Výborná praktická a kreativní vychytávka! Vyrobte si kabelku za 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MP Barbucha
3716 příspěvků 15.3.12 08:43

Tohle video mě dostalo. Budu koukat po nějaké pěkné látce a vyrobím si originální plážovou tašku!
http://www.protisedi.cz/video/reknete-ne-siti-udelejte-si-tasku-za-pet-minut-podle-navodu-z-japonska#.T2GhWC9hNgc.facebook

Reakce:
DanielaS
5282 příspěvků 15.3.12 09:17

:-) Do takovych jsme na taborech sbirali houby, kdyz jsme na narazili na vetsi mnozstvi a nemeli nic na ne. Akorat jsme nevedeli, ze je to super japonska vychytavka.

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.3.12 09:27

No mě to připadá trochu vychytanější, než obyčejný ranec. Ale viděla jsem teď tady na fóru ty Vaše košile a chápu, že při Vašich dovednostech je tohle pro Vás úsměvné:-)
Já bych strašně ráda začala šít, ale zatím není čas a prostor. Tak mám radost aspoň když můžu svázat dva cípy látky dohromady:-)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.12 10:20

To je ale zajímavý :)) doma mám několik látek, ze kterýho by to šlo udělat tak už vím, co budu dělat v létě :DD

DanielaS
5282 příspěvků 15.3.12 14:53

Ja se tomu nesmeju proboha. Jen ze je zajimavy, jak nakonec lidi na opacnych stranach sveta dojdou k tomu samemu reseni (a vsadim se, ze se to pouzivalo uz pred mnoha tisici let).

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek