Velké boty - 42 a výše

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Neradová
1 příspěvek 16.10.15 12:18

Četla jsem Vaše nářky ned nemožností sehnat boty ve větších velikostech. Již leta nakupuji boty u paní Zavadilové Praha 3, Černínova ulice. Těď dokonce zavedli eshop. Jejich boty jsou sice trochu dražší ale zato naprosto úžasný výběr. Nikdy se mi nestalo abych odešla bez zboží pro které sjem přišla můžu jen vřele doporučit. Velikosti u dámských bot mají do vel.45.

Oveeec
2362 příspěvků 16.10.15 15:17

A já ještě doporučuju Seifertovu na Žižkově, je to taková ta Ara a Rieker a Tamaris dohromady, nevím, jak se to pořádně jmenuje :) Vynikající servis, super výběr.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.15 15:29

@Oveeec Šotek?

Oveeec
2362 příspěvků 16.10.15 15:30

@SweetPotato Možná, zrovna dneska jsem jela kolem a viděla tam tu ceduli, ale nevšimla jsem si, jestli patří přímo k tomu. Ale nejspíš jo :)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.15 15:45

@Oveeec
To jsou fajn obchody. Dva jsou i na Florenci. V každém je sortiment trochu jiný. Chodím tam na Pikkolinos a nedávno jsem koupila úžasné Seven Points. Mají i eshop, tuším obuvsotek.cz.

Oveeec
2362 příspěvků 16.10.15 17:27

@SweetPotato Nad e-shopem jsem zajásala, ale pak jsem se tam podívala, a není to teda žádná sláva, ty 42 všechny hnusný a málo (a hodinek s vodotryskem taky málo :) ). O číslo menší už bych si vybrala, ale riskujte to, většinou se to nevyplácí. Ale já stejně radši osobně, tomu se nic nevyrovná, když vidím boty, vyzkouším, koupím. Tak tam ráda zajdu osobně :)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.15 17:43

@Oveeec
Já mám vždycky v obchodech pocit, že zbývají jen okrajové velikosti a moje 37-8 rozebraná, ale jak to tu tak čtu, vůbec vám nezávidím.
Já bych boty na blind taky neobjednávala, eshop spíš beru jako inspiraci. Jinak ještě jedno plus - nemají problém dovézt boty z jedné prodejny do druhé.

Oveeec
2362 příspěvků 16.10.15 18:28

@SweetPotato Ano, to dělají, tuhle mi to nabízeli.

Martinaa035
11 příspěvků 3.3.16 17:25
Tady mají

Zkuste se podívat na tento e-shop . Sama mám nohu 40 a v kamenných obchodech kolikrát prodávají boty jen pro Popelky..

maltacihla
12 příspěvků 21.7.17 09:24
velké boty v Drážďanech?

Příští sobotu se s rodinou budeme vracet z dovolené přes Drážďany. Nevíte, jestli tam není nějaká prodejna bot pro nás velkonohé (44 - 45)? Podařilo se mi vygůglit jen samé e-shopy a nebo Deichmann…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek