Výběr kalhot pro neobyvklé rozměry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amputak
1 příspěvek 31.03.18 00:20
Výběr kalhot pro neobyvklé rozměry

Přátelé,

před nějakou dobou jsem přišel o nohu a dost to odnesla i oblast pánve a zbývající noha. Celé to táhla sama a dost zvětšila svůj objem. (narostly svaly!) V pase mám 106 cm, přes boky 115 cm (kvůli deformaci pánve jsou kraje kost, ne tuk) a přes zdravé stehno 60 cm. S těmito rozměry mám problém sehnat pěkné kalhoty. Dnes jsem oblítal celý Freeport a největší velikost na kterou jsem tam narazil byla velikost 36! Dle tabulek bych se měl dívat po velikosti 42. Na takovou velikost jsem narazil jedině v C and A, kde se ale nedá mluvit o pěkném kousku oblečení. Momentálně se musím dívat jen po sportovních kalhotách, kde překvapivě takové velikosti nejsou problémem. Nemáte nějaký tip na to, kde sehant pěkné, moderní kalhoty/džíny? Nechat si samozřejmě ušít kalhoty na míru je také možnost, ale pět tisíc za jedny jsou trochu nad rámec mých schopností.

Díky!

Reakce:
Jordaan
8296 příspěvků 31.03.18 01:26

.

Váš příspěvek

Barvou roku 2019 je korálová

Living Coral 161546. To je odstín, který bude podle firmy Pantone... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Maxi šála: Proč ji opravdu nosíme

Autor: Adéla

Naprosto chápu poslání huňaté šály. Ale opravdu ji potřebujeme mít... Celý článek