Výběr značkové kabelky

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Jetthro
1130 příspěvků 27.7.14 13:57

@Bongani Mam tu co je vpravo ve treti rade odspoda (cena 6890) asi rok, akorat v jiny barve. Taham ji casto do skoly (takze ntb, piti, svaca, proste spousta veci) a v pohode, akorat ta kabelka sama o sobe je trochu tezsi neb kuze je dost silna, tak jen abyste vedela. Vejde se toho do ni hodne, nikde se nic neloupe ani neodira, je dost bytelna. Akorat ji musite vycpavat aby drzela tvar, jinak ma tendence se pod svou vahou trochu bortit na jedny strane (ale mozna to je jen muj kus). Za ty prachy bych nevahala, pokud je jisty ze to nebudou nejaky fejky.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.14 15:32

Uvažuji o tom, že si koupím tuto kabelku, ale trochu mě odrazuje to nápadné logo. Nemáte tip na nějakou podobnou, ale se decentnějším logem?

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.14 16:22

@999, vubec bych to logo neresila, je nadherna. Ja mam s logem, ktere je jenom jakoby vlisovano. Je to mene napadne.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.14 16:36

@lioncity Právě takovou ( s vlisovaným logem) jsem hledala. Ale v žádné kolekci ji nemůžu najít. LV má u tohoto typu v současné kolekci loga ještě nápadnějši. Ale jinak se mi ta YSL taky moc líbí :-).

Mylady2
12413 příspěvků 27.7.14 19:27

@999 já mám stejnou jako lioncity a to logo by mne nikdy nenapadlo řešit. Je to Yves tak tam má holt své iniciály

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.14 19:52

Pak jedině Lulu Bag od YSL, tam velké logo není, jen spona.

Mylady2
12413 příspěvků 27.7.14 19:57

@999 no ano paní Rena má pravdu! Máte na výběr… Takže si ji můžete směle koupit. Žádné viditelné logo.

@RenaLange ta lulu je fakt krásná :-)

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.14 20:00

@Mylady2 @lioncity Děkuji dámy, asi jsem potřebovala slyšet nezávislé názory. Já jsem ten typ, který miluje nenápadný luxus, vyhovovala mi třeba LV Nocturne Epi a jiné, kde logo není na první pohled zřejmé. Asi nastal čas se posunout…:-).

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.14 20:02

@RenaLange Děkuji, Váš příspěvek mi naběhl později, ty ještě prozkoumám.

999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.14 20:09

@RenaLange Tak ta je opravdu nádherná, moc děkuji za tip.

shirla
881 příspěvků 29.5.15 15:18

Obnovím diskuzi s dotazem.

Sháním nějakou pěknou koženou kabelku.
1.Barva nejlépe neutrální-černá, šedá, hnědá, popř. tmavě modrá.
2.Cena okolo 5tis.
3.Vyhovovala by mi nějaká větší(kvůli věcem pro děti), která by měla i malé ucho, ale také velké-aby ji bylo možné nosit přes rameno(crosbody).
4.Jednoduchý design, zevnitř kapsy, zvenku nejlépe hladká.

Pokud máte tip na nějakou takovou kabelku, budu ráda za obrázky, popř. kde ji v Praze koupit. Děkuji.

Gorilka
1207 příspěvků 29.5.15 18:39

@shirla Projeď Luxury Bags, jestli tam něco nebude.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.15 20:11

@shirla
Docela příčetné, kvalitně provedené kožené kabelky v ceně dost pod 5 tisíc se dají sehnat v Kaře. No a když „značku“ (a drobný příplatek :-) ), tak třeba Furla mívá slevy … i v pražském obchodě na Malém náměstí.
Luxury Bags, takto sekáč se sice deklarovanou, ale už mnohokrát zpochybněnou autentičností zboží (plus obtížnou reklamací), bych radši neriskovala.

Gorilka
1207 příspěvků 31.5.15 10:47

I u Kary je třeba si dávat pozor co Kara „koupila“ Galex.

Malounka
13 příspěvků 10.12.15 11:26

Já si ulítávám na kožených kabelkách, nejlepší značka zatím FLORENCE SAFFIANO, ale jsem kabelkomaniak tak uvidím na co narazím příště :-)

Martinaa035
11 příspěvků 4.3.16 11:15
Moje nej

Já teda rozhodně volím značku Pierre Cardin http://goo.gl/TaZdvo. Nic extra drahého, ale vždycky měla úspěch. Pár dražších kousků mám doma také, ale kupovat si kabelky kolem 20 000 Kč není zrovna můj standard :). Akorát budu muset pořídit větší skříň, protože už je skoro nemám kam dávat..

handbagslover
4 příspěvky 31.3.16 10:55
Výběr značkové kabelky

Nedávno jsem si na léto pořídila tuhle krasavici. Je od české firmy Elega. Taška mi přišla v krásnem dustbagu pro další skladování. Je originální a na rozdíl od LV tašek tuhle nikde na nikom neuvidím:-)

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.16 11:15
@handbagslover píše:
Nedávno jsem si na léto pořídila tuhle krasavici. Je od české firmy Elega. Taška mi přišla v krásnem dustbagu pro další skladování. Je originální a na rozdíl od LV tašek tuhle nikde na nikom neuvidím:-)

Kromě všech provinčních blogerek a ještě je šeredná…ani zadara, děkuji

Uživatel je onlineJudy24
1046 příspěvků 31.3.16 11:26

@handbagslover Nejsme blbý, díky za pochopení.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.16 11:45
[
@handbagslover píše:

Věřím a doufám že tahle hnusnou zpackanou kopii jedné známé značky nikdo nekoupí.

continuity
5853 příspěvků 31.3.16 12:01

Mat někdo zkušenost s temi kabelkami Radley, co jsou tady o dve stranky dřív?

koukla jsem tam a docela se mi i libi. co kvalita?

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.16 12:04
@handbagslover píše:
Je originální a na rozdíl od LV tašek tuhle nikde na nikom neuvidím:-)

Taky doufám, že ji na nikom neuvidím…

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.16 12:05

@continuity někdo ji tu chválil, někdo 40+,ale kdo to byl si nemůžu vzpomenout.

continuity
5853 příspěvků 31.3.16 12:08

Kterou?

continuity
5853 příspěvků 31.3.16 12:10

Tato mne bavi o trochu vic, ale nevejdu se do ni s krabickama na jidlo. na druhou stranu bude na leto, tak to budou snad jiz všude salaty a nebude to tak moc potřeba.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek