Vybíráme pánský oblek

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Bender1
131 příspěvků 3.7.13 13:44

@skl Právě mám trochu dilema. Mám v plánu na maturák si pořídit jiný (jen přeci doufám, že do té doby budu vypadat trochu jako Arnold :D), takže ten, co potřebuju do tanečních mi bude za rok, dva asi stejně viset ve skříni a prášit se. :) Já mám rád obleky i tak, jediné co si můžu vzít na sebe a fakt si říct, že vypadám k světu. :D (nemělo to znít narcisticky) Asi si našetřím víc, uvidím podle nabídek, až se dostanu zase do obchodů. S košilí samozřejmě počítám, na to jsem docela cíťa.

skl
462 příspěvků 3.7.13 14:47

@Bender1 To je fakt v tomhle veku kvuli tanecnim davat za oblek 10+ k je nesmysl. Staci 100% vlna nekoukat jestli to je 80s nebo 150s a aby dobre sedel a pohoda. Klidne bych asi i mrkl do obchodu Marks and Spencer napr.

Bender1
131 příspěvků 3.7.13 14:51

@skl Marks and Spencer jsem se díval, ale v žádném obchodě snad neměli 100% vlnu a podšívka vždy 100% polyester nebo směsice s viskózou a cena není zrovna také nejnižší u Wool Blend od nich :)

Mylady2
12413 příspěvků 3.7.13 16:04

@Bender1 taky doporučuji spíš zajít přímo do butiku…asi bych se tomu umělému vyhla!
T. M. Lewin všeobecně nepoužívá zrovna kvalitní látky…

Mylady2
12413 příspěvků 3.7.13 16:08

Asi takhle u T. M.Lewin v Londýně mají často akce na košile - 3ks za 90 liber…

Sebir
34 příspěvků 4.7.13 19:20

Cupro je druh viskózy, není to sice hedvábí, ale na druhou stranu odolá déle potu a tomu se v tanečních nevyhnete v jakémkoliv obleku. Nepříjemné je, že T. M. Lewin již nejde objednat z Británie, vše přesměrovává na českou stránku, o dost dražší. Takže ty obleky za 4500-5500 se s cuprem nikdy nesetkaly. Doporučuji cestu za hranice, Drážďany, Mnichov, Linz, Vídeň, Rybnik… Výlet se vyplatí ;)

Bender1
131 příspěvků 5.7.13 14:43

Tak u T. M. Lewin mají cupro pouze u White Labelu, který stojí kolem 20 000 :) Za tu cenu bych radši zkusil oblek na míru :D

Až něco seženu, dám vědět :)

alka11
168 příspěvků 30.9.13 11:25

Odporúčam Sarar, veľmi pekné obleky, košele a v outlete za prijateľné ceny. U Blažeka som kúpila košeľu - je tenučká a ťažko vyžehliteľná, nikdy viac.

skl
462 příspěvků 30.9.13 12:56

No koukal jsem na jejich web a z nejakeho neznameho duvodu zrovna na obleky pouzivaji nic moc materialy. Za tu cenu okolo 10K se daji urcite sehnat obleky ze 100% vlny

jinak kosile, saka i kabaty delaji z kvalitniho matrose, takze tomu moc nerozumim

Bender1
131 příspěvků 30.9.13 18:30

Oblek už mám. :) Modrý, 120's vlna (jenom podšívka je viskóza s polyesterem, ale do 7 tisíc asi si nemůžu moc vybrat…), modern fit za docela přijatelnou cenu :) Už jsem ani nedoufal, že něco bude.

dittta
5 příspěvků 7.10.14 10:39
Složení a údržba

Jak to tady čtu, přijde mi, že někteří mají asi na údržbu těch obleků služebnictvo (dost nešťastné tedy). Manžel si navzdory mým instrukcím koupil šmejd u Pietro Filipi, cca v roce 2013. 86 procent panenská vlna, 10 procent polyamid, 4 procenta elastan. Podšívka 100 procent polyester. Mačká se po prvním vzetí na sebe, žehlení trvá věčnost, vzhledem k tomu, že si ho bere na cesty z Prahy do Bratislavy naprosto nevhodný.
Zkusila jsem údržbu obejít tím, že ho dám do čistírny. Vrátili mi ho stále trochu zmačkaný a s žehlením se neobtěžovali. Čistá vlna se možná taky mačká, ale dá se v páře vyrovnat = v hotelové koupelně prostě uděláte pořádnou lázeň a oblek tam necháte.
Výsledek: dřív nebo později mi dojdou nervy a koupím mu slušný oblek. Zbytečně budeme platit 2 obleky místo jednoho.
Mimochodem, doporučila bych zvážit pratelnost obleku. Ten čas, kdy se s tím budete tahat z čistírny a do čistírny by se dal věnovat zajímavějším činnostem. Často to řeší kvalitní materiál - třeba klasický trench coat od Burberry v životě čistírnu neviděl a žehličku taky nepotřebuje. Speciálně u pánských koupených v londýnském outletu je poměr cena / kvalita naprosto úžasný.

Mylady2
12413 příspěvků 7.10.14 10:43

@dittta prát oblek doma? :-D WTF Čas umím využit tedy lépe.
Uvažte jestli by nebyli normální aby muž, který oblek nosí jich měl několik. A dále doporučuji mít jedny kalhoty navíc ke každému obleku přece jen ty se musí čistit častěji.

dittta
5 příspěvků 7.10.14 10:53

@Mylady2 Není důvod, aby měl obleků měl mít několik, když si ho potřebuje vzít jednou za čas a ještě se spousta zákazníků posléze vyjádří, že jsou radši, když tam chodí v tričku a džínech? Vy nemáte doma automatickou pračku, že vám tak vadí praní?

Mylady2
12413 příspěvků 7.10.14 10:55

@dittta tak to radši ať chodí v tričku než ve škaredém obleku :-) to je fakt.
Pračku mám. Vadí mi prát vlněný oblek…

queenmargot
1106 příspěvků 7.10.14 10:58

@dittta : Kabáty taky perete v pračce? Teda pardon jestli nějaký vůbec nosíte/máte.
Můj muž není obchodní zástupce, ale komplet obleky má tři (zatím), kalhoty k oblekům několikery, aby mohl kombinovat. A rozhodně bych je neprala doma, ale nesla do čistírny.

jakor009
2 příspěvky 18.12.15 16:45

Dobrý den, docela by mě zajímaly ty zdroje informací, o kterých píšete. Se salonem Mahdall mám svoje zkušenosti více než deset let a jejich obleky nosím stále a k plné spokojenosti i několik let a že je zrovna nešetřím. :-) Je to asi vždy o úhlu pohledu… Osobně zastávám názor, že nejlepší je osobní zkušenost.

jakor009
2 příspěvky 18.12.15 16:54

@Mylady2 …základní cena kolem 11.000 Kč není úplně levná, spíš bych uvažoval, jestli ti druzí nejsou třeba zbytečně předražení:-)

pajkal
17 příspěvků 15.3.16 16:59

Já si nedávno nechal šít oblek na míru, klasický černý v Praze u Springera a vyšel mě na necelých 17 000,–, myslím, že super cena.

simasa
8 příspěvků 18.5.16 21:17

Zdravim, ja zase premyslim o usiti kosile na miru, mate nekdo zkusenosti?

chekotay
411 příspěvků 11.6.16 16:41

@simasa Nechal jsem si k narozeninám ušít slavnostní u Janka. Spokojenost.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek