Všeobecně o pánské módě

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.13 14:23

@Bender1 tak to si musím někam napsat, ať nezapomenu že si je chci na podzim koupit, vypadají fakt perfektně :)

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.13 14:34

@Bender1 A samozřejmě že to nenajdete v obchodech, prostě módní jednoduché zboží je v podstatě nenalezitelné. Jako příznivce minimalismu musím konstatovat, že se prostě v českých končinách v podstatě neobleču. Hlavně když něco sháním cíleně, to je pak naprosto nemožné.

Bender1
131 příspěvků 30.6.13 14:45

@moet.de.foret Zrovna jsem měl možnost před necelým měsícem být v UK na Regent Streetu a nemyslím si, že by to tam třeba bylo o dost lepší než v Praze na Václaváku, když jsem slyšel lidi chválit. Teda pravda, že ceny tam byly i nižší v období slev než tady ale pro mě, dost vybíravého člověka, je těžké něco taky najít. Když hledat podle představ, to je úplně nemožné už něco najít :D a ano, když už něco najdu ideálního, brzda je vyšší cena :) Já si myslel, že vy ženy to máte o dost jednodušší.

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.13 14:51

@Bender1 Já osobně jsem neskutečně vybíravá a navíc ještě zatím chudý student, takže tragédie. Neříkám, že v cizině nemusíte hledat, musíte. Ale pro mě jsou tam méně viditelné ty hrůzy co se prodávají u nás v obchodech. Hlavně teda boty. Tady desert boots pro ženu neseženu dle mého.

Bender1
131 příspěvků 30.6.13 17:20

@moet.de.foret No, já také zatím jsem na tom stejně jako vy. :) Pro nás, co nemáme dost peněz a k tomu byla nám dopřána vybíravost, tak výběr se fakt zužuje no. Pro mě jako chlapa je ještě otrava obíhat ty obchody a stejně vědět, že tam toho moc nenajdu. Kam chodíte nakupovat, když tady se toho moc nedá najít?

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.13 17:26

@Bender1 No, já se tomu sama divím, ale zpravidla něco koupím, když zavítám do obchodů úplně náhodou. Jinak mám ráda massimo dutti, samozřejmě zaru, ale přijde mi že jejich část pro muže není tak dobrá. a jinak spíš nakupuju v cizině, když narazím na dovolené na něco co musím mít, úplně čirou náhodou. A taky mám spoustu věcí (i když levnějších) tak nějak trvanlivějších. Nosím stále kalhoty, které jsem si koupila před čtyřmi lety, tašku co už mám 6 let atd atd, a vypadá to všechno stále k světu.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.13 06:31
@moet.de.foret píše:
@Bender1 Tenisky jsou samozřejmost, desert boots se mi taky moclíbí. Přemýšlím jak nositelné jsou pro ženu.

Desert boots, mam a nosim (jaro, podzim). Je to presne ten kousek, ktery jsem chlapum zavidela, protoze se mi hrozne libi! Inspirace z fotek dobra.

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.13 11:04

@lioncity Už se těším na podzim, pořídím je letos, v Clarks nejsou až tak drahé ;)

raskolnikov
173 příspěvků 1.7.13 15:38
@moet.de.foret píše:
A co takhle macintosh? Je skvělý do deště.
http://individualism.co.uk/…/09/erez.jpg

Podobný jsem koupil v Reserved letos v lednu, patří mezi mé oblíbené… Jinak ty extravagantní uzly jsou fajn, k nějaké méně formální příležitosti by se celkem hodily, zkusím se je naučit

Bender1
131 příspěvků 1.7.13 23:36

@moet.de.foret To máte docela štěstí, že na ty kousky narážíte náhodně. :D Naposled se mi toto stalo před rokem? :(

Nejsou právě v Clarks desert boots kolem 3000?

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.13 10:29

@Bender1 Jsou, to mi přijde jako cena na boty v pohodě. Jsem sice chudý student, ale některé věci je holt třeba zaplatit. Nejsem ten typ co by si kupovat ošklivé boty, jen proto že jsou levné ( a jsem přesvědčená že desert boots za 700 a z Clarks jsou rozdíl) ;)

DrunkElk
31 příspěvků 2.7.13 13:52

@moet.de.foret Já si pro změnu chtěl ještě na jaře našetřit na desert boots od Loake… bohužel jsem zjistil, že mají příliš mnoho hezkých modelů a nyní šetřím na jiné Loaky :)… desert boots si asi nechám na příští léto.

MP MS61
124 příspěvků 2.7.13 14:03

@moet.de.foret Prosím, prosím, trošku s těmi teniskami uberte. Momentálně je to módní, na Pitti Uomo je řada profesionálních sartorialistů zajímavě kombinuje téměř s čímkoliv, ale v normálním „provozu“ je to únavná nuda a klišé. Vždyť existují espadrilky, boat/deck shoes (někdy i z plátna!), mokasíny a samozřejmě decentní sandály (bez ponožek a opravdu jen pro volný čas). Desert boots a další semišová obuv je také mnohem lepší, a to i v létě a v tropech. Desert boots bez podšívky a s robustní podrážkou byly do pouští s extrémními klimatickými výkyvy ideální.
Jediné plátěnky, které byly opravdu hezké i pro dospělého, byly svetlé oxfordky z výstroje anglického vojska v koloniální Indii. Tedy boty s uzavřeným šněrování a v elegantním tvaru, žádné předražené placky zn. Convers.
@moet.de.foret @corleone Extravagantní uzly jsou jako exotické koření. Jakmile se nadužívá, otupí chuť a přestane fungovat. Nebo nevhodně užito jídlo zazdí… Pokud jejich uživatel přesně neodhadne kam a proč, je to spíš trapas. Mimochodem řada příkladů na obrázcích byla pěkně nevkusná, a to nejen uzly, ale také kýčovité kravaty či kombinace s košilí/límcem. Kupříkladu zlatá a lesklá látka kravaty s šedou košilí. Oproti tomu afroamerický sartorialista dokonalý!

M.

top topic
967 příspěvků 2.7.13 14:15

Muzete sem prosim dat nejake fotky letnich bot pro muze? Jedna se o boty pro volny cas i do prace, firma dress code neresi, krome obchodnich jednani, tam je to pomerne striktni. Muzou byt uzavrene i klasicke sandaly, neco, co „nevypada moc homosexualne“, chapete, to by byl trapne;-) Taky by me zajimala delka kalhot k jednotlivym typu obuvi (dlouhe, ke kotnikum, kratsay ke kolenum…), jestli to snese ponozky, nebo ne, myslim tim uzavrene, ne sandaly. Zadne trekove a sportovni sandaly, diky moc, tohle jde uplne mimo me.

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.13 14:32

@MP MS61 Počkat, kdy jsem tady zmiňovala něco o teniskách?

modra_kocka
903 příspěvků 2.7.13 14:34

@top topic myslím, že na spoustu otázek ti odpoví www.muzivcesku.cz a jiné blogy o mužské módě.

DrunkElk
31 příspěvků 2.7.13 14:50

@top topic Jde o to, co jsou boty, které „vypadají homosexuálně“ :D Za ideální na léto považuju třeba již výše zmíněné semišové Desert boots.. měl jsem je jednou v opravdovém pařáku na noze a fakt jsem se v nich cítil pohodlně celý výlet. (půjčil mně je známý na dovolené v Tunisku na výlet do Tunisu)..

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.13 16:10

@top topic Všeobecně se pro muže na léto uvádí:
boat shoes (tady trochu neklasicky s neonama)
http://cdn.hiconsumption.com/…at-Shoes.jpg
boat shoes v praxi:
http://www.trashness.com/…-650x975.jpg

• dle mého u boat shoes by měl být dobře zvolen outfit, jít do chlapáčtějších věcí.

Dále desertboots
http://i0.wp.com/…-boots-1.jpg?…

Neformálnější pak tenisky - Superga, Converse, Keds (ty jsou už víc na mladší), ty superga se mi líbí i na starších mužích. Mohou se nosit i TOMs, ale to už je taky hodně záležitost nositelova sebevědomí a dle mého v českých končinách by se jednalo o hodně nekonformní obuv. K pláži a jen tak do města, proč ne, že jo.

Bender1
131 příspěvků 2.7.13 19:16

@moet.de.foret Tak Clarks určitě bude mít určitou kvalitu, když tuším, že přišli s desert boots jako první. Málem jsem už jedny měl, ale bohužel neměli moji velikost. Určitě to bude lepší investice než do stejně drahých tenisek :D

@DrunkElk To jako vážně? Četl jsem o tom, že se dřív používaly v pouštích, ale že by fakt se v nich daly chodit v pařákách… Asi je čas o nich popřemýšlet i jako o letní obuvi :)

Jinak k těm uzlům, vypadají dost extravagantně, asi bych na to „koule“ neměl. Navíc jsem takové nemehlo, že sotva dám něco jiného než windsor uzel :(

DrunkElk
31 příspěvků 2.7.13 20:04

@Bender1 Nemám rád sandále, v nich by mi byo možná pohodlněji no. Každopádně, byl jsem tam v plátěných kalhodech, tričku a v těch botech a bylo mně celý výlet fakt dobře :). Jinak, boty to byly od Charles Tyrwhitt (pro ně to ovšem dělají jiní, obvykle taky angličtí výrobci).

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.13 20:09

@Bender1 Já nevím, ale spousta lidí nosí v létě tenisky kotníkový a nikdo se nad tím nepozastaví ;)

hanabanana76
160 příspěvků 3.7.13 10:04

@moet.de.foret

To jako vazne, ze boat shoes se maji nosit s ponozkami? Viz foto vyse - boat shoes v praxi…

Asi jsem divna, ale ja ponozky do boat shoes nedavam ani svym 2 letym synum. Propaguji heslo, co se v mladi naucis… :-)

moet.de.foret
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.13 11:38

@hanabanana76 Ponožek jsem si všimla, a zapomněla jsem dopsat, že boat shoes bez ponožek. Ale ta fotka měla ilustrovat spíš outfit. Já jsem pro boat shoes bez ponožek, ale no pokud má na to někdo koule, tak proti gustu.

hanabanana76
160 příspěvků 3.7.13 12:28

No i kdyz na to ma koule, boat shoes a loafers by mely byt pekne,,na telo,, - mysleno jako perfektne sedet a spravna velikost, tema ponozkama si je akorat tak roztahnou, ale to uz je jejich problem…

top topic
967 příspěvků 3.7.13 12:54

Na muze v cesku jsem koukala, jsou tam nejake dva tri clanky o botech, ale nic o tech kombinacich s typem kalhot, ponozkama. Ale diky:-)
@moet.de.foret: homosexualnimi byly shledany vsechny:-( Mne ty sede prijdou fajn.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek