Vtipy související s módou

Fotoalbum tématu (4271) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Porkpiehat
1769 příspěvků 13.11.19 14:36

Když jsem byla v porodnici s druhým synem a manžel me přišel navstivit se starším (ani ne dvouletým) synem, tak syn mel na sobe tričko v barvách svetru Freddyho Krugera a ustrizenymi rukávy bez zacisteni (dostali jsme ho od někoho s hromadou úžasných triček, ale ja ho ze šetrnosti schovala, kde ho manžel našel, to je mi dodnes záhadou ). A k obědu mel ten den 4 bílé jogurty (protože je pry chtěl ) a všechna ta hotova jídla, která byla připravena, jen je ohřát, byla nedotcena.

Josefka
566 příspěvků 13.11.19 15:39

Ano ano, jak mi to je povědomé.

3× týdně vypravuje a vozí do školy tatínek. Nevadilo by mi, že mají holky občas klučičí oblečení ale lapám po vzduchu, když mi prvňačka přijde v družině naproti v černém chlapeckém triku o 5 čísel větším s ohromným reflexním nápisem: „MÁM RÁDA ŠKOLU - KDYŽ JE ZAVŘENÁ!“

Vinca_minor
1238 příspěvků 13.11.19 15:58

Švagr má vkus. Na loňské vánoční fotce ze školy na sobě mají děcka metalová trička Motörhead a Slipknot (10letá neteř) a moc jim to sluší :D

MP blanka
2052 příspěvků 13.11.19 21:09

Toto teda nie je vtip, ktorý by súvisel s módou, ale je tak pekne ženský, že ho sem musím dať.

Jordaan
8826 příspěvků 13.11.19 21:27

@Vinca_minor

Pred par lety se mi dite ztratilo pri nakupovani v Ikea. Kdyz mi doslo, ze ho sama nedokazu najit, tak jsem poprosila pracovniky Ikea o pomoc a oni ho skutecne hrozne rychle nasli. Jak mi jeden z nich pak sdelil, bylo to jednoduche, protoze ctyrlete deti oblecene v cernem tricku Slayer a s cepici ACDC jsou napadnejsi, nez deti v beznem obleceni a tim padem se nechaji snadno rozpoznat.

Porkpiehat
1769 příspěvků 13.11.19 23:12

„Prach si a v prach se obrátíš.“ To je důvod, proč neutírám prach. Může to být někdo, koho znám.

isko
1584 příspěvků 15.11.19 14:29

Mohlo by to přijít i do gurmánského vlákna, ale tady taky dobře:)

Stránka:  « Předchozí 1 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek