Výběr značkové kabelky

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.16 12:12

@continuity vždycky je lepší když tam vejde krabička, člověk si chce vzít do práce něčeho zbytek nebo tak.

handbagslover
4 příspěvky 31.3.16 12:25

@Brunhilde já jsem s kabelkou spokojená, není mi 20. A na pracovní schůzky je krásná a elegantní. Ostatně říkám jen svůj názor na téma výběr kabelky. Jakou by jste si vybrala vy?

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.16 12:28
@handbagslover píše:
@Brunhilde já jsem s kabelkou spokojená, není mi 20. A na pracovní schůzky je krásná a elegantní. Ostatně říkám jen svůj názor na téma výběr kabelky. Jakou by jste si vybrala vy?
…tipuju podomní prodejkyni kosmetiky v růžovém kostýmku…Mary Kay nebo Avon?
handbagslover
4 příspěvky 31.3.16 12:39

@vashtie :D:D..zábava při polední pauze

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.16 12:45
@handbagslover píše:
@vashtie :D:D..zábava při polední pauze

To ne, prostě to nedělejte, reklama musí mít úroveň, nejdřív to cpete Okresní přebor blogerkám, teď pokus tady…to je strašně protivný a nekoupila bych si u vás nic z principu…konec školení. tečka.

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 31.3.16 17:49

@continuity S kabelkami Radley mám zkušenost dobrou. Někde jsem četla, že na kvalitu kdosi nadával, já to nemůžu potvrdit.

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.16 19:30
@handbagslover píše:
Nedávno jsem si na léto pořídila tuhle krasavici. Je od české firmy Elega. Taška mi přišla v krásnem dustbagu pro další skladování. Je originální a na rozdíl od LV tašek tuhle nikde na nikom neuvidím :-)

To vám můžeme celkem zaručit.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.16 21:08

Haha, ja si myslim, ze ji ma fashion icon elizabeth whore :-)

continuity
5853 příspěvků 11.5.16 12:41

Tak jsem zase na zacatku se ségrou a jejima narozeninama. milostiva v mezicase otěhotněla, tak místo hobo bag shanim něco, co by slo pridelat i na kocarek (a nebyla to klasicka kocarkova brasna). videla jsem takto pridelany Obag, ale ten vazne nechci :)

Terussak
5 příspěvků 20.11.17 19:09

Dámy máte někdo zkušenosti s Novakabelka? Sháním kvalitní koženou kabelku loďkovitého tvaru pro mamku k Vánocům. V obchodech ve městě (jsem z prahy) jsem bohužel nenašla co si představuji, proto hledam na netu. Našla jsem tam jednu černou pierre cardin, která se stala favoritkou. Kupovali jste tam nekdy neco? jsem spis zastance nakupovani v obchodech kde si vše v klidecku prohlednu a nemusim mit strach co mi prijde. Stránka vypadá spolehlivě ale přece jen kdybyste mel nekdo nějaké zkušenosti budu moc ráda.

Judy24
1312 příspěvků 20.11.17 21:45
Jakoslunecnice01
7 příspěvků 22.11.17 12:58

Mě třeba děsně baví Bagira :-)

marikahr
1052 příspěvků 22.11.17 13:02

@Jakoslunecnice01 a mě třeba děsně baví tvoja a @Terussak naivita, že tu s tou reklamou uspejete :D

Jakoslunecnice01
7 příspěvků 22.11.17 13:14

@Marikahr??? Jako fakt nerozumim. Tak od ceho ho ta diskuse je? Jen jsem napsala, ze me jejich kabelky bavi. Samej „hejt“ tady. Ted se smeju sama sobe, ze me vubec napadlo pripojit se do diskuze. Tak se tady mejte

Mulberry
45 příspěvků 22.11.17 13:20

Všimla jsem si, že u nových lidí je tu automaticky podezření, že tu dělají reklamu na e-shop. To opravdu někdo dělá? Fórum mi tu připadá dost mrtvé, že by to někomu za to stálo?

Ke kabelkám: mám kabelku Celine (mini luggage tote). Přestože se jmenuje mini, je dost prostorná. Je nádherná a miluju ji. Ale praktická není. Dost blbě se zapíná, má jen jednu velkou kapsu, je těžká, když máte kabát a svetr, není už příliš pohodlné mít ji přes rameno. Nicméně to mi neva dí, protože ráda nosím kabelky i jen tak v ruce. A hlavně se mi tak strašně moc líbí, že praktičnost jde stranou. Jinak je velmi odolná, kůže ke opravdu kvalitní, asi i proto je tak těžká.
Pro praktičnost bych doporučila neverfull, nádherná je v epi kůži. LV pak i snadno prodáte za dobrou cenu, kdyby se přestala líbit. U Celine cena dost klesá. Tyhle dvě kabelky v podstatě střídám na denní nošení. Ještě mám jednu pevnou koženou no name, která je trochu víc kancelářská, tu si beru, když nesu notebook. Ta drží už snad 8 let.
No a teď uvažuji o Givenchy Antigona. Strašně se mi líbí. Ale na živo jsem ji ještě neviděla. Asi bych ji vzala v nějaké světlé barvě, možná šedou.
Jestli umíte s e-bay tak tam se dá najít spousta pokladů. Ale chce to počkat pěkně trpělivě na tu pravou.

Jakoslunecnice01
7 příspěvků 22.11.17 15:16

@Mulberry
Jak pisete. Znacka Bagira, o ktere jsem si dovolila napsat, ze se mi libi ma reklamu, ktera na me vyskakuje na kazdem rohu, takze pochybuju, ze by mel nekdo chut ztracet cas „propagaci“ na tomto webu. Je mi lito lidi s predsudky a negativnim pristupem. Ja jsem poprve vyzkousela podobne diskuzni forum a jsem hodne prekvapena a toto je rozhodne muj posledni prispevek.

Mulberry
45 příspěvků 22.11.17 16:07

@Jakoslunecnice01
Přece se tím nenecháme odradit. Já mám ráda módu a krásné kabelky, určitě v tom nejsem sama. Tak snad se tu časem někdo najde, kdo má podobné věci rád a chce si pokecat.
Nějaká paní mi tu doporučovala, napsat 100 příspěvků než dám odkaz na nějaký e-shop. Jako že jinak jsem předem podezřelá :-) Tak ok, já se tím řídit nebudu, budu si dělat co chci, koho baví být paranoidní tak ať si je :)

Jakoslunecnice01
7 příspěvků 22.11.17 16:25

@Mulberry
Předem podezřelá :-D. Já tu původně hledala doporučení na dobrou a čistou pedikůru na ph 6, protože mám špatné zkušenosti a osobní doporučení je přeci jen pro mě to nej. Začetla jsem se do pár diskusí a pak jsem uděla něco podezřelého a to, že jsem doporučila něco co mám ráda :-). Tak snad příští zkušenost bude pozitivnější.

giuliettka
8632 příspěvků 22.11.17 20:33
@Mulberry píše:
Nějaká paní mi tu doporučovala, napsat 100 příspěvků než dám odkaz na nějaký e-shop.

Zmysel pre humor vám evidentne chýba.

Mulberry
45 příspěvků 24.11.17 08:37

@giuliettka
Však já to beru s humorem, ne že by tedy Vaše doporučení bylo kdovíjak vtipné, ale kdybych to nebrala s humorem, tak to tady rovnou zabalím. Zdá se to tu plné nepříjemných rýpavých lidí, tak nezbývá než doufat, že většina z toho je humor.

barvinok
655 příspěvků 3.7.19 11:23
Vyber kabelky - farba

Plánujem si kúpiť koženú kabelku, drahší kúsok, takže zvažujem pred kúpou všetky detaily. Mám už vybratý konkrétny typ, ide mi iba o farbu.
Bude to väčšia kabelka na každodenné nosenie. Čiernu aj hnedú už mám. Akú ďalšiu farbu zvoliť? Premýšľam, že vyberiem nejakú ne-neutrálnu farbu - modrú? Fialovú? Vínovú? Červenú?
Obliekam sa práve do neutrálnych farieb, takže prípadnú napr zelenú kabelku nemám k čomu ladiť, a asi ani nechcem - kvalitná kabelka môže byť predsa doplnok sama osebe. Aký na to máte názor, prípadne dobrú radu?

Matmys
2595 příspěvků 3.7.19 11:27

@barvinok
Podle mé zkušenosti se vyplatí „drahou“ kabelku mít naopak v neutrální barvě. Barvičky nechte na ty lacinější kousky.

barvinok
655 příspěvků 3.7.19 12:28

@Matmys asi som to len nepopísala presne - dve kvalitné, „drahsie“ kabelky už mám v čiernej aj hnedej farbe

Paris1789
5446 příspěvků 3.7.19 12:31

@barvinok máte-li černou a hnědou, vychází mi z toho, že letní kabelku nemáte žádnou. Od toho bych se odpíchla.
Světle šedá, světlá lila, písková…všechny pudrové apod.

Matmys
2595 příspěvků 3.7.19 12:54

@barvinok
Aha. Tak tedy barvy jak píše Paris, ty se neztratí.
Ale syté : modrá, vínová, červená - to se blbě kombinuje, jsou to takové zimní barvy.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek