Vše o makronkách

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
yamama
185 příspěvků 22.11.13 09:13

@Akitaken tak nam reknete, vo Vam chutna, co Vas nadchlo a co mate rada?
Nechci se Vas dotknout, nicmene prispevky o NL a dalsi reakce jsou vetsinou tak negativni, ze premyslim, co vam v zivote dela radost.

Korytt
271 příspěvků 22.11.13 12:56

Nevím teda,…třeba recept na super gulášek by nebyl??? A co takhle si popovídat o blížící se zimě a o tom, co budeme sypat ptáčkům za okny??? Nezlobte se, ale tahle diskuze mi přijde hooodně mimo MP

Doulinque
65 příspěvků 22.11.13 18:54
@Korytt
@LorelaiH. píše:
@Doulinque Prosím vás běžte s tím na Mimibazar, jo?
@Doulinque píše:
@LorelaiH. A jaký je prosím Vás rozdíl v diskuzi o makronkách a například o postcrossingu či diskuzi o vizuální degeneraci na mateřské apod.? Jestli Vás to obtěžuje, nikdo Vás nenutí to číst.

Opravdu by mě zajímalo, jestli to píšete i do jiných diskuzí, které nejsou o módě.

Mylady2
12413 příspěvků 22.11.13 19:06

@Korytt přemýšlím že upeču ptáčkům makronky :-D

Akitaken
4960 příspěvků 22.11.13 21:23
@yamama píše:
@Akitaken tak nam reknete, vo Vam chutna, co Vas nadchlo a co mate rada?
Nechci se Vas dotknout, nicmene prispevky o NL a dalsi reakce jsou vetsinou tak negativni, ze premyslim, co vam v zivote dela radost.

Co mi chutná? Toho je celý seznam. Naposled mě nadchlo kuře na třešňovém pivu v Bruselu.
Co mě nadchlo? Jednoznačně jižní Anglie.
Co mám ráda? Přírodu, zvířata a hlavně psy, jízdu na kole, dobrou muziku, zelený čaj..

a víte co? Co tohle dělá ve vláknu o makronkách?? Co takhle vlákno „Psychologický rozbor Akitaken“?

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.13 22:13

@Akitaken Já vzhledem k tomu že během roku střídavě pobývám ve třech státech unie jsem celkem kosmopolitní, taky mám ráda krom lidí zvířata, přírodu, dobré jídlo a pití. Jo a fakt nesnáším Holanďany.

yamama
185 příspěvků 23.11.13 07:38

@Akitaken psychologicky rozbor netreba, protoze jste ve vyctu veci, co mate rada, nezminila lidi :-) trosku usmevu, dost casto se delaji macarons se zelenym cajem a plnene matcha kremem (matcha je ten nadrceny prasek ze zeleneho caje, jak se v Japonsku dava i do KitKat susenek), tak to jsem si jista, ze by vam mohlo chutnat. Tot ziens!

MaeGandal
767 příspěvků 23.11.13 08:03

Makronky jsem zkousela zatim jen jednou. Mela jsem nedostatecne jemne mandle, nevyrostly na nozicce. Chutove dobre. Budu se muset zase nekdy posnazit.
O silikonove podlozce jsem premyslela, ale dokud si nebudu aspon trochu jista, ze mi ty makronky pujdou, tak je to docela investice.

MaeGandal
767 příspěvků 23.11.13 08:05

@Karja ten silikonovy si date na normalni plech a i s tim do trouby. Jinak to tam nikdy nedostanete

Akitaken
4960 příspěvků 23.11.13 09:05
@yamama píše:
@Akitaken psychologicky rozbor netreba, protoze jste ve vyctu veci, co mate rada, nezminila lidi :-) trosku usmevu, dost casto se delaji macarons se zelenym cajem a plnene matcha kremem (matcha je ten nadrceny prasek ze zeleneho caje, jak se v Japonsku dava i do KitKat susenek), tak to jsem si jista, ze by vam mohlo chutnat. Tot ziens!

Tak pardon, měla jste rovnou říct, že chcete slyšet akorát tohle..
Dneska jednu do Bruselu, tak si teda jednu tu tvrdou věc koupím znova, abyste neřekli, že pomlouvám něco, čemu nerozumím. Au revoir! :-)

Akitaken
4960 příspěvků 23.11.13 09:08

PS: Krom předražených silikonových podložek od Lekulé a spol, se tady dá koupit set od Zenker - Fackelman za cca 10 Eur, což je docela přijatelná cena.

Nevím, kde to sehnat v ČR, ale Fackelman sortiment mívají v prodejnách Tesco a Spar. Tak možná poptat tam.

http://f.bi.sweb.cz/macar.JPG

Mylady2
12413 příspěvků 23.11.13 09:15

@Akitaken toto má za pár tescoma :-)

Akitaken
4960 příspěvků 23.11.13 09:16
@Mylady2 píše:
@Akitaken toto má za pár tescoma :-)

Může též být :-) Akorát tam je to bez toho sáčku, receptů… jenom ta podložka.

Doulinque
65 příspěvků 23.11.13 10:43

@Akitaken @Mylady2 Tak po tom se rozhodně poohlédnu. Díky :)

kajiksuk
143 příspěvků 23.11.13 12:15
@Akitaken píše:
Tak pardon, měla jste rovnou říct, že chcete slyšet akorát tohle..
Dneska jednu do Bruselu, tak si teda jednu tu tvrdou věc koupím znova, abyste neřekli, že pomlouvám něco, čemu nerozumím. Au revoir! :-)

V Bruselu jsem je měla taky a byly tvrdý. Ale pak jsem si je dala čerstvé! od české pekárny a byla to slast.

MaeGandal
767 příspěvků 23.11.13 12:42

Jenze tech silikonovych podlozek potrebujete vic nez jednu, ne? Aby to stalo za to.

Bugatti
4086 příspěvků 23.11.13 13:12

Bez speciálních forem a šablon peču všechno pečivo, kde potřebuji stejný tvar, takto: Na silnější karton si předkreslím kolečka/oválky; obtáhnu malou skleničku nebo si z tvrdého papíru vystřihnu kolečko/oválek. Tento karton položím na plech, na něj pečicí papír. Sáčkem nastříkám pěnovou hmotu do příslušného tvaru, pak karton vytáhnu a použiju znovu. Vzhledem k tomu, že makronky/laskonky peču dvakrát za rok, docela to postačuje.

Příspěvek upraven 23.11.13 v 14:44

majam
271 příspěvků 23.11.13 14:08

Nedávno jsem zahlédla někde na netu šablony, které si rovnou vytisknete na papír a pak použijete jako bugatti. Bohužel vůbec netuším kde jsem to zahlédla.
Makronky jsem pekla dvakrát, i jsem si pořídila váhu kvůli nim, první pokus - byl něco jako štramberské uši - tvar a tvrdost. No a napodruhé, byly jako pusinky, tvar jsem moc nevychytala, ale jinak byly naprosto božské. Snad napotřetí je skolím - zkusím ty z rozvaru.

Bugatti
4086 příspěvků 23.11.13 14:50

@majam Šablona k vytištění je zde: http://www.getcreativejuice.com/…emplate.html

Grossularia
3204 příspěvků 23.11.13 15:32

@Bugatti Hezký zlepšovák :)

Pozorovatel
633 příspěvků 23.11.13 16:38

Tak taky přidám svoji zkušenost s makronkama. Makronky občas upeču - oblíbené máme z pražených lískových oříšků místo mandlí (jsou to pak ještě makronky?) promazané čokoládovým nebo karamelovým krémem. Nejlepší jsou druhý den po promazání. Jinak ochutnávala jsem ty z Paula - no a nebýt dobarvené, tak bych ani nepoznala, co je to za příchuť. Pro ty, co by chtěli makronky zkusit, tak mám pár tipů, co jsem vyčetla/vypozorovala a pro mě 100% platí:
ne za deště/při vaření, s „vlhkými ingrediencemi opatrně“ - asi díky vlhku mi nenaskočí a praskají
Troubu při pečení neotvírat, troubu pořádně předehřát - spadnou a nemají nohu, nebo mají bublinu pod skořápkou, když mi kolísá teplota
Mít silnější plech, nedávat na vlažný plech - pak se nelepí na pečicí papír
Nechat před pečením zaschnout - dokud se nelepí na prst
Dobře vymíchat sníh - četla jsem radu, že když už si myslíme, že je hotovo, tak míchat dalších 10 minut (pro mě to je takový křehký sníh, co se jakoby trhá)
Výslednou směs nešetřit a dobře promíchat, až nezůstávají špičky
Jinak dělám jednoduše sníh ze 2 bílků, 60 g krystalu a špetky soli a pak k tomu vařečkou přimíchávání suché ingredience - např. 100g oříšků a 100g cukru moučky. (15 min při 150 stupních. Na silikonové podložce přes 20)
Svými radami se bohužel pro svou netrpělivost někdy neřídím, takže vzhledově někdy zaostávají za chutí. Ořechy mívám hrubé (nemám mlýnek, tak je sekám v mixéru), tak jsou někdy trochu hrbolaté.

iveca
2 příspěvky 22.8.15 00:17

Mandle taky melu v mlýnku na kafe a dobrý =) jinak když mám čas dojet do centra, kupuji mandlovou mouku 200g za 125kč v Praze v countrylifu (konkrétně v tom v melantrichové jí mají na sto procent ;))

iveca
2 příspěvky 22.8.15 00:22

@Ruchie

Mandle taky melu v mlýnku na kafe a dobrý =) jinak když mám čas dojet do centra, kupuji mandlovou mouku 200g za 125kč v Praze v countrylifu (konkrétně v tom v melantrichové jí mají na sto procent ;))

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek