Viktoriánský vkus v ČT

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Calanthe.Cintra
2 příspěvky 8.5.13 13:54
Viktoriánský vkus v ČT

Ve včerejší MF Dnes v rubrice „Názory“ jsem narazila na dva příspěvky týkající se oblékání moderátorek ČT. Jeden byl kladný, paní si pochvalovala „ženskost“ oblečení. Ale ten druhý mne trochu zarazil…Jeho nadpis byl právě onen „Viktoriánský vkus v ČT“ a musím říct, že při čtení mi celkem zatrnulo. Pisatel tvrdí, že si s velkou chutí přečetl dvě glosy, ve kterých autorky kritizuje vrchní televizní krejčí, že ta „krásná děvčata navléká do příšerných hadrů, v nichž se musí ladně otáčet před kamerami každý večer“. Také že onen vrchní krejčí zřejmě nemá vkus a neví, co je móda a že by měl patřit do období královny Viktorie a to ještě kdoví, jestli. Dovolím si citovat poslední odstavec: „Rozhodně ty nebohé sympatické ženy musí závidět těm jiným, také krásným kolegyním Sandře, Tereze a dalším v Primě a Nově a mít vztek, že samy jsou jako mumie.“
Co na to říkáte? Myslíte si, že elegatní kostýmky, které neodhalují ňadra až k pupíku a pouzdrové sukně jsou za zenitem? Anebo máte dost rádoby nadupaných výstřihů L. Borhyové a odhalených ramen moderátorek na Primě?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ems
1482 příspěvků 8.5.13 14:01

@Calanthe.Cintra Neříkám že mají mít výstřihy a být úplně odhalené…ale je fakt, že to jak jsou oblečené, je dost často jak z cirkusu. Nepřijde mi to moc vkusné…

ninočka
58 příspěvků 8.5.13 14:05

Mně se poměrně líbí, jak se oblékají moderátorky na ČT. Vypadají rozhodně profesionálněji než jejich kolegyně z komerčních televizí. Přestože i u nich se občas najdou úlety typu: velký výstřih, aby bylo vídět, že má prsa (k zamyšlení: souvisí to s tím, jak se bulvarizuje zpravodajství ČT?). Problém je, že když se někdo dneska neobléká supersexy tak mu hrozí nařčení z prudérnosti, čemuž by odpovídal příměr k viktoriánskému období.

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.5.13 14:06

Myslím, že upjatost na čt 1 se přehání.

mezi výstřihy lucie borhyové a těsnými kostýmky z materiálu a la brnění se sukní přesně pod kolena, bez výstřihu a nějakým příšerným jakožemoderním tvarem límce a divnými knoflíky rozhodně je množství prostoru, který česká televize neumí využít.

modely na čt 1 mi připadají těžkopádné, stále stejné, divně barevné a navíc v 90% případů zprzněné nějakým nemožným šperkem (většinou je to náhrdelník, který se ke zbytku nehodí a bez něj by to rozhodně bylo lepší).

nechápu, co by se stalo, kdyby to tu a tam trochu prosvětlili jiným stylem, klidně něčím z konfekce, nějakou pastelovou barvou, něčím z měkčí látky, která na pohled nevypadá jak leštěná hroší kůže.

primu nesleduju nijak pravidelně, nemůžu srovnávat, ale z toho, co jsem kdy viděla, mi přijde ze třech hlavních kanálů co se oblékání moderátorů týče jako zlatý střed. nijak moc upjatého, ani výstředního.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.13 14:12

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 15:44

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.5.13 14:13

Jen pár příkladů.

toto může za vkusné považovat člověk, který ustrnul v době asi tak před deseti lety. zejména ty výstřihy (a do tak složitého výstřihu vložený šperk :( - mně to připadá prostě maloměstské).

když si pomyslím, jaké možnosti při jejich oblékání mají a kolik musí ty strašné kostýmky na míru stát (a jak na tom ta vyvolená firma vydělává), obcházejí mě mrákoty.

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.5.13 14:14

@uu
převelice výstižné :(

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.5.13 14:18

Nebo toto!

a to není exces, ale běžný jev. hrozná lesklá látka, tvar výstřihu, který krejčí asi miluje, divné zdobení.

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.13 14:19

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 10:01

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.5.13 14:20

@uu
to žluté sako je dokonalá ukázka toho, že ten, kdo je obléká, je úplně mimo.

kdyby měla aspoň nějaký výstřih, tak bude ve studiu sedět augustová v saku. takhle sedí ve studiu žluté sako, augustová díky brutální barvě a tomu, že ji má úplně u obličeje, není vidět…

Jiná Realita
13791 příspěvků 8.5.13 14:24

Už jsem to tu někde psala - když i můj otec, který módu nesleduje (ale vkus myslím docela má) a hlavně ji nikdy nekomentuje, se jednu dobu chodil dívat na zprávy s tím „co zase budou mít na sobě“, o něčem svědčí.

Dahllie
2222 příspěvků 8.5.13 14:29

Jasně, že jsou kostýmky lepší než valící se prsa Borhyové, ale kolikrát ty šaty na ČT měly špatný střih, byly zbytečně těsné, nevhodné barvy. Z hezké mladé Savarové dělají usedlou padesátnici a charisma Marcely Augustové se pokoušejí zadupat do země.
http://imagebox.cz.osobnosti.cz/…ugustova.jpg To je co? Pyžamo z levného saténu?
A Savarové jeptiška tu proběhla už několikrát.
Třeba na BBC jsou také seriózní, ale mívají šmrnc.

Edit: Koukám, že nás s Jinou realitou napadlo to samé :-D

pilotDodo
718 příspěvků 8.5.13 14:41

Moc zprávy nesleduju, ale vím moc dobře, jak taťka vždycky jásá, když si nějaká moderátorka na ČT vezme propínací šaty :-D nebo pouzdrové sukně, ty se mu taky moc líbí ;-)
osobně se mi tvarované výstřihy líbí, ale vhodnou barvu k dané dámě občas nestrefí, to je fakt, viz Marcela Augustová.

Turako
501 příspěvků 8.5.13 14:55

Mně se dost líbí šaty moderátorek Primy (řeším čistě jen zprávy). Nezaregistroval jsem nijaké ďábelské výstřihy jako na Nově ani starmódní kostýmky jako na ČT. Občas děsiví jsou reportéři, kteří se spojují s vysíláním živě. Každopádně ty primácké šaty považuju za nejpřijatelnější.

Betty J.
2031 příspěvků 8.5.13 15:01

Elegantní kostýmky a pouzdrové sukně jistě za zenitem nejsou, ale nepříliš vkusné „oblečky“ zhotovené z podivných materiálů, navíc ve velikostech nerespektujících fakt, že jsou určeny pro dospělé ženy (všichni snad víme, že i zprávařky mají břicha, hýždě a stehna, nemusíme se o tom na vlastní oči každý večer ujišťovat), se v pomyslném intervalu Ročňáková - Chanel povážlivě blíží jeho dolní mezi.

LorelaiH.
3404 příspěvků 8.5.13 15:30

Někdo si asi libuje v tom divném typu výstřihu a snaží se ho napasovat na všechny moderátorky. Plus samozřejmě nesmí chybět nezbytný páseček!

LorelaiH.
3404 příspěvků 8.5.13 15:33

A přitom tohle vypadá daleko líp - i když se Jolana Voldánová zrovna neprsí jak brigadýr Borhyová.

marmota-b
532 příspěvků 8.5.13 16:10

@LorelaiH. Ten první výstřih se mi i líbí - nemá tu divnou „zpátečku“ ke krku. Ale vypadalo by to mnohem líp, kdyby to nemělo to propínání uprostřed, aspoň co z malé fotky vidím. Kdyby to byly hladké šaty s asymetrickým „přeložením“ vepředu, byla by to nádhera…

Televizi nemáme, tak tady docela koukám. Ne v úplně kladném smyslu…

Demode
2054 příspěvků 8.5.13 19:12

Události dnes moderuje Aneta Savarová a moc jí to v jednoduchých červených šatech a s vkusným náhrdelníkem sluší.

Lachenauerin
544 příspěvků 8.5.13 20:29
@Jiná Realita píše: …a to není exces, ale běžný jev. hrozná lesklá látka, tvar výstřihu, který krejčí asi miluje, divné zdobení.

Mám to! Televizní krejčí neumí ušít normální límec a fazonku, tak proto!

marmota-b
532 příspěvků 8.5.13 21:25

@Lachenauerin Ani bych se nedivila.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.13 09:18

@Calanthe.Cintra Zcela souhlasím, elegantní kostýmek jednou do týdne stačí, oblečení moderátorů by mělo korespondovat s trendy, momentálním ročním obdobím, tím, jestli je víkend, případně sváteční den. Zrovna konkrétně Voldánová není kostýmkový typ, zabíjejí její nevtíravý přirozený look. Kostýmky na ČT, ačkoliv bych tam našla asi 3 kusy, které by se daly nosit, jsou esencí hnusného papundeklového looku přelomu tisíciletí včetně ohavného štepování. Paní kostymérka si asi nevšimla, že nyní se již několik let ohromuje rafinovanými střihy a ne trapným prýmkováním.

Borhyovu bych jako příklad nedávala, nedávná záplava krajky na jejích plaveckých plecích mě dost znechutila. Největší perla je ovšem Mráčková, která vypadá blbě ve všem. Vlastně ne, asi před třemi měsící měla na sobě něco, o čem se dalo konstatovat, že jí opravdu sluší.

sandrinn
961 příspěvků 9.5.13 09:34

@Matka Vlčice Tak oblíkání rosniček na nově to by bylo na samostatné téma :-D

JedovatéHádě
350 příspěvků 9.5.13 10:51

Mě se ta nevulgárnost líbí. Občas mají i tam nic moc střih, nebo materiál, někdy mají o číslo menší sukni, ale je mi to mnohem sympatičtější, než Dobrý den, kozy ven!

sandrinn
961 příspěvků 9.5.13 11:10

A vždy je mi strašně líto sympatické Barbory Černoškové, která musí uvádět sportovní zprávy v tomto… Neříkám, ať ji navlečou do teplákovky, ale sportovní elegance by tady byla na místě…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek