOVEJ! :3

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.12 21:30

Teďka to asi bude znít blbě ale… vážně vějíře používáte při tutěch vedrech? Ještě jsem nikdy neviděla, aby se začal někde takhle ovívat třeba v MHD, nebo na zastávce, či někde na ulici.
V práci by se mi někdy něco podobnýho hodilo, ale nevím, jestli by to pak neskončilo úplně někde jinde :D. A proč to není masově rozšířenej doplněk? :)

Atlacoya
2774 příspěvků 18.6.12 22:16

@seznam.mih Ano, používám. Zrovna dnes, v Brně bylo na padnutí a díky vějíři jsem nepadla. Schválně se v tomto počasí rozhlédněte, kolik lidí se ovívá různými letáčky a novinami! Nevypadá takový vějíř stokrát lépe?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.12 22:19

@Atlacoya To asi jo, ale proč pak v tom případě není vějíř tak oblíbenej? :)

Atlacoya
2774 příspěvků 18.6.12 22:36

@seznam.mih Protože to lidi buď nenapadne, nebo nechtějí trapčit. Já taky ze začátku musela překonat ostych, ale stojí to za to. Dokonce už mi jedna paní v přeplněném trolejbuse (opravdu si lidé stáli na hlavách, já byla zazděna na sedačce u okna - pustit jsem nikoho nemohla, nebylo místo) sdělila, jak jsem to krásně vyřešila a že vějíř je moc dobrý nápad.

volfish
944 příspěvků 18.6.12 22:41
@seznam.mih píše:
@Atlacoya To asi jo, ale proč pak v tom případě není vějíř tak oblíbenej? :)

Protože to lidi prostě nenapadne. Obecně lidi občas moc neuvažujou (a to není nic proti nikomu, já se taky počítám mezi lidi).
Já třeba bez mučení přiznávám, že mě nakopla tahleta diskuze - vějíř jsem používala po dovolené, když jsem si ho přivezla a další léto na něj víceméně zapomněla, tak jsem ho teď vyhrabala a používám.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek