Výběr cestovního kufru

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
AlesBerny
13 příspěvků 24.6.16 22:15
AlesBerny

Je to tezky nesmejd :D nechci davat odkaz najdi si tenhle : Cestovní kufr March Ypsilon M 3644-62-07, ja ho mam strasne dlouho a ani naznak nejakeho rozbiti :)

AlesBerny
13 příspěvků 3.7.16 22:09
Re

Tak to samozrejme. ale pokud mas batuzek nebo kufr se zamkem dobrym omotanim tak nevim nijak se tam nedostanou.

SovaS
26 příspěvků 12.7.16 09:53

Holky a jaký kufr do letadla? Jak jsou ty rozměry příručního zavazadla?
A jaký máte? Kam se mám na ně podívat?

Julia55
41 příspěvků 14.7.16 08:33

SovoS, rozměry příručního zavazadla jsou většinou 55cm x 40cm x 20cm.
Kufr mám z nejkufry.cz. Tam mají fakt vobrovský výběr.

SovaS
26 příspěvků 16.7.16 08:46

Díky za odpověd ;-)
A taky za typ, kde kufr koupit. Už jsem si tam kufr objednala. Tak snad dojde rychle.

Aroosak
627 příspěvků 16.7.16 10:20

@SovaS
S dodáním z tak super eshopu přece nemůže být problém! :o

btw: tip x typ

daniela68
3 příspěvky 29.7.16 18:03

Mě se osvědčil textilní kufr od Wenger, mám ho třetím rokem a furt je ve skvělé kondici (létáme několikrát ročně).

miska.887
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.16 12:30

Holky, pomoooc :) K vánocům chci našim koupit kvalitní kufr…Dotaz - plastový nebo klasický textilní?

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.16 12:31

@miska.887 Dřevěný votravo

Jordaan
8825 příspěvků 16.11.16 12:36

@miska.887

Hlinikovy. Rimowa jsou super kvalitni, nerozbitne a dobre vypadajici.

Amigdala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.16 12:37

@Jordaan Pššt, musí bejt z nejkufry.cz! Prosimvás!

Jordaan
8825 příspěvků 16.11.16 12:42

@Amigdala

A to tam Rimowu nemaji? To je nejakej smejdackej kseft pro burany, ne?

lenka.dobby
15 příspěvků 19.9.17 15:39

Ja mam kufr Manhattan a jsem s nim spokojena

evakot
23 příspěvků 28.9.17 21:04

Lítám docela často a daleko. Na týdenní cestu používám pouze skořepinové příruční zavazadlo, na delší mám velký látkový kufr. Zámečky nepoužívám, místo nich mám elektrikářské pásky(takové ty co se provlečou, utáhnout a nejdou povolit). Fungují skvěle - zloděje odradí a pokud je třeba kufr zkontrolovat, úředník má nůžky.

milahorak
27 příspěvků 6.10.17 15:40

Já lítám pravidelně služebně, takže nejen že moje zavazadlo musí být neskutečně odolné, ale zároveň kvůli mé práci reperezentativní. A protože jsem drobná žena, tak i co nejlehčí, abych tam mohla nacpat co nejvíce věcí a nestrhla se u toho :D
Léta objednávám zavazadla odtud: https://www.e-zavazadla.cz/kufry .
Záleží samozřejmě na osobní preferenci a hlavně kolik do toho hodláte investovat :)

marikahr
980 příspěvků 6.10.17 18:15

@milahorak a k tomu reprezentativnemu kufru si zoberiete aj luxusnu kabelku s chlpatou bambulou, ktoru ste postovala vo vedlajsom vlakne? :-D

Jolula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 17:50

@milahorak No každý máme zkušenost s jiným eshopem. Někomu vyhovuje kamenná prodejna, někomu eshop. Já když jsem něco hledala, tak jsem to našla na nejkufry.cz.

JarkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.18 20:14

Já lítám a cestuji dost často, ale naštěstí mě nikdy žádná nehoda s kufrem nepotkala.

Carrie21
32 příspěvků 21.1.18 21:43

Musíte si položit otázku: kam, na jak dlouho a jak často cestujete. Já mám 2kufry, oba značky samsonite, hand luggage. Jeden mám už 10 let a je stále v pohodě, ten nový mám asi 3 roky. Jsem schopná odjet i na týden pouze s jedním, když si beru více bot nebo kosmetiky, tak jeden odbavím, druhý si vezu. Oba jsou látkové. Když nemám v kabině letadla, obalím to fólií na nábytek. Na letišti za to zbytečně platíte. Dobré jsou skořepiny, které jsou lehké, ale musíte mít kvalitní, aby se snadno nepoškodil. Ale i řada neznačkových kufrů je dnes relativně kvalitních.

Carrie21
32 příspěvků 21.1.18 21:47

Musíte si položit otázku: kam, na jak dlouho a jak často cestujete. Já mám 2kufry, oba značky samsonite, hand luggage. Jeden mám už 10 let a je stále v pohodě, ten nový mám asi 3 roky. Jsem schopná odjet i na týden pouze s jedním, když si beru více bot nebo kosmetiky, tak jeden odbavím, druhý si vezu. Oba jsou látkové. Když nemám v kabině letadla, obalím to fólií na nábytek. Na letišti za to zbytečně platíte. Dobré jsou skořepiny, které jsou lehké, ale musíte mít kvalitní, aby se snadno nepoškodil. Ale i řada neznačkových kufrů je dnes relativně kvalitních.

Irenahlava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.18 20:22

Dobrý den, měla jsem kufr rudý souitsuit, největší spokojenost, ale bohužel při letu na Maledivy se líbil někomu na letišti a rozhodl se ho vykrást, takže jsme celou dovolenou měli zkaženou, proto se zeptám, hledám nyní takový kufr, který bude kvalitní, dobře zabezpečený, ale bude vypadat naprosto obyčejně. Říkala jsem si například kufr Mia toro https://www.mallina.cz/…zadla-01531/?… ?, za každý tip budu ráda

vlm
4716 příspěvků 8.4.18 20:36

@Irenahlava kdybyste nekecala, nikdo vam nato nenizvedavy

Majka636
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.18 18:52

Zdravím.. chci se zeptat na zkušenosti s kufry jak plastovými, tak i látkovými.. u plastových se mi líbí design a to, jak drží tvar, ale nestalo se někomu, že vám ho na letišti zničili? přemýšlela jsem, že bych si koupila klasický palubák do 55 cm, ale do toho nejsem schopna všechno nacpat, takže stejně potřebuju něco většího. Za názory pro a proti budu ráda

Turojan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.18 10:52

Pokud hledáte spolehlivý kufr pro létání, tak se podívejte po nějakém skořepinovém. Zaměstnanci aerolinek s nimi častou hází o zem, takže ochrání obsah před poškozením. Já mám svůj z https://www.nejkufry.cz/ Nebyl moc drahý, ale to co už zvládl, je obdivuhodné.

Irenahlava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.5.18 15:56
@vlm píše:
@Irenahlava kdybyste nekecala, nikdo vam nato nenizvedavy

nevím co je na tom keců :D na letištích se někdy chovají ke kufrům jak k praseti a tím, že vidí cílovou destinaci Male, tak si myslí, že v kufrech mám miliony, pak bych vás chtěla vidět, jak byste byla nadšená z toho, když vám místo kufru přijede po pásu pytel s věcmi…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek