Vše o makronkách

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Grossularia
3204 příspěvků 21.11.13 00:03

@KaroleenahAnoano! Přesně tenhle, skvělý i do masa v troubě, jelikož díky šňůře může být umístěn mimo troubu a tak lze roastbeef uhlídat zcela přesně :)

LorelaiH.
3315 příspěvků 21.11.13 07:30

@Doulinque No taky ty diskuse nečtu, nicméně čeho je moc, toho je příliš!

marketuska
103 příspěvků 21.11.13 08:20

Jé, macarons…Tohle téma mě potěšilo, protože jsem se do nich před pár měsíci trošku zbláznila. A myslím, že na Mimibazaru by, vzhledem k úrovni většiny receptů tam, zůstalo poněkud nepochopeno, tudíž se na „sofistikovanější“ Módní peklo do rubriky Vše možné i nemožné hodí ;-) Já osobně jsem si na jejich pečení netroufla, takže před všemi, kteří je pečou, smekám. Nicméně si je ráda kupuji v brně ve Sklizenu od této firmy (případně FB ), naposledy jsem měla včera makronku zelený čaj a byla úžasná. Můžu ještě doporučit tenhle blog , kde se slečna, krom jiného pečení a vaření, zabývá docela dost také macarons, je tam i spousta receptů na ně…

Moir
2329 příspěvků 21.11.13 08:26

@Akitaken bylo-li to tvrdé, byly to špatné udělané skořápky makronek, správně se mají rozplývat a praskat ošklivějším pohledem

Akitaken
4960 příspěvků 21.11.13 08:29

Makronky jsou přesně taková vlna jako byly svého času medovníky a cupcakes.
Jasně, že se to každá co ráda peče, pokusí dřív či později upéct - přece jen to není buchta stylem „smíchám všechno v jedné míse a šup s tím do trouby“, takže o to větší radost, když to udělá ten „rantlík“ a podobně.
Na druhou stranu to není v podstatě nic jiného než ochucený cukr, když se člověk podívá na složení… tak proč ten makronkovej humbuk?

Ptala jsem se na to jednou svého kamaráda Francouze, který mi řekl, že to osobně taky nechápe, protože jsou mnohem lepší věci než makronky. Z toho jsem si vyvodila, že to bude stejné jako se suši - je to „in“, tak hurá do toho!

Akitaken
4960 příspěvků 21.11.13 08:30
@Moir píše:
@Akitaken bylo-li to tvrdé, byly to špatné udělané skořápky makronek, správně se mají rozplývat a praskat ošklivějším pohledem

Bylo to tvrdé jako stoletý Opavia piškot. Chutnalo to jako cukr. Peču ráda, ale tohle mi za námahu fakt nestojí…

Grossularia
3204 příspěvků 21.11.13 08:51
@Akitaken píše:
Makronky jsou přesně taková vlna jako byly svého času medovníky a cupcakes.

Tak to máte pravdu :)Akorát tahle vlna není jen tuzemská, jako ten medovník, ale přišla k nám z Francie (hlavně je zpopularizoval Pierre Hermé) se zpožděním, takže tam už možná pomalu opadá a u nás teprv leze k vrcholu :)
Takže samozřejmě musím s makronkami taky změřit síly. A navíc mi velmi chutnají právě zejména díky své textuře, která je celkem ojedinělá. Narozdíl od medovníku, který mě neoslovuje.
A cupcakes - to je náhoda, zrovna teď jsem krémem pokryla cupcakes ve stylu Red Velvet :)Ale bez potravinářského barviva, místo toho jsem tam nastrouhala červenou řepu. (což vypadá lehce nenormálně, cupcakes k snídani, ale budiž mi omluvou, že je za chvíli vezu na návštěvu kamarádky)

p. S.: Aspoň je v makronkách podstatně víc mandlí, než v medovníku medu;)

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.11.13 09:08

@Akitaken
pokud jsem dobře pochopila, odsuzujete něco, co jste sama měla jednou a navíc to zcela očividně nebyla makronka (protože není tvrdá a nechutná jako cukr)…což nechápu.

sama na nich nijak neujíždím, ale párkrát jsem je měla a byly to měkké chutné věci.

Příspěvek upraven 21.11.13 v 09:14

Grossularia
3204 příspěvků 21.11.13 09:13
@Jiná Realita píše:
@Grossularia
pokud jsem dobře pochopila, odsuzujete něco, co jste sama měla jednou a navíc to zcela očividně nebyla makronka (protože není tvrdá a nechutná jako cukr)…což nechápu.sama na nich nijak neujíždím, ale párkrát jsem je měla a byly to měkké chutné věci.

Cože? To si mě asi s někým dost pletete, v příspěvku, na který reagujete, píšu, že mi velmi chutnají, a o několik výše i to, že je peču.

Jiná Realita
13791 příspěvků 21.11.13 09:14

@Grossularia
ha, opraveno :D bylo to pro akitaken. pardon.

Mylady2
12413 příspěvků 21.11.13 09:15

@Grossularia mňam ty red velvety jsem zkoušela! Jsou moc dobré :-)

Grossularia
3204 příspěvků 21.11.13 09:15

@Jiná Realita Aha, já se divila, že zrovna osoba tak žravá jako já by mohla být podezírána z nechuti vůči makronkám :D

Grossularia
3204 příspěvků 21.11.13 09:17

@Mylady2 Jsou, i když teda s tou řepou jsou trochu hutnější, přece jen to mírně mění texturu, navíc jsou nasládlejší, tak jsem krém udělala trochu citronový (stylu carrot cake), aby se to vyvážilo. Ale zrovna mám s nimi problém, páč kamarádka teď napsala, že má nemocného syna, návštěva se ruší a já tu celý tác těch dortopotfůrek! Půjdu asi rozdat sousedkám, to bychom nesnědli.

Karja
4837 příspěvků 21.11.13 09:23
@Grossularia píše:
@Karja Kámoška tu podložku se šablonou má, pozor, nekupujte bezhlavě, nepasuje to do běžné trouby, přebývá 5 cm a musí se to pak (za ty prachy!!) poškozovat sestříháním ;)

No mě to spíš pobavilo, jako že je to hrozná blbost:D.

Zebra33
2038 příspěvků 21.11.13 09:35

@Karja - proc blbost? Aspon si ta kolecka nemusite pokazde predkreslovat na pecici papir. Jestli pokazde trefite od ruky treba 50 presne stejnych „davek“ v podobnych rozestupech, mate muj obdiv.

nolita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.13 09:49
@Akitaken píše:
Bylo to tvrdé jako stoletý Opavia piškot. Chutnalo to jako cukr. Peču ráda, ale tohle mi za námahu fakt nestojí…

Jestli ona to nebyla makronka nizozemská :-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.13 09:52
Tebah
4257 příspěvků 21.11.13 10:19

Do soboty mi makronky taky nic moc neříkaly - zkoušela jsem je všude, kde jsem na ně narazila a vždycky to byla taková divná hmota, a to i včetně ty od Chez Lucie. Zejména La Gare má celkem hnusný. Ale v sobotu jsem měla na Náplavce od Nos Macarons a ty byly výborný, lepší jsem fakt v životě nejedla a totálně mě dostaly, hlavně kávová. Takže kdo jim nepřišel na chuť, není to chyba makronek, ale výrobce ;-)

Ruchie
32 příspěvků 21.11.13 11:02

Tak já teda makronky taky můžu. :) Jsou dobré, i když to není nic lehkého. Mandle namlít opravdu najemno je pro mě stále dost náročné, takže je dělám jen občas. Receptů jsem zkoušela jen několik, ale opravdu se povedli jen z receptu s cukrovým rozvarem (z časopisu Gurmet) a tehdy také nejlépe chutnali. Svůj nejlepší pokus jsem si samozřejmě nafotila, abych se mohla pochlubit kamarádce. :-D

Zebra33
2038 příspěvků 21.11.13 11:06

@Ruchie - vsechna cest! Skoro jste me az motivovala je taky zkusit :). Ziju v tom, ze mandlova mouka se da i koupit uz hotova? Minimalne tady v Nemecku teda, i kdyz co jsem koukala, tak to neni levna sranda. Jak jinak melete ty mandle? Pred mletim namrazite?

Pavlena
841 příspěvků 21.11.13 11:12

Makronky můžu. Nejlepší příchuť je slaný karamel. A nejlepší výrobce (zatím) Republika.

Ruchie
32 příspěvků 21.11.13 11:14

@Zebra33 No, asi se budete smát, ale mandle melu v elektrickém mlýnku na kafe. Vzhledem k tomu, že nemá moc velkou kapacitu, tak je melu po trošce a tím se mlýnek ani moc nezahřeje. Většinou tak jednou za půl roku koupím 200g balení mandlí, tak se to dá. Mandlovou mouku jsem v Čechách viděla jen na internetu ve velkém (a drahém) balení, ale kdybyste měli někdo tip na kamenný obchod v Brně nebo v Praze, kde by neměli balení jen po několika kilech, tak budu velmi vděčná. :)
Ale byl to boj, dopracovat se k tomuto výsledku. Myslím, že to byl pátý pokus (a 4. recept), už jsem si říkala, že pokud se to tentokrát nepovede, tak to vzdám. Asi pomohl ten rozvar a taky jsem už trochu vychytala teplotu trouby.

Marmotte07
2 příspěvky 21.11.13 11:16

Ja pouzivam trochu jiny recept: vyzkouseny a funguje, jen pozor na velka domaci vajicka, maji mnohem vice bilku a testo pak tece
3 bilky (cca 120 g)
125 g mletych mandli
220 g cukru moucka
30 g cukr krystal
Potravinarske barvivo

Vyslehat snih z bilku, pridat cukr krystal a barvivo. Nasledne jemne vmichat cukr moucka a namlete mandle. Vytvorit macaronky na plech a nechat odpocinout MINIMALNE hodinu. Pect 12-15 minut na 150 stupnu: nutno vyzkouset a hlidat, rychle se spali.

Ten odpocinek jim zajisti hladky povrch a nozicku.

Jinak macaronky mi prijdou hodne sladke a osobne mi nejvice chutnaji ty, ktere maji napln trochu kyselou: citronove, malinove apod.
Lemon curd nebo malinove coulis s agar-agarem jsou ty nejjednodussi.

Po upeceni jsou spise tvrde, ale po naplneni by se idealne mely nechat aspon do druheho dne (nutno zabalit do krabice a schovat, jinak zmizi :o), kdy se napln trochu rozleze do skorapek.

Mandle kupuju uz namlete, hodne najemno a jeste prosivam pred pouzitim.

Doulinque
65 příspěvků 21.11.13 18:17

@Akitaken Tak to ten někdo holt špatně upekl. Jak píše Jiná Realita, správná makronka křupne na povrchu a uvnitř je vláčná. Tak prosím po první nezdařené ochutnávce nesuďte.

Doulinque
65 příspěvků 21.11.13 18:22

Jinak k tomu „náčiní“ k přípravě mě vyrazilo dech toto od Potten Pannen: http://eshop.vasekuchyne.cz/…l-6-nastavcu - jakýsi silikonový sáček za 700 Kč + k tomu mají za nekřesťanské peníze ten speciální plech http://eshop.vasekuchyne.cz/…-na-makronky

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek