Vtipy související s módou

Fotoalbum tématu (4232) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
6819 příspěvků 20.12.18 07:55

Jedna aktuálně předvánoční. Zastaví auto PPL na ulici, vykloní se řidič a ptá se kolemjdoucího „Kolik je hodin?“ Odpověď: „Devět až třináct.“

MP blanka
1708 příspěvků 23.12.18 14:34
.

benyka
6819 příspěvků 24.12.18 10:38

Fór (skutečný) Štědrého dne: V rozhlasovém rozhovoru s Děpoldem Czerninem, obráncem Ježíška a tradičních českých Vánoc vůbec, použít jako hudební vložku před otázkou, jestli naši předkové slavili Vánoce stejně jako my dnes, Medvídka od Lucie.

Yaay
131 příspěvků 26.12.18 12:13

Zvodna viacucelova podprda. Vasa za necelych osemnast stoviek.

Campanelle
1962 příspěvků 27.12.18 10:32

@Yaay Musela jsem se podívat, jak se to nosí. :o Píšou tam podprsenka bez ramínek, ale jsou to spíš ramínka bez podprsenky. :D

giuliettka
2933 příspěvků 30.12.18 12:55
:-)
benyka
6819 příspěvků 30.12.18 14:04

@giuliettka :-) Tak to je trefa. Včera jsem asi čtvrt hodiny za vydatné pomoci starého kartáčku na zuby dobývala řečené z „traktorové“ podrážky vnukových zimních bot. Měla jsem co dělat, abych v sobě udržela snídani, a to už bylo dvě hodiny po.

dagino
763 příspěvků 30.12.18 14:51

Dajte pokoj. Medzi psíčkármi sú hovädá - zakážeme psy, medzi šoférmi sú hovädá - zakážeme autá, niektorí zakazníci a predavači sú hovädá - zavrieme obchody ....... U nás sa pobilo pár hovád v noci v meste, tak zakázali predaj jedla v maste po 12. hodine. Od 1.1. nesmú u nás v SR psi do hospody, ani na terasu, ani na terasu vyhradenú pre ľudí so psami. A keď sme ako deti stúpili do h, óma nám hovorila, že budeme mať šťastie.

giuliettka
2933 příspěvků 30.12.18 15:06
@dagino píše:
A keď sme ako deti stúpili do h, óma nám hovorila, že budeme mať šťastie.

A keď sme ako deti stúpili do hovna, tak to nebolo na terase, na chodníkoch, pred ordináciam… skrátka všade. Nechcite mi povedať, že za vaších detských čias boli psy tak ako teraz, všade. Bola som v Liberci na polnočnej omši. Vedľa nás v lavici sedela ženská so psom v kabelke, Maltézky pinč furt mu tam strkala hlavu, aby ho moc nebolo vidno. Na manželov pohoršený pohľad sa mu jala vysvetľovať, že vraj ony by chudáčik doma sám nevydržal…

MP blanka
1708 příspěvků 30.12.18 16:16

@dagino - A keď sme ako deti stúpili do h, óma nám hovorila, že budeme mať šťastie.

Ďakujem pekne za také šťastie !

marja.morevna
81 příspěvků 30.12.18 17:17

@MP blanka @giuliettka @dagino
Chápu, že v názorech na psy se nemusíme shodnout, rozhodně je jich víc než bylo, ale tím, že se jim zakáže vstup do hospod, nebude na ulici míň nasr.no. Co mi vadí jsou ty všemožné zákazy a restrikce ze všech stran. Myslím, že je to věc, která by měla být na majiteli restaurace a soudnosti majitele psa. Proč na všechno musí být nařízení a zákon? Nevím, čím čistý neškodný pes, který leží pod stolem, zhoršuje veřejné zdraví. Pokud nemám neškodného a čistého psa, tak do hospody nejdu nebo mi to restauratér nedovolí nebo si dá na dveře nálepku „Psům vstup zakázán“ a já to budu respektovat. To už se může zakázat zrovna řízek a pivo ty taky nejsou zdravé. A to pak nevím, co už se v té hospodě bude moct.
Onehdá jsem dostala policejní napomenutí za psa uvázaného u obchodu, protože se to v Brně nesmí. 80-tiletá paní z domova důchodců, která měla krysaříka uvázaného u stromu 3m od chodníku dostala 500Kč pokutu, přestože plakala, že nebude mít ani na léky. Přece nemůže být neškodný krysařík u stromu hozený do stejného pytle jako agresivní pitbul u vchodu do obchodu.
Prostě mi vadí ten pocit, že se těmi zákazy dost ukrajuje z té naší svobody a že je jich tolik, že by člověk nedělal nic jiného, než jen sledoval, co se nesmí a tak žije pořád ve strachu, jakého přestupku nebo porušená vyhlášky se dopouští jenom tím, že existuje.

giuliettka
2933 příspěvků 30.12.18 17:51

@marja.morevna Takže ak má babička krysaříka, tak pokutu by podľa vás platiť nemala, lebo to nie je pitbul? Takže keby babička mala pitbula, tak nech cáluje, aj keby na lieky nemala? Práve babička ťuťu-ňuňu mala mini psíka v kostole. Šak ono sa tým babičkám odpustí.
A strašne by ma zaujímalo, čo dá tá návšteva reštaurácie tomu vášmu psovi? Neurobila by ste lepšie, keby ste ho nechala sa prebehnúť niekde vonku v lese? Mojmu zdraviu neuškodí, ale v tej reštaurácii smrdí. A ak chcete povedať, že čistotný pes, zodpovedný majiteľ a čo ja viem čo, tak že pes nesmrdí, tak to nie je pravda. Aj toho psa v tom kostole sme objavili preto, že smrdel. Smrdel tak, že sa to nedalo vydržať a fakt nám tým smradom tá pani to prežitie tej omše skazila. A tými zákazmi, ktoré ukrajujú z vašej slobody, sa sloboda pridáva nám ostatným. Naozaj netúžim chodiť ešte aj do kaviarne, reštaurácie s tým, aby som kontrolovala, či majú na dverách piktogram s preškrtnutým psom. Prečo nemožete celoplošne rešpektovať, že pes do uzavretých priestorov nepatrí, ak nepočítame dom majiteľa a nejdete s tým psom do prírody? Načo ho ťaháte po meste, nákupoch, kaviarniach a reštauráciach?

giuliettka
2933 příspěvků 30.12.18 18:11
@marja.morevna píše:
Prostě mi vadí ten pocit, že se těmi zákazy dost ukrajuje z té naší svobody a že je jich tolik, že by člověk nedělal nic jiného, než jen sledoval, co se nesmí a tak žije pořád ve strachu, jakého přestupku nebo porušená vyhlášky se dopouští jenom tím, že existuje.

A mimochodom uvedomujete si, že zákazy sú dosledok a nie príčina? Že nikdy to nie je tak, že jeden psík uviazaný u stromčeka vyprovokuje niekoho k celoštátnému, mestskému, vesnickému zákazu? Jedna cigaretka v reštaurácii, jedna zmrzlinka v luxusnom butiku… ale až keď to presiahne únosnú mieru, tak príde zákaz.

dagino
763 příspěvků 30.12.18 18:12

@giuliettka Raz až dva krát týždenne sa zastavím okolo 23 hodiny v krčme so psom na jedno nefiltrované pivko asi v 2/3 niekoľkokilome­trovej prechádzky. Dnes to bude naposledy. Rozhodne nepôjdem na pivo len preto, aby som išiel na pivo.

dagino
763 příspěvků 30.12.18 18:20

@marja.morevna Asi miznú normálny ľudia so slušným správaním a preto treba na všetko predpisy, alebo tvoria zákony a vyhlášky hovädá, ktoré predpokladajú, že všetci sa budú správať ako oni.

dagino
763 příspěvků 30.12.18 18:26

@giuliettka Prečítajte si výsledky ankety - byrokratický nezmysel roka 2018. Možno pochopíte, čo chcela @marja.morevna povedať.

giuliettka
2933 příspěvků 30.12.18 18:27
@dagino píše:
@marja.morevna Asi miznú normálny ľudia so slušným správaním a preto treba na všetko predpisy,

Skor je to tak, že čo nie je zakázané je dovolené a čo ma je po ostatných a tak musíme zakazovať.
Ale som totálne OT , nielen od vtipov, ale aj od tých psov, ja som si až teraz všimla, že tam máte ómu. Ja som zo žartu vravievala ex svokre anyóka a ona na to, že ona je óma. :-D

dagino
763 příspěvků 30.12.18 18:29

@giuliettka Ja som mal Ómu a Nagymamu.

giuliettka
2933 příspěvků 30.12.18 18:30
@dagino píše:
@giuliettka Prečítajte si výsledky ankety - byrokratický nezmysel roka 2018. Možno pochopíte, čo chcela @marja.morevna povedať.

Tak som si to prečítala, Češi sa k tomu nedostanú, to by som sa musela vrátiť domov. :-D To skor vidím , že dovolia psov aj v kostole. :-D

marja.morevna
81 příspěvků 30.12.18 18:32

@giuliettka Pokud má babička pitbula uvázaného ve vchodu do obchodu a ten pes někoho obtěžuje, tak ať platí i babička. Pokutu za psa, který je uvázaný venku, tak že na nikoho nedosáhne a nikoho neobtěžuje ani neohrožuje, bych nepřála nikomu.
Měla jsem psa uvázaného před obchodem asi 3 minuty (asi proto tam na mě strážník čekal), když jsem šla z výběhu, kde se pes vyběhal a vyvenčil (vše sem po něm uklidila). Jinak bych musela psa dovést domů a do toho obchodu se zase pro těch 10 rohlíků vrátit. Na to mi určitě briskně řeknete, že když jsem si pořídila psa, tak s tím musím počítat. Ale, pane Bože, proč bych nemohla mít psa 3 minuty u obchodu, když jdu kolem a když vím, že ten pes nic nezničí a nikomu nic neudělá, protože má náhubek. Jako čemu objektivně ten pes s náhubkem venku vadí? Vadí jenom to, že existuje? To je podle mě jen otázka toho, jestli máte psy ráda nebo ne. Jako jaké svobodě tím prospějete, když to zakážete?
A já nechci chodit do restaurací, kde řvou děcka a kde někdo u vedlejšího stolu kojí, protože se dnes může svobodně kojit všude a kde smrdí elektronické cigarety, o kterých všichni tvrdí, že nesmrdí. Ale pokud to provozovatel bere, tak to musím respektovat já, protože jsem dobrovolně v jeho podniku. Sledovat piktogramy = pravidla, jaké provozovatel má je podle mě základ a to byste zrovna mohla přijít do butiku se zmrzlinovým kornoutem… Pokud provozovatel má psy rád a chce ve své hospodě psy mít, proč by mu to měl někdo zakazovat? To berete zase z jeho svobody. Vy stavíte zase na extrémních psemisách, že pes musí být 24h venku v přírodě a že já ho pravděpodobně 24h denně tahám po nákupech, kavárnách a restauracích. Ale tak to prostě není. Tím, že se zastavím někde na hodinu na kafe a on jen leží pod jiným stolem, než našim, tím rozhodně netrpí. A na místa, kde by trpěl ho nebereme. Ale souhlasím s vámi, že do kostela pes nepatří a na mši už vůbec ne.

marja.morevna
81 příspěvků 30.12.18 18:38

Omlouvám se za OT, myslela jsem, že jsem ve stížnostech a jsem ve vtipech :)

giuliettka
2933 příspěvků 30.12.18 18:38

@marja.morevna Už sa mi nechce hádať, ja by som z tej reštaurácie vyviedla aj tú mater s vreštiacim dieťaťom a ku kojeniu som sa už zhádala tiež pod obraz Boží, tuším som argumentovala paravánom aj pre mastrurbujúcich. :-D
Len ma ešte zaujíma, prečo vlastne ten pes neleží pd vaším stolom, ale pod iným?

marja.morevna
81 příspěvků 30.12.18 18:53

@giuliettka
Protože asi stejně jako @dagino jdu se psem a při cestě se někam zastavím. Prostě jasně, že můžu jít 2Km se psem, pak jít 2km domů, pak jít nebo jet 2km za kámoškou a pak 2km domů. Ale proč, když tu hodinu ten pes může být se mnou.

Oldyn
6072 příspěvků 30.12.18 19:27

U nás je na bráně hřbitova zákaz vstupu se psem a hádejte co, nikdo s čoklem to nedodržuje. Souhlasím s @giuliettka bezohlední pejskaři tím sklízí pouze to co zaseli, takže za celoplošný zákaz poděkujte nedisciplinovaným chovatelům. A ano, chovat psa v bytě je týrání, protože vyvenčit ho ráno v sedm a potom až ve dvě odpoledne je šílený.

benyka
6819 příspěvků 30.12.18 19:28

Psa jako takového nikomu neberu, ale ty hromádky je fakt potřeba uklidit. Stejně jako se zlobím na člověka, který upustí na chodník obal od oběda z rychlého občerstevní, a sama bych to neudělala, tak se zlobím na pejskaře, který nechá hromádku po svém miláčkovi na chodníku. Je to prostě nevychovanost, ale ten pes za to nemůže. Po posledním případu, kdy byly bobky přímo před našimi dveřmi, mám připravenou krabici s pytlíky a žádostí, aby pejskaři bobky po svém miláčkovi před naše dveře odkládali aspoň zabalené, a při příštím případu ji tam položím. Víc už fakt pro pejskaře a hygienu ulic udělat nemůžu.

Stránka:  « Předchozí 1 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 Další »
Váš příspěvek

Louis Vuitton stáhne poctu Jacksonovi

Francouzský módní dům Louis Vuitton stáhne z letní kolekce modely,... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Choker: Doplněk, nebo výraz poslušnosti?

Autor: Iva

Choker – šperk, který se těší oblibě už odpradávna. Byl ozdobou... Celý článek