Velka prsa upnute obleceni

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Kamilna
8 příspěvků 21.7.21 08:35

@Accuracy mockrát děkuji za tento komentář, přesně o takovéhle rady jsem žádala a jsem moc ráda za ně :)

JankaM
259 příspěvků 1 inzerát 21.7.21 23:00

Máte krásnou postavu. Opravdu to chce dobře padnoucí prádlo, vím o čem mluvím. Nemusíte nosit pytle a úplně volné oblečení, ale třeba toto tričko bych zvolila o číslo větší. Jinak kulaté nebo do v výstřihy a asi i vzory nebo proužky a klidně i černou, tmavě modrou, ta by objem dle mého opticky zmenšila.

Kamilna
8 příspěvků 23.7.21 11:22

@JankaM Zašla jsem si do Trioly aby mě správně změřili, i když jsem se toho vždycky bála. Nakonec mi naměřily velikost 70G což mi vyrazilo dech. Rovnou jsem vyrazila na další nákupy tak alespoň posílám jednu fotku v nových šatech jako poděkování vám všem co mě braly vážně :-)

Singer ka
162 příspěvků 2 inzeráty 23.7.21 19:08

Nevím jak ostatní, ale vidím dvě různá těla

Singer ka
162 příspěvků 2 inzeráty 23.7.21 20:38

@Kamilna pri velikosti 70G máte obvod přes prsa cca 96cm, a to asi máte víc ne?

sirena007
1235 příspěvků 23.7.21 21:52

@Singer ka Hlavně na té úplně první fotce (sedící) je mnohem starší žena (např. podle krku)

Ophelie
1250 příspěvků 23.7.21 22:31

Mám podobnou velikost a i když jsem zřejmě mnohem vyšší než slečna v modré, zdaleka takto výrazně nevypadám.

MarryJu
601 příspěvků 23.7.21 23:22

Na všech třech fotkách je vždy jiná žena.

MP blanka
2934 příspěvků 24.7.21 09:04

@Kamilna - v tých modrých šatách ste aj s novou podprsenkou?! No neviem, nezdá sa mi, že by vám v tej Triole pomohli.

Titia
100 příspěvků 24.7.21 15:18

Obávám se, že ani na jedné fotce není slečna zakladatelka. Mám o několik čísel (resp. písmen) větší košíčky při stejném obvodu a prsa mám možná poloviční :D

Singer ka
162 příspěvků 2 inzeráty 24.7.21 19:26

@Titia ano máte pravdu, už od začátku všichni tušíme, že @Kamilna je spíš Kamil:-),asi prázdninová nuda,

Oveeec
3034 příspěvků 24.7.21 20:51

@Singer ka Mě zarazily taky trochu ty postavy, ale hlavně ta fotka s těmi šaty - že slečna stihla za tak krátkou dobu dojít do Trioly změřit se, koupit šaty a odjet na dovolenou, protože tohle na naše končiny nevypadá. Nemožné to samozřejmě není, jeden den nakoupím, druhý jedu, ale stejně mi to přijde nějak hopem.

Královna trnů
43 příspěvků 24.7.21 21:50

@Oveeec Taky zvládla mezi tím ke kadeřnici, řekla bych.

Singer ka
162 příspěvků 2 inzeráty 24.7.21 22:00

@Královna trnů @Oveeec a hlavně nejspíš premerenim v triole má prsa až do pasu.

bao-baba
1953 příspěvků 25.7.21 12:43
@sirena007 píše:
@Singer ka Hlavně na té úplně první fotce (sedící) je mnohem starší žena (např. podle krku)

Mně ta první fotka stejně nejvíc připomíná nafukovací pannu.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek