Vlákno jen tak pro radost

Fotoalbum tématu (182) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Vinca_minor
1010 příspěvků 15.2.19 21:42

Dnes jsem v Lindexu vybírala podprsenku bez ramínek a zkoušela jsem i ty nalepovací (na pokladně jsou rozbalené vzorky) a byla tam tak neuvěřitelně milá prodavačka! Když jsem na dotaz, jak sedí ty nalepovací, řekla „je to divný:)“, tak se rozesmála a ukázala mi, kde a jaké mají s oddělávacími ramínky, našla mi mou velikost a mile se usmívala, ale přitom vůbec nebyla vlezlá. A když jsem konečně vybrala bílou, která ale měla zažloutlé lemy, tak se nabídla, že mi buď může objednat stejnou z e-shopu anebo zavolat, jestli a jakou mi může dát slevu. Šéfová povolila až 50 % :) Tak jsem slečně dala 20 korun dýško, poděkovala, že mi zpříjemnila večer, a zeptala jsem se, jestli mají knihu přání a stížností, že ji chci pochválit :)

Lizbeth
954 příspěvků 16.2.19 09:10

Já se také přidám s pochvalou. Včera jsem volala na zákaznickou linku a nejenže jsem vůbec nečekala, paní byla strašně milá, ihned identifikovala problém, odstranila ho a já měla za minutu vyřízeno to co se táhne měsíce..Fakt jsem jí moc pochválila, když už si to teda nahrávají :)

lucindaSK
978 příspěvků 21.2.19 07:27

Včera som zažila mimoriadne príjemné prekvapenie. Zistila som, že Ada má vlastný kanál o móde na youtube :) Volá sa „Všechno o módě“ a je tam stopa starého dobrého MP. Odporúčam.

Porkpiehat
1235 příspěvků 21.2.19 11:54

@lucindaSK
Já jsem na ten kanál narazila při hledání té její nové knížky, na kterou jsem četla doporučení. Knížka už na mě čeká v ČR. Jsem ráda, že Ada něco takového zase dělá.

Temperance
1887 příspěvků 21.2.19 18:24

@giuliettka Tohle mě pobavilo: „Zoologická zahrada v Liberci, která je nejstarší u nás, plánovala na letošní rok velké oslavy 100. výročí od založení v roce 1919. Během příprav velkého jubilea se ale při hlubším zkoumání celé historie zahrady zjistilo, že je ve skutečnosti ještě starší, než se dlouhá léta uvádělo.“ (novinky.cz)

Veronika P
562 příspěvků 22.2.19 13:56

Skoro se mi povedly :) tak ale na první pokus mám radost.

Temperance
1887 příspěvků 22.2.19 14:10

@Veronika P To je ale ilustrační foto makronek zhotovených profíkem, že? Jinak by mi tam nesedělo to slovo „skoro“.

Veronika P
562 příspěvků 22.2.19 14:19

@Temperance To je sice moc milé, ale je to náš stůl bez ubrusu :) Každopádně nemají tu správně vysokou sukýnku. Byla jsem nedočkavá a nenechala je na plechu dostatečně dlouho odpočívat.

Jordaan
8765 příspěvků 22.2.19 15:01

@Veronika P

Vypadaji krasne. Moje pokusy byly spis neslavne.

laislabonita
152 příspěvků 22.2.19 21:36

Mam radost z dalsiho stareho kusu nabytku, konkretne otomanu ze 30. let, ktery jsme nechali nove ocalounit a natrit. Pomalu tak zarizujeme vetsinu nabytku v novem dome a clovek tak ma k tem vecem jiny vztah. Uz jen to hledani po bazarech nebo nahodne nalezeni u nekoho v garazi. Pak vyber nateru, latky… Clovek tak i vidi, jak takovy otoman nebo kreslo vypada uvnitr a kolik prace to da nez zas vypada k svetu. Obdivuju lidi, kteri sve remeslo umi a delaji ho s laskou a pokorou.

Matmys
2378 příspěvků 25.2.19 12:23

@laislabonita
Nechat si zrestaurovat některé kousky nábytku, to bych zajásala.
Bohužel, zamlada, když jsme je měli, byly prachy spíš na nový „kompromis“.
A teď (když jsou peníze a zdravý rozum), tak už není ten nábytek… :(

laislabonita
152 příspěvků 25.2.19 20:00

@Matmys to je skoda…ale porad je tu moznost poridit stary novy. Po bazarech se toho vali opravdu hodne. A prijde mi, ze financne to vyjde nastejno, nebo jen o trochu draz. Ten otoman mame misto gauce v obyvacim pokoji. K tomu jeste takovy dvouusak. Dohromady cenove jako ten jeden gauc…

LorelaiH.
3255 příspěvků 25.2.19 21:48

Dneska poprvé jsem byla u kadeřníka, chlapa. Po dlouhé době jsem odcházela maximálně spokojená, protože naprosto přesně pochopil slovo „pixie haircut“ a nemusela jsem ukazovat deset fotek, aby věděl, jak chci vlasy ostříhat. Nutno dodat, že to je pánský kadeřník a já se šla jen zeptat, jestli by odpoledne neměl čas ostříhat naše kluky :blush:
Mám fakt radost!

kilgor
324 příspěvků 25.2.19 22:31

@LorelaiH. A nedala byste foto? moc by mě zajímal váš účes..ještě si pamatuju, jak jste to nosila .. prosím :)

LorelaiH.
3255 příspěvků 26.2.19 07:34

@kilgor tak já ty vlasy mám jako v avataru. Před rokem jsem se z blondýny stala brunetka, prodloužila jsem ofinu a nosím patku, po stranách a vzadu mám pořád vlasy krátké :) Něco takového jako Michelle Williams, ale v tmavé ;)

LorelaiH.
3255 příspěvků 26.2.19 08:21

@kilgor to je peklo chtít se sama vyfotit :thinking:

kilgor
324 příspěvků 26.2.19 22:20

Díky :).Neumím posoudit, která varianta se mi líbí víc.Ale měla jste je kratší a už je to delší doba.. Pamatuji se, že jste zmiňovala, že musíte mít ty vlasy hodně krátké protože se dost vlnily nad čelem??jestli jste to psala vy, tak čím se Vám ty vlasy narovnaly?? Používáte něco nového? Mně se časem vlasy začaly víc vlnit..zrovna nad čelem, takže ofinu asi mít nebudu..

Příspěvek upraven 26.02.19 v 22:25

kilgor
324 příspěvků 26.2.19 22:21
LorelaiH.
3255 příspěvků 27.2.19 07:27

@kilgor jj, vlnily se mi a vlní se pořád. Ale už to není tak drastické, jak to bylo dřív. Možná i tím, že je ta patka delší? Nevím. Ale i tak vlasy semtam přejedu žehličkou na vlasy ;)

Ophelie
699 příspěvků 27.2.19 13:30

@LorelaiH. moc vám to sluší, MIchelle W. i vám:o)

@Veronika P makronky jsem se ještě neodvážila upét, ale ty vaše vypadají víc než lákavě. Jakou jste dělala příchuť? A co krém?

Veronika P
562 příspěvků 27.2.19 14:35

@Ophelie Děkuju, pokud máte ráda sladké, nic na tom není :) Těsto jsem dělala bez příchutě a náplň je čokoládová ganache. Pokud chcete ráda Vám pošlu recept.

Ophelie
699 příspěvků 27.2.19 21:06

@Veronika P mám nějak zaužíváno, že u makronek je těžké „vychytat“ přesný spotup práce, pečení… Za recept budu ráda, děkuji.

andano
795 příspěvků 28.2.19 00:07

@Ophelie
Nedávno jsem měla „makronkové“ období.
Na začátku jsem měla podobný pocit jako vy, ale postupně jsem ověřila, že klíčové jsou dvě věci

1. nechat před pečením dlouho, fakt dlouho stát,
  2. po pečení nechat vystydnout na plechu (papíru) a pak teprve sundavat.

Receptů jsem zkusila několik a všechny byly složením podobné, postup byl třeba jiný, ale v podstatě i to nouzové řešení, kdy jsem místo mandlové mouky rozemlela všechny zbytky mandlí a oříšků, dopadlo přibližně stejně, ale nedostatečné čekání dělalo neplechu.

Veronika P
562 příspěvků 1.3.19 10:22

@Ophelie @andano Já se pod to podepisuji. Netrpělivost při dávání do trouby znamená nižší sukýnka a netrpělivost se sundáváním z plechu znamená urvaná sukýnka.
A pak mi ještě přišlo důležitý odhadnout hustotu té hmoty.

Matmys
2378 příspěvků 8.3.19 10:07

Tak dnes jsem se pobavila, píšou mi z Pinterestu :

Několik nových nápadů pro vaši nástěnku Blbosti …

(zapomněla jsem, že jsem si udělala jednu takovou odkládací nástěnku)

Stránka:  « Předchozí 1 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 132 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek