Věkový rozdíl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
real.blond
6690 příspěvků 13.11.13 20:47

@Giulietta @sarinka.v tak ze jste to vy damy:-) kupu spodniho pradla, dvoje saty a sukni, salu a psanicko

sarinka.v
426 příspěvků 13.11.13 20:48

@real.blond Boty zadny!? Ach jo…ty jsou moje oblibenkyne

real.blond
6690 příspěvků 13.11.13 20:51

@sarinka.v par jich v hledacku mam.. Ale vetsinu sandalku a ty uz ted fakt neuziju. Navic jde o stale kolekce, tak na me snad do jara pockaji:-)

Morže
1094 příspěvků 13.11.13 23:09

Nově jsem poznala jednu holčinu, které ještě není třicet let (přesný věk si nepamatuju, ale blíží se k ní) a má doma prý 60 letého chlapa. Oba mají nějaké finanční problémy, takže o penězích to není. Jeho jsem neviděla a těžko někdy uvidím. Nijak jsem se jí fakt neptala jako proč je s tak starým chlapem, protože mi do toho nic není, i když jsme hrozně zvědavý stvoření a akorát na něj nadává. A to jsem si myslela, že chodit s o 11 let starším chlapem je dost :)

Chiruzam
113 příspěvků 14.11.13 00:23

Keď som mala 17 rokov, narodili sa mi bratia-dvojčatá (vlastní), raz nás na kúpalisku považovali za matku s deťmi. Mám k nim aj iný vzťah ako k mojim ďalším dvom súrodencom, neprežili sme spolu detstvo. Manžel je o desať rokov starší, vždy ma priťahovali muži tak 8-10 rokov starší.

sarah123
2137 příspěvků 14.11.13 08:15
@gummybee píše:
Já nechápu že tu všichni řeší osobní život @catherinne - možná by sem katka měla dát denní rozvrh včetně vyznačených časů pro sex, aby místní osazenstvo uklidnila :D

Jezis, to snad radsi ne - ostatne zapatrejte v diskusich, jestli vas to zajima, strucny vytah uz tu byl. Osobne mam dojem, ze se tu o jejim osobnim zivote diskutuje hlavne proto, ze ona ho s rozkosi nacpe do kazdeho druheho prispevku i v diskusi o hadrech. Jako kazdemu co jeho jest, ale tezko se pak divit, ze na to reaguji i ostatni.

birkin
1862 příspěvků 14.11.13 08:50
@real.blond píše:
@Giulietta @sarinka.v tak ze jste to vy damy:-) kupu spodniho pradla, dvoje saty a sukni, salu a psanicko

A jaké to psaníčko jste nakonec vybrala? Že by to cenově přijatelné z výlohy Hermes…? :-)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek