"Vyfoukané" laky na vlasy v obchodech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Pirek
7064 příspěvků 19.8.13 16:36
@jumbeee píše:
@continuity Já znám dívku, která je dítětem ze znásilnění. Ona to neví, její sourozenci také ne. Přesto jasně vybočuje a je mnohem hůř vychovatelná než ostatní děti v tomto manželství.

A to je důkaz čeho? Že geny jsou všemocné? Že nešťastné početí Vás navždy determinuje?

modra_kocka
903 příspěvků 19.8.13 16:38
@Robena píše:
(…) A proc si zena necha dite pocate ze znasilneni?

Může k tomu mít tucet důvodů. Napadají mě minimálně 4, a jen 1 z toho náboženský. Především je to její vlastní věc, a nikomu jiného do toho vůbec nic není. Zkuste prostě respektovat její rozhodnutí a neřešit to. Není to Vaše věc.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.13 16:45
@Pirek píše:
A to je důkaz čeho? Že geny jsou všemocné? Že nešťastné početí Vás navždy determinuje?

Nic takového si ale nemyslím.

Robena
1257 příspěvků 19.8.13 16:47

@modra_kocka Me nenapadl ani jeden, proto jsem se zeptala. Jumbeee odpovedela, z jeji kratke a jasne odpovedi je jasne, ze zena je verici. Ja tu pani neresim, ani ji neznam, takze to moje vec neni.
Mimochodem vas jsem se na nic neptala.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.13 16:48

@Robena Ta paní věřící není. Že je embryo člověk si nemyslí jen věřící lidé.

Pirek
7064 příspěvků 19.8.13 16:49

@jumbeee
Já to ale nechápu, co tím myslíte. Nějaký důvod, proč se odlišuje, ale podle Vás musí být.

Robena
1257 příspěvků 19.8.13 16:49

@jumbeee OK, dobre.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.13 16:50

@Pirek Netvrdím, že jste předurčena geny. Tvrdím, že mají vliv. To neznamená, že budu depresivní alkoholička, protože můj otec jím je. Jen to znamená, že mám třeba možná k závislostem a depresím větší sklony.

Pirek
7064 příspěvků 19.8.13 16:53

@jumbeee
Ach taKk! Už to mám :)

A třeba je taková, protože cítí, že k ní matka třeba nemá tak láskyplný vztah?

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.13 16:54

@Pirek Nemyslím si, že její matka k ní má jiný vztah. Ona ji bere především jako své dítě. Neměla žádnou psychózu ani nic podobného, po tom znásilnění. Ale samozřejmě, že to je možné… Do toho nikdo zvenčí vidět nemůže.

Pirek
7064 příspěvků 19.8.13 16:58

@jumbeee
Jojo, a proto je o ní snazší uvažovat jako o potenciální násilnici, protože to má v sobě.

Alizon
1235 příspěvků 19.8.13 17:02

@jumbeee @Pirek
Tady to bude kombinace obojiho. Pokud byl jeji biologicky otec byl napr. mene inteligentni asocial se sklony k alkoholismu (a otcem ostatnich deti je inteligentni laskavy nealkoholik)- uz ma slecna oproti sourozencum jistou nevyhodu, resp. jak jumbee uvadi nestastne sklony. No a pokud se k tomu prida to ze tehotenstvi v dusledku znasilneni asi muze byt tezko radostne a dite „chtene“ a ze jeji matka (potazmo legalni otec) k ni asi nebude mit takovy citovy vztah jako k ostatnim chtenym detem je na nestesti zadelano. Toto nedokazuje vubec nic, respektive pouze to ze roli muzou hrat vsechny mozne faktory a jejich kombinace.

Frantiska
3578 příspěvků 19.8.13 17:05

@Pirek ale takto o ni uvazujete vy… proc ta agrese a podsouvani nazoru?

@Pirek píše:
@jumbeee
Jojo, a proto je o ní snazší uvažovat jako o potenciální násilnici, protože to má v sobě.
MPSkrolew
1850 příspěvků 19.8.13 17:08

@Alizon Jak dojde ke znásilnění, počítá se v podstatě s tím, že znásilňuje „méně inteligentní asociál se sklony k alkoholismu“…, potrat = vražda = názor věřící ženy…
Neberte si to prosím osobně, opravdu, ale při této diskusi jsem si všimla, jak tu vyskakuje jedno klišé za druhým. Myslím, že si často ani neuvědomujeme, a já teda rozhodně nejsem výjimka, jak jsme takových myšlenkových stereotypů plní.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.13 17:09
@Frantiska píše:
@Pirek ale takto o ni uvazujete vy… proc ta agrese a podsouvani nazoru?

Tak to jste se spletla, Pirek je agresivní v druhém vlákně a já dodávám že jí tam toho pitomce budu držet, ona bude tlouct rýsovacím prknem :-).

Alizon
1235 příspěvků 19.8.13 17:14

@MPSkrolew
Je tam napr. tedy priklad - s tim ze pokud ma slecna nejake problemy - muze to byt jednak ovlivneno geny = tj. zamerne uvadim spatne (asocialni alkoholik), jednak chovanim matky (podvedome odmitani nechteneho ditete).
Mozna jsem mela uvest i prvni vetu „tady to muze byt kombinace obojiho“.
Ovsem jinak si opravdu myslim ze u chlapa, ktery dokaze znasilnit zenskou musi byt neco spatne.

Pirek
7064 příspěvků 19.8.13 17:21

@Frantiska
No, já jsem totiž vážně nevěděla, proč jumbee ten příklad uvedla. A tohle mi přišlo jako dobré vysvětlení.

Bibken
165 příspěvků 23.8.13 12:37
@Zebra33 píše:
Je mi celkem jedno, cim kdo svoje dite krmi, ale pro me osobne je dulezity jaksi vychovny aspekt cele veci. Prece nebudu jist/pit neco, co jsem jeste nezaplatila, tudiz to stale jeste patri obchodu a ne mne. Kdyz jsme byli mali, tak nam taky mama nikdy nic nedavala dokud jsme nezaplatili a hlady a zizni jsme behem tech 20 minut nakupu neumreli.

No, nám na práve vraveli, že tovar, ktorý máte v košíku/ruke/taške je už viac-menej váš, pretože ste vyjadrili záujem ho kúpiť. Napr. keby vám z ruky vypadla smotana a rozliala sa po dlážke, mali by ste ju zaplatiť, lebo ste ju chceli kúpiť. A tak je to aj s tým rožkom, ktorý dieťa zje. Ale keďže toto dotyčný JUDr. ďalej nerozvádzal a ja právnik nie som, neviem, ako to presne má fungovať.

Sekhmet
1918 příspěvků 23.8.13 12:56

.

Příspěvek upraven 24.02.15 v 16:48

Anne-Ladybug
76 příspěvků 25.8.13 16:48

Přečetla jsem si začátek diskuze a pak jsem klikla na poslední stránku. To je k nevíře, kam se může diskuze přetočit. Jinak jako k tématu, jsem vděčná, že existují lidé jako zakladatelka diskuze ( slibuju, to slovo na D jsem použila naposled), díky nimž si mohu v drogérce udělat mejkap, navonět se a postříkat vlasy lakem a pak s potutelným úsměvem odejít. S vědomím, že to budou svádět na zlé, laku na vlasy chtivé prodavačky.

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek