Výběr značkové kabelky

Fotoalbum tématu (23) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
bao-baba
1190 příspěvků 3.7.19 17:34

@barvinok
Zkuste se zamyslet nad červenou, pokud se Vám zdá moc nápadná, tak tedy vínovou. Tyto barvy se hezky kombinují s neutrálním oblečením jako je šedé či béžové. Všechno samozřejmě závisí na konkrétních odstínech.

giuliettka
7548 příspěvků 3.7.19 17:45
@barvinok píše:
Obliekam sa práve do neutrálnych farieb, takže prípadnú napr zelenú kabelku nemám k čomu ladiť, a asi ani nechcem - kvalitná kabelka môže byť predsa doplnok sama osebe. Aký na to máte názor, prípadne dobrú radu?

Viem, že píšete, že zelenú nechcete, ale ja by som si kúpila vo farbe teal, alebo petrolejovú. Teal neviem preložiť do slovenčiny. Ale tá ide ku všetkému.

bao-baba
1190 příspěvků 3.7.19 17:50

@giuliettka
Tuto barvu jsem viděla označenou jako „jedlovou zeleň“, ale neručím za to.

barvinok
655 příspěvků 3.7.19 19:56

@giuliettka teal aj petrolejová sú obe skvelé farby, ale nie sú žiaľ v ponuke.
Ale inšpirovalo ma to a teraz pokukujem po iných značkách v tejto farbe… aby som nakoniec nekúpila dve! Alebo budem mať želanie na Vianoce :relaxed:

andyskr
9 příspěvků 4.7.19 11:32

Tak tahle barva je fakt bomba. Sice úplně nevím k čemu by se ta kabelka hodila, ale sama o sobě je fakt dobrá :)

bao-baba
1190 příspěvků 4.7.19 12:03

@andyskr
Třeba k černobílému oblečení? Nebo k oblečení, kde je bílá + něco, např. oranžová, některé modré, vínová. Takhle napsané to nevypadá moc dobře, ale je potřeba si hrát s barevnými odstíny.

Paris1789
4929 příspěvků 4.7.19 12:42

Kdybych si já kupovala kabelku, koupila bych si jasně žlutou. A pak by mne po jedné sezóně začala nudit, asi jako ta fialová, vínová a oranžová, které jsem už taky poslala dál.

giuliettka
7548 příspěvků 4.7.19 22:22
@andyskr píše:
Tak tahle barva je fakt bomba. Sice úplně nevím k čemu by se ta kabelka hodila, ale sama o sobě je fakt dobrá :)

Trebárs k džínsom a bielej košeli, alebo džínsom a halenke farieb pomaranč, losos a odtienov okolo pomarančovej. Alebo farby aku majú šípky, (myslím plody ruže, nie športové náradie).
A taká Fendi Peekaboo je úplná nádhera. :-D

giuliettka
7548 příspěvků 4.7.19 22:25
@Paris1789 píše:
Kdybych si já kupovala kabelku, koupila bych si jasně žlutou. A pak by mne po jedné sezóně začala nudit, asi jako ta fialová, vínová a oranžová, které jsem už taky poslala dál.

A ladila by si to urputne. :-D Max Mara 2019

DanielaS
5157 příspěvků 5.7.19 08:42

Loni jsem se prastila pres kapsu (relativne) a koupila tri kozene kabelky od jednoho vyrobce (konecne nekdo, kdo dela pevne, hranate, kozene, barevne kabelky bez viditelne znacky a cingrlatek). Vzala jsem cervenou, tmave modrou a bezovou/spinave bilou. Po roce muzu vyhodnotit, ze v zime ke zlutemu, sedemu a modremu kabatu taham porad tu cervenou, zatimco od jara do podzimu tu svetlou. Jedine, k cemu nejde, je ciste bila, cili letni namornicke a puntikovane vzory.

Semtex
42 příspěvků 5.7.19 11:18

Já být Váma tak všechny ty peníze nevrazím do jedné kabelky, ale koupila bych si třeba nějakou za těch cca 4000 - 5000 a za zbytek nějaké lepší oblečení, abyste taky měla k čemu ji nosit. Klidně všechno v jednom obchodě, aby se to k sobě stylově hodilo a abyste se mohla hezky nechat obsluhovat a ten nákup si užila;-)). Věci z Orsaye a k tomu kabelka za 20? Jako vážně? Není to zbytečné?

Semtex
42 příspěvků 5.7.19 11:33

A jestli jste tedy ještě chtěla slyšet konkrétní značku, tak zkuste Pietro Filipi. Jsou teď slevy, tak se ten nákup vyplatí a prodavačky mají v popisu práce kolem Vás běhat a věnovat se Vám. Klidne si řeknete i o kafe, pokud sami nenabidnou. A nebojte se s nimi mluvit a zkoušejtr i věci, co se Vám na první pohled nelíbí, člověk je kolikrat překvapený. A i nějaké ty zajímavé kvalitní kožené kabelky mají a nenosí je každá druhá jako Vuittona, Korse nebo Guess.

Když zrovna něco nemají ve Vaši velikosti, je možné nechat si to objednat na vyzkoušení do obchodu nebo zaplatit a nechat si zdarma zaslat domů.

Nesla bych do Palladia v Praze, to je desnej pruchodak, spousta cizinců a tak, a do outletu taky ne, tam musíte vědět, co koupit, ale jinak by to mělo byt ok.

barvinok
655 příspěvků 5.7.19 19:43

@Semtex milé, že ste poradili, akurát že po šiestich rokoch si už asi zakladateľka vlákna hádam vybrala.

andyskr
9 příspěvků 23.9.19 14:04

Tak ostatní rady určitě ocení. Nebyla bych tak skeptická :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek