Velké boty - 42 a výše

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Tomáš081
20 příspěvků 1.7.13 14:54

@uživatel Zalando má celkem fajn výběr ale i když jsou v cizině a doručují do ČR, tak jsem jednou takhle něco objednal a posílat to pak zpátky (konkrétně do Francie), dohadovat se s nima apod. bylo celkem náročný… je lepší se poohlédnout po nějakém českém e-shopu, snad něco najdeš :)

Jordaan
9566 příspěvků 1.7.13 15:52

@Tomáš081
prave, ze Zalando do zahranici neposila, maji svoje „narodni“ verze (ceskou bohuzel ne) a pres hranice nic nezaslou…

Oveeec
3125 příspěvků 24.5.14 14:35

Já si musím postěžovat. Díky Spartoo a Ottovi jsem snad doufejme definitivně vyřešila problém se zimníma, jarníma a podzimníma botama, ale teď mám, se svojí 42, tu drzost chtít taky letní boty. Ne placatý gladiátorky nebo dva řemínky na papundeklový podrážce, ale hezký elegantní a zároveň pohodlný letní boty, v kterých bych mohla chodit do práce a neupekla se v nich. Když už najdu boty s max 5cm podpatkem (ženská s velkou nohou je většinou vysoká, a já fakt nechci mít dva metry), stojí kolem 4 000 - mám drahej vkus :) - a to je na letní boty fakt moc. A naopak křusky od Deichmana taky nechci. Jak to řešíte vy? Existuje něco takovýho? Nebo jsem jenom nemístně náročná (mimochodem, ty odkazy na Maxam apod. - to se fakt někomu líbí?!)?

Gorilka
1456 příspěvků 24.5.14 18:44

@Oveeec Nedívej se na web, tam je tak 20% objemu. Problém je, že letní boty do 2000Kč co se ti budou líbit, se stejně po 3 letech začnou pomalu rozpadat.

DRW
2040 příspěvků 24.5.14 19:00

http://www.nadmerna-podmerna.cz/ treba si vyberete, v Ostrave maji nekolik kamennych prodejen. Ja mam opacny problem male cislo, velke lytko a vysoky nart :) Prodavaji od Aro, Tamaris a vsechny spriznene znacky, ale siji i na zakazku.

uživatel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.14 19:07

Sice drahá značka, ale všechny modely šije i ve 42 - Clarks. Také myslím Tamaris, S. Oliver, zde proklínané Rieker, Gabor, někdy Ara. Baťa je ztráta času. Posledně mi tam paní prodavačka na požadavek kožených sandálů nabídla: jedny bílé perforované kozačky a jedny uzavřené polobotky…

Oveeec
3125 příspěvků 24.5.14 20:03

@Gorilka

No ale kde, kdz6 ne na netu? Krámy už jsem vzdala, už psychicky nemám na to, abych se nadchla pro krásný boty, zjistila, že jsou max do 41, a šla domů s hysterickým záchvatem, že jsem asi nějak postižená :) Hlavně by mě zajímalo, jestli existuje bota s podpatkem do 5cm, aby nebyla jako pro babičku. Co by se stalo, kdyby někdo vzal hezkou botu, akorát ji prostě udělal s menším podpatkem? Nic. Akorát Oveeec by měla radost :)

Gorilka
1456 příspěvků 25.5.14 10:09

@Oveeec Na netu?!? Tuhle mi nehtařka ukazála webový obchod, kde bych si mohla vybrat botičky - obrovský výběr. Všechno co mi ukázala bylo do velikosti 41.

Pokud webový obchod nemá vyhledávání dle velikostí, tak mne osobně nezajímá.

Ty dvě „provařené“ prodejny v Praze sice nemají nejmodernější weby a všechno zboží na webu, ale když si zavoláš, jestli došlo nové zboží, řeknou ti to. Jsi li pražská, není to problém. Taktéž to není problém pokud jsi z Brna, Ostravy, Olomouce nebo Hradce Králové.

Pokud nejsi z těchto měst, je to problém.

Občas něco mají i v Hoeglu, ale i tam je to „otrava“ protože musíš ukázat na model a prodavačka zjistí zda daná velikost vůbec existuje (ale opět nemůže jednoduše prohledat všecny modely dle velikosti).

Jo, občas něco mají i v Pietro Filipi.

Takový je stav v ČR. Chceš li něco lepšího, musíš mimo ČR.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.14 11:30

@Oveeec zkoušela jste tohle?
http://www.andypola.cz/
sandály jsem tam nekupovala, akorát polobotky na podpatku, velikost 42 sedla naprosto přesně a strašně dobře se v nich chodí, prochodila jsem v nich v podstatě celou zimu a jaro a pořád jsou OK. Sandály se mi tam taky některý líběj

Oveeec
3125 příspěvků 25.5.14 11:56

@stricc

Děkuju za tip! To jsem teda měla oči navrch hlavy :) Nic jsem ale nevybrala, protože je to pořád to samý, o čem mluvím - buď to má devíticentimetrový jehly nebo platformu, nebo je to úpně placatý, nebo jako pro bábu. Jediný měly nízkej podpatek, ale zas moc tenkej. A kyselo je moc kyselý :D Každopádně až budu shánět třeba zase podzimní, mrknu tam!

Jenom pro inspiraci, co vlastně sháním:

http://www.spartoo.cz/…-x258805.php

nebo

http://www.spartoo.cz/…-x284719.php

Jenže ta cena…to je na letní boty fakt moc.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.14 12:20

@Oveeec aha, takové jsem tam vážně neviděla.
Mně vysoké podpatky nevadí, takže bych si vybrala i ty sandály. A jestli selžou kámoši Vietnamci, tak stejně budu muset, protože včera se mi rozbily sandály bez podpatků, co potřebuju na běhání za mrňousem. Uvidím, zkusím je ještě nechat spravit.

MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.14 17:29

Nemate nekdo tip na elegantni lodicky ve velikosti 42.5 nebo 43? Celokozene, podpatek cca 5-6cm. Cerne nebo telove. Cenove tak do 3 tis. Nejlepe nejake, co sezenu v evropskych e-shopech.

Libi se mi lodicky Peter Kaiser, ale ta cena kolem 4tis. je na me ponekud vysoka :( Gabor apod. mi prijdou zase malo elegantni, takove babkovske…

Gorilka
1456 příspěvků 16.8.14 17:58

Hoegl…

MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.14 18:05

@Gorilka Ktere konkretne mate na mysli? Ja jsem v letosni kolekci prave nenasla nic se strednim podpatkem. To meli vsechny jen do 42 a Hoegl urcite potrebuju 43 :(

Gorilka
1456 příspěvků 16.8.14 19:27

@MP_kosatka A dívala ses na to co se prodává tady nebo v Rakousích? To je pořád rozdíl.

MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.14 21:35

No, nakupuju jen pres internet. Vetsinou amazon nebo zalando, ale ani na strankach Hoeglu jsem nic nenasla. Bud baleriny nebo 10cm jehly. Jestli mas tip na neco se strednim podpatkem, prip. na nejaky rakousky e-shop, urcite sem s nim.

dagino
872 příspěvků 16.8.14 21:57

@MP_kosatka skúste poľské stránky. Zadajte do Googlu " duze buty damskie ".

MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.14 23:58

Nakonec jsem zustala verna Gaboru, i kdyz nic svetoveho to bohuzel neni…

MP Vladenka
1307 příspěvků 1.9.14 00:17

Nějaké jsou i tady nadměrná obuv

MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.14 00:38

@MP Vladenka No ono nejake jsou, ale kdyz chce clovek neco solidniho, je to ponekud problem. Obchod, na ktery odkazujete, je typicky priklad toho, jak kdyz uz se v CR objevi neco v rekneme nestandardnich velikostech, je to z 90 % naprosta tragedie. Tohle napriklad nabizeji jako SPOLECENSKOU OBUV. A takove skvosty tam skutecne tvori tak aspon tri ctvrtiny, spis vic. To je pak radost vybirat… :(

meejja
391 příspěvků 1.9.14 01:11
MP_kosatka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.14 01:37

@meejja Mate s nimi zkusenosti? Jaka je kvalita?

meejja
391 příspěvků 1.9.14 01:53

@MP_kosatka kvalita dobrá, až na 1-2 kousky pouze kožené. Většina bot je tedy na tenké podrážce, nejsou tak pohodlné jako gabor - většinou ( a tak nudné). Rozhodně doporučuju.

MP Vladenka
1307 příspěvků 1.9.14 09:18

@MP_kosatka Přiznávám se, že po lodičkách jsem nekoukala, rozklikla jsem pár zimních bot, jelikož na ně dotaz směřoval. Jako v každém obchodě je holt třeba oddělit zrno od plev (mám naprosto konfekční nohu 38-39 a 95 % kolekce každého obchodu považuju za hrůzu)

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.14 11:36

@MP_kosatka V šestačtyřicítce tyhle šunty musí vypadat skutečně very sexy:-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek