Vybíráme plesové šaty

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Diankenstein
1895 příspěvků 13.10.13 20:55

@real.blond It's my life? :D

real.blond
6688 příspěvků 13.10.13 20:56

@Diankenstein nebo V pekle sudy valej! :D

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.10.13 20:56

@real.blond
když se u nás chlapi poperou…

real.blond
6688 příspěvků 13.10.13 20:56

@Jiná Realita a ja cetla po*erou :D :D

Milli
2524 příspěvků 14.10.13 08:21

Mě by se líbil tenhle střih (bez mašle za krkem a prodloužené vlečky, stačilo by vzadu těsně k zemi), mé postavě by skvěle vyhověl, bohužel letos žádné plesání nebude. Snad za rok.

http://redcfa.wpengine.netdna-cdn.com/…y-Awards.jpg

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.13 22:32

Já letos toužím po šatech s opravdu hoodně holými zády - zatím se mi střihem moc líbí tyhle černé, jen ten vršek by se mi pozdával trochu zajímavější (třeba jako na druhém obrázku).

RadkaNova
9 příspěvků 29.10.13 10:13

Hmm, na ta holá záda musí mít člověk hodně dobrou postavu

KamSsa
3 příspěvky 16.1.14 16:26

Ahoj, taky jsem nedávno vybírala šaty na ples, výběr to sice je, ale pořád to nikdy nebylo úplně dokonalé a já jsem perfekcionistka, proto jsem se rozhodla že si nechám ušít šaty na míru. Nakonec jsem si je nechala udělat u http://dokonalostsama.cz/ a opravdu se povedly, možná ještě někde vyhrabu fotky, kdyby jste chtěli. Přeji trpělivost při výběru šatiček :))

hope
3 příspěvky 23.1.14 13:44

Zdravim, jsem tady nova. Psala jsem otazku do MPradi ale nemuzu tam dodat upresneni.. tak se chci zeptat jeste tady…
Kazdorocne chodim na nas vesnicky ples (dlouhe saty, lodicky, psanicko.. proste normalni ples). Letos se nekdo rozhodl pro inovaci a ples je vyhlasen jako „kabaret bal“. A ja jsem ted v koncich co na sebe.. klasicke plesovky mi neprijdou vhodne …
Libilo by se mi neco jako tohle 

ale nechce se mi kupovat saty kvuli jedne akci, v pujcovne tady u nas nic takoveho neni (v peklo radi mi xlvet poradila pujcovnu v praze coz je super al ejsem na druhem konci republiky a jak jsem psala vyse TADY u nas nic takoveho v pujcovne neni…
Co byste radily? jeste dodavam je mi cca 30, velikost obleceni 38, postava presypaci hodiny
Druha vec: jaky uces.. mam vlasy do pasu, zatim se klonim k tomu stahnout je do hladkeho drdolu a na hlavu nejakou celenku s perim nebo velkou kvetinou.
Dekuji za odpovedi

Sekhmet
1918 příspěvků 23.1.14 14:42

@hope hope - vámi postované šaty se na postavu typu „přesýpací hodiny“ nehodí. Obecně toto období preferovalo tzv. floppy girls - žabce. Bez prsou, bez boků, čím víc jako kluk, tím líp…

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.14 17:58

Můj osobní názor je, že neužít si do sytosti dlouhých šatů zamlada na plesech, je děsná škoda. Tohle už se nikdy nedá dohnat - stejně jako odflinknutá první známost. :-)

hope
3 příspěvky 23.1.14 17:58

Je mi jasne ze jsou podle strihu dost rovne :/
ale nejak tapu v tom, v cem tedy na onen bal jit…
svuj typ postavy kvuli jednomu balu asi nezmenim :)

Diankenstein
1895 příspěvků 23.1.14 18:02

@hope viděla jste chicago? catherine zeta-jones?:) http://2.bp.blogspot.com/…-chicago.jpg

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.14 18:02

@hope Co kankán? Myslím, že v půjčovně divadelních kostýmů něco takového nutně musí existovat.

hope
3 příspěvky 24.1.14 10:35

Videla ale uz si moc nepamatuju :) jdu zkouknout :) tohle vypada moc hezky :)
dekuji

MP hanna
127 příspěvků 24.1.14 11:19

@hope
A co takhle? Slečna má postavu přesýpaček, šaty jsou původní z dvacátých let.

Sekhmet
1918 příspěvků 24.1.14 11:30

@MP hanna Ze slečny vidíme kulový, takže nemohu soudit. Takhle to ve mně žádné nadšené ovace nevyvolává…

abcdefg
75 příspěvků 24.1.14 11:31
@Sekhmet píše:
@hope hope - vámi postované šaty se na postavu typu „přesýpací hodiny“ nehodí. Obecně toto období preferovalo tzv. floppy girls - žabce. Bez prsou, bez boků, čím víc jako kluk, tím líp…

Historicka policie: Nerikalo se tomu floppy, to by bylo dost neuctive, ale flapper (v US vyslovnosti to muze oboje znit hodne stejne).

Sekhmet
1918 příspěvků 24.1.14 11:35

@abcdefg Díky za opravu - nebyla jsem si jistá a byla líná hledat…

arpa
1250 příspěvků 24.1.14 13:19

@hope Našla jsem Kim Kardashian oblečenou jako flapper. To je myslím docela názorný příklad, jak mohou ty šaty vypadat na postavě „vnadné přesýpačky“.
Asi by bylo pak vhodnější, aby ty šaty víc zdůrazňovaly pas, než je u tohoto střihu obvyklé, jinak hrozí efekt „kredenc“. I když to teda zase nemusí být dotaženo do takového „negližé“ jako u KK

eexem
5 příspěvků 25.1.14 22:47
Maturiťák

… Hezký den, pořebovala bych poradit s výběrem šatů. Na začátku února mě čeká maturitní ples (sice v okresním městě, ale nějakou velkou úroveň nemá…) Nemáme doporučenou " délku šatů„, takže je k vidění vše - od prodloužených "sexytriček“ (i na maturantkách) po „honosné“ róby z půjčoven…
Můj ditaz se týká výběru šatů - představovala jsem si podobný styl šatů jako nosí esmee - tj přiéhavý vršek a širokou sukni, ideálně z nějakého hrubšího materiálu - buďto jednobarevné a doplnit výraznějším šperkem nebo z nějaké výrazné látky. Délkou po kolena. Barva spíše tmavší, ale rozhodně ne černá (jsem hodně bílá…

Po probíhání Ostravské Karolíny a obchodů ve F-M, jsem ale zjistila, že je to nereálné (naše švadlena by mi šaty ušít nestihla)a začla jsem slevovat z požadavků.. jedinné na které jsem narazila líbily by se mi a seděly hezky přes prsa (malé ) byly tyto (jen si nejsem moc jistá vhodností vzoru..):

Co myslíte, hodí se nebo se mám poohlédnout po jiných, případně máte nějaké tipy? (ne z internetu) Napadá mě ještě Polsko (Těšín), ale když jsem tam byla naposledy, potkala jsem jen lesklé saténové šílenosti nebo pouzdrovky..

Děkuji za rady

Edit: červené punčochy a kozačky si prosím odmyslete ;)

Fuflík
251 příspěvků 27.1.14 10:01

Je to Ok, nebo je něco hodně špatně? Boty nejsou žádná hitparáda, ale lepší nemám, jsou kožené a velmi pohodlné. Vlasy jen natočím a jako jediný šperk bych volila perlovou čelenku/korunku a kabelku tuhle
http://oi39.tinypic.com/1695ea0.jpg

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.14 10:06

@eexem Ty šaty jsou pěkné, zkoušela si je dcera a ve skutečnosti vypadají mnohem lépe než na fotce, ale ona si je nevzala, není typ na spodničky( spodnice je tam všitá). Nicméně jsou dobré na léto, ale na ples ne.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 27.1.14 14:29

@eexem Mate tam niekde napr.HM, Bershku, Marks&Spencer? Videla som v nejakom zenskom casopise relativne pouzitelne saty z tychto obchodov. Nebude to sice kvalita na 100 rokov, ale o to asi az tak uplne nejde, ze :-)

Deny698
22 příspěvků 4.12.17 00:33

Nevíte kde v okolí Českých Budějovic koupím pěkné šaty plesové?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek