Výborná praktická a kreativní vychytávka! Vyrobte si kabelku za 5

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.03.12 08:43

Tohle video mě dostalo. Budu koukat po nějaké pěkné látce a vyrobím si originální plážovou tašku!
http://www.pro­tisedi.cz/vide­o/reknete-ne-siti-udelejte-si-tasku-za-pet-minut-podle-navodu-z-japonska#.T2GhWC9hNgc­.facebook

Reklama

Reklama

Reakce:

DanielaS
4710 příspěvků 15.03.12 09:17

:-) Do takovych jsme na taborech sbirali houby, kdyz jsme na narazili na vetsi mnozstvi a nemeli nic na ne. Akorat jsme nevedeli, ze je to super japonska vychytavka.

MP Barbucha
3716 příspěvků 15.03.12 09:27

No mě to připadá trochu vychytanější, než obyčejný ranec. Ale viděla jsem teď tady na fóru ty Vaše košile a chápu, že při Vašich dovednostech je tohle pro Vás úsměvné:-)
Já bych strašně ráda začala šít, ale zatím není čas a prostor. Tak mám radost aspoň když můžu svázat dva cípy látky dohromady:-)

seznam.mih  15.03.12 10:20

To je ale zajímavý :)) doma mám několik látek, ze kterýho by to šlo udělat tak už vím, co budu dělat v létě :DD

DanielaS
4710 příspěvků 15.03.12 14:53

Ja se tomu nesmeju proboha. Jen ze je zajimavy, jak nakonec lidi na opacnych stranach sveta dojdou k tomu samemu reseni (a vsadim se, ze se to pouzivalo uz pred mnoha tisici let).

Reklama

Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama