Vlákno jen tak pro radost

Fotoalbum tématu (264) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
2990 příspěvků 9.12.20 14:58

Ó jak jsem geniální!
Před časem jsem si tu někde stěžovala na to, že mi několikrát do roka asi 5 cm pod pravým uchem vyroste bezbarvý silný chlup, který si nahmatám, ale není vidět, a jaké to je martyrium, než se mi ho podaří na těžko dostupném místě po hmatu vytrhnout. Jednou rukou musím vytvořit kožní záhyb a druhou rukou operuji s pinzetou. No a včera mě konečně napadlo nabarvit ho řasenkou a byl venku natotata :-D (Že mi to ale trvalo, než mě to napadlo…)

if5
424 příspěvků 9.12.20 16:14

@Temperance Díky za nápad, taky mi roste jeden podobný.

AjazRyb
186 příspěvků 9.12.20 18:59

@Temperance Jsem se normálně nahlas zasmála. Důvtipné řešení! :-)

benyka
9065 příspěvků 10.12.20 19:33
Jordaan
9265 příspěvků 11.12.20 08:03

Libi se mi narozeninovy dort/kolac me netere. Pripada mi to jako hezky napad.

Uživatel je onlineMP blanka
2821 příspěvků 14.12.20 12:58

Dnes mi spríjemnili deň dvaja asi 10 roční chlapci.
Bola som si niečo zobrať v garáži, roleta bola vytiahnutá, a ja som bola / schovaná / vnútri. Nesledovala som, čo sa deje na ceste iba 5-6 metrov odo mňa a ani tí chalani nevedeli o mne. Obaja boli mierne zadychčaní, lebo tlačili hore kopcom bicykle a pri našej bránke zastali, aby sa vydýchali. Spozornila som iba, keď som počula, čo jeden hovoril tomu druhému „ tu býva dobrá krajčírka, ale naozaj perfektná! “
V prvom momente som sa potichu rozosmiala, lebo to bola taká nepravdepodobná situácia! Veď si predstavte, dvaja pubertiaci s vlastnými záujmami, vo svojom svete, s veku primeranými preferenciami, a takáto hláška! Ale potom som si uvedomila, že oni neriešili aká som krajčírka - iba si tu potrebovali oddýchnúť a tomu jednému sa proste asi vybavilo, čo možno počul od svojej mamy.
Nechtiac mi tak urobili radosť a ja na oplátku dúfam, že si pekné dopoludnie na bicykli užili a v poriadku sa vrátili domov.

MP Janka
747 příspěvků 15.12.20 14:57

Pochvala pro poštu. Včera jsem podala balík, na poště pár lidí, a teď mi příjemce poslal fotku a poděkování. Balík dorazil za nějakých 26 hodin, volila jsem tu pomalejší a levnější kategorii a balík šel přes několik krajů.

Oveeec
2775 příspěvků 15.12.20 22:47

Před docela dlouhou dobou se nám z domu odstěhovala sousedka, hrozně milá stará paní. Šla do pečovateláku. Napsala tenkrát na nástěnku vzkaz na rozloučenou. Trvalo mi sice hrozně dlouho, než jsem se rozhoupala, ale napsala jsem jí krátký dopis, a dneska přišla odpověď! Udělala mi velikou radost.

bao-baba
1425 příspěvků 16.12.20 10:13

@Oveeec
To jste udělala dobře, klasické dopisy se z našich dopisů skoro už vytratily, tu starou paní to muselo nesmírně potěšit.

Edit: z našich životů

Příspěvek upraven 16.12.20 v 10:34

2821 příspěvků 16.12.20 10:23

@Oveeec -ste milá, pani ste urobila radosť. Takéto darčeky nič hmotného nenahradí.

Ophelie
1049 příspěvků 16.12.20 10:26

@Oveeec takové věci miluju, když se propojí dvě radosti… nádhera!

Vinca_minor
2277 příspěvků 17.12.20 09:33

Spřátelené firmy nám nosí vánoční pozornosti. A můj šéf nepije alkohol, tak jsem dostala láhev vína :D

Vinca_minor
2277 příspěvků 17.12.20 09:35

A další firma nám donesla šest štanglí výběrové vysočiny :D Jedna skončila i u mě, to už asi tak snadno nezkonzumuju, jak to víno. Ale jestli bude silvestr, tak ji vezmu s sebou.

MP Janka
747 příspěvků 22.12.20 10:31

To už pomalu vypadá jako reklama… Včera jsem 10 minut před 20. hodinou podávala na poštu balík. Vybrala jsem doručení na poštu, u toho ještě včera garantovali doručení do Vánoc, i když osobně jsem tomu moc nevěřila a příjemce jsem varovala.
Zázraky se dějí, dneska před 9 příjemci dorazila SMS, že má balík na poště.
Ono by se nic nestalo, kdyby balík došel až po Vánocích, ale i tak mě potěšila ta rychlost.

Kdyby takhle pošta fungovala pořád…

Vinca_minor
2277 příspěvků 22.12.20 12:39

Víno se mi začíná množit :D

ertz
770 příspěvků 22.12.20 21:02

Vánoční koncert Městského divadla v Brně - v obýváku skoro jako v divadle.
https://www.youtube.com/watch?…

benyka
9065 příspěvků 27.12.20 17:51

Usadila se mi na monitoru reklama na princeznovské šaty. Sice si je nekoupím, ale pěkně se na to kouká. Kdyby měl Kazisvět VI., z boží vůle král, dnešní možnosti, tak by si princezna Lada prince Radovana asi nevzala. (Krásná verze pro panenky Barbie to poněkud hatí, ale i tak.)

Ophelie
1049 příspěvků 28.12.20 19:52

@benyka že by sada Barbie Myší kožíšek?:o)

benyka
9065 příspěvků 28.12.20 22:48

@Ophelie Tyhle jsou skutečně v této sestavě určeny pro princeznu Ladu. (Myší kožíšek tam chybí.) :-) Chválím takový záměr, potěšilo mě to. Dvoje barbínovské šatičky od nějaké české firmy jsem kupovala teď pro vnučku pod stromeček.

Ophelie
1049 příspěvků 30.12.20 07:08

@benyka myslela jsem, že sestava šatů je náhodná, ale jako malá holka bych z princeznovských šatů byla radostí bez sebe. A ještě bych k tomu brala kostým baletek z filmové pohádky.

Temperance
2990 příspěvků 31.12.20 18:14
Jak jsem kupovala přízi - 2. část

(Pokračování ze štrykovacího vlákna.)
V noci z pondělka na úterý jsem na webu našla přízi, která se už dávno nevyrábí - poslední zbytky ve skladu. Mám dvě 100 g klubka smetanově bílé a oni nabízejí bílou. Potřebuju na letní vestičku celkem 500 g a vymyslela jsem si, jak je střídat, aby to vypadalo jako záměr. Tak jsem odeslala objednávku na tři klubka. Na webu psali, že nemají klasický e-shop, že jim chodí maily, které ručně vyřizují, i připravila jsem se na delší čekání - svátky, volno, korona… a tak. V úterý ve čtvrt na pět odpoledne mail, že objednávku přijali, a poslali údaje k platbě. (Zvolila jsem platbu předem převodem a doručení Balíkovnou.) Tak jsem hned poslala peníze a včera v 10 ráno mail, že přízi expedovali. Dnes kolem 10 mail a sms, že balíček je na poště…
(Pokračování ve stěžovacím vlákně.)

2821 příspěvků 2.1.21 00:13

..

Paris1789
5233 příspěvků 5.1.21 11:59

Dnes je krásný den, vrátili mi peníze za nedodanou zásilku (placeno 27.11.), po třech urgencích, ale přesto, už jsem se s těmi dvěma tisíci skoro rozloučila; a pak jsem objevila thajskou restauraci, kde výborně vaří. Už od těch asijských bister nic moc nečekám, je to hodně slané a brzy se to přejí, ale tady mě příjemně překvapili.

benyka
9065 příspěvků 5.1.21 16:25

Před dvěma hodinami jsem si objednala přímočarou pilu a teď jsem našla tři e-maily, z toho poslední od dopravce, že mi ji zítra přivezou. Dopravce se jmenuje FOFR, tak budu asi muset ráno brzo vstát. :-)

Edit: Pilka dorazila o půl dvanácté, ale přibalen byl pouze jeden pilový list a s jedním bych si netroufla jít do první akce. Takže jsem vyrazila pro náhradní a naštěstí ulovila.

Vinca_minor
2277 příspěvků 10.1.21 18:10

Tak si tak právě jedu vlakem od maminky domů. Před nádražím najednou sms, že vlak bude mít 40 minut zpoždění. Kouknu na web - srážka vlaku s člověkem. V Hranicích na jedno nástupiště narvali 4 vlaky a všem napsali 60 minut. Tak se placatím u vlaku na nástupišti, poslouchám muziku, volám mamince a najednou: vlak RJ je připraven k odjezdu! Mrknu na ceduli, tam přebliklo na 40 minut, tak skočím do vlaku a za minutu se vlak rozjel jen s 30 minutami. Potěšilo mě to, ale málem jsem nestihla nastoupit :D

Stránka:  « Předchozí 1 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek