Vtipy související s módou

Fotoalbum tématu (4253) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Venda79
557 příspěvků 01.08.19 23:42

@JarkaJ no a tohle je přesně důvod, proč takovéhle typy (jak vy říkáte) už navždycky zůstanou ve svém stylu a do obchodů s módou prostě chodit nebudou - protože jsou pak za blbce. Ono zjistit, že sako stojí 3 tisíce může být celkem šok a může vám sedět sebelíp. Ne každý taky chce vypadat jako letuška a pokud se o módu nezajímáte, je pojem sportovní sako vcelku logický pro představu něčeho neformálního.

JarkaJ
701 příspěvků 02.08.19 09:36

@Venda79 Z té slečny si tam nikdo legraci nedělal a neponižoval ji - snažili se vážně nabídnout, co měli, ptali se na představu (co říkala, nevím). S tímhle Vaším závěrem ale taky docela souhlasím, dala jsem to sem k dobru, protože vtipně vyzněl rázný požadavek vyloženě na černé sportovní sako. Vždyť jsem psala, že měla asi na mysli ležérní. Na druhou stranu to žádná „chudinka“ nebyla, ta byla tak sebevědomá a v komunikaci s prodavači sebejistá, spíš odsekávala jim, ať se vyznala či nevyznala, ta si pro žádnou radu nešla. Já když někam vlezu a zjistím cenovou úroveň, kterou jsem nečekala a na kterou nemám, tak poděkuju a odcházím, podle situace klidně sdělím, že cena bohužel neodpovídá mým možnostem, pro to mají pochopení. Ale dopředu upozorňovat jakékoliv zákazníky, že tahle konfekce je fakt drahá, to přece nemůžou.

mapritona
114 příspěvků 08.08.19 12:53

@JarkaJ Asi před pěti lety se mi zalíbila ve výloze sukně. Vešla jsem do obchodu, zeptala jsem se paní prodavačky, kde ji v obchodě mají, protože se mi ji nedařilo najít. Paní prodavačka mi odpověděla: „Ale ta stojí 1600 Kč.“ Když jsem jí odpověděla, že mi to je jedno, tak upustila od prvního dojmu (rozevlátá dlouhá sukně, řada řetízků na krku, rozpuštěné vlnité vlasy - dnes boho styl :-D ) a konečně mi normálně odpověděla, že to je poslední kus a ne moje velikost. Asi jí to nedalo a zeptala se, kam jsem ji chtěla nosit. Po odpovědi „jen tak“ se z ní stala zase prodavačka a začala mi nabízet další zboží.

takvselijak
290 příspěvků 14.08.19 19:53

K tomu sportovnímu saku.

Porkpiehat
676 příspěvků včera v 17:38

Tahle fotka se ke mně dostala přes FB, byl u ní komentář: Jsem opravdu v šoku… ten chlápek nemá ponožky! :-D

Dogmeat
178 příspěvků včera v 18:02

@JarkaJ podle wiki sportovní sako existuje, akorát tedy v pánské verzi. Ten termín používá spíš starší generace, například moje babička, které je 80+ a móda je jejím celoživotním koníčkem. Aktuálně se asi opravdu říká spíš neformální sako, blejzr apod., ale mě by ten termín tedy určitě nerozhodil :)

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Sport_coat

mikrob
185 příspěvků dnes v 08:49

@Porkpiehat A taky má košili rozepnutou skoro do pasu :-)

Porkpiehat
676 příspěvků dnes v 09:44

@mikrob A límeček košile přes sako nebo zvednutý jako límeček polo trička, je to tak něco mezi. On vůbec vypadá jako toreador nebo Antonio Banderas v dobách největší slávy (ve filmu Desperado) :-)

mikrob
185 příspěvků dnes v 11:35

@Porkpiehat Ten chlap je asi slepý, to jediné dává trochu smysl :-)

Matmys
2275 příspěvků dnes v 12:27

@mikrob Ale ne, ten přece kouká, aby se nezamotal do cauncouru tý osoby vedle.

xSx
630 příspěvků dnes v 12:27

@Porkpiehat mě teda zajímá, nebo vlastně spíš ne, to je jako pod tou sukní holá?! Nebo tam má lepicí pásku jak na bradavky? :D jsem v koncích :D

Vinca_minor
814 příspěvků dnes v 12:35

@xSx Jedině snad tohle:

Porkpiehat
676 příspěvků dnes v 12:40
@Matmys píše:
@mikrob Ale ne, ten přece kouká, aby se nezamotal do cauncouru tý osoby vedle.

A jak si ta osoba ještě hlídá, aby jí ty boční cancoury náhodou nepřikryly kus nohy :-)

Vinca_minor
814 příspěvků dnes v 12:40

@xSx A tak ne, našla jsem vám důkazní foto, že měly s kamarádkou v šatech všitý pruh látky mezi nohama. Veliká krása.

Porkpiehat
676 příspěvků dnes v 12:42

@Vinca_minor Nevím… Svoje poslední peníze utratila za rozpárané šaty, takže pochybuji, že jí zbylo pár dolarů na tuhle vychytávku.

isko
1408 příspěvků dnes v 12:52

@Vinca_minor
A tak to zas je hezký, že jsou takový cudný, ne? ;-)

Matmys
2275 příspěvků dnes v 13:39

@Vinca_minor :) no, co to říct (napsat)…. a určitě se nejedná o reklamu na tampony?

Oldyn
6131 příspěvků dnes v 16:37

@Porkpiehat
Ta neopálená místa spodního prádla jsou ovšem hrozný a celý ten vtipný model to švihlo do kolotočářskýho stylu.

Stránka:  « Předchozí 1 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek