Vlákno jen tak pro radost

Fotoalbum tématu (197) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Čírina
223 příspěvků 17.3.20 17:57

@EmilyG. S tou překážkou na straně zaměstnavatele jste to trefila. Lidi ale nevidí, že se pak takový zaměstnavatel taky může položit a jsou na suchu všichni. Naše firma taky není ráda, přestože u nás je home office OK - programujeme. Ale to neznamená, že 3/4 našich zákazníků doma i v zahr kvůli karanténě nezavřela provozy, a že nebudou mít ani vindru, takže možná sice budeme hezky pracovat, ale zaplaceno kdovíkdy.

bao-baba
799 příspěvků 17.3.20 19:05

@Oldyn
To se tedy se divím. Vůbec by mě nenapadlo neznámé lidi takhle otravovat. Je vidět, že úsloví „podle sebe soudím tebe“ platí.

benyka
8179 příspěvků 17.3.20 19:58

@Oldyn V životě jsem neotravovala ani dobré sousedy o jedno vajíčko nebo lžíci mouky. Nechápu to. Kdybych zapomněla vzít na chatu kafe (chatu ani chalupu nemám a vím, proč), tak si ho prostě nedám. Jestli je to tak, jak píšete, tak bych byla na ně sprostá. :-) Ale přes plot pro to, tzn. ne proto, že na mě mohou prsknout virus.

EmilyG.
1314 příspěvků 17.3.20 21:02

@Oldyn my jsme tady pod horama takoví divoši:smiley:Tady když někdo nový staví ( spíš opravuje, protože ke stavění tu moc míst není ) tak to probíhá takhle : co budete dělat, elektřinu? Kdo vám to dělaá, ten je drahej toho bych nebral hele támhle jde Míra, Míro pocem tady pán má pro tebe práci! Ostříhat nepotřebujete? Jeho je kadeřnice, Vlastoooo…a vodu, na vodu máte někoho? Tady Pavel, Míry švagr vám ji udělá…tady bydlet je radost, ale nesmí vás domů dovézt taxik:smiley:
Kde máte auto, bouračka nebo vás chytli? Jo na večeři…a u Karla dole už jste byli? Ještě ne tak přijďte ve vîkend já mu o vás řeknu!

Oldyn
6286 příspěvků 18.3.20 10:56

@bao-baba takže mě soudíte podle sebe taky, že? Mno.
@benyka Hele já jim klidně poskytnu, když byla nadúroda rajčat, rozdavala jsem.
@EmilyG. Ono taky jak kdo, nejsou všichni stejní.

Birdonawire
400 příspěvků 18.3.20 11:11

@Oldyn Dejte si inzerát, že sháníte hospodu na mýtince…

EmilyG.
1314 příspěvků 18.3.20 11:15

@Oldyn já jsem to sem psala kdysi před lety, muž sekl trávník a přišel jeden z nových chatařů s nabídkou, aby jim setkal zahradu, nějakou stovku že by pustil:smiley:
Už si nepamatuju co mu odpověděl, něco jako že si to rozmyslí a dá vědět ( protože mu ho prý bylo líto! )
Ten člověk se nám pak asi dva roky vyhýbal ( pak o tu chatu nějak přišli a jsou tam noví majitelé).Nevím jak se to rozneslo, ale na manžela hulákali sousedi ještě pár let proč nevzal bezva kšeft :smiley:

benyka
8179 příspěvků 18.3.20 11:24

@Oldyn Jo. Ale rozdávat nadúrodu (eventuálně až vnucovat - třeba když se dva metráky meruněk urodí zrovna letos každému) je úplně něco jiného, než na co jste si stěžovala. :-)

Oldyn
6286 příspěvků 18.3.20 11:49

@benyka
Ach ty vaše eventuality, vnucovala jsem jo? No to jsem celá ja. Nechcete psát scénáře?

bao-baba
799 příspěvků 18.3.20 12:04
@Oldyn píše:
@bao-baba takže mě soudíte podle sebe taky, že? Mno.

I Vy se díváte na druhé prizmatem svých zkušeností a své povahy, na tom není nic špatného. Dobrý člověk si myslí, že i ostatní jsou dobří, někdo zase, že všeci kradnú.

Temperance
2422 příspěvků 18.3.20 14:36

@bao-baba Palec nahoru!

giuliettka
6128 příspěvků 18.3.20 16:47
@EmilyG. píše:
@Oldyn já jsem to sem psala kdysi před lety, muž sekl trávník a přišel jeden z nových chatařů s nabídkou, aby jim setkal zahradu, nějakou stovku že by pustil:smiley:

Tož představila som si to a keby som mala čaj, tak si ho chrstnem na klávesnicu schválne, aby som mohla ono otrepané (poprskala som si klávesnicu) použit. -)

EmilyG.
1314 příspěvků 18.3.20 16:48

@giuliettka stane se, městský člověk chtěl venkovskému starci přilepšit:slight_smile:

bao-baba
799 příspěvků 18.3.20 16:54
@EmilyG. píše:
@giuliettka stane se, městský člověk chtěl venkovskému starci přilepšit:slight_smile:

Přiznám se, že nějak nechápu, co je na tom tak směšného…taky jako městský člověk přilepšuju kadeřnici, když mi poseká porost na hlavě :-). Je to jen nabídka a poptávka. Ber nebo nech ležet.

Oldyn
6286 příspěvků 18.3.20 17:18
@EmilyG. píše:

Tak jestli sekl kosou, třeba chtěl měšťáček folklor.

EmilyG.
1314 příspěvků 18.3.20 19:11

@Oldyn jezdil na zahradě se swardman, kosou by si ublížil :-)

Příspěvek upraven 18.03.20 v 19:14

EmilyG.
1314 příspěvků 18.3.20 19:13

@bao-baba ze jo, ještě si na to venkovskej chudák rád vzpomene jak se moh mít, každá koruna dobrá!:smile: :smile: :smile:

benyka
8179 příspěvků 18.3.20 19:56

@Oldyn O umělcích nečíst rozhodně ne.

Temperance
2422 příspěvků 19.3.20 15:22

Supraphonline.cz nabízí vybrané audiotituly ke stažení zdarma.

Uživatel je onlineif5
290 příspěvků 21.3.20 09:59

Před časem se tu diskutovalo o ruských pohádkách „Krása nesmírná“. V audioarchivu Českého rozhlasu se dá ještě 3 dny poslouchat „Finist Jasný sokol“:
https://junior.rozhlas.cz/…adek-8153131
Pouštím si ho k šití roušek. :-)

Vinca_minor
1541 příspěvků 21.3.20 11:19

@if5 A já blbec poslouchám stále Historii českého zločinu. Poslední případ byl obzvlášť hrozný, jdu na Finista!

Lizbeth
1236 příspěvků 22.3.20 12:15

Včera jsme s dcerou venku vymýšleli pozitivní dopad nošení roušek.
Je dobré mít roušku když:
Ti smrdí z pusy
Máš v zubech mák
Máš špatné zuby
Máš opar
Nestihl/a ses oholit
Máš akné
Nechceš si líčit celý obličej
Si chceš vzít vyzývavou rtěnku, na kterou jindy nemáš odvahu
Ti teče nudle/slina
Chceš žvýkat s otevřenou pusou
Chceš jíst něco na tajňačku
Chceš dělat na cizí lidi ksichty

Klidně vymyslete další :)

MP blanka
2379 příspěvků 22.3.20 12:30

@Lizbeth Keď chcem bez následkov vypláznúť jazyk na autoritu / rodič, učitel,
politik,,, /

bao-baba
799 příspěvků 22.3.20 12:45

@Lizbeth
Když chci zakrýt svraštělé tváře
Když chci před rodiči schovat nový piercing

Rezyna
667 příspěvků 22.3.20 12:50

@if5 @Vinca_minor Doporučuji k poslechu rozhlasový cyklus Osudové ženy, online k poslechu:
https://dvojka.rozhlas.cz/…zeny-7230560

Stránka:  « Předchozí 1 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek