Větší výstřih v 15 letech

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HelenaDavidkova
1 příspěvek 06.04.17 21:51
Větší výstřih v 15 letech

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je vhodný větší výstřih v mém věku. Dostala jsem totiž body a moc ráda bych ho nosila, ale má hlubší, zašněrovaný výstřih. Děkuji za vaše názory.

Příspěvek upraven 06.04.17 v 22:19

Reklama

Reklama

Reakce:

MarryJu
239 příspěvků 06.04.17 22:04

Tento výstřih není vhodný v žádném věku

Mirt
426 příspěvků 06.04.17 22:06

Upřímně mi to vážně přijde trochu moc. Ne že by vám to neslušelo, ale je to poněkud vulgární. Asi by mě docela znervózňovalo, kdyby mi každý, s kým bych mluvila, koukal na prsa… A to myslím, že tenhle kus oblečení celkem zaručuje :D

joohana7
9 příspěvků 07.04.17 08:50

Ten kus odevu je vhodny do loznice, ne jako vnejsi odev. Budete v tom vypadat lacine.

JanieB
132 příspěvků 07.04.17 10:45

Mně to taky připadá až moc… Máte pěknou postavu a pěkné tvary, ale toto je fakt spíš do soukromí. Kdybych něco takového dostala já, asi bych si to šněrování podšila kouskem látky stejné barvy a materiálu, jako je zbytek body… a šněrování by bylo i tak vidět.

Evženie
183 příspěvků 07.04.17 18:03

Souhlasím s JanieB, podšít stejnobarevnou látkou a všechno bude v pořádku.
A nebo nosit přes přiléhavý kus oblečení, který výstřih přikryje, pokud je to váš styl. Pak se dá hrát s barvami, různě rovnat vyčuhující ramínka či rukávky, a tak dále.

Merida
56 příspěvků 07.04.17 20:26

Méně je někdy více. Aneb méně či náznak, to je dráždivé a probouzí zájem i fantazii. Více, jako v tomto případě, je jen levné. Pár vašich spolužáků by jistě mělo mokré sny, ale na tom bych vážně radeji outfit a sebeprezentaci nestavěla. Doporučuji nechat pro přítele na romanticky večer nebo jak radí přítomní, podšít.

Giuli
2931 příspěvků 07.04.17 21:08

@HelenaDavidkova Ten výstrih má byť vzadu na chrbáte. Predstavuje to šnurovanie, korzet. :-)

petik01
125 příspěvků 08.04.17 01:00

Tentokrát budu v opozici, ale myslím, že za dodržení určitých podmínek nositelný je. Řekla bych, že fotka mírně zkresluje, protože je to výřez, kde je pouze hrudník a je to jediné místo, kam je zrak přitahován.
Napíšu jen některá úskalí, která je třeba brát v potaz:

• musíte se v něm cítit dobře a nemít pochybnosti (tím si nejsem jistá, kdyby to tak bylo, tak se asi neradíte zde)
  • buďte připravena na to, že se Vám asi málokdo bude dívat do očí
  • je třeba dávat si dobrý pozor na to, s čím ho kombinovat, aby zbytek outfitu nebyl laciný a vulgární (žádné minisukně a přiléhavé kalhoty apod)
  • nosit ho jen na určité příležitosti (na rande, za zábavou), ne do školy

Co se týká toho podšití, bála bych se, jestli by top po zásahu nevypadal hůř, není lehké najít stejný odstín černé a je třeba dostatek zručnosti.

Jordaan
7263 příspěvků 08.04.17 09:07

.

Příspěvek upraven 21.06.17 v 15:05

KoraKora  08.04.17 10:05

@HelenaDavidkova Tohle triko v žádných letech. Vypadá lacině a vulgárně.

Lizbeth
112 příspěvků 08.04.17 19:52

Kdy jindy než v patnácti dělat hovadiny..Vemte si ho a užijte si svých 15 minut slávy. Na rozum a usedlost času dost.

kobylkalucni
93 příspěvků 08.04.17 20:52

Já bych malinko zkrátila ramínka, pokud to dovolí prostor v podpaží. Tak, aby se zakryl ten malý trojúhelníček na spodní části poprsí. Ale jinak ano, působí to vulgárně, ale já jsem pro nošení, stoprocentně souhlasím s Lizbeth. Taktéž doporučím výrazně ubrat na ostatních částech oblečení.

Jindrason
225 příspěvků 10.04.17 10:22

No je to odvážnější a na 15 letou slečnu asi dost. Ale třeba na nějakou „spešl“ akci bych se to nebál vzít. Ale do nošení do školy na češtinu se to nehodí.

LisaC
11 příspěvků 30.05.17 16:38

Na můj vkus je takový výstřih až moc odvážný pro jakýkoli věk a působí lacině. Taky bych ho nosila jen v soukromí pro potěšení partnera :-), určitě ne ven mezi lidi.

Reklama

Váš příspěvek

Oblečená neoblečená Lake Bell na Emmy Awards 2017

Než se budete před plesovou sezónou radovat z nových šatů, raději... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama