Ven s dětmi-trekové sandály a žabky k šatům

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Barbyl
1472 příspěvků 19.2.13 12:58

@DRW ja to prilis neresim, jen se musim priznat, ze se mi styska po podpatcich:) Bydlim 10mesicu u more a ty dva mesice co jsem v centru Prahy ci CR je vetsinou nabitych natolik, ze rano vyjdu a pozde vecer se vracim - a v obehu je vse-obedy s kamarady, park s detma, urad, vystava, atd…nechci vzhledu obetovat ten vzacny cas…ale ma sbirka lodicek a sandalu s podpatky zaleha prachem, vytahnu je ted bud jen na jednani nebo kdyz jdu nekam vecer bez deti…a nove pribyvaji, aby opet upadly v zapomneni.
A jeste vseobecna poznamka takove ty boty „necomezitim a navicerozpusobu“ se mi prici asi nejvic a nemam to rada.Ani crocs nemusim, sama bych si je nikdy nekoupila, nesedi mi (co jsem si zkousela maji dost siroky a vysoky nart) a mozna je to i tim, kde bydlim---tady na detskem hristi je spis vyjimka potkat maminku, ktera se vubec obtezuje mit boty- a to i v obchodech…a kdyz teplota klesne na 18, vsichni tu vytahnou udesne ugg boots.(valenky?)to by teprva byly fotky pro peklo, jiny kraj jiny mrav…

Tala
246 příspěvků 19.2.13 12:59
@xIvet píše:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/…161058_n.jpg

Tak tieto su nadherne, zalubila som sa, musim ich mat :)
Som suknovy typ, chodim v sukniach takmer vsade a velmi tazko sa mi zhanaju boty na situacie, kedy musim byt cely den v pohybe a pritom chciet vyzerat elegantne. Toto su prve boty, co vyzeraju, ze zvladnu mnohohodinovy pohyb na nohach, budu rozmaznavat nohu ako papucky a este posobit aj vkusne.

Dakujem za tip.

Barbyl
1472 příspěvků 19.2.13 13:01

@Matka Vlčice z tech bych si nevybrala, prijdou mi neumerne usedle k veku a takove „mezitimcosi“ na vicero pouziti, ale prakticke jsou, to jim neberu, podobne ma moje mamka kdyz specha po kocicich hlavach v kombinaci cesta do prace/venceni psa/nakup apod.

Barbyl
1472 příspěvků 19.2.13 13:04

@xIvet ja mam ty bile v cernem provedeni, zakoupeny po cestovatelske dovolene na letisti v Heathrow za super cenu;)aa rikam jim trekovky, protoze krome tenisek, ktery jsme mela na noze parkrat na zumbu, jsou nejsportovnejsim obutim u me doma;)))a obchody Clarks jsou hlavne v UK, ja koupila dost vyhodne na letisti v Heathrow.

Příspěvek upraven 19.02.13 v 13:17

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 13:12

@Lamicka Tak tyto boty má doma dcera a byla to snad nejhorší investice, co se nám v oblasti mody podařila. Při teplotě 20+ se jí v tom doslova koupou nohy v potu a vydávají prima mlaskavý zvuk a ještě se jí během jednoho nošení uplně sešláply. A samozřejmě má originál. Hrůza.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.13 13:13

@Barbyl Však já vím, že to není obrmódní, taky mi to vadí, ale zase je to pro mě stravitelnější než trekový sandál k sukni, to bych si radši „uřízla nohu“.
Navíc ony v reálu vypadají na noze trochu líp než na fotce.

Barbyl
1472 příspěvků 19.2.13 13:18

@Matka Vlčice a ja se spatne vyjadrila- podle komentaru zde moje „trekovky“ maji do trekovek spoustu kilometru:)

xIvet
272 příspěvků 19.2.13 13:27

@Barbyl Tak to se podívám ještě na nějaké UK eshopy, jestli je tam neobjevím. Já právě taky letní sportovní boty nevlastním žádné, ale teď si musím nějaké pořídit a ty Clarks mi přijdou jako dobrý kompromis. Pokud je máte, tak buďte v klidu, vypadají dobře :)

xIvet
272 příspěvků 19.2.13 13:28

@Tala Taky se mi líbí právě, dejte vědět, jestli seženete :)

Jirina1
43 příspěvků 19.2.13 13:42

Také sháním nějaké boty na dovolenou spojenou se spoustou chození po historických památkách. Preferovala bych s maličkým klínkem, v úplně placatých botách mne bolí nohy. A raději zavřenou špici, nemám ráda kaminky a prach na nohách. Předloni jsem si takové koupila, bohužel po dvou obutích jsem je šla reklamovat. Reklamaci mi uznali bez problémů, chtěli mi je vyměnit za jiné, což jsem odmítla s tím, že už jim nedůvěřuji. A jiné podobného typu ve vyhovující barvě už tam neměli.

Barbyl
1472 příspěvků 19.2.13 14:06

@xIvet a vydrzi-uz je mam ctvrty rok, z toho posledni dva roky jsou nosene pomerne intenzivne

Caralina
916 příspěvků 19.2.13 15:56

Podle mě by jste byla za exota, kdyby jste za dítětem na pískoviště běhala v lodičkách. Pokud ty boty nejsou hnusné, děravé a špinavé, nechápu co řešíte.

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 19.2.13 16:35

K sukním, šatům nosím baleríny, placatý sandály klidně i s kamínkama - Tamaris, Scholl. Chodí se mi v nich dobře po městě, tak proč si je nevzít i na hřiště? Písek při odchodu vyklepu a jsme v pohodě :-)
Na dlouhou procházku Prahou (jako turisti) jsem si ke kočárku vzala Adidasky z Original kolekce ( ne ty co mám na běhání) a i tak jsem si na Petříně připadala hezky oblečená a obutá :-)

malakaja
349 příspěvků 21.2.13 21:54

Mám dvě děti, trekovky jsem měla na noze naposledy než se narodili, tedy na čundru. to, ze se starám o to jak vypadám s detmi venku mě udržuje v takovém lidském modu. Nejsem jen maminka, jsem i žena. když chci byt elegantni, mela bych byt i stihla, když jsem štíhlá, slusi mi to mám, chut chodit ven, delat nove veci, nepropadam beznadeji ztracene matky.Ale to jsem ja. Dogma to neni.

Barbyl
1472 příspěvků 22.2.13 03:25

@malakaja ja to mam taky tak, jako pruvodkyne jsem se naucila litat v podpadcich vsude mozne a nijak jsem netrpela, ted podpatky na hriste nenosim, do mesta ale ano. A jak jsem jiz zminila moje „trekovky“ maji k trekovkam docela daleko, jak se tu ponaucila, mam tu nejmene sportovni verzi od Clarks a nejake Hush Puppies

Barbyl
1472 příspěvků 22.2.13 03:32

Konkretne jsme celou diskusi narazela na tuto „pochvalu“ -http://www.modnipeklo.cz/2011/06/vsehochut/ (fotka slecny ve vlaku, kde to jeji sandaly odnesly az az ).Myslim, ze na cestu vlakem dobry a prave na tech detskych hristich ci matky s detmi ve meste vidim mnohem vetsi hruzy nez je tohle.

eeny-meeny
119 příspěvků 22.2.13 09:00

Mam pocit, že pravidelné čtení MP nás dovádí k tomu, že už se pomalu bojíme oblíct si určitý druh oděvu. Proboha, můžu nosit rifle? ( bundokabát, trekovky…dosaďte si podle libosti). Co když mě Peklo uvidí a odsoudí? Nic se nemá přehánět, nemyslíte?

KlaudieS
1765 příspěvků 22.2.13 09:24

V Brně často vidím matky „bimbos“, kočky s dokonalou pletí, vlasy, 50 kilo, upnuté kalhoty, podpatky 10 a víc…dobrý outfit do baru, na diskotéku..ale ona takhle pobíhá po Vaňkovce mezi kočárkem a odrostlejším dítětem. Je to neskutečně směšné, ona se v těch upnutých kalhotách a na podpatkách nemůže k tomu dítěti ani pořádně sehnout a pokud jí někam uteče, vtipně za ním cupitá, aby jí neujela nožka. Hrůza. Na sandálech není vůbec nic špatného, naopak. Kdo má zdravý rozum, řešit to nebude, a blbci Vás mrzet nemusí :)

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.13 09:48

Již zde naznačeno - ale když sandály, proč hned trekové??? Existuje celá škála pohodlných bot do města (tj. bez sportovních prvků). Elegantní může být žena i v polobotkách a kalhotách. Jak se tady ztotožňuje někdy elegance = lodičky a sukně, hned si vybavím několik pekelných modýlků z Galerie.

Jen mě ještě napadá, jak to asi dělaly ty naše matky, které neměly trekové sandály a rejoice oblečky… Myslím, že návštěva dětského hřiště nevyžaduje oblečení na túru či horolezecký výstup.

Mylady2
12413 příspěvků 22.2.13 09:53

Boty pro maminky:-)

KlaudieS
1765 příspěvků 22.2.13 10:05

@Mylady2 No ty vrchní beru i bez statusu matka! Bomba.

Gräfin
2642 příspěvků 22.2.13 10:12

Proč máte některé potřebu omlouvat, že na pískoviště chodíte v sandálích/teniskách. Je za tím potřeba vysvětlit nám nematkám, že nemáme co kritizovat nebo si to omluvit sama pro sebe?

Dokud funguje rozlišování tenisky na písek, lodičky do divadla atd., tedy různé příležitosti = různé oblečení a boty je přece všechno v pořádku. Problém nastává ve chvíli, kdy matka nebo i nematka tahá jedny „univerzální“ - nejlépe hranaté černé - boty všude.

LorelaiH.
3399 příspěvků 22.2.13 10:35

Když jdu s dětmi na hřiště nebo prostě ven, jsem za mámu, ne za dámu. Na tu si můžu hrát jindy;) Takže mi jde hlavně o to, aby boty byly pohodlné, abych v nich bez problémů mohla vylézt za malým na skluzavku/prolézačku. To bych si asi v podpatcích připadala jaksi nepatřičně.

Barbyl
1472 příspěvků 22.2.13 12:39

@KlaudieS tech vrchnich mam asi pet variant:)

defilenaiguille
2824 příspěvků 22.2.13 14:18

Na pobíhání na hřišti, za kočárkem atd. si nemůžu vynachválit tyto http://www.decathlon.fr/…8239058.html , akorát je mám celé černé a celé tmavě růžové. Mívám je ke kalhotám i k sukni/šatům. Nosím samozřejmě i jiné sandálky, žabky apod., ale tyhle vedou.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek