Výběr látky na šaty

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Kiaraa
7 příspěvků 07.08.16 14:25
Výběr látky na šaty

Ahoj,
rozhodla jsem se, že si nechám ušít maturitní šaty na zakázku (něco ve stylu první fotky), paní v krejčovství mi doporučila ať si látku vyberu sama, abych byla s výběrem spokojená, ukázala mi nějaké typy látek a doporučila mi satén, ale já bych si spíše představovala matnější látku (druhá fotka), bojím se jít do saténu, aby šaty nevypadali jak z cirkusu ve finále. Není tu někdo, kdo se vyzná v látkách a poradil by mi, jaká se hodí na takový typ šatů nejlépe, nebo o jakou látku se jedná na druhé fotce? předem děkuji za rady :)


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Linie
1843 příspěvků 07.08.16 14:55

Zvolila bych taft. Jen nevím, kde ho koupíte, v současné době je problém koupit i kvalitní bílý, není ani ve velkoobchodech.

 
Betty J.
2031 příspěvků 07.08.16 18:18

Pokud Vám dala krejčová jen takové povšechné rady, doporučila bych Vám především změnit salón. Co se týče saténu - bude-li hedvábný a ve vysoké gramáži, dá se použít z rubové strany, taft je také dobrá volba. Velký výběr materiálů (a personál schopný a ochotný poradit) byste našla ve Vídni u Komolky (Mariahilferstrasse 58) - jde i o to, kolik času a peněz hodláte do šatů na maturitní ples investovat.


Reklama

 Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek


Reklama