Vintage, ale bez staromódnosti? Rady

Fotoalbum tématu (39) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Vintage

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
misial
1396 příspěvků 6.1.14 22:38

@Viktorie H. Do té jsem se zrovna před nedávnem zamilovala na lookbooku, blog mě hledat nenapadlo, díky! :)

jituliiik
294 příspěvků 31.1.14 13:31

@misial Omlouvám se, že reaguju se zpožděním:)
Mně osobně nejvíc vyhovovala délka kdy mi vlasy sahaly cca 5 cm pod ucho. Pokusím se Vám poslat fotku, abyste měla představu:)
Akorát v této délce se špatně vlasy vyčesávají nahoru, takže se to hodí vážně jen pro mikáda.

misial
1396 příspěvků 2.2.14 20:58
jaké oblečení na večer?

Dámy, mám na vás další dotaz.
Co nosit přes den už víceméně vím, mám konkrétní představu, na které pracuju - snažím se trochu přešívat věci, které mi tu už dlouho leží, více přemýšlím při sekáčování a podobně. Ještě potrvá, než budu se svým šatníkem - a taky jeho aktivním využíváním - úplně spokojená, ale už se k tomu nějak dopracuju sama.

Nicméně - čím dál častěji trávím večery s kamarádem v baru, chystám se na nějaké koncerty nebo i DJe, a k tomu se přece jen občas kolová sukně a halenka s límečkem úplně nehodí. Napadá vás nějaký způsob, jak pro tyhle příležitosti upravit styl tak, aby si zachoval nádech starých dob a přesto se na to hodil?
Jediný způsob, jakým jsem schopna tu vhodnost na večer posoudit, je asi prozatím to, že bych si to neoblékla do školy :) Napadají mě tyhle detaily - výstřih na zádech (poslední dobou se mi klasické výstřihy na mě samotné moc nelíbí, kromě toho mi ty na zádech připadají asi i v určitém smyslu více sexy), obtažená sukňová část šatů místo široké (ideálně i kratší, ani jedno si ale moc nerozumí s mou postavou - snad se to změní), rukávy a část nad dekoltem z prosvítajícího šifonu.
Nikde ale nemůžu najít obrázky konkrétních modelů, které by odpovídaly mým představám. Líčení používám výrazné i na den, takže tudy cesta moc nevede…

Jiná Realita
13791 příspěvků 2.2.14 22:14

@misial
sledujte ditu ;)

sama do baru večer nechodím, takže nemám fakt tušení, co se tam tak jako dá unést, ale ona nosí všecko, od velké večerní po různé kostýmky všeho druhu, takže nějaká inspirace by se našla.
bude záležet především na tom, jaké si dáte doplňky. klobouček, brýle…tak 70% nádechu outfitu udělají boty a kabelka.

Jiná Realita
13791 příspěvků 2.2.14 22:16

Na koncertě se vyskytla třeba v tomto.

misial
1396 příspěvků 2.2.14 23:01

@Jiná Realita Díky! Ovšem možná kromě toho prvního by v mých 20 letech a tam, kde chodím, neprošlo. To už asi spíš ta halenka s límečkem :D Byla bych silně overdressed.

Naposledy jsem tam na koncert (na kterém jsem potancovávala a poskakovala v první řadě) a vysedávání měla tyhle šaty s červeným náhrdelníkem a psaníčkem plus s černými lodičkami s téčkem a za mě v pohodě (hlavně se mi nechtělo tahat více oblečení, tak jsem použila šaty ze zkoušky), overdressed ostatně nebývám úplně zřídka, ale v porovnání s hipstry okolo to bylo i tak asi příliš - nevadilo to, ale nebylo to ono.

Ale až ze mě bude právníčka a budu popíjet koktejl za koktejlem na patnácticentimetrových podpatcích, vzpomenu si na Ditu.. :D

http://www.clothingattesco.com/…21097_pm.jpg

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 2.2.14 23:29

.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.14 07:54

@misial Objednávala ste niekedy niečo z toho eshopu Kazeto? Chcem od nich ten biely kufrík na papiere a premýšľam či sa mi vyplatí čakať na doručenie, alebo mám ísť do najbližšieho papiernictva a kúpiť obyčajný šanon.
http://www.kazeto.cz/…produktu/184#…

misial
1396 příspěvků 4.2.14 12:31

@Giulietta Neobjednávala. Kamarád ano a jak to přesně probíhalo mi nehlásil, ale vím, že po původní objednávce mu napsali, že kufr není skladem (ač údajně měl být) a na dotaz, který tedy je, že si vybere jiný, se dozvěděl, že není skladem vůbec žádný - tuším, že nakonec si nějakou dobu (2-4 týdny) počkal. Ale dali mu možnost zrušit objednávku; a třeba se polepšili.
Každopádně je to další důkaz, že by tu firmu měl vzít do rukou někdo odpovědnější, jinak se nemůžou divit, že zrovna neprosperujou.

majam
271 příspěvků 4.2.14 14:46

@misial A přitom mají takovou spoustu krásných věcí, které vyrábějí, ale v eshopu je jich jen pár :-/. Jen ty kufry, dětské kufříky, krabice na klobouky ááách. To si snad jednou udělám výlet do firemní prodejny :-)

0.k.
27 příspěvků 6.1.15 21:15

Příspěvek upraven 08.01.15 v 17:42

misial
1396 příspěvků 8.1.15 13:14

Je zvláštní na to po určité době narazit - za ten cca rok už jsem dost někde jinde :)

0.k.
27 příspěvků 8.1.15 17:41

Tak odpusť že jsem se ti snažila poradit ( to já těžko můžu vědět jak se ty vyvíjíš že,..)

misial
1396 příspěvků 10.1.15 20:44

@0.k. To přece nebyla reakce na Vás, ani jsem se na to před smazáním nestihla podívat…

lenkahabenka
1 příspěvek 7.4.16 15:17

Inspiraci ve vintage vždycky najdu na http://www.nana-vogue.cz/. Je to outlet všch možných značek a dají se tam pořídit super kousky které jinde prostě nejsou. A nejlepší na tom je, že se tam dá pořídit celej outfit:)

lanete
109 příspěvků 7.4.16 16:37

Krásná doba pro oblékání, mám ten styl ráda (puntíky, šátky, sukně, klobouky, šaty, učesy…)staromódní mi vůbec nepřijde!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek