Vypadáte vždy perfektně?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Miluna Mia
194 příspěvků 14.11.12 16:37

Přestože se vždy přezouvám a převlékám, když vycházím na veřejnost, dnes se mi podařilo šokovat souseda svými bačkorami, když jsem si vyběhla z domu k popelnici. Chudák, plel si záhonky na své zahrádce před domem a spatřil mě běžící v županu a pantoflích. Vykoukla jsem nejdříve ze dveří, nikoho jsem neviděla, a tak jsem pelášila (bylo už světlo). Byl schovaný za tújemi, které rostou mezi našimi domy. Pro názornost vám přikládám foto svých bačkor.

Curlygirl
1901 příspěvků 14.11.12 16:39

@Miluna Mia miluju tyhle bačkory, viděla jsem je v bílém s krávou a od té doby si je chci koupit na doma. Ale už jsem je pak nikdy od té doby neviděla. Co to je za značku, mohu-li se zeptat?

Agrafína
251 příspěvků 14.11.12 16:49

Ne. Ani se o to, upřímně nesnažím, snažím se vypadat tak abych se líbila sama sobě. Když vypadám jak chci, jak se cítím, je mi fajn a neřeším nedostatky :)

liskabokova
15 příspěvků 17.11.12 16:35

Nevypadám, bohužel :) A doplním, že nejhorší pocit ze sebe mám v případě, když mám mastné/neupravené vlasy. I kdybych byla perfektně oblečená, pořád se budu cítit mizerně a budu co nejrychleji mířit domů umýt si hlavu. Naopak když mám vlasy v pořádku (včetně úpravy obličeje), cítím se hrozně fajn a mám dojem, že nějak důstojně unesu i méně vydařené oděvní kreace.

lindiste
348 příspěvků 17.11.12 17:01

V souvislosti s touto diskusí jsem si vzpomněla, že jsem před několika lety byla na jednom maturitním plese naší školy a tam jsem zaslechla, jak dva mládenci komentují kolemjdoucí slečny - „Podívej se na ně, jak jsou krásně načančaný, namalovaný, voňavý a za dvě hodiny se tu stejně budou všechny potácet vožralý, rozcuchaný a zmuchlaný…“
No postřeh se chlapcům upřít nedá, bohužel. I já se v koutku musím červenat :/

Lim
323 příspěvků 17.11.12 17:22

@Curlygirl Jsou úžasný, značku jsem úspěšně zapomněla, ale měli obchod v Lidický, odtamtud se přestěhovali do Růžové ulice, takový malý obchůdek, mají krávy, pandy, prasátka na co si vzpomenete:)
Edit: značka je Birki's

Triiss
22 příspěvků 17.11.12 17:26

U mne je rozdíl kam jdu. Pokud mne čeká půlnoční nebo ranní vycházka se psem, tak to jsem pěkně pekelná, opraná bunda, odsavované kalhoty… ale když ono to jinak moc njde s tím psem :)
Jen mne někdo takhle vyfotit, byl by tu krásný příspěvek :D

GabrielaCharlota
114 příspěvků 17.11.12 17:40

Rozhodne ne. Zavisi na nalade, na pocasi a taky na tom, kolik ten den mam prace do skoly a jak malo jsem naspala.
Kdyz mi je vazne mizerne, tak typicka kombinace jsou kratasy+teple tmave puncochace, tricko s obrazkem nejake kapely, velka mikina, martensky a kozena bunda. A bryle - ty jsou zaklad, protoze normalne je nosim jen na doma.
Takhle jsem se vypravila ve stredu do skoly a spoluzaci me nepoznali :D.

anju
55 příspěvků 27.11.12 16:14

Keď robím poriadok na dvore, pracujem so zemou, haluzami, listami či zametám, vyzerám hrozne. Aj keď som si vzala čisté veci, o chvíľu som zašpinená. No najhoršie sa cítim, keď nemám upravené vlasy. A to väčšinou keď pracujem v záhradke - hlava dole pri kolenách - účes v pekle. Vždy sa vydesím, keď zazvoní niekto pri bráničke, v akom stave ma uvidí. Výžy si hovorím, že keď všetko porobím, osprchujem sa a pekne upravím a oblečem. No lenže na našom dvore je čo robiť až do večera. No ale keď máme párty na dvore, tak to sa upravím.
Bolo by zaujímavé urobiť módní peklo: „Práve upratujem“

Aroosak
648 příspěvků 27.11.12 16:50

Ano, vždy vypadám dokonale. Každý den, po celý rok. I když jsem nemocná, i když spím, když jdu nakupovat, když cvičím. Kamarádi a známí mi přezdívají Perfecta.

Narcisa
100 příspěvků 28.11.12 10:29

Snažím se o to, v rámci možností. I doma musím vypadat dobře, nemohla bych chodit ve vytahaných teplácích a umaštěném triku vel. XL - přeci jen, partner je ten, kterému se chci líbit nejvíce :)

eveK
334 příspěvků 28.11.12 12:21

Ani omylem. Zrovna jsme se vrátili z procházky a můj domácí vycházkový oblek jsou tepláky nastrkané do ponožek koukajících z vysokých trekových bot, zimní Alpinka a kulich :-)

Harmonika
244 příspěvků 28.11.12 14:48

Založila jsem podobné téma už v květnu, jen jsem mu nedala tak výstižný název název jako Vy.

Mimochodem, opravdu pekelně vypadám v neděli - vlasy mastné (to už do večera vydržím), sladěnost domácího oblečení nulová (ale roztrhané, flekaté nemám naštěstí nic) o víkendu nechávám pleť dýchat, takže pokud si namaluju alespoň řasy, je to úspěch. Pravda však je, že nebydlím s přítelem, před tím bych se takto nepromenádovala (tedy zatím si to možná naivně můžu alespoň myslet). ;)

Khajka
506 příspěvků 28.11.12 14:57

@Harmonika A představte si, že v takovémhle „stavu“ mi přítel už několikrát řekl, že jsem sexy a nejvíc se rozplýval, jak mi to sluší, když jsem vstala po třech dnech teplot z postele a měla jsem uválené pyžamo a šíleně umaštěné vlasy. V ostatních případech (když jdu mezi lidi) jsem dle něj elegantní nebo šik ;-)
Podle mě je to muž od muže, každý za atraktivní považuje něco jiného…

TulaJ
254 příspěvků 28.11.12 17:17

Otázka je, čo je to „perfektne“ - aj keby sa človek neviemako vymódil, zladil najlepšie, ako to ide (s prihliadnutím na obsah šatníka, príležitosť, počasie atď.), tak vždy niekto na tom nájde nejakú vadu (viď „inšpirácie“)- ono je to samozrejme vec názoru a vkusu, nedá sa páčiť každému. Mne by stačilo - a snažím sa o to - aby som s ohľadom na situáciu urobila maximum, obliecť sa slušne, primerane príležitosti, počasiu, postave, veku. „Overdressed“ je podľa mňa rovnako zlé ako „underdressed“ - takže doma asi nebudem behať perfektne nalíčená v lodičkách a kostýmku. Ale ak by ste ma prepadli v sobotu ráno tesne potom, ako som vstala, alebo uprostred varenia a pečenia, tak to asi veľmi „perfektné“ nebude - no, človek si občas musí urobiť aj pohodlie a zľaviť z nárokov.

Coree
4 příspěvky 28.12.12 18:49

Občas mám pocit, že i když se naparádím tak podle pohledů okolí (staré dámy v ošuntělé bundě na ulici, spolužačky v sexy tangách málem na riflích…) jsem pekelná. Pak mě dobrý pocit trochu přejde, ale nedonutí mě to oblékat se nevkusně.
Ráda mám sladěné oblečení, ve kterém se cítím dobře, miluji sukně (což některé prý také nechápou, jak je můžu stále nosit), ženské oblečení. Někomu se to prostě líbit nemusí.
Doma mám například HEZKÉ sametové tepláky, na léto šaty… A i když jsem nemocná tak padnoucí flanelové pyžamo a zásoba šátků to jistí :)

gabous
196 příspěvků 28.12.12 22:08

Ne. Zrovna dneska ráno jsem se probudila s příšernou kocovinou a do protějšího obchodu jsem pro vajíčka vyrazila jen v přítelově županu a lodičkách :). A se psem taky leckdy chodím jako hastroš.
Jinak na sebe kašlu jen v případě, kdy se mi udělá opar. To si připadám tak ohavná a špinavá, že neřeším oblečení, líčení a dokonce ani vlasy, protože mám pocit, že stejně nic nepomůže.

Sibyla
2646 příspěvků 28.12.12 22:44

Perfektně rozhodně nevypadám, ale když jedu do práce, vypadám tak dobře, jak mé tělesné nedostatky a peněženka dovolí. Bohužel, nebývám největší kráska v autobusu, ale rozhodně se nemusím bát, že mě někdo vyfotí do Pekla.

Borag
140 příspěvků 28.12.12 22:50

@gabous
S tím oparem je to vtipný!.)

zelene.oko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.12 11:34

@gabous S tím oparem naprostý souhlas, mám to úplně stejně!

Ennx
22 příspěvků 29.12.12 11:38

Nevypadám a ani mi to nevadí. Není to o tom vypadat vždy perfektně.

MorusRubra
744 příspěvků 29.12.12 12:53

@gabous Taky jsem to ta měla, ale začala jsem používat ty kulaté náplasti (Compeed nebo Cosmos). Opar se nikam nerozleze, nemokvá, nesvědí a náplast se celkem solidně dá zakrýt makeupem.

gabous
196 příspěvků 29.12.12 13:00

@MorusRubra: Já je párkrát měla taky, ale bohužel mi nepomáhají a přijde mi, že to je vidět ještě víc :(. A navíc, když už se mi udělá opar, tak se mi jich většinou udělá rovnou několik a na různých místech.

Vé-Vé
76 příspěvků 29.12.12 21:06

Perfektně nevypadám nikdy, ale kdyby mě potkala maminka, nemusí se za mě nikdy stydět :)

Adammm
56 příspěvků 29.12.12 21:49

Ne, a už v žádném případe 1. ledna po naskočení srdečního rytmu někdy odpoledne ;)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek