Velka prsa upnute obleceni

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kamilna
8 příspěvků 16.7.21 20:38
Velka prsa upnute obleceni

Ahoj, je mi 16 a od mala mam velke poprsi. Nenosim vystrihy ale mam rada obepnuta trika nebo mikiny. Mam pocit ze dost lakaji pozornost ktera mi neni vzdy prijemna, i kdyz jsem jinak s postavou spokojena a nepripadam si tlusta. Jak se oblekat a nemit vsude jen pohledy na prsa a zaroven byt oblecena pritazlive? Myslim tim vyber podprsenky ale i vhodneho svrsku
Pridavam jednu svou fotku pro ilustraci

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
giuliettka
8848 příspěvků 16.7.21 20:44

@Kamilna Panebože, tie prsia máte vytiahnuté až pod bradou :-D

MP blanka
2900 příspěvků 17.7.21 08:48

@Kamilna - toto je nešťastná fotka, fotením odspodu ste si uškodila. Viem si ale predstaviť, že máte peknú postavu. Za seba si myslím, že je márne snažiť s skryť väršie prsia oblečením, ako máte na fotke. Zahalenie celého tela až ku krku, navyše v bielej farbe, to nie je o moc lepšie, ako hlboké výstrihy a aj inak vyzývavé oblečenie.

Singer ka
145 příspěvků 2 inzeráty 17.7.21 18:07

@Kamilna řekla bych že vaše fotka je upravená v PC, působí na mě jako sedící barbína riznuta nafukovací pannou.Veta ,,od mala mám..,,od mala? od pěti? od deseti?

Kamilna
8 příspěvků 18.7.21 06:29

Ne fotka není upravena, nemám vycpávky nebo podobně. Od mala je u mě od deseti let. Ve dvanácti jsem nosila už 65D podprsenku. Prsa mám dle doktorky extrémně pevná takže ano, jsou hodně vysoko samy od sebe a nedělám to schválně

Příspěvek upraven 18.07.21 v 12:39

Ophelie
1231 příspěvků 18.7.21 07:47

@Kamilna zatrolleně, k jaké doktorce to chodíte :rolling_eyes:

giuliettka
8848 příspěvků 18.7.21 10:08
@Kamilna píše:
Prsa mám dle doktorky extrémně pevná takže ano, jsou hodně vysoko samy od sebe a nedělám to schválně

Ja si myslím, že by ste mala nosiť wonderbru. Prsia máte vysoko, ale na svoj vek, by ste ich mala mať vyššie. A kúpte si niečo s vycpavkami, nech nevyzeráte ako plochá dráha.

bao-baba
1905 příspěvků 18.7.21 10:31

Tak si říkám, jestli nám sem nezabloudil nějaký přispěvatel z diskuze „Nosíte doma podprsenku?“

giuliettka
8848 příspěvků 18.7.21 10:42

@bao-baba Ja si myslim, že je to fakt nejaká 16nastka, ktorej príroda nadelila väčšie prsia, ale k tomu ošklivu tvár a nič moc rozumu. A dievča zistilo, že sa mu na tie prsia puberťáci občas dívajú, tak ich vytiahlo až pod bradu. No a teraz sa na tie prsia už dívajú všetci. Ja stretnúť niekoho s takouto podprsenkou, tak si aj mobil vytiahnem a odfotim si to. Málokedy sa človeku pošťastí vyfotit blbca. :--D

giuliettka
8848 příspěvků 18.7.21 10:47
@Kamilna píše:
takže ano, jsou hodně vysoko samy od sebe a nedělám to schválně

Keby to bola pravda; tak sa fotite ako normalni ľudia a nie zospodu. Táto fotka je dôkaz toho, že s prsiami spokojná nie ste. Ináč by ste ich nefotila odspodu, aby ste im pridala na objeme. Fakt si kúpte wonderbru a vyrieši to váš problém.

Kamilna
8 příspěvků 18.7.21 12:38

@Ophelie uz k ni nechodim, bylo to doktorka v duchodu nevim byla zvlastni
@giuliettka ja ty prsa opravdu nikam nevytahuju a nemela jsem ani vyztuzenou podprsenku natoz vycpanou. Vycpavat ani nejak vyzdvihovat je nepotrebuju uz tak jsou vysoko protoze ani bez podprdy nijak neklesnou dolu jak to vidim u jinych. Klidne udelam i fotku normalne z profilu pokud chcete ale tohle byla fotka co jsem narychlo nasla v mobilu

Skoda ze mi nikdo zatim nedal nejakou konkretni radu…

giuliettka
8848 příspěvků 18.7.21 14:05
@Kamilna píše:
Vycpavat ani nejak vyzdvihovat je nepotrebuju uz tak jsou vysoko protoze ani bez podprdy nijak neklesnou dolu jak to vidim u jinych.
Skoda ze mi nikdo zatim nedal nejakou konkretni radu…

Konkrétna rada odo mňa -prihláste sa do freak show. Zarobite na tom majlant, že vás ľudia budú očumovať. Ja osobne by som zaplatila, aby som takú kreaturu videla. :-D

Singer ka
145 příspěvků 2 inzeráty 18.7.21 17:15

@Kamilna jakou radu čekáte? když pripustím že jsou prsa skutečná, což si nemyslim. vyvarujte se světlých vršků, tmavší barvy a vzory budou lepší, čumily ignorujte, bud koukají ze se jim to líbí, ženské kterým nebyli naděleno závidí a je to. Kdyby vám vadily ze zdravotních důvodů mebo i čistě estetických, nechtě si je zmenšit. Si představte že byste měla hrb, velky prsa jsou proti tomu brnkačka

Kamilna
8 příspěvků 18.7.21 18:03

@Singer ka děkuji, tmavší barvy jsem nikdy nenosila, jsem spíše pozitivní osoba a mám ráda světlé barvy. Já žiji jen s otcem, takže mi s tím nemá moc kdo pomoci, kamarádky spíš závidí a chtějí abych je „vyvalila“ ven, což já moc nechci. Možná zkusím i decentní výstřih na základě předchozích rad.
Ano, má prsa jsou skutečná, jsem ráda za jejich tvar ale brala bych menší.

Kamilna
8 příspěvků 18.7.21 18:04

@giuliettka opravdu díky ale fakt se nikde nebudu odhalovat i koupák pro mě bývá dost velká depka

giuliettka
8848 příspěvků 18.7.21 18:11
@Kamilna píše:
@giuliettka opravdu díky ale fakt se nikde nebudu odhalovat i koupák pro mě bývá dost velká depka

Ja som vám neradila sa odhaliť!

Singer ka
145 příspěvků 2 inzeráty 18.7.21 18:12

@Kamilna jiná by zase brala větší, berte co máte, jiná možnost není.

giuliettka
8848 příspěvků 18.7.21 18:30
@Kamilna píše: ,…kamarádky spíš závidí a chtějí abych je „vyvalila“ ven, což já moc nechci.

Bože, to he blbosť. Nikto vám určite taketo prsia nezávidí. Dajte inú fotku. Normálnu. Nie z profilu, ale úplne normálnu, kde fotoaparát bude vo výške vašich oči. Táto fotka čo ste dala naznačuje že ste buď svojími prsiami posadnutá, a brala by ste väčšie, alebo že ste chlap uchýl, čo nás tu trolí.

sirena007
1228 příspěvků 18.7.21 19:42

To bude něco jako spacákový troll blahé paměti :-)

Kamilna
8 příspěvků 18.7.21 21:19

Přidávám na vaše přání fotku z normálního úhlu

Singer ka
145 příspěvků 2 inzeráty 18.7.21 21:55

@Kamilna tou ještě měla začít a byl by klid. vypadate normálně, tu původní fotku nikde neukazujte

Accuracy
67 příspěvků 19.7.21 06:17

Já bych s dovolením doporučila vybírat oblečení tak, aby z výstřihu nelezly kraječky z podprsenky; pokud to je lem trička nebo tak něco (to foto není kdovíjak kvalitní), pak beru zpět.
Jinak vypadáte normálně. Co by za Vaši postavu mnohé ženy daly - obří prsa, nesouměrná prsa… Pokud Vás netrápí zdravotní problémy, zbavte se zbytečných a bezpředmětných komplexů ze svého vzhledu. Nejste ten typ prsa s nožičkama, kdy prsa poutají veškerou pozornost na sebe. Já si třeba všimla toho, že nemáte nalakovaný ukazováček, a až pak zbytku fotky.
Světlé oblečení nevadí, pokud je ráda nosíte. To, že světlé plochy rozšiřují, je sice fakt, ale na Vašem místě bych optické triky až tak neřešila a nosila, co se mi líbí. Stačí na prsa nepoutat pozornost (nenosila bych velké přívěšky a náhrdelníky, pozor si dejte na atypické výstřihy, volány, vzory či brože na hrudi, problematické mohou být také roláky, límce, vázanky, šátky na krku apod.). Snažit se prsa nějak zamaskovat může být dost kontraproduktivní.
Jen se před odchodem podívejte do zrcadla, jestli zrovna ten konkrétní oděv není nějak extrémě rozšiřující.

BeKaa
674 příspěvků 19.7.21 09:29

@Kamilna Máte pod tím tričkem zvláštní podprsenku, když si pořídíte hladkou, bude to hned lepší.
Jinak postavu máte krásnou, pokud nemáte problémy se zády, tak si užívejte, že jste mladá, hezká a se skvělou postavou.

bao-baba
1905 příspěvků 19.7.21 09:47
@Accuracy píše:
Já si třeba všimla toho, že nemáte nalakovaný ukazováček, a až pak zbytku fotky.

To ale může být tím, že nejste chlap :-)

giuliettka
8848 příspěvků 19.7.21 15:56
@Kamilna píše:
Přidávám na vaše přání fotku z normálního úhlu

Tak v prvom rade sa vykašlite na nosenie podprsenky tak, aby vám z výstrihu trčala krajka. S tým vždy budete vyzerať jak bordemama, aj keby ste mala nulky.
A namiesto tej podprsenky čo máte na sebe a ktorá vám prsia zliala do jednej masy si kúpte takú, ltorá je už strihom vytvarovaná. Píšete, že prsia máte pevné, tak prečo ich máte v podprsenke, čo vyzerá jak kojíci so zapínaním vpredu? Namiesto strihu, kde je podprsenka vpredu zošitá vysoko a vytvorí vám namiesto pekných prs jednoliatu masu, si kúpte takú, čo má vpredu kratší šev a a už strihom sú prsia oddelené.
ružová je to čo máte zrejme vy a čierna to, čo by ste mala mať.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek