Výběr šicího stroje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
MP Faraya
24 příspěvků 09.04.12 18:34

Dobrý večer, nějak se mi nedaří najít odpovědi na své otázky a strojů je tak strašně moc, že postupně zkoušet tu hromadu s 2 dětma na krku nelze.
Tak tedy: potřebuji co nejspolehlivější stroj, ale důvod proč chci koupit nový je hlučnost. Mám Brother XL-5011, šije 11 let a je beze změny. Jen mu moc nejdou žerzeje(toho bych se chtěla u nového vyvarovat) a hlavně je moc hlučný, vzhledem k tomu, že šiju hlavně v noci, když děti spí, je to poměrně nepříjemná komplikace. Strop ceny prakticky moc nemám, prostě budu šetřit o něco déle, ptže mám stále na čem pracovat. Zatím mě nejvíc zaujal Pfaff Select 4.0. Máte někdo zkušenosti, tipy? Předem díky.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
motiva
114 příspěvků 15.04.12 00:41
Janome

doporučuji, lze vybrat jednodušší model v ceně cca 6 - 8 tisíc anebo vychytané modely, které jsou samozřejmě mnohem dražší, ale vždy je to japonská kvalita a celosvětově nejprodávanější značka.Mám ho asi tři roky a jsem z něj nadšená, a to jsem si pořídila tu levnou variantu.

 
JanaSB
27 příspěvků 15.04.12 08:16

Taky mám Janome (MC 6600), je hodně tichý, úplety mu celkem jdou(ale s overlockem se to samozřejmě srovnat nedá). Co se hlučnosti týče, tak na ten Pfaff jsem neslyšela moc dobré reference. Každopádně se před finálním výběrem zkuste podívat na http://sewing.patternreview.com/, tam jsou recenze všech strojů. Jo a pozor na Poláky, oni ty stroje mají levné, ale nejsou určeny na český trh, tak nevím, jak by to bylo s případným záručním servisem.
Dobré ceny se stroji pro český trh mají například na http://www.raj-siti.cz/


Reklama

 Váš příspěvek

H&M vytvořilo novou značku ARKET

Už 25. srpna 2017 se v Londýně otevře nový obchod s luxusnějšími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek


Reklama