Vtipy související s módou

Fotoalbum tématu (4260) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
1731 příspěvků 30.12.18 19:43
Dovolím si jen dvě stručné poznámky:
@marja.morevna píše:
Myslím, že je to věc, která by měla být na majiteli restaurace a soudnosti majitele psa.

To je ono, SOUDNOST majitele psa.

@marja.morevna píše:
To už se může zakázat zrovna řízek a pivo ty taky nejsou zdravé.

Pivo JE zdravé (samozřejmě v rozumném nožství, ale to platí o všem, i některými vitamíny se můžete předávkovat).

marja.morevna
81 příspěvků 30.12.18 20:00

@benyka @Oldyn @giuliettka Hmm, máte pravdu, že je to o bezohlednosti lidí a asi to stavím na svém přístupu. Psa bych do kostela ani na hřbitov nebrala a ani bych nenechala nikde ho.no přede dveřma. Asi by mi přišlo lepší dát pokutu tomu, kdo to ho.no neuklidí, kdo nechá psa ochcávat náhrobky než někoho, kdo má někde uvázaného psa s náhubkem. Protože to první někomu objektivně škodí a to druhé neškodí vůbec nikomu.

holly.golightly
46 příspěvků 30.12.18 21:39

Není pravdou, že pes, který je uvázaný před obchodem nikomu nevadí. Bydlím v místě, kde je obchod, u kterého jsou ráno co ráno přivázaní psi, kteří štěkají a vyjí, zatímco jejich majitelé nakupují. Třeba v šest ráno, o víkendu atd. A o výkalech před našimi dveřmi, když od toho obchodu odcházejí, ani nemluvím.
Ano, soudnost je jedna věc, jenže to je právě ten problém, že každý máme ty hranice nastaveny jinak.

Matmys
2316 příspěvků 31.12.18 10:08
@dagino píše:
@giuliettka Prečítajte si výsledky ankety - byrokratický nezmysel roka 2018. Možno pochopíte, čo chcela @marja.morevna povedať.

To není možné, to nepochopí.
Demagogické myšlení bez jakéhokoli vcítění a ověřování skutečností tady „@giuliettka“ propaguje denně.

MP blanka
1904 příspěvků 31.12.18 10:38

Ak by ste sa spoliehali iba na súdnosť psíčkarov, mohlo by sa vám stať to, čo mne pred asi 8 rokmi. Prichádzali sme autom ku domu, a čo nevidíme? Pri plote postáva pán, pofajčieva, a čaká kým si jeho pes odbaví svoju potrebu pri našej bránke. Tak ma to rozčúlilo, že okamžite, ako manžel zaparkoval auto, som z neho vyskočila a utekala za vinníkom / myslím toho muža, nie psa /.Ten zatiaľ, keďže zbadal, že prišli domáci, zrýchleným krokom prešiel na druhú stranu ulice, do parku. Dohonila som ich a vyzvala som pána majiteľa, aby sa vrátil, a odpratal to, čo jeho pes na chodníku, pri našej bránke zanechal. Úplne drzo mi tvrdil, že to nebol on, a nič zbierať nepríde a dokonca na mňa kričal. No čo - mala som sa s ním pobiť? Nie, na dobrú vôľu, vychovanosť a slušnosť už nespolieham.Podotýkam, že sme tam boli iba my, nemohla som si ho s nikým pomýliť.

Matmys
2316 příspěvků 31.12.18 10:59

@MP blanka
Naprosto chápu nepejskaře, že jsou naštvaní na pejskaře. Ale i mezi námi se najdou ti, co uklízejí. A ti, co neuklízejí, mi vadí hodně.
Nejvíc mi vadí, že často, když jdu bobek uklidit po svým psovi, tak šlápnu do cizího :(

Připomněla jste mi příhodu, která se mi stala nedávno. Bydlím v domě, kde je také veterina (a ne, není to výhoda, jak si asi někdo pomyslí, ačkoli mám také psa)
Přijíždím k domu, parkuju a přede mnou přeběhl na trávník pes a začal konat potřebu. Vylezu z auta, koukám po pánovi/paničce a vidím, že zaběhl zpátky na chodník k paní, která ho celou dobu sledovala a chystala se vejít k vetovi. Tak jsem se ujistila, zda je to její pes a požádala, aby bobek uklidila. A ona, že NEVÍ, kde se pes vy… Říkám jí, že jí to ukážu a ona povídá, tak děkuju za informaci a vlezla se psem do čekárny. Tak jdu za ní a říkám - vy to h… neuklidíte?
A ona spustila, že mně nebude poslouchat a co si dovoluji a že zavolá polici, že ji obtěžuju a začala mne těma dveřma vytlačovat zpět ven.
No scénka na celou čekárnu, navíc měla na ruce asi dvouleté dítě a jak řvala, tak na něj plivala ty sliny. No šla jsem pryč, ale vzalo mě to, jak jsou některý lidi divný. Pokud to zmíněna paní náhodou čte, tak je jí asi dneska ex-post trapně a já jí to přeju.

MP blanka
1904 příspěvků 31.12.18 12:18

Já nie som apriori proti psom, ani psíčkarom. Rodičia mali vždy nejakého psa,lebo na to mali podmienky,bola som zvyknutá. My sme tie priestory nemali a nemáme, a pritom mne ten kontakt so psom chýba. Môj otec, keď chodil s aparátom všelikde aj po samotách,keď prišiel k domu,za plotom ktorého púšťal hrôzu na cudzinca strážny pes, iba pričupol, natiahol ruku,prihovoril sa, a o chvíľu už sa pes nechal drbať za ušima. Nie je to,samozrejme recept, zvlášť teraz, keď ľudia chovajú aj rôzne bojové plemená. Ale aj ja,idúc po uliciach,kde v každom treťom dome psa majú, sa im prihováram rovnako.My psa nemáme, ale našťastie majú susedia. Okno z mojej dielne na prízemí je nízko položené a vedie do záhrady susedov. Postupne som bola takto blízka kamarátka všetkým tým, ktorých zatiaľ mali. Chodia mi do okna pre dobré slovo a podrbanie, a robí to dobre mne,aj im.

Pozorovatel
592 příspěvků 31.12.18 14:07

@Matmys obávám se, že jí trapně nebude ani s odstupem.

bao-baba
381 příspěvků 31.12.18 18:33

Inflace zákazů je bohužel důsledek toho, že se lidé neumějí chovat a neberou ohled na druhé. I když mě nějaký zákaz neomezuje v jednání, např. nepiju na ulici alkohol, nesedám si na zem a pod., zákazové cedule s vykřičníky na každém kroku jsou otravné.

Příspěvek upraven 01.01.19 v 17:52

MP blanka
1904 příspěvků 01.01.19 17:02

S akým zámerom a k akému účelu má poslúžiť tento vešiačik v „ našej“ kúpeľni ? Už som na to prišla - ako námet do vtipov.

Lizbeth
901 příspěvků 01.01.19 18:48

Na drbání zad.

MP blanka
1904 příspěvků 01.01.19 19:45

@Lizbeth - :-) !

Temperance
1731 příspěvků 01.01.19 20:54

@MP blanka Není/nebylo někde nad tím větrací okénko se šňůrkou, která se za to zahákne, aby zůstalo větrání otevřené?

MP blanka
1904 příspěvků 02.01.19 08:06

@Temperance - nie,nie, žiadne vetracie okienko, ani nič podobné technického rázu.
Bude to na to drbanie, všetky tri na izbe sme to odsúhlasili a dobre sa zasmiali .

rozmlsaná
437 příspěvků 02.01.19 11:23

@MP blankaAk by ste sa spoliehali iba na súdnosť psíčkarov, mohlo by sa vám stať to, čo mne pred asi 8 rokmi. Prichádzali sme autom ku domu, a čo nevidíme? Pri plote postáva pán, pofajčieva, a čaká kým si jeho pes odbaví svoju potrebu pri našej bránke. Tak ma to rozčúlilo, že okamžite, ako manžel zaparkoval auto, som z neho vyskočila a utekala za vinníkom / myslím toho muža, nie psa /.Ten zatiaľ, keďže zbadal, že prišli domáci, zrýchleným krokom prešiel na druhú stranu ulice, do parku.
My jsme si kdysi postavili domek na okraji města. Jednalo se o řadovou zástavbu kde byli neoplocené předzahrádky. Říkali jsme si jaká to je skvělá lokalita. Do centra pěšky 8 min. na pole za městem 2 minuty. Jenže všichni pejskaři z blízkého sídlište chodili kolem těch domečků a zahrádek venčit pejsky. Můj ex byl jediný kdo klidně ráno v šest hodin otevřel okno a řval v té naší tiché uličce jestli by paní nechtěla raději svého psa nechat vysrat u svých dveří. A myslíte že někdo z těch pejskařů ze studu změnil ranní trasu? Od té doby si myslím že jsou stejně bezohlední jako kuřáci. Čest výjimkám.

benyka
7353 příspěvků 02.01.19 11:54

Škoda, že mailem nepřišly už na silvestra. (Snad nejoriginálnější schody, jaké jsem kdy viděla. Ale doma bych je mít nechtěla.)

giuliettka
4139 příspěvků 02.01.19 11:56
@rozmlsaná píše:
Od té doby si myslím že jsou stejně bezohlední jako kuřáci. Čest výjimkám.

Ale je spoločenský prijateľné požiadať fajčiara, aby poodišiel, aby vám nefajčil pred nosom, aby poodišiel zo zástavky busu… ale súste požiadať o to isté psíčkarov. Dostane sa vám ponaučenia, že kto nemá rád zvieratá, nemá rád ľudí, že čo sa ošívate, nemáte si do MHD brať svetlý kabát, čo sa odťahujete, veď on je taký milučký…

Ghost B.C.
3819 příspěvků 02.01.19 12:11

@giuliettka Že se vrátím k tomu vtipu, co odstartoval diskusi, ale někteří pejskaři nemají ani tu soudnost, aby psa k tomu odpalování petard sami nebrali. Psi u novoročních ohňostrojů, psi účastnící se ohňostrojů domácích a tak podobně. Živě si pamatuji už hodně let starou reportáž, kde ukazovali psa s všemožně sdrátovanou a sešitou čelistí, který si myslel, že dělobuch je aport. Co k tomu dodat.

ccci
49 příspěvků 02.01.19 12:44

@Ghost B.C. Také bych se vrátila k začátku diskuse a nesměle poznamenala, že ohňostroje vadí nejen psům (včetně těch vzácných - vychovaných a se slušnými páníčky), ale i řadě dalších domácích zvířat, která cizím lidem život nijak neznepříjemňují…

giuliettka
4139 příspěvků 02.01.19 12:47

@ccci A kvoli tým si pyrotechniku nekupujem, neodpaľujem a beriem na nich ohľad. Ani si z toho nerobím žarty, a tuším ani ostatní. Vtipy sú práve na tie psy a to práve kvoli tým ich pánom.

marja.morevna
81 příspěvků 03.01.19 00:11

Uznávám, že jsem měla o pejskařích lepší mínění, ty místní historky mě docela zděsily, jsem asi moc naivní. Bezohlednost bude asi civilizační choroba.
Jako ty petardy od 27. prosince do Nového roku, celý den, dokonce i za světla…jaký to má jako smysl?

Matmys
2316 příspěvků 03.01.19 09:00

@marja.morevna
Ale to přece není o pejskařích/nepejskařích…
To je o slušných/neslušných lidech.

chitrá alex
269 příspěvků 03.01.19 10:13

@marja.morevna
tohle ke mně doputovalo jinou cestou
https://www.petice24.com/…pyrotechniky?…

MP blanka
1904 příspěvků 03.01.19 12:17

.

Oldyn
6156 příspěvků 07.01.19 11:49

@ccci
Ve vedlejší dědině je kravín s teletníkem a nic jim neumřelo, neuteklo, netrpí stresem a to tam je jeden pošuk větší jak druhý a petardy stříleli každý den už od 21.12. Z druhé strany od nás je městys se zámeckou oborou a taky žádný úhyn, sem se na to schválně ptala. Já bych nic nezakazovala, když do toho chtějí rvát peníze, prosím, osobně raději profi ohňostroj na náměstí, nebo kdekoliv jinde. Spíš by měl stát regulovat počet psů a koček na m2 a zpoplatnit chov koček.

Stránka:  « Předchozí 1 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek