Vernostné a zľavové karty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Zebra33
2038 příspěvků 3.6.13 11:39

Tu Tesco karticku ma jedna znama a krome te male karticky se nechala uvrtat jeste do nejake Tesco kreditni karty, na ktere se ji scitaji polozky za nakup vzdycky za mesic nakupovani a konecna castka je ji na konci mesice strzena z uctu. Tam vidim trochu riziko v tom, ze clovek ma pocit, ze ma furt dost penez na uctu a ve vysledku tak utrati vic. Vim, ze na podobnem principu funguje treba MasterCard, ale u te Tesco kreditni karty je podle me vetsi pravdepodobnost, ze se dostane do ruky mene inteligentnimu cloveku nez ta MasterCard (muj pocit, treba to tak neni!) a tento s ni nebude umet racionalne zachazet.

666mahu
1490 příspěvků 3.6.13 11:48

Slevy využívám podobně jako @chinin - jsem-li v obchodě a všimnu-li si slevy u výrobku, který pravidelně nakupuji (např. máslo, toal. papír, Freixenet…), vezmu si víc kusů. U zboží, které pravidelně nakupuju znám ceny, tak nehrozí, že si vezmu 3 - 10 kusů podstatně drážších ve slevě než kolik normálně stojí. :-)

To je přesně smysl slevových kupónů a karet - nakupovat víc, a i to co by si člověk normálně nekoupil. A na podobné úlety a nákupy navíc si vystačím sama v obchodech, kde žádné kupóny nedávají - drahá paráda. :D

continuity
5853 příspěvků 3.6.13 13:01

Brandove kreditni karty vydava vzdy nektera banka a podminky jsou stejne jak pro ty bankovni. mne ji treba nedaji, protoze jsem ofiko na rodicaku a nemam pravidelny prijem v dostacujici vysi.

Letefa
716 příspěvků 3.6.13 13:26
@Alizon píše:
@DonChichot
Muzu se zeptat proc ne Tescu? Vidim tu na Tesco uz vice negativnich nazoru. Tesco kartu neznam. Zneuzivali nejak udaje?

Údaje nezneužívají a kartu používají pro vyhodnocování nákupního chování, což nemusí v zásadě být k neprospěchu zákazníka. Ale spíš úroveň obchodů nic moc a špatné zásobování, často tam nenajdu to, co sháním, protože mají zrovna výpadek.

navona
21 příspěvků 3.6.13 16:08
@Letefa píše: Údaje nezneužívají a kartu používají pro vyhodnocování nákupního chování, což nemusí v zásadě být k neprospěchu zákazníka. Ale spíš úroveň obchodů nic moc a špatné zásobování, často tam nenajdu to, co sháním, protože mají zrovna výpadek.

No, ako sa to vezme, kamarátka si tam tú kartičku založila a od tej doby jej pravidelne volajú z Home Credit a ponúkajú pôžičky.

Letefa
716 příspěvků 3.6.13 16:08

@navona s tímhle jsem tedy žádné problémy nikdy neměla - u žádné slevové karty.

navona
21 příspěvků 3.6.13 16:12
@Letefa píše:
@navona s tímhle jsem tedy žádné problémy nikdy neměla - u žádné slevové karty.

Možno aj na vás dojde rada. Alebo ste pre nich z nejakého dôvodu nezaujímava, neviem, na základe čoho to vyberajú. Ale u tej Tesco Club Card svojím podpisom súhlasíte s tým, aby vaše údaje poskytli marketingovým agentúram v ČR aj zahraničí (jeden z dôvodov, prečo som si to nezaložila).

Letefa
716 příspěvků 3.6.13 16:17

@navona to je dost pravděpodobně ta agentura, která jim zpracovává data (a nesídlí v ČR)… neviděla bych to černě, postupem času jsem si jich zaregistrovala fakt hodně, používám jen asi ty tři co jsem jmenovala někde na začátku a fakt si nemůžu stěžovat, že by mě někdo obtěžoval. Jestli se to stane jednou za rok, je to hodně.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek