Vrstvení košilí líbí nelíbí

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
giuliettka
6746 příspěvků 13.5.20 18:37
@MP Janka píše:
Ale nevadí mi myši ani hadi, ho oboje si i ráda pohladím.

Z myší aj plyšovek dostávam třes a traumatický šok, hady mi nevadia a pavúčikov zbožňujem. Keď nejaký po ránu na mňa pozrie na záchode, tak mám krajší deň. Vždy ho opatrne odnesiem vonku a pustím ho na slobodu. :-)

Oveeec
2422 příspěvků 1 inzerát 13.5.20 18:44

Trocha pavoučího humoru :)

ven-ven
21 příspěvků 13.5.20 20:26

@Martin098 Bylo mi to nabídnuto a nějak jsem nemohla odmítnout. Celou dobu jsem se bála, že se nekontrolovaně rozeběhne, nedej Bože po mě :D
Nebo že se lekne, otřese a všude budou chloupky, co způsobují alergickou rakci. Slíbili mi, že se nemůže rozběhnout, protože je mu zima, když ho vyndají z toho terárka a že je to učiněnej kliďas, tak jsem se v rámci zodolňování osmělila :D
A zážitek veskrze pozitivní :D

Příspěvek upraven 13.05.20 v 20:53

ven-ven
21 příspěvků 13.5.20 20:45

Vždycky jsem si myslela, že se vyloženě neštítím žádného zvířete, až se nám jednou na balkoně uhnízdili holubi a následně vyvedli mladé 2×, víc nechutný zvířata snad neznám. Do teď, když vidím holoubka s větvičkou v zobáčku, vybíhám na balkon a plaším. Tohle už nikdy.
Možná kdyby byli na pekáči…

MarryJu
424 příspěvků 13.5.20 20:57

@ven-ven Na základě vašeho příspěvku jsem si musela ptáče holuba vygooglit a ono to není opravdu žádná sláva..

ven-ven
21 příspěvků 13.5.20 21:05

Všichni nemůžou být krásní, no… :D
Navíc udělají strašný nepořádek, balkon považují za svůj, takže zlostně vrkají a jsou vyloženě okatě neradi, když jim tam lezete a k tomu divně páchnou. Když se konečně odstěhují, tak to jde fakt blbě uklidit

Birdonawire
453 příspěvků 13.5.20 23:04

@ven-ven Jednou jsem hnízdění holubů na balkóně zažila a víckrát už vážně ne. Příště už jsem měla bojový plán. Neublížit, ale všemi způsoby zahnat.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek